Dyskusja wikipedysty:Nikje


Dyskusja wikipedysty:Nikje w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Hej, witam.
Pamiętaj, że linki muszą być w podstawowej formie (mianowniku, lp, itd), więc zamiast [[Polsce]] pisz [[Polska|Polsce]], [[Fryzja|fryzyjski]] itd. Wyraz przed | to nazwa hasła, a po | to słowo odmienione.
Pozdrawiam,
--tsca
03:50, 28 maj 2004 (CEST)


Witam w polskiej Wikipedii,
cieszę się, że do nas dołączyłeś/aś. Potrzeba nam nowych autorów i twój wkład jest bardzo cenny. Jeśli potrzebujesz pomocy skorzystaj ze stron pomocy lub skontaktuj się z kimś z administratorów na przykład [[Dyskusja wikipedysty:Kpjas|ze mną]].

Kpjas 09:13, 28 maj 2004 (CEST)

Spis treści

Haga - dziękiedytuj kod

Dzięki za współpracę przy art. Haga. Kpjas 12:18, 30 maj 2004 (CEST)

Wikipedia edycjaedytuj kod

Proszę zwróć uwagę aby w pierwszym zdaniu umieścić gdzieś wytłuszczony tutuł strony - główny powód to wygląd przy wydruku, ale i sprawa konwencji i tradycji.

Lepiej brzmi bibliografia niż opracowano np..

Ja staram się wyszukać dokładniejsze informacje o danym wydawnictwie w bazach danych Biblioteki Narodowej np. telnet://alpha.bn.org.pl

Pozdrowienia, Kpjas 09:34, 1 cze 2004 (CEST)

Określ licencję grafikedytuj kod

Drogi wikipedysto, poniższa lista została wygenerowana automatycznie przez bota.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o określenie licencji, na podstawie której poniższe grafiki zostały umieszczone w Wikipedii. Na stronie Wikipedia:Opisy licencji grafiki znajdziesz szablony, których możesz w tym celu użyć. Uprzedzamy, że grafiki o niejasnym statusie prawnym mogą być usuwane bez ostrzeżenia.

Proszę o kontakt w sprawie autorstwa artykułu Tortury. Andrzej z Helu LIST 21:04, 29 paź 2005 (CEST)

Procesy o czaryedytuj kod

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0. Dlatego Twój wkład został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie Wikipedia:Lista NPA. Aby tekst nie naruszał praw autorskich, należy wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego treści; możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj. Osoba, która posiada prawa autorskie i chce zezwolić na wykorzystanie treści, powinna zastosować procedurę opisaną tutaj. Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie treści, przeredaguj treść własnymi słowami. W przeciwnym razie administratorzy będą zmuszeni go usunąć. Dziękuję. Merlin 20:18, 8 gru 2005 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Nikje" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy