Dyskusja wikipedysty:NH2501


Dyskusja wikipedysty:NH2501 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Archiwumedytuj kod w encyklopedii

Czy wiesz – Energetyka w Serbiiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże 18:56, 1 sty 2017 (CET)

Czy wiesz – Sodium Reactor Experimentedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Ciacho5 (dyskusja) 17:33, 9 sty 2017 (CET)

Czy wiesz – Elektrownia jądrowa Peach Bottomedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże 15:26, 15 sty 2017 (CET)

Integracja artykułówedytuj kod

Witam! W zamierzchłych czasach napisałeś artykuł Atlas B. Jak się jednak okazuje to jest ta sama rakieta co Convair X-12 (co zostało zasugerowane już kilka lat temu, ale jakoś mi umknęło), po prostu różne oznaczenia i należałoby dokonać integracji. Źródło jest m.in. tu. Czy jako autor tego hasła mógłbyś się zająć integracją? Pozdrawiam i mam nadzieję, że wróciłeś na wiki na dłużej :) Pikador (dyskusja) 16:58, 20 sty 2017 (CET)

  • Dzięki, ja też jeszcze trochę poprawiłem. Pikador (dyskusja) 14:12, 21 sty 2017 (CET)

Ad:1,1-Dimetylohydrazynaedytuj kod

Ad:1,1-Dimetylohydrazyna

Cześć. Wykasowałem z tej edycji określenie "jest metabolitem", bo bez doprecyzowania taka informacja jest bez sensu. Jest metabolitem czego? A może chodzi o to, że jest metabolizowana? Do daminozydu? Co podaje źródło? Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 00:05, 25 sty 2017 (CET)

Podsumowanie Tygodnia Artykułu Serbskiegoedytuj kod

III miejsce w kat. art. pow. 5kB w Tygodniu Serbskim

Cześć! Dzięki za udział w akcji. Przekazuję gwiazdkę za osiągnięcia w Tygodniu Serbskim. Zachęcam jednocześnie do udziału w kolejnych tygodniach tematycznych. Pozdrawiam, Tournasol Słucham :) 16:23, 25 sty 2017 (CET)

Podziękowanie - Energetyka w Serbiiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 04:32, 27 sty 2017 (CET)

Podziękowanie - Elektrownia jądrowa Aktauedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 09:36, 30 sty 2017 (CET)

Czy wiesz – Elektrownia Fort St. Vrainedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mozarteus (dyskusja) 20:35, 31 sty 2017 (CET)

Podziękowanie - Elektrownia jądrowa Peach Bottomedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 11:02, 5 mar 2017 (CET)

Zonografiaedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 19:47, 12 mar 2017 (CET)

Czy wiesz – Głód w Bangladeszu (1974)edytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże 00:51, 16 kwi 2017 (CEST)

Lista obiektów wyniesionych w kosmos (1957–1969)edytuj kod

Zastanawiam się nad uporządkowaniem naszego spisu satelitów. Poza satelitami jest tu sporo górnych stopni i innych "space debries". Myślę że jeżeli górny stopień nie był sam i nie miał oprzyrządowania pomiarowego to można go usunąć podobnie jak inne space debries. Zostały by tylko satelity. Co o tym sadzisz? Myślę że w przyszłości można sobie wyobrazić cały katalog 40 tys + obiektów encyklopedyczny, jednak na razie-ograniczył bym się jedynie do satelitówPrometheus1 (dyskusja) 00:10, 19 kwi 2017 (CEST).

  • Moim zdaniem najlepszym nowym tytułem dla spisu tylko satelitów był by "Loty kosmiczne w latach 1957-1969". Określenie "loty kosmiczne" jest chyba najtrafniejsze bo sugeruje programowalność i kontrole położenia w przeciwieństwie do górnych stopni lub space debries , które zazwyczaj na orbicie nie są kontrolowane tuż po znalezieniu się na orbicie, czego odpowiednikiem jest angielskie "spaceflight". Nie będę jednak naciskał- masz decydujący głos.Prometheus1 (dyskusja) 01:12, 20 kwi 2017 (CEST)
    • Rakiet sondażowych i wojskowych icbm bym tam nie umieszczał- powinny dostać oddzielne listy jak już- astronautix i na wiki en są bardzo rozbudowane m.in. o wojskowe i sondazowe czego efektem jest zupełna nieczytelność takich list- na astronautix musisz minutami przewijać stronę a na wiki en również ciężko coś znaleść czasami- idealny format opracował gunter - bez icbm i sondażowych- sam zrobiłem na wiki pl takie listy opisując każdy rok do 65 roku , za jakiś czas dodam 66 rok i myślę że taki format się sprawdza. a spis dłuższych okresów np 57-69 jest u nas bardzo przydatnym uzupełnieniem. Tak na marginesie dzięki twojej mrówczej pracy mamy chyba najlepiej opisane lata 60 ze wszystkich wikipedii i wypada się z tego cieszyć.Prometheus1 (dyskusja) 23:45, 20 kwi 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:20, 10 maj 2017 (CEST)

Podziękowanie - Głód w Bangladeszu (1974)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:06, 10 maj 2017 (CEST)

Odp:Samoregulujący się modułowy reaktor jądrowy moderowany wodoremedytuj kod

Odp:Samoregulujący się modułowy reaktor jądrowy moderowany wodorem

Witam! Jestem pewien, że język angielski nie powinien być traktowany w jakiś szczególny sposób. Czy gdyby to, albo jakiekolwiek inne, urządzenie wynaleźli lub opracowali Japończycy, opisywalibyśmy (bo jest to określenie opisowe, nie nazwa własna) je w języku japońskim? Zapewne nie, więc i opis angielski trzeba przetłumaczyć. Oczywiście, jeśli znajdzie się poważne źródło z innym (dobrym) tłumaczeniem, można wprowadzić korektę. Pozdrawiam, Wipur (dyskusja) 14:28, 14 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:33, 10 cze 2017 (CEST) 

Czy wiesz – Yurikamomeedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Sidevar (dyskusja) 13:55, 19 cze 2017 (CEST)

Podziękowanie - Yurikamomeedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:37, 10 lip 2017 (CEST)

Czy wiesz – Elektrownia jądrowa Latinaedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 17:19, 9 wrz 2017 (CEST)

Akcelerator zderzeniowyedytuj kod

A gdzie źródło? Ciacho5 (dyskusja) 14:40, 10 wrz 2017 (CEST)

Tydzień Artykułu Włoskiego IIedytuj kod

Za III miejsce w kategorii tworzeniu artykułów powyżej 5 kb (z dobrym uźródłowieniem) w Tygodniu Artykułu Włoskiego II

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Włoskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Mam nadzieję, że będziesz także uczestniczył w zbliżających się nowych tygodniach tematycznych. Fafik Napisz coś® 10:35, 11 wrz 2017 (CEST)

Bardzo serdecznie przepraszam za błąd w tabelce, zmiany zostały już naniesione. Pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 11:59, 13 wrz 2017 (CEST) Absolutnie nie, gwiazdki nie będę usuwać, niech zostanie, pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 23:04, 13 wrz 2017 (CEST)

Japoniaedytuj kod

Dzięki za uzupełnienia i włączenie się w TT. Mam do napisania jeszcze jeden „japoński” biogram w tej tematyce, może dzisiaj uda mi się go wrzucić. Hoa binh (dyskusja) 15:29, 14 wrz 2017 (CEST)

  • To miło, zwłaszcza że braków jest jeszcze spoooooro :) Wrzuciłem już zapowiedziany biogram pana rzeźbiarza - Kuratsukuri no Tori. Hoa binh (dyskusja) 19:34, 14 wrz 2017 (CEST)

Podziękowanie - Elektrownia jądrowa Latinaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:57, 25 wrz 2017 (CEST)

Czy wiesz – Syryjski Kongres Narodowyedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mozarteus (dyskusja) 00:05, 1 paź 2017 (CEST)

Podziękowanie - Waste Isolation Pilot Plantedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:54, 2 paź 2017 (CEST)

Czy wiesz – Rurociąg transarabskiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mozarteus (dyskusja) 23:59, 5 paź 2017 (CEST)

Tydzień Artykułu Syryjskiegoedytuj kod

Za I miejsce w kategorii artykułów powyżej 2 kB w Tygodniu Artykułu Syryjskiego Za I miejsce w kategorii tworzeniu artykułów powyżej 5 kb (z dobrym uźródłowieniem) w Tygodniu Artykułu Syryjskiego

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Artykułu Syryjskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Mam nadzieję, że będziesz także uczestniczył w zbliżających się nowych tygodniach tematycznych. Fafik Napisz coś® 16:24, 6 paź 2017 (CEST)

Podziękowanie - Syryjski Kongres Narodowyedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:04, 25 paź 2017 (CEST)

Podziękowanie - Rurociąg transarabskiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:11, 26 paź 2017 (CEST)

Podziękowanie - Bitwa pod Majsalunedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:06, 27 paź 2017 (CEST)

Odp:Waste Isolation Pilot Plantedytuj kod

Odp:Waste Isolation Pilot Plant
Cześć, Zgłosiłem Twoje hasło do Warsztatu PANDA. Zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji. D kuba (dyskusja) 20:46, 4 lis 2017 (CET)

Czy wiesz – Gospodarka Lesothoedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Hortensja (dyskusja) 11:49, 27 lis 2017 (CET)

Podziękowanie - Gospodarka Lesothoedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:21, 3 gru 2017 (CET)

Czy wiesz – Blaszki z Pyrgiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże 22:25, 4 sty 2018 (CET)

  • Dziękuję za ten artykuł. Podstawowy korpus tekstów etruskich mamy już teraz opisany :) Hoa binh (dyskusja) 10:16, 5 sty 2018 (CET)

Podziękowanie - Blaszki z Pyrgiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:32, 17 sty 2018 (CET)

Aminyedytuj kod

Sole amoniowe są generalnie dobrze rozpuszczalne, nie wiem jak było w tej encyklopedii, może chodziło o te sole wielkocząsteczkowych? (Swoją drogą "wielkocząsteczkowy" to wprawdzie poprawne określenie, ale używane raczej do polimerów) Co do powinowactwo to ja nie rozumiem o co z tym chodziło, może to w jakimś już nie używanym kontekście? Tak czy siak bez tego kontekstu wydaje mi się, że może lepiej, żeby nie było tego. Swoją drogą to była przecież encyklopedia o technice jądrowej nie grupach związków organicznych, i to stara, więc wydaje mi się raczej słabe źródło dla info innego niż to zastosowanie. Pozdrawiam Mithoron (pedo mellon) 20:57, 17 sty 2018 (CET)

Initial Defense Communications Satellite Programedytuj kod

  1. Ten artykuł nie ma nazwy składającej się z trzech wyrazów (to oczywiście a propos Wikipedia:Zabawa edycyjna 2018).
  2. W artykule umieściłeś odnośniki do przypisów zgodnie z angielską interpunkcją (za kropkami), a nie polską (przed kropkami, z wyjątkiem w przypadku skrótów). Kenraiz (dyskusja) 20:06, 22 sty 2018 (CET)

Black Brantedytuj kod

Cześć Hubercie, popełniłem krótkie hasło o tych rakietach sondażowych, niestety ma ono kłopot z chętnymi do wypowiedzenia się na CzyWieszu. Miałbyś czas rzucić okiem? Zgłoszenie tu.

Dzięki, pozdrawiam, aegis maelstrom δ 16:33, 17 lut 2018 (CET)

Odp:Waste Isolation Pilot Plantedytuj kod

Cześć,

zgłosiłem art. do PDA. Zapraszam do ewentualnej dyskusji. D kuba (dyskusja) 22:29, 24 lut 2018 (CET)

Czy wiesz – Europejskie Źródło Spalacyjneedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże 19:27, 27 lut 2018 (CET)

Czy wiesz – Analiza językowaedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mozarteus (dyskusja) 23:35, 27 lut 2018 (CET)

Podziękowanie - International Ultraviolet Exploreredytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:19, 3 mar 2018 (CET)

Podziękowanie - Analiza językowaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Szoltys [Re: ] 01:51, 22 mar 2018 (CET)

Podziękowanie - Europejskie Źródło Spalacyjneedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Szoltys [Re: ] 02:10, 24 mar 2018 (CET)

Wikigrant WG 2018-11edytuj kod

Witaj. W imieniu Komisji Wikigrantów uprzejmie informuję Cię, że Komisja rozpoznała Twój wniosek o grant i podjęła decyzję o przyznaniu dofinansowania (szczegóły na stronach wniosku). Z pozdrowieniami Elfhelm (dyskusja) 17:43, 23 kwi 2018 (CEST)

Rasswiet na stronę główną! :)edytuj kod

Hej Hubercie,

popełniłem rozpisanie artykułu o Małym Module Badawczym Rasswiet i wstawiłem do propozycji do CzyWiesza. Jako że tematów kosmicznych tam się chyba nikt nie tyka, pomógłbyś sprawdzić? Dzięki za pomoc. aegis maelstrom δ 09:21, 27 kwi 2018 (CEST)

A, zobaczyłem na en.wiki, przykuło mój wzrok i I decided to give it a try. Co do "można kliknąć" - fakt, niby można, ale często przypominam sobie jak niektórzy czytają (np. niby rozumieja, ale nie zawsze do końca rozumieją/pamiętają jak działa hipertekst na wiki - co chyba mówi o tym jak daleko jesteśmy od standardów UX w współczesnym Internecie) albo że drukują lub z innych powodów korzystają z jednego artykułu. IDK. aegis maelstrom δ 20:41, 27 kwi 2018 (CEST)

Tydzień tematycznyedytuj kod

Dzień dobry. Dopisz, proszę, rafę koralową do Tygodnia Geografii Fizycznej. Bez Ciebie obraz tygodnia będzie niepełny. Pozdrawiam. (Anagram16 (dyskusja) 17:28, 1 maj 2018 (CEST))

Czy wiesz – Blaknięcie raf koralowychedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Anagram16 (dyskusja) 14:30, 5 maj 2018 (CEST)

Tydzień Geografii Fizycznejedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Geografii Fizycznej. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 18:24, 9 maj 2018 (CEST)

Czy wiesz – PoSAT-1edytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 02:48, 10 maj 2018 (CEST)

Czy wiesz – Almeidaedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 02:55, 10 maj 2018 (CEST)

Czy wiesz – Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego ONZ nr 67/19edytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 00:12, 9 wrz 2018 (CEST)

Czy wiesz – Nalot szarańczy w Wielkiej Syriiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 00:15, 9 wrz 2018 (CEST)

Podziękowanie - Nalot szarańczy w Wielkiej Syrii, Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego ONZ nr 67/19edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:01, 25 wrz 2018 (CEST)

Tydzień Artykułu Palestyńskiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Palestyńskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 11:03, 15 gru 2018 (CET)

Szablon rakieta nosnaedytuj kod

Hej. Bywasz jeszcze w Wikipedii? Utworzyłeś ten szablon, chciałbym więc zwrócić Ci uwagę, że dobrzy byłoby jednak dodać do Infoboxu siłe ciągu poszczególnych stopni napędowych, bo obecny układ z linkiem do osobnego artykułu raczej to uniemożliwia. A to jednak tak podstawowa informacja, że powinna być widoczna dla wszystkich członów razem, bez potrzeby wchodzenia do osobnych artykułów. Poza tym człon napędowy członem, ale silniki sa silnikami. Chyba dobrze byłoby moim zdaniem widzieć w infoboxie również nazwy modeli silników. Pozdrawiam. --Matrek (dyskusja) 16:31, 17 mar 2019 (CET)

Ad:Analiza przesunięć fazowychedytuj kod

Ad:Analiza przesunięć fazowych

Cześć, dodaj proszę do szablonu cytowania Encyklopedii Techniki w Bibliografii pola rozdział = [tytuł hasła w ET] i s = [numer strony]. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 10:27, 23 lut 2020 (CET)

IT.integroedytuj kod

patelniaszepnij słówko :)|co zrobiłem? 11:03, 26 maj 2020 (CEST)

Artykuł zgłoszony przez pomyłkę. patelniaszepnij słówko :)|co zrobiłem? 11:06, 26 maj 2020 (CEST)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Kongijskiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Kongijskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 23:24, 31 maj 2020 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Australijskiego IVedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Laotańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Laotańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Londyńskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Armeńskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Szwajcarskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Amerykańskiego IVedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Niemieckiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu o Bośni i Hercegowinie IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w 10-leciu tygodni tematycznychedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:NH2501" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy