Dyskusja wikipedysty:Nepo


Dyskusja wikipedysty:Nepo w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
PL: Jeśli chcesz do mnie coś napisać, proszę napisz do: de:Benutzer Diskussion:Nepomucki EN: If you want to contact me, please do so on: de:Benutzer Diskussion:Nepomucki DE: Bitte herzlich mir auf meine deutsche Seite zu schreiben: de:Benutzer Diskussion:Nepomucki 


Some cookies to welcome you!

Spis treści

Witamy na pl-wikiedytuj kod

Witamy w polskiej wikipedii i przepraszamy, że robimy to tak późno, but better late than never. Twój polski nie może być żadnym problemem. Zawsze możesz się zwrócić do osób znających niemiecki lub angielski. W miarę możliwości udzielimy pomocy, tak jak Ty chętnie pomagasz Polakom edytującym na de-wiki. Do mnie można pisać po niemiecku, dobrze by było, gydyby to był język dla średnio-zaawansowanych. Na pl-wiki, tak jak i na de-wiki jestem uchwytny przez większość dni w roku. Gruß Leszek Jańczuk (dyskusja) 21:40, 9 lut 2009 (CET)

Bardzo miłe, dziękuję. Pozdrawiam ze Nächstebreck. Spotkamy się na de-WP -- Nepo 17:17, 10 lut 2009 (CET)

Viel zu bescheidenedytuj kod

Hallo Nepo, Du hast sicher mindestens pl-3 Sprachkenntnis verdient. Kein einziger Tippfehler! Weiter so! Bezüglich "Bellotti" wäre ich nicht so sicher. Der Bildhauer hat auf der Rückseite des Sockels seinen Namen hinterlassen. Aber Bernardo Belotto Canalettos Unterschrift enthielt nur ein "L". Ich muss noch nachforschen. Gruß Szczebrzeszynski (dyskusja) 11:12, 6 cze 2009 (CEST)

Dziękuję za kompliment, niech czasem nawet ja mogę dostać pomoc ... Nepo (dyskusja) 15:44, 11 cze 2009 (CEST) Ale to: W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie - za ciezki dla mnie! -- 13:05, 12 cze 2009 (CEST)

Muzeum Miedzi w Legnicyedytuj kod

Byłoby dobrze. :) Mnie się chwilowo nie chce tego tłumaczyć. :) Ten temat mnie zupełnie nie interesuje. --Botev (dyskusja) 14:59, 1 lip 2009 (CEST)

Urodzinyedytuj kod

To były moje 44 urodziny. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że szablon z życzeniami wstawił mi Francuz. Musiał sobie zadać trochę trudu. Nie sądziłem, że do tego stopnia ceni moje edycje na fr-wiki. Leszek Jańczuk (dyskusja) 00:35, 28 lis 2009 (CET)

To fajnie! Zycze cie dobrego adwent ze dolinie Wuppera. -- Nepo (dyskusja) 15:59, 28 lis 2009 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Nepo" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy