Dyskusja wikipedysty:Olaf222222244


Dyskusja wikipedysty:OlafMaj1 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Olaf222222244) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Re: pomocyedytuj kod

Tak jak napisałem Ci w "instrukcji" – po przenosinach należy poprawić przekierowanie. Innymi słowy (w tym przypadku) usunąć #PATRZ[[Dyskusja:Olaf222222244/archiwum1]] ze swojej strony dyskusji. Zrobione. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 23:37, 25 sie 2016 (CEST)

Odnośnie tej edycji – do każdej wprowadzanej informacji należy podawać źródło (patrz: WP:WER). Wikipedia jest encyklopedią – sformułowania typu "rozwalony" może są stosowne na podwórku, ale na pewno nie tutaj... Tymczasowo wnioskuję o wyłączenie Ci uprawnień autoreview do czasu aż będzie widać poprawę. Szoltys [Re: ] 00:05, 26 sie 2016 (CEST) Pisząc encyklopedię musimy wykazywać się odpowiedzialnością, zwłaszcza mając uprawnienia autoreview/redaktora (Twoja edycja trafia od razu do przestrzeni głównej i jest widoczna dla każdego). Nie jest to moje widzimisię, tylko troska o to, by czytelnik ujrzał prawidłową treść, zgodną przynajmniej w minimalnym stopniu ze standardami. Decyzję pozostawiam administratorom, jednak niezależnie od wszystkiego byłoby dobrze, gdybyś wykazał choć minimum znajomości prawidłowej polskiej pisowni + znajomości zasady weryfikowalności. Brak uprawnień niczego jednak nie zmienia w możliwościach edycyjnych, a jedynie wymaga sprawdzenia edycji przez kogoś bardziej doświadczonego. Szoltys [Re: ] 00:36, 26 sie 2016 (CEST) Hej! Miałem napisać właśnie to co kolega Szoltys wyżej ;) Uprawnienia wyłączyłem – ale i bez nich można (i warto!) śmiało edytować. Jeśli uznasz, że nabrałeś już wprawy w edytowaniu złóż wniosek na stronie Wikipedia:Wersje przejrzane/Przyznawanie uprawnień, ale raczej poczekaj z tym co najmniej 3 tygodnie. Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 00:39, 26 sie 2016 (CEST) Przeczytaj ze zrozumieniem to, co napisałem Ci wcześniej. Zwróć szczególną uwagę na to, co napisałem pogrubioną czcionką. Wtedy edycja zostanie przejrzana. ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 15:54, 26 sie 2016 (CEST)  Przejrzane. Zwróć uwagę na te poprawki. Określenia typu "bardzo mocno" są tak naprawdę Twoją opinią – zobacz: WP:UPW. Po dodaniu przypisu należy upewnić się, czy w haśle znajduje się szablon {{przypisy}} – tutaj go nie było i dlatego Twój przypis się nie wyświetlał. I jeszcze raz proszę o podpinanie się do poprzednich wątków dyskusji → w taki sposób. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 16:15, 26 sie 2016 (CEST) Dzisiejszy wstrząs? Jeżeli edycja będzie napisana po polsku i poparta źródłem, to powinna być wartościowa. Szoltys [Re: ] 23:25, 26 sie 2016 (CEST) Nie oglądam wiadomości. Poszukaj weryfikowalnego źródła i śmiało wstawiaj. Szoltys [Re: ] 23:33, 26 sie 2016 (CEST) Cześć. Czy to był ewidentny wandalizm i nie należało poinformować w opisie zmian o przyczynie cofnięcia? Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 20:36, 28 sie 2016 (CEST) Przejrzane. Szoltys [Re: ] 19:06, 29 sie 2016 (CEST) Damianradek przejrzał. Ogólnie to nie trzeba zgłaszać każdej, drobnej edycji do przejrzenia. Prędzej czy później ktoś ją przejrzy. Zgłaszaj proszę tylko większe edycje, tak będzie prościej – zamiast prosić o przejrzenie edycji można przecież w tym czasie wykonać kolejną. :) Szoltys [Re: ] 07:31, 30 sie 2016 (CEST)

Tokioedytuj kod

Ponieważ wpisałeś to do istniejącego już zdania jako dalszy jego ciąg bez żadnego rozdzielenia, w konsekwencji zamieniając całość w bełkot. I, oczywiście, nie podałeś źródeł. Hoa binh (dyskusja) 16:17, 26 sie 2016 (CEST)

Pomocedytuj kod

Cześć! :-) Chyba zauważyłeś że ja mam się tobą zająć. Popatrz na PdA druga sprawa to oczywiście pomoc dla Ciebie. Czy widziałeś już na polskiej Wikipedii coś takiego jak "test" w wykonaniu przeważnie dla IP-ków,ale czasami dla tych którzy po prostu wandalizują. Dam ci zaraz link. Możesz się tym też zająć.:-) zaraz ci podam.--J.Dygas (dyskusja) 13:20, 30 sie 2016 (CEST)

Chodzi mi o Ostrzeżenia zapoznaj się z tym.Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 13:36, 30 sie 2016 (CEST)

Zauważyłem że czasami nie podajesz źródeł,postaraj się to poprawić, jeszcze jedna sprawa która jest ważna dla Ciebie to gramatyka polska,nie wiem ale możliwe że masz więcej do czynienia z językiem obcym. Nie wiem. Ja bym tobie proponował,tak pisz jak mówisz. Te moje wpisy teraz przyjmij naprawdę jako przyjacielską pomoc ode mnie. Widzisz,ja mieszkam od 35 lat w niemczech. A i tak piszę normalnie po polsku,chociaż ten sam tekst mógłbym tobie napisać po niemiecku.:-) Tak znam ten język. Pozdro z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 13:50, 30 sie 2016 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Witaj. Dlaczego nie możesz? Swoją propozycję zgłoś na podstronie Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje. Następnie musi ona uzyskać akceptację ze strony uczestników projektu. Eurohunter (dyskusja) 08:24, 1 wrz 2016 (CEST)

Daj link do artykułu. Eurohunter (dyskusja) 15:09, 1 wrz 2016 (CEST) Wszystko jest w porządku. Musisz sprecyzować nazwę tygodnia, a więc po "Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje/" wpisz na przykład "Tydzień Artykułu Amerykańskiego" i utwórz stronę. Eurohunter (dyskusja) 16:06, 1 wrz 2016 (CEST)

Tydzień Artykułu Amerykańskiegoedytuj kod

propozycja trochę błędne zgłoszona, ale to nic. Mamy zaplanowany już Tydzień amerykański na 24-30 listopada br. zobacz: Tydzień Artykułu Amerykańskiego III. Pozwól, że usunę tę propozycje, bo na chwilę obecną taka propozycja nie ma sensu z uwagi na to, że podobna akcja odbędzie się już niebawem. Może kiedyś pomyślimy nad Tygodniem Artykułu Amerykańskiego IV, ale to po zakończeniu trzeciego. pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 16:41, 1 wrz 2016 (CEST)

Tak, to prawda są czerwone linki odnośnie Polski, ale zadaniem TT jest przede wszystkim to, aby zniwelować różnicę (w liczbie i jakości) między artykułami o Polsce a artykułami dotyczących innych państw. Mamy artykułu o każdej polskiej wsi, każdym mniej lub bardziej utytułowanym sportowcu, polityku, wojskowym, artyście itp. Możesz oczywiście zgłosić, ale sądzę, że nie spotka się to ze zbyt dużym poparciem. Jeżeli natomiast chcesz po prostu pisać o Polsce w ramach TT to najlepiej w tygodniach niegeograficznych (np. teraz mamy tydzień UNESCO), lub bardziej ogólnych, np był kiedyś Wyszehradzki (Polska+Czechy+Słowacja+Węgry). --Maattik (dyskusja) 17:08, 1 wrz 2016 (CEST) I jeszcze podpowiem: Jeżeli zgłaszasz propozycje to w sekcji "Zgłaszanie propozycji" masz taką niby ramkę, dopisujesz tam nazwę tygodnia, klikasz "Utwórz nową podstronę", następnie wypełniasz tam dane, kopiujesz to co jest tam w szarej ramce u góry i klikasz zapisz. Następnie na stronie propozycji wklejasz ten skopiowany tekst i zapisujesz. --Maattik (dyskusja) 17:15, 1 wrz 2016 (CEST)

İçəri Şəhəredytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, The Polish (query) 17:26, 1 wrz 2016 (CEST)

Odp:mam pytanieedytuj kod

Odp:mam pytanie

Widzę, że ktoś już pomógł. Jeżeli jeszcze w czymś będę mógł udzielić rady, chętnie pomogę. Openbk (dyskusja) 23:21, 1 wrz 2016 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z UNESCOedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp:mam pytanieedytuj kod

Odp:mam pytanie

Można zgłaszać jak i głosować na dowolną liczbę propozycji z wyjątkiem własnych artykułów. Nikt jeszcze nie rozpoczął głosowania za tydzień informatyki, więc je zapoczątkowałem (po prostu sprawdź jak to wygląda w kodzie źródłowym i zagłosuj/zgłoś propozycję według wzoru). Aby głosować trzeba mieć uprawnienia redaktora, a widzę, że Ty jeszcze ich nie uzyskałeś. Do automatycznego nadania uprawnień brakuje Ci jeszcze 2 tygodni, a głosowanie trwa do 8 września, więc zachęcam do złożenia wniosku tutaj. Pozdrawiam, RoodyAlien (dyskusja) 10:39, 2 wrz 2016 (CEST)

İçəri Şəhəredytuj kod

Przebudowałem ten króciutki artykuł. Przede wszystkim dało się wyraźnie zauważyć, że korzystałeś z translatora. Zdanie Pytanie nie zostało całkowicie zbadane. oczywiście nie mogło wyjść spod ręki kogoś, kto sprawnie operuje językiem obcym, a przy okazji i swoim ojczystym ;) Chodziło tu rzecz jasna o to, że kwestia wieku baszty nie została jeszcze rozstrzygnięta. Źródło też raczej wątpliwe. Strona UNESCO podaje, że chodziło o VII wiek p.n.e. a nie n.e. Dodatkowo, w języku polskim przy zapisie stuleci wykorzystuje się cyfry rzymskie. W tak krótkich artykułach nie robimy wielokrotnych linkowań do tych samych pojęć. Przykładowo, jeśli w pierwszym zdaniu linkujesz Baku, w drugim już Baku nie linkujesz. W artykułach nie tworzymy linków do lat i miesięcy, w ogóle nie linkujemy do dat. Twórz dalej, ale przykładaj się bardziej, a na pewno będzie z Ciebie świetny wikipedysta. Pozdrawiam. Torrosbak (dyskusja) 18:40, 2 wrz 2016 (CEST)

Uprawnieniaedytuj kod

Staraj się wyciągać wnioski z uwag doświadczonych wikipedystów i ich poprawek w Twoich artach :) A uprawnienia same Cię znajdą. Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 19:12, 2 wrz 2016 (CEST)

Ty pytałeś się kiedy, bardzo dokładnie odpowiedział tobie powyższy kolega. Jeszcze nie. Jak on tobie powiedział poczekaj trochę. Ja tobie oczywiście jak będę mógł pomogę,na to z mojej strony możesz liczyć,ale oczywiście ty też musisz coś od siebie dać. Nie masz innego wyjścia.--J.Dygas (dyskusja) 22:56, 2 wrz 2016 (CEST)

TTedytuj kod

Cześć. Skomentowałem, jednak nie jestem przekonany, czy propozycja zostanie dobrze przyjęta – amerykańskich akcji było dość sporo, a teraz raczej widzę tendencję do skupiania się na tematach wcześniej nieporuszanych. ;)

Pozwolę sobie zadać dwa pytania. Która tematyka leży u Twoich zainteresowań na co dzień? Czy interesujesz się sportem (jeśli tak to którym najbardziej)? Ogólnie chodzi mi o to, co najbardziej Cię interesuje/czym się pasjonujesz w życiu. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 19:50, 2 wrz 2016 (CEST)

Qingcheng Shanedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • poprawić język i doszlifować sprawy techniczne

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Rybulo7 (dyskusja) 00:31, 3 wrz 2016 (CEST)

Odp:mam pytanieedytuj kod

Odp:mam pytanie

Artykuł nie nadaje się do publikacji. Wymaga poprawy języka, interpunkcji i doprowadzenia do technicznego standardu artykułu na Wikipedii. Rybulo7 (dyskusja) 00:38, 3 wrz 2016 (CEST)

Odp:mam pytanieedytuj kod

Odp:mam pytanie

Już lepiej :) --The Polish (query) 01:32, 3 wrz 2016 (CEST)

Qingcheng Shanedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować.

 • Potrzebne są źródła (to konieczność)
 • Prosiłem, by nie korzystać z translatora. Jeśli nie znasz języka na poziomie umożliwiającym podstawowe tłumaczenie, nie tłumacz przez translatory. Może warto pomyśleć o pisaniu artykułów dotyczących Polski.
 • Język tego artykułu pozostawia wiele do życzenia. Gdzie kropki? Gdzie przecinki? Gdzie wielkie litery rozpoczynające zdanie? Brak...

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Torrosbak (dyskusja) 17:58, 3 wrz 2016 (CEST)

Mam dla Ciebie propozycję. Chciałbym, abyśmy razem popracowali w Twoim brudnopisie na tym artykułem o Qingcheng Shan. Postaram się wytłumaczyć Ci krok po kroku, czego oczekujemy po nowych artykułach. Każdą swoją edycję postaram się przybliżyć i opisać. Może być? Torrosbak (dyskusja) 18:02, 3 wrz 2016 (CEST) To, że w angielskiej Wikipedii nie było źródeł, nie jest tłumaczeniem. Inne wersje językowe projektu nie mogą stanowić dla nas źródła. Poczytaj WP:WER. Najlepiej znaleźć źródła niezależne – recenzowane pozycje książkowe czy publikacje w pismach naukowych albo godne uwagi strony internetowe – strony rządowe itp. Torrosbak (dyskusja) 18:06, 3 wrz 2016 (CEST)

odpowiedź od Maattikaedytuj kod

Przepraszam, że od razu nie mogłem odpowiedzieć na Twoje prośby / pytania, po prostu nie miałem możliwości wejść na wiki z braku czasu. İçəri Şəhər - widzę, że już po sprawie, brudnopis2 najwyraźniej też.

Co do propozycji tygodnia tematycznego już wyraziłem swoją opinię. Mam jeszcze prośbę, gdybyś był jeszcze zainteresowany TT, przeczytaj to. Chodzi o to by tematyka nie była zbyt szeroka, bo wtedy ludzie nie wiedzą co konkretnie mają robić i czy robią to dobrze, a gdy jest zbyt wąska, to automatycznie ogranicza się liczba zainteresowanych i efekt jest taki, że jest po 30-50 na tydzień TT. Aby tydzień przyniósł efekty w postaci dużej ilości artykułów, tydzień musi ciekawy tematycznie (np. wiele osób lubi sport, przyrodę, geografię), tematyka tygodnia musi być jasna, wiadomo - wiele czerwonych linków w danej tematyce, a sama tematyka musi być najlepiej przeznaczona to jak największej ilości wikipedystów (np. zobacz zły pomysł).

A co do Twoich artykułów. Fajnie, że udało Ci się już ich trochę napisać. Przyglądaj się jak są napisane inne artykuły, szczególnie w tej samej tematyce. Gdybyś chciał o coś zapytać, o coś poprosić pisz śmiało. pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 20:49, 3 wrz 2016 (CEST)

Ok, pomogę. Tylko, że mówiłem Ci, że takie propozycje raczej nie przejdą (patrz wyżej; przykładem złego pomysłu był tydzień średniowieczny, tutaj zaproponowałeś 1 wiek - bez szans moim zdaniem). --Maattik (dyskusja) 16:29, 4 wrz 2016 (CEST)

Ad:Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycjeedytuj kod

Ad:Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje

Nie dodawaj propozycji nowych Tygodni na stronie Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje. Powinny być one tworzone na osobnych podstronach. Służy do tego pasek powyżej przycisku "Stwórz nową podstronę". Po tekście "Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje/" musisz wpisać nazwę danego tygodnia, czyli np. "Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje/Tydzień Artykułu przyrodniczego". Spróbuj tak stworzyć podstronę tego tygodnia. Pozdrawiam, Openbk (dyskusja) 21:14, 3 wrz 2016 (CEST)

Bo próbujesz utworzyć stronę Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje/. Musisz w tym pasku wpisać "Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Propozycje/NAZWA, KTÓRĄ WYBRAŁEŚ DLA TYGODNIA" i dopiero potem kliknąć „Stwórz nową podstronę”. Openbk (dyskusja) 21:17, 3 wrz 2016 (CEST)

Qingcheng Shanedytuj kod

Przygotowałem dla Ciebie zalążek Qingcheng Shan. Nie jest on doskonały, robiłem na szybko, by zaprezentować Ci parę istotnych kwestii. Najlepiej gdybyś moje rady analizował bezpośrednio w kodzie tego artykułu, czyli po prostu poprzez opcję .

 1. Większość artykułów zaczyna się od infoboksu. Mamy różne infoboksy dla różnych obiektów, np. Szablon:Rzeka infobox czy Szablon:Aktor infobox (zobacz: Pomoc:Infoboks). Infoboksy w przejrzysty sposób przedstawiają najważniejsze informacje.
 2. W przypadku obiektów z listy światowego dziedzictwa UNESCO wymagane są dwa infoboksy – jeden dotyczący obiektu jako elementu przestrzeni geograficznej (rzeka, góra, jezioro itp.), drugi dotyczy obiektu jako elementu światowego dziedzictwa. Oba prezentują zupełnie inne informacje.
 3. Dalej przechodzimy do definicji. Przyjęło się, że zaczynamy od pogrubienia nazwy artykułu, np. Torrosbak i dalej wstawiamy półpauzę, znak, który możesz znaleźć pod okienkiem edycji w najczęstsze znaki i symbole lub wpisać z klawiatury kombinacją LEWY ALT + 0150, otrzymujemy zatem: Torrosbak –.
 4. W przypadku obiektów poza granicami naszego kraju ważne jest, by podać zapis oryginalny. W przypadku obiektów francuskich będzie to zapis po francusku, w przypadku niemieckich po niemiecku itd.
 5. Taka forma Torrosbak – wymusza określony styl definiowania. Zastosowanie półpauzy powoduje, że nie musimy wstawiać tutaj określeń typu to jest itp., czyli piszemy Torrosbak – wikipedysta, a nie Torrosbak – to jest wikipedysta.
 6. Staraj się do każdej informacji, zwłaszcza statystycznej, podawać źródła, najlepiej w formie przypisów.
 7. Pamiętaj także o wstawianiu interwiki (patrz WP:IW, umożliwiają one szybkie przejście do innych wersji językowych. W lewym dolnym rogu jest okienko Języki i opcja Dodaj linki. Tam wskazujesz język połączenia i artykuł, który chcesz połączyć. Automatycznie dodane zostaną interwiki z pozostałych wersji językowych, z którymi artykuł języka wybranego jest połączony.
 8. Dbaj również o język treści. Staraj się unikać błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, jeśli masz z tym problemy, warto sięgnąć po słownik ortograficzny lub poprawnej polszczyzny i tam poszukać poprawnej pisowni. Przede wszystkim, podstawy – zdanie kończymy kropką, nowe zaczynamy od dużej litery, jeśli coś wymieniamy to stawiamy między tymi elementami przecinki, przecinek również stawiamy przed że, ponieważ, bowiem itp.

Stosuj się do tych prostych rad. To przede wszystkim przyspieszy przyznanie długo oczekiwanych przez Ciebie uprawnień, w tym momencie jest to niemożliwe, ale także nam, starszym redaktorom ułatwi życie, bo w tym momencie musimy przeznaczyć czas na poprawki lub rady. Oczywiście każdy tutaj chętnie pomoże, ale było już mnóstwo tych rad i próśb i żadne nie poskutkowały, niestety. Ucz się, a na pewno będzie dobrze. Pozdrawiam. Torrosbak (dyskusja) 23:57, 3 wrz 2016 (CEST)

Wikipedysta:Olaf222222244/brudnopisedytuj kod

Przejrzałem i niestety, ja kompletnie nie wiem, czego miałby ten artykuł dotyczyć. Brak definicji, określenia problemu. Z treści tego nie widać. Zapoznaj się z tym, co napisałem Ci powyżej. Torrosbak (dyskusja) 00:27, 4 wrz 2016 (CEST)

Jesieńedytuj kod

W haśle Michał Rudaś zdanie zaczęte z małej litery! W haśle Joanna Moro to samo przy czym jesień napisałeś już z dużej litery – to wyglądało na zwykły wygłup lub wandalizm, pomijam już iż jesień zaczyna się 23 września tak więc jeśli już to program zaczął się w ramach jesiennej ramówki, a nie jesienią. Z uszanowaniem Mateusz Opasiński (dyskusja) 14:17, 4 wrz 2016 (CEST)

Nazwa użytkowikaedytuj kod

Cześć, Twoja nazwa łamie 3 zasady dotyczące nicku: Wikipedia:Nazwa użytkownika (zbyt długa, zbyt trudna do napisania, ciąg cyfr). Zmień ją. Pozdrawiam, Marycha80 (quaere) 18:09, 4 wrz 2016 (CEST)

odpowiedź od Mattika - 5 wrześniaedytuj kod

Ok, poprawiłem twoją propozycję TT, ta jest już bardziej obiecująca. Przejrzałem twój brudnopis i nieco poprawiłem (zobacz co zmieniłem). Mam jedynie dwie uwagi do artykułu. W Polsce cokolwiek mierzymy w metrach (bądź też w cm, mm lub km), więc fajnie było by gdybyś stopy zamienił na metry. I też nie za bardzo wiadomo co jest szerokością, a co wysokością. Mógłbyś jeszcze podać info o wysokości masztu. Po drugie - zdanie muzeum Flagi narodowej ustanowił 9 listopada dniem narodowym - nie wiem o co tu chodzi. A i jeszcze jedno - pamiętaj, że zdanie rozpoczynamy z dużej litery, a kończymy kropką. Pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 23:30, 5 wrz 2016 (CEST)

Plac Flagi Narodowejedytuj kod

Trzeba by dodać informację, w jakich latach maszt był najwyższy na świecie (informacja Maszt flagi o wysokości 162 metrów został zatwierdzony przez Biuro Rekordów Guinnessa jako najwyższy maszt na świecie może mylnie sugerować, że wciąż jest najwyższy).

Obecnie dwa maszty są już wyższe:

Pumpernikiel90 (dyskusja) 06:40, 6 wrz 2016 (CEST)

Ad:Rekordy klimatyczne w Polsceedytuj kod

Ad:Rekordy klimatyczne w Polsce

Cześć. Proszę, nie dodawaj ponownie tego rekordu. Jest on zupełnie wyrwany z czegokolwiek. Najpierw jako miejsce wpisałeś Krosno (bez źródła), potem ze źródłem była to już małopolska (cała? łącznie z Tatrami?), przy czym wchodząc na stronę internetową, dowiadujemy się, że temperatura może dochodzić do 35 st. C i może to dotyczyć kilku województw. Nie jest tam nigdzie napisane, że były to rekordowe temperatury, ani nie było 100% pewności, że takie jak przewidują, w ogóle wystąpią. To były tylko prognozy. Torrosbak (dyskusja) 18:07, 6 wrz 2016 (CEST)


Nowy artykułedytuj kod

witam, twój nowy artykuł nie ma żadnych źródeł ani kategorii, skądś na pewno czerpałeś wiedzę o tym parku wiec mógłbyś je wkleić i uźródłowić -- lansinho (dyskusja) 21:40, 6 wrz 2016 (CEST)

Odp:mam pytanieedytuj kod

Odp:mam pytanie

Cześć. Jest mi przykro, bo w ogóle nie stosujesz się do rad. Tłumaczysz rzeczy, o których nie masz pojęcia. Twoje artykuły są kiepskiej jakości językowej. Prosiłem, byś kończył zdania kropkami, a zaczynał je z wielkiej litery. Prosiłem też, by infoboks wstawiać na początku oraz o to, by tytuł pogrubiać, co dokładnie powyżej rozpisałem. Nic z tych rzeczy nie zrobiłeś. Torrosbak (dyskusja) 22:33, 7 wrz 2016 (CEST)

Artykuł napisałem od nowa, ograniczając go do dwóch zdań. Niestety, dziś nie będę miał czasu na więcej. Przeniosłem także pod nazwę zgodną z Komisją Standaryzacji Nazw Geograficznych. Torrosbak (dyskusja) 23:50, 7 wrz 2016 (CEST)

Odp:Tydzień Artykułu Brunejskiegoedytuj kod

Odp:Tydzień Artykułu Brunejskiego

Cześć, czego w zdaniu Proszę najpierw zgłaszać poniższe tygodnie (z adnotacją, że wynika to z decyzji o rozbiciu Tygodnia Bliskiego Wschodu): Tydzień Artykułu Bahrajńskiego, Jordańskiego, Katarskiego, Kuwejckiego, Libańskiego, Palestyńskiego, Syryjskiego, Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie rozumiesz? I czy którymś z tych krajów jest Brunei? Jeżeli teraz zgłaszasz tydzień, to musi on się odbyć do roku od zgłoszenia. Sprawiasz więc, że Tydzień Brunei zajmie miejsce jednemu z tygodni arabskich, na których zgłoszenie się zgodziliśmy przy rozbiciu Tygodnia Bliskiego Wschodu. Czy chcesz pomagać i tworzyć społeczność, czy interesuje Cię tylko Ty i Twoje pomysły?
W dalszym ciągu nie dostosowałeś nazwy do zasad. Marycha80 (quaere) 18:01, 8 wrz 2016 (CEST)

Tylko że nie jest zgodne z regułą, tydzień Brunei ma się zacząć do 8.09.2017. Lepiej jak najszybciej stwórz te pozostałe tygodnie i módl się, żeby się zmieściły. Co do nazwy: raczej kiedyś ktoś na tobie to wymusi. Marycha80 (quaere) 18:21, 8 wrz 2016 (CEST)

Isla de la Plataedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • Treść hasła musi być zrozumiała, popraw definicję. Zobacz jak są napisane hasła o podobnej tematyce.

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Jckowal piszże 22:40, 8 wrz 2016 (CEST)

OK, sprawdziłem, nieco poprawiłem. Nie było potrzeby tworzenia specjalnej kategorii dla jednego artykuły, tworzy się je gdy są przynajmniej 3 artykuły do niej pasujące, w ekstremalnych przypadkach mogą być dwa. Jeżeli chodzi o linki zewnętrzne to na końcu artykułu, gdy dodajesz przypisy wstawiasz na końcu artykułu szablon " {{Przypisy}} ". --Maattik (dyskusja) 23:24, 8 wrz 2016 (CEST) Oczywiście, po to chyba pisałeś (ja poprawiłem) ten artykuł. --Maattik (dyskusja) 23:40, 8 wrz 2016 (CEST)

Nedytuj kod

Jestem nowy. Nauczysz mnie jak działa Wikipedia? --176.221.123.187 (dyskusja) 23:02, 8 wrz 2016 (CEST)

Słabe edycjeedytuj kod

Blokada była odpowiedzią na tę prośbę. A jakie słabe edycje miałem na myśli? Choćby takie, albo takie. Artykuł w takiej formie nie powinien był się znaleźć w przestrzeni głównej. To jest traktowanie przestrzeni głównej jako brudnopisu. LJanczuk qu'est qui ce passe 22:43, 16 wrz 2016 (CEST)

Czy wiesz...edytuj kod

Hej! O to [1] Ci chodziło? Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 01:46, 18 wrz 2016 (CEST)

Czywiesz jest dla nowych artykułów, ten zaś powstał ponad miesiąc temu. Poza tym art jest o wiele za krótki. Zaledwie dwa zdania. LJanczuk qu'est qui ce passe 02:08, 18 wrz 2016 (CEST)

Starbiszewoedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • Czy mógłbyś przestać w chałturniczy sposób małpować moje edycje? Zrobiłeś to całkowicie źle. Ani nie podałeś nazwy niemieckiej (w ogóle przejrzałeś podlinkowany Dziennik Ustaw, by sprawdzić czy ta nazwa jest akurat w tym rozporządzeniu, czy skopiowałeś sobie po prostu na bezczela z mojego hasła przypis?), ani nie podałeś koordynatów (na podstawie mapy niemieckiej i geoportalu można w prosty sposób ustalić położenie miejscowości). W tej postaci artykuł jest całkowicie bezużyteczny.

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 21:59, 20 wrz 2016 (CEST)

 • Tak jak myślałem - bezmyślnie skopiowałeś treść wraz z przypisem z mojego hasła, w ogóle do tego przypisu nie zaglądając. Gdybyś zajrzał, to byś zauważył, że w Wikipedii nazwa była zapisana niezgodnie z treścią rozporządzenia - zgodnie z nim ustalona nazwa powinna mieć formę Starbiszewko. Hoa binh (dyskusja) 12:00, 21 wrz 2016 (CEST)

Wikipedysta:Olaf222222244/brudnopisedytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 21:00, 21 wrz 2016 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Niemieckiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Tydzień Brunejskiedytuj kod

Według mnie tak, bardzo mała powierzchnia, ale widać są chętni. To tylko moje zdanie. Uważam, że lepiej było by powtórzyć Tydzień Południowo-Wschodniej Azji, gdzie Brunei też by się znalazło. Taki tydzień mógłby przyciągnąć więcej osób. Pozdrawiam, Tournasol Demande-moi! 00:14, 6 paź 2016 (CEST)

W jakim celu? Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem co miałbym sprawdzić. Prosiłbym o dokładniejsze rozwinięcie pytania :) Pozdrawiam, Tournasol Demande-moi! 00:45, 7 paź 2016 (CEST) Też uważam, że Tydzień Syryjski jest zbyt wąski, tym bardziej nie rozumiem rozbicia Tygodnia Bliskiego Wschodu na mniejsze. Ale jak widać są na to chętni więc sprawę zostawiam im właśnie. Z mojej perspektywy to wygląda tak, że mogę napisać 50 artykułów w bardziej ogólnym tygodniu, który trwa tydzień, albo po 5 w dziesięciu rozdrobnionych tygodnia (które de facto razem trwają 10 tygodni). Pozdrawiam, Tournasol Demande-moi! 11:30, 7 paź 2016 (CEST)

Ad:Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Kalendarz akcjiedytuj kod

Ad:Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Kalendarz akcji

Mam prośbę. Jeśli nie wiesz do końca jak to robić to poproś kogoś, kogokolwiek aktywnego w wikiprojekcie, aby ci pomógł. Stanko (dyskusja) 09:29, 7 paź 2016 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Celtyckiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Nowe kategorieedytuj kod

Nowe kategorie nie mogą "wisieć w powietrzu". Elfhelm (dyskusja) 21:12, 10 paź 2016 (CEST)

 • O to, że kategoria musi być też kategoryzowana, chociażby ta [2]. Elfhelm (dyskusja) 21:30, 10 paź 2016 (CEST)

Ad:Kategoria:Ludzie urodzeni w Ourenseedytuj kod

Ad:Kategoria:Ludzie urodzeni w Ourense

Witaj. zobacz proszę WP:Kategoryzacja – najwazniejsze – twórz kategorię tylko wtedy gdy zawiera minimum 3 elementy. (Tutaj dodaj jeszcze 2 osoby urodzone w tym mieście) Inaczej Nie popełniaj błędów ortograficznych. Ludzie urodzeni, nie Ludzie Urodzeni. pozdrawiam Andrzei111 (dyskusja) 22:17, 10 paź 2016 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu religioznawczym IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Wikipedysta:OlafMaj1/brudnopisedytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:55, 17 paź 2016 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu biologicznym IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Wikipedia:BATUTA 2016edytuj kod

Witaj, zapraszam Cię do wzięcia udziału w tegorocznej akcji BATUTA. Zapoznaj się z projektem i jeśli chcesz do nas dołączyć, wpisz się do tabelki na tej stronie, a tutaj zamieszczaj to, co udało Ci się zrobić. Pozdrawiam, X-domin (dyskusja) 13:42, 27 paź 2016 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Tajwańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Re. Prośbaedytuj kod

A witam,witam :-) proponuję byś na razie uzupełnił co tam jeszcze brakuje i potem zgłoś do PdA tam się tym zajmują. Pozdrawiam jak zawsze z Berlina i życzę tobie przyjemnego tygodnia i życzę udanych artykułów na naszej Wikipedii.:-) --J.Dygas (dyskusja) 21:45, 29 lis 2016 (CET)

 • Hmm, nie wiem w czym ci mogę pomóc. Na tygodniach to może lepiej wstaw do aktualności. --J.Dygas (dyskusja) 09:57, 21 lut 2017 (CET)

Kategoria:Rośliny na terenie Stanów Zjednoczonychedytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 12:10, 30 lis 2016 (CET)

odp: Powrótedytuj kod

Witam. Ostatnio nie jestem zbyt aktywny, więc może było by lepiej żeby ktoś inny Ci pomagał. Artykuł z brudnopisu można przenieść wchodząc w kod źródłowy, kopiując go, a następnie wklejając do artykułu pod właściwą nazwą. Pamiętaj oczywiście o najważniejszych zasadach, czyli na początku definicja (z wytłuszczonym tytułem), potem przynajmniej krótkie rozwinięcie, na koniec przypisy i kategoria. pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 21:20, 3 gru 2016 (CET)

Życzenia Bożonarodzenioweedytuj kod

Wikiprzyjacielu! :-) Życzę tobie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i przekazuję życzenia również dla twojej rodziny pozdrawiam serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 22:14, 24 gru 2016 (CET)

/* /* Wikiprzyjaciel */ */ infoedytuj kod

Wpisz się do mnie pod twoim nowym nikiem. Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 22:17, 24 gru 2016 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Serbskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Życzeniaedytuj kod

Wikiprzyjacielu! Życzę tobie szczęśliwego Nowego Roku 2017 i udanych artykułów na naszej Wikipedii! :-) Pozdrawiam serdecznie z Berlina. --J.Dygas (dyskusja) 20:50, 1 sty 2017 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Politycznym IIedytuj kod

Drogi Wikipedysto! W imieniu uczestników Tygodnia Politycznego II mam zaszczyt zaprosić Cię do uczestnictwa w tej akcji. Jeśli jesteś chętny, dopisz się proszę do listy uczestników. Pozdrawiam! MediaWiki message delivery (dyskusja) 10:56, 1 lut 2017 (CET)

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.


Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Albańsko-Kosowskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

MediaWiki message delivery (dyskusja) 18:51, 13 lut 2017 (CET)

Zredukujmy wpływ na środowisko naturalne ruchu Wikimediaedytuj kod

Witaj OlafMaj1, kontaktuję sie z Tobą gdyż na swojej stronie użytkownika wykazałeś zainteresowanie sprawami ochrony środowiska. Chciałbym zaprosić Cię do zapoznania się z projektem Wpływ na środowisko naturalne na Meta, gdzie chcę zebrać wsparcie dla redukcji wpływu ruchu Wikimedia na nasze środowisko naturalne. Moim pierwszym celem jest to by wszystkie serwery Wikimedia korzystały wyłącznie z energii odnawialnej. Może mógłbyś okazać swoje poparcie dla tego projektu? Dziękuję, --Gnom (dyskusja) 11:29, 22 lut 2017 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Greckiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułów Jemeńskiego i Omańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Redaktoredytuj kod

Taką też bym tobie dał propozycję. Będziesz redaktorem, ale musisz jeszcze zapracować na to. Nie jest to takie łatwe. Sam to widzisz jak to jest, życzę tobie byś był szybko redaktorem polskiej Wikipedii i mógłbyś sam przeglądać wpisywane zmiany przez Ciebie. To nie problem, staraj się a dojdziesz do tego. Pozdrawiam tygodnia. Pozdrawiam serdecznie z Berlina i życzę tobie przyjemnego --J.Dygas (dyskusja) 20:06, 28 mar 2017 (CEST).

Właśnie zauważyłem że znowu odrzucono tobie prośbę o redaktora. Nie wiem dlaczego ale przypuszczam. Wprawdzie urodziłeś się w Gdańsku ale masz dużo wspólnego z językiem niemieckim. Czy to tak jest? Jako młody chłopak uczysz się szybko obcego języka. Znam to. Ale polski język jest ważny. Ja mieszkam od 36 lat mówię i piszę jednak oboma językami perfekcyjnie. Popraw swoją stronę, jako pierwszą rzecz, później dopracuj to co tobie zaproponowali koledzy. Proszę Ciebie o to (jako Wikiprzyjaciel). Ok? Nie martw się, działaj dalej na Wikipedii. Pozdrawiam serdecznie z Berlina i życzę tobie przyjemnej majówki. --J.Dygas (dyskusja) 11:24, 29 kwi 2017 (CEST)

Tydzień Artykułu Sztuk Plastycznychedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 09:33, 9 kwi 2017 (CEST)

Gorąca prośbaedytuj kod

Mam gorącą prośbę abyś nawet poza przestrzenią główną, w dyskusjach stosował zasady ortograficzne, używał znaków interpunkcyjnych oraz poprawnie formatował całość. Popraw proszę swoją ostatnią propozycję tygodnia tematycznego bo tak nie powinno się tworzyć żadnych stron na Wikipedii i będę zmuszony ją usunąć. Stanko (dyskusja) 07:48, 17 kwi 2017 (CEST)

Przeniosłem do brudnopisu Wikipedysta:OlafMaj1/Tygodnie tematyczne/Propozycje/Tydzień Władców. Stanko (dyskusja) 07:55, 17 kwi 2017 (CEST)

Tydzień Artykułu Brazylijskiego IIedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 22:06, 22 kwi 2017 (CEST)

Tydzień Artykułu Afgańskiegoedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 11:55, 1 maj 2017 (CEST)

Tydzień Fizyki i Astronomiiedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 10:39, 10 maj 2017 (CEST)

Re: Pytanieedytuj kod

Popraw treść, przeczytaj dokładnie, referencje i na samym dole kategorie. --J.Dygas (dyskusja) 18:32, 10 maj 2017 (CEST)

Odp:pytanieedytuj kod

Odp:pytanie

Jeszcze nie nadaje się do opublikowania. Do strony przed przeniesieniem konieczne jest dodanie źródeł. Trzeba też zrobić poprawki językowe np.: nagroda może być nadawana lub przyznawana, a nie stosowana, jak w Twoim tekście.

Pozdrawiam PawełMM (dyskusja) 18:52, 12 maj 2017 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Krajów Wybrzeża Niewolniczegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Tydzień Artykułu Tajlandzkiegoedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 16:52, 4 cze 2017 (CEST)

Tydzień Oceanii IIedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 14:50, 14 cze 2017 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Symboli Narodowychedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp:Prośbaedytuj kod

Odp:Prośba

Zrobiłem drobne korekty w Twoim brudnopisie. Nie bardzo zrozumiałem fragment: Prawo do praktyki prywatnej jest udzielane.... Ta kwestia wymaga wyjaśnienia. Czy to znaczy, że istnieją zorganizowane publiczne formy wyznawania religii tylko dla islamu? Wyjaśnienia też chyba wymaga: materiały religijne, które nie są islamskie, są rozproszone. To rozproszenie nie jest do końca zrozumiałe. O co tutaj chodzi? Czy to znaczy, że na przykład nie mogę mieć w domu egzemplarza Biblii? Jeśli islam jest jedyną oficjalnie uznawaną i praktykowaną religią, to trzeba to wyraźnie podkreślić.

Konieczne jest dodanie źródeł!

Nie zapominaj o podpisywaniu się w dyskusji. Pozdrawiam PawełMM (dyskusja) 07:53, 3 lip 2017 (CEST)

Tydzień Artykułu Brunejskiegoedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 15:17, 3 lip 2017 (CEST)

Ad:Dyskusja wikipedysty:PawełMMedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:PawełMM

Czy czytałeś stronę Pomoc:Podpis wikipedysty? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 13:45, 4 lip 2017 (CEST)

Twoje uczestnictwo w Wikipediiedytuj kod

Cześć. Przyjrzałem się utworzonym przez Ciebie artykułom, i rzeczywiście nie wygląda to za dobrze. Może poedytowałbyś przez kilka lat w projektach opartych na wiki w których obowiązują niższe standardy, np. w Wikii albo na Prepedii i wrócił do nas bogatszy w doświadczenie? Wydaje się też, że słabo władasz językiem polskim - jeżeli nie jest to dla Ciebie język ojczysty, rozważ edytowanie Wikipedii w swojej wersji językowej. Pozdrawiam --Teukros (dyskusja) 19:15, 4 lip 2017 (CEST)

Pozwolę się podczepić – w Kawiarence padła propozycja, byś spróbował z prostymi czynnościami – np. dodawaniem linków wewnętrznych czy też wstawianiem infoboksów. Nie wiem jak rozwinie się sprawa, ale jeśli dostaniesz jeszcze szansę to wykorzystaj ją dobrze. Moja propozycja jest taka – odpuszczasz pisanie artykułów na pl Wiki (i próbujesz w innym miejscu – patrz linki, które podał Teukros) i skupiasz się na prostych czynnościach (lista prostych prac na Wiki znajdziesz tutaj). Jestem gotowy do pomocy. Ale jeśli opublikujesz w przestrzeni głównej artykuł to kończę pomoc i zgłaszam sprawę administratorom. Drugi mój warunek: nie będę po Tobie poprawiać artykułów w brudnopisach ani spełniać próśb (już raz na tym się przejechałem). Nie traktuj tego jako decyzji całej społeczności, bo nią w żaden sposób nie jest – to jest tylko moja propozycja, na którą możesz przystać. Przemyśl dobrze propozycję jak i dyskusję w Kawiarence. Runab (dyskusja) 20:14, 4 lip 2017 (CEST) Przykro mi, ale wycofuję się – nie obraź się, ale nie dasz sobie rady z jednego powodu – nie widzę w Tobie osoby, która chciałaby czegoś się nauczyć. Ja doskonale pamiętam swoje początku tutaj (miałem wówczas 12 lat). Trochę lepiej sobie radziłem wówczas od Ciebie. Pomimo wielu błędów miałem jakiś progres i udało mi się zostać dobrym wikipedystą. Dlaczego? Bo starałem się słuchać innych. Z początku nie zawsze słuchałem, fakt, ale z czasem nauczyłem się słuchać bardziej doświadczonych osób. Ze względu na swoje początki uległem słabości i zaproponowałem pomoc. Ale później przejrzałem jeszcze raz uważnie twój wkład z ostatnich kilku miesięcy – zero postępu, zero reagowania na czyjeś uwagi, zero refleksji. Artykuł o religii w Brunei miałeś napisany już wcześniej – niczego nie poprawiłeś, źle napisany tekst umieściłeś na stronie głównej. Dla mnie to już celowe działanie. Poza tym… bardzo ciężko mi uwierzyć, że w wieku 17 lat piszesz tak nieskładnie. Za dużo mam wątpliwości, zdecydowanie za dużo. Wybacz zamieszanie z mojej strony, ale mając do wyboru spędzanie czasu przy pisaniu czy poprawianiu starych artykułów czy też próby zachęcenia Ciebie do rzeczywistej współpracy to wybiorę pierwszą opcję. Runab (dyskusja) 23:36, 4 lip 2017 (CEST)

Religia w Bruneiedytuj kod

Artykuł przeniosłem do brudnopisu. Doceniam chęci, ale artykuł wymaga dopracowania. I tak:

 • Wśród religii w Brunei dominuje sunnicka odmiana islamu oraz Religię tę wyznaje 67% całej populacji Brunei – 67% mieszkańców Brunei wyznaje sunnicką odmianę islamu;
 • jednakże inne religie mają również znaczenie – zbędne, nie wiem co miało znaczyć to zdanie;
 • Prawo do praktyki prywatnej jest udzielane wielu religiom. – Osoby wyznające inną religię niż islam mogą praktykować swoją wiarę poza przestrzenią publiczną;
 • Prawa te są jednak ograniczone: edukacja religijna jest kontrolowana. – jakie prawa? Z zdania wynika, że tylko prawo do edukacji religijnej jest ograniczane;
 • Nawet w prywatnych szkołach, a wszelkie materiały religijne, które nie są islamskie, są rozproszone i podlegają konfiskacie – rozproszone? Ogólnie całe zdanie źle brzmi i jest niepoprawne.
 • poza tym potrzebny jest także opis ilustracji (jest to Meczet sułtana Omara Ali Saifuddina);
 • fajnie, że dodajesz przypisy, ale nie może to być sam link. Wykorzystuj szablon {{cytuj stronę}} – instrukcję znajdziesz w opisie szablonu.

Runab (dyskusja) 19:55, 4 lip 2017 (CEST)

PS. Dlaczego dodałeś tekst z brudnopisu pomimo tego, że inni wskazywali błędy? Dlaczego ich nie poprawiłeś? Runab (dyskusja) 19:57, 4 lip 2017 (CEST)

Zaproszenie – Tydzień Artykułu Saudyjskiegoedytuj kod

MediaWiki message delivery (dyskusja) 23:03, 30 lip 2017 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu geologicznymedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu o Zjednoczonych Emiratach Arabskichedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp:Odpowiedźedytuj kod

Odp:Odpowiedź

Cześć. Skoro komentowałem na stronie do propozycji tygodni tematycznych, to wolałbym, żebyśmy dyskutowali tam (bo od tego ona jest), a nie na mojej stronie dyskusji. Nadal nie odniosłeś się co do pytania o artykułach o sportowcach, pisarzach lub innych osobowościach. Drzewianin (dyskusja) 15:10, 24 sie 2017 (CEST)

Ad:Podróż za jeden bilet (program telewizyjny)edytuj kod

Ad:Podróż za jeden bilet (program telewizyjny)

Cześć. Kiedy odbyła się premiera? 3 czy 13 marca? Szoltys [Re: ] 08:57, 13 paź 2017 (CEST)

Odp:Sprawdzenieedytuj kod

Odp:Sprawdzenie

To substub (czyli nawet nie zalążek artykułu), na dodatek bez żadnych źródeł. Po wstawieniu do przestrzeni głównej zapewne zostanie skasowany jako {{ek}}. Trzeba zatem dodać treść i uźródłowić. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 21:03, 18 paź 2017 (CEST)

Kategoria:1959 w Ameryce Południowejedytuj kod

Hej, skąd tam ek? Przecież nie nie była to pusta kategoria. Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 19:54, 23 paź 2017 (CEST)

Wzgórze Pronczisziewedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • Proszę dodać źródła
 • Proszę to napisać zgodnie z regułami języka polskiego. Przede wszystkim proszę o zapoznanie się z tym, czym są znaki interpunkcyjne i jak je stosować (w tej chwili hasło pisane jest jednym ciągiem).

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 21:20, 23 paź 2017 (CEST)

Gibraltar (Waszyngton)edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • Proszę to napisać porządnie. Na początek polecam dowiedzieć się, czym jest interpunkcja i jak ją stosować.

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 21:28, 23 paź 2017 (CEST)

Ad:Denton (Teksas)edytuj kod

Ad:Denton (Teksas)

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność. Obowiązuje zasada weryfikowalności, która brzmi w skrócie: Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej….

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Denton (Teksas) nie spełniają tych kryteriów. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 09:02, 24 paź 2017 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Cześć. Naszym celem jest pisanie encyklopedii, składającej się z weryfikowalnych artykułów, pisanych poprawną polszczyzną, zgodnie z przyjętymi zaleceniami. Niestety Twoje edycje są w większości wycofywane, gdyż nie spełniają naszych standardów. Np. to hasło. Rozumiem, że masz dobre intencje [3], ale Twoja działalność odrywa innych od pracy i jest przedmiotem kontrowersji. Niestety nie jest naszą winą, że nie nauczyłeś się jeszcze poprawnie pisać po polsku, czy korzystać ze źródeł. Ponieważ jest szansa, że kiedyś to się zmieni, blokuję to konto na rok, a nie na zawsze. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 10:27, 24 paź 2017 (CEST)


Odpowiedzi Podczas Blokady (24.10.2017-24.10.2018)edytuj kod

Dlaczego na rok dlaczego nie na 6 miesięcy ale niech będzie zobaczymy kto uwierzy że to ja tak się poprawiłem pacynek nie będę tworzył nawet nie mogę no cóż to koniec mojego edytowania na rok do widzenia pozdrawiam ostatni raz w tym roku tymczasem będę edytować na innych Wikipediach --OlafMaj1 (dyskusja) 12:41, 24 paź 2017 (CEST)

I tak nikt tego nie czyta co ja piszę --OlafMaj1 (dyskusja) 22:05, 24 paź 2017 (CEST)

 • Ja przeczytałem--Tokyotown8 (dyskusja) 22:10, 24 paź 2017 (CEST)
 • To dobrze że chociaż ktoś przeczytał --OlafMaj1 (dyskusja) 22:31, 24 paź 2017 (CEST)
 • Ja też przeczytałem. Mógłbyś odpowiedzieć tutaj na moje pytania z Kawiarenki (link)? Runab (dyskusja) 15:54, 25 paź 2017 (CEST)
 • Przepraszam że się długo się nie odzywałem ale tak wyszło co do Pytania to odpowiem. (Pytania 1-2) Tak miałem lekcję tylko że zapomniałem jak to działa bo dużo wyjeżdżałem i opuściłem mnóstwo lekcji stąd to problemy Dużą Literę stosujemy kiedy zaczynamy zdania i po kropce i nazwy własne jak nazwy miast imiona nazwiska również nazwy państw planety też z Dużej Litery. (Pytanie 2-4) Jestem Olaf Maj Urodziłem się w 2000 roku w Gdańsku Aktualnie mam 17 lat Interesuję się rożnymi Tematami od A do Z w tym Wikipedią Pewność na napisanie Artykułu? Sam nie wiem ale chyba Średnią a szansa na dokończenia Artykułu Religia W Brunei to żadna bo mam blokadę ale jeśli bym nie miał to jakaś by była szansa dobrze za bardzo się rozpisałem pozdrawiam --OlafMaj1 (dyskusja) 20:34, 27 paź 2017 (CEST)
  • No niestety widać, że opuściłeś dużo lekcji. Zwróć uwagę, że mówiłeś o kropce, a tylko raz ją użyłeś. Masz teraz rok czasu na nauczenie się poprawnego pisania. Rada – podczas blokady możesz założyć własną encyklopedię (np. na wikia.com) i tam poćwiczyć dla wprawy. Runab (dyskusja) 10:11, 28 paź 2017 (CEST)
 • Mam własne strony na Wikia.com 2 strony ale nie ważne ale mogę tam poćwiczyć ale lepiej stworzę jeszcze inną stronę i wszystkiego najlepszego życzę wszystkim Wikipedystom z okazji Halloween i Święta Wszystkich Świętych Pozdrawiam --OlafMaj1 (dyskusja) 20:34, 30 paź 2017 (CET)

Mam taki pomysł może poprawia w dyskusji moje artykuły w brudnopisie i tak nie będę mógł ich przenieść do Przestrzeni Głównej mogę to zrobić bo potrzebuję opinii i tak ich nie przenoszę do Wikipedii i co mogę to zrobić? --OlafMaj1 (dyskusja) 16:53, 8 lis 2017 (CET)

Tak, to dobry pomysł. A druga sugestia: naucz się używania interpunkcji na co dzień, także w swoich wypowiedziach, które nie mają być artykułami w Wikipedii. Zacząć możesz od tego, co napisałeś w tym wątku, powyżej. Ankry (dyskusja) 10:38, 11 lis 2017 (CET)
 • Proszę znieście Blokadę nie mogę wytrzymać bez edytowania na mojej ulubionej encyklopedii i tak mi jej nie usuniecie ale proszę --OlafMaj1 (dyskusja) 22:58, 16 lis 2017 (CET)
 • Robert dlaczego mi nic o tym nie powiedziałeś ze masz nową pacynkę na Wikipedii ale właściwie to nie ważne no wiem że wy to zobaczycie ale nie mam gdzie pisać mówiłem że nie będę tworzył Pacynek to była Roberta Pacynka nie wydaje go bo Robert sam się wydał ja nie będę tworzył Pacynek i spokojnie poczekam na koniec Blokady pozdrawiam --OlafMaj1 (dyskusja) 21:20, 23 lis 2017 (CET)
 • I mam jedną prośbę możecie dodać artykuł Roberta z Brudnopisu jest skończony i gotowy do dodania możecie to zrobić? --OlafMaj1 (dyskusja) 21:47, 23 lis 2017 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Rosyjskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Południowoafrykańskiego IIedytuj kod

Drogi Wikipedysto! W imieniu uczestników Tygodnia Artykułu Południowoafrykańskiego II mam zaszczyt zaprosić Cię do uczestnictwa w tej akcji. Jeśli jesteś chętny, dopisz się proszę do listy uczestników. MediaWiki message delivery (dyskusja) 10:00, 8 lis 2017 (CET)

Zaproszenie do udziału w Weekendzie Artykułu Lesotyjskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Blokadaedytuj kod

Z powodu udowodnionego niedozwolonego pacynkowania restartuję blokadę Twojego konta i roczny okres zaczynamy od dziś liczyć na nowo, pozdrawiam Thraen (dyskusja) 08:45, 8 gru 2017 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Nauki IVedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Czadyjskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Starożytności IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Otwartych i wolnych treściedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Portugalskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Izraelskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Medycyny IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Cypryjskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Północnokoreańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Motoryzacyjnymedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Palestyńskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Biologicznym Vedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z muzyką IVedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Peruwiańskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Wielkopolskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Argentyńskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z literą Oedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Szwedzkiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Brytyjskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Urugwajskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Hiszpańskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Zabytków IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Obszarów Wodnych IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Sztukiedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Holenderskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Wikipedysta:OlafMaj1/brudnopi18edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować. Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. MalarzBOT (dyskusja) 00:49, 17 cze 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Estońskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Litewskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Chemicznego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Iworyjskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Katalońskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Austriackiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Kulinarnegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z książką lub czasopismemedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry OlafMaj1 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 21:48, 27 wrz 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Czeskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Bawarskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Olaf222222244" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy