Dyskusja wikipedysty:New European


Dyskusja wikipedysty:New European w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Decyzja do przemyśleniaedytuj kod

Myśle, że Twoje propozycje były rozsądne w haśle Dialekt Śląski. Wniosłeś bardzo dużo przypisów, bez których dyskusja o zmianach byłaby niemożliwa. Przemyśl jeszcze swą decyzję. --Smartt 12:47, 29 sie 2007 (CEST)

Fronda w de-wikiedytuj kod

Hej, zobacz na to: http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=1767364#p1767639. Ja nie znam niemieckiego, więc nic nie umiem zobić, ale mniej więcej rozumiem, że to hasło jest skrajnie przegiętel już nawet kiedyś pisałem o tym do Pimke. Jakby się zgłosił stamtąd ktoś chętny, pomógłbyś? Tam jest chyba jakiś editwar- o co w nim chodzi? Pozdr. Laforgue (niam) 09:56, 28 cze 2008 (CEST)

Informacja o pliku Plik:Puskast01.jpgedytuj kod


Witaj, New European! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Puskast01.jpg. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję. Masur juhu? 10:41, 4 wrz 2009 (CEST)

Szeklerzyedytuj kod

Utrzymywanie w tym etnonimie węgierskiego dyftongu sz, odpowiadającego polskiemu s moim zdaniem wpływa myląco na użytkowników j. polskiego, którzy zaczynają wymawiać to słowo przez polskie "sz". Lepiej byłoby pisać Seklerzy, albo wrócić do staropolskiej nazwy Sekelowie. Rembecki (dyskusja) 18:54, 13 paź 2009 (CEST).

Plik:Demografia-niem.pngedytuj kod

Czy mógłbyś dodac źródło i autora? --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 19:20, 26 cze 2010 (CEST)

Uniwersytet Andrássyedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:New European/Uniwersytet Andrássy, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim dodać źródła i linki wewnętrzne. Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, AB (dyskusja) 08:54, 13 kwi 2014 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:New European" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy