Dyskusja wikipedysty:Nabijaczleweli


Dyskusja wikipedysty:Nabijaczleweli w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wstawianie podpisu

Jeżeli chodzi o komunikację, to tu jest jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku, który pojawia się nad polem edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu pokaże się Twój nick z linkiem do twojej strony użytkownika i strony dyskusji oraz dokładna data.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

Aby szybko dostać odpowiedź na nurtujące Cię problemy związane z działaniem w Wikipedii, możesz też zadać pytanie na stronie dla nowicjuszy, zapytać któregoś z aktywnych administratorów. Możesz też zgłosić się po przewodnika.

A poza tym śmiało edytuj strony! Nie zapomnij też skonfigurować preferencji własnego konta. Polecamy szczególnie przetestowanie gadżetów zrobionych z myślą o ułatwieniu edytowania stron.


Serdecznie witam i zapraszam do współpracy :) Mmm5 (dyskusja) 17:02, 3 lis 2012 (CET)

Niepoprawne linkiedytuj kod

Witam! Zauważyłem, że starasz się dodawać jak najwięcej linków do artykułów. To błąd. Linki do artykułów takich jak: a, o, w są zbędne i nieprawidłowe. Pamiętaj: zawsze gdy chcesz wstawić link sprawdź, czy prowadzi do tej strony o której mówisz. Nie należy też dodawać za dużo linków, bo to brzydko wygląda. więcej informacji tu. Pozdrawiam i życzę miłego edytowania! :)

176.101.138.10 (dyskusja) 14:35, 12 lut 2013 (CET)

  • Okej... Zrozumiałem.

Ad:Dyskusja:Komputer_kwantowyedytuj kod

Ad:Dyskusja:Komputer_kwantowy

Widzę, że ostro nabijasz levele ;-). Ale unikaj poprawiania dyskusji. Zwłaszcza nieswoich wypowiedzi. Pozdrawiam, Nux (dyskusja) 19:24, 14 lut 2013 (CET)

  • Tajes.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Nabijaczleweli" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy