Dyskusja wikipedysty:Mrodowicz


Dyskusja wikipedysty:Mrodowicz w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Witaj w polskiej Wikipedii!edytuj kod

Cieszymy się, że zainteresowała Cię idea wolnej encyklopedii i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Na dobry początek kilka przydatnych linków:

Zapoznaj się też z dwiema ważnymi zasadami:

  1. neutralnym punktem widzenia
  2. prawami autorskimi w Wikipedii.

Zobacz też najczęstsze nieporozumienia, jakie czasami nam się zdarzają.

Chcesz się pobawić bez obaw, że coś zepsujesz? Możesz założyć własny brudnopis – kliknij: Wikipedysta:.Mrodowicz/brudnopis i zobacz jak to działa :)

Pamiętaj – zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc. Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie.

Jeżeli masz pytanie – możesz je też zadać na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowe pytanie.

Jeśli w treści powyższych artykułów nie uzyskałeś odpowiedzi lub nie jesteś pewien sposobu formatowania treści, dodaj do swojej strony Szablon:Pomocy poprzez dopisanie słów {{pomocy|opis problemu}} na stronie swojej dyskusji lub wikipedysty, a na pewno zgłosi się ktoś chętny wyjaśnić kłopotliwą dla Ciebie sprawę.

Wstawianie podpisu

Zapraszamy również na kanał IRC #wikipedia-pl (można za pośrednictwem strony internetowej) – tam zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Przy okazji mała porada. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. mile widziane jest podpisywanie się. Mechanizm Wiki automatyzuje tę sprawę. Wystarczy wpisać ~~~~ (cztery tyldy) lub użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

I jeszcze jedna rada na zakończenie: śmiało edytuj strony!

Witam w gronie tworzących Wikipedię i pozdrawiam!

roo72 Dyskusja 03:51, 9 sie 2007 (CEST)

Jerzy Myrchaedytuj kod

Witaj! czy zechciałbyś w swoim haśle Jerzy Myrcha uzupełnić źródła - tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Chcielibyśmy (staramy się...), aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść pod koniec, w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dziękuję za zrozumienie, --WTM (dyskusja) 14:25, 7 cze 2010 (CEST)

Ad:NATOedytuj kod

Ad:NATO

Dlatego ze nie buduje sie w wikipedii zdan w taki sposob: "otóż nie wszystkie z nadmienionych wyrazili chęci wstąpienia do organizacji." - Artykuly wikipedii to nie dyskusja. Przedstawiamy fakty, a nie polemizujemy. --Matrek (dyskusja) 07:16, 4 kwi 2014 (CEST)

Najprosciej zapytac autora tej tezy o zrodla, ewentualnie wstawic szablon {{fakt}}. Natomiast co do reszty, to niekoniecznie musza byc oficjalne informacje - czasem wiecej mowia nieoficjalne przecieki ze zrodel rzadowych, lub chocby nawet plotka, aby mozna bylo mowic o "potencjalnym" przystapieniu. --Matrek (dyskusja) 20:10, 4 kwi 2014 (CEST) P.S. Pozostawanie potencjalnym kandydatem, też jest jakimś faktem. --Matrek (dyskusja) 04:06, 5 kwi 2014 (CEST)

Biuro Polityczne KC PZPRedytuj kod

Wydaje mi się, że tak może być ale poprzednio też nie było źle. Poprzednią edycję Ci cofnąłem ale przede wszystkim dlatego, że jestem przeciwnikiem zbędnych edycji (szkoda serwera). Ciszema (dyskusja) 16:34, 3 gru 2018 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Mrodowicz" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy