Dyskusja wikipedysty:Onemusic


Dyskusja wikipedysty:Onemusic w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Witaj w Wikipedii, Velvet Underground 1967!edytuj kod

Cieszymy się, że utworzyłeś(aś) konto użytkownika. Jeśli chcesz włączyć się do tworzenia Wikipedii, przeczytaj...

... jak tworzyć artykuły?
Zanim zaczniesz edytować artykuły, poświęć nieco czasu na zapoznanie się z wypracowanymi przez nas zasadami: Należy pamiętać, że odrębne artykuły można tworzyć dla istotnych tematów (→ zobacz wytyczne dotyczące encyklopedyczności). Wikipedię można edytować na dwa sposoby. Edytor wizualny jest prostszym, bardziej intuicyjnym narzędziem. Z kolei edytor kodu źródłowego daje dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji. Można łatwo przełączać się między nimi. Najłatwiej jest nauczyć się edytowania w praktyce, dlatego też po wykonaniu wybranym sposobem kilku edycji testowych w swoim brudnopisie śmiało edytuj strony!
... gdzie szukać pomocy?
W naszych szeregach mamy przewodników, którzy pomogą Ci w Twoich pierwszych edycjach. Wikipedyści odpowiedzą na pytania dotyczące edytowania Wikipedii. Możesz zadać je tutaj. Pomocnych wikipedystów znajdziesz też na naszym czacie. Jeżeli chcesz samodzielnie szukać stron pomocy, najlepiej zacznij od tej strony (w menu po lewej „Pomoc”). Możesz też ustawić własne preferencje m.in. dotyczące wyglądu stron i ułatwień w edytowaniu (tu kilka słów wyjaśnienia). Aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w Wikipedii, odwiedzaj portal wikipedystów.
... jak się komunikować?
Komunikując się na stronach dyskusji, ale nie w artykułach, podpisujemy się poprzez wpisanie czterech tyld (~~~~). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój podpis: podlinkowany nick z datą edycji (tak jak mój na dole). Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Jeśli chcesz, napisz coś o sobie na swojej stronie użytkownika. A jeśli czujesz, że możesz się przydać w konkretnej dziedzinie, zapisz się do któregoś z aktywnych wikiprojektów.

-- Adamt rzeknij słowo 10:26, 14 gru 2016 (CET)

Re:Pomocedytuj kod

Pozwolę sobie odpowiedzieć na prośbę. Malarz też na pewno odpowie. Czy podałeś e-mail w preferencjach? Jeśli nie, to niestety nie ma za bardzo rozwiązania. Sebek A. (dyskusja) 17:01, 26 sty 2017 (CET)

Cześć. Teoretycznie można by scalić oba konta. Proponuję spytać jednego z aktywnych administratorów. Eurohunter (dyskusja) 18:02, 26 sty 2017 (CET) Nie jestem przekonany, czy admin jest do tego uprawniony. Przynajmniej na liście uprawnień nie ma nic o scalaniu kont. Może trzeba pisać aż do stewarda. @Adamt, to prawda? Sebek A. (dyskusja) 20:43, 27 sty 2017 (CET) Sysop nie ma takich uprawnień. Wydaje mi się, że w ogóle nie ma też możliwości scalenia dwóch kont z jednego projektu w jedno. Istnieje jedynie możliwość scalenia dwóch kont z różnych projektów w jedno o tej samej nazwie, ale nie o to ci chodzi. Jak napisał Eurohunter, jeżeli podałeś swój email to masz możliwość odzyskania konta. Jeżeli tego nie zrobiłeś to niestety musisz sobie przypomnieć hasło (może masz je gdzieś zapamiętane w przeglądarce). Nikt nie ma możliwości zweryfikowania, że ty to ta sama osoba co występowała kiedyś pod nickiem xyz, więc nikt nie wyzeruje ci hasła do tamtego konta. ~malarz pl PISZ 21:52, 27 sty 2017 (CET) W takim przypadku może warto wyczyścić dane przeglądarki. Sebek A. (dyskusja) 14:46, 28 sty 2017 (CET) Domyślasz się, jak brzmiało hasło? To spróbuj kilka razy powpisywać, konta to nie zablokuje. :) Na przyszłość wnosiłbym o modyfikację oprogramowania, tak aby nie pozwalało na rejestrację bez podania e-maila. Problemy znikną, ale to sprawa dla Wikimedia Foundation. Sebek A. (dyskusja) 22:04, 28 sty 2017 (CET) To w takim razie zrób przekierowanie ze starej strony użytkownika na nową i to samo z dyskusją. Sebek A. (dyskusja) 17:51, 29 sty 2017 (CET) Ale na redaktora niestety musisz poczekać. Sebek A. (dyskusja) 22:20, 29 sty 2017 (CET) Szkoda by było redaktora, ale proponuję byś sobie przypomniał, aż tak dużo tego nie miałeś na pewno. --J.Dygas (dyskusja) 10:43, 30 sty 2017 (CET)
  • Popatrzyłem na moje preferencje, tam na dole jest napisane byś podał e-mail, moim zdaniem bez tego (o ile pamiętam) nie możesz się zalogować, a przez swoją stronę wtedy dojdziesz do tego przez " zapomniałem hasła" chyba tak musi funkcjonować. --J.Dygas (dyskusja) 10:54, 30 sty 2017 (CET)
Niestety, ale Jurek nie ma racji. Można zalogować się bez e-maila, jest zalecenie, żeby jednak go podać w preferencjach. Sebek A. (dyskusja) 12:52, 30 sty 2017 (CET) To w takim razie spróbuj użyć jakiegoś programu do odzyskania haseł. Innymi słowy włam się na własne konto. :) Sebek A. (dyskusja) 20:47, 30 sty 2017 (CET) Ale tymi bezpiecznymi i powszechnie dostępnymi. :) Sebek A. (dyskusja) 13:26, 31 sty 2017 (CET) Pamiętasz chociaż część hasła? Może warto powpisywać do skutku, jak pisałem wyżej. Sebek A. (dyskusja) 20:19, 1 lut 2017 (CET) To dobrze. Jeśli się zalogujesz, oznacz drugie konto (raczej to) jako pacynkę. Wolno ją mieć w pewnych sytuacjach. Sebek A. (dyskusja) 13:28, 2 lut 2017 (CET) Masz dostęp do drugiego konta? Jakoś to hasło można by odgadnąć. Sebek A. (dyskusja) 21:39, 5 lut 2017 (CET) OK, ale redaktora niestety szybko nie odzyskasz. :) Sebek A. (dyskusja) 21:18, 6 lut 2017 (CET) No, 150 edycji, w sumie racja. Sebek A. (dyskusja) 21:23, 6 lut 2017 (CET) Ostatecznie edytujesz z tego konta? Sebek A. (dyskusja) 17:36, 26 lut 2017 (CET) Aha. Radzę Ci poprosić o usunięcie brudnopisów do przestrzeni głównej. Poprosić, chociaż przygotowałem propozycję specjalnych uprawnień do usuwania brudnopisów. Sebek A. (dyskusja) 17:43, 26 lut 2017 (CET) Brudnopis to np. Wikipedysta:Velvet Underground 1967/Loaded (album). Sebek A. (dyskusja) 15:39, 4 mar 2017 (CET) Tak, oczywiście. Sebek A. (dyskusja) 14:18, 18 kwi 2017 (CEST) Mój pomysł co do maila to taki wentyl bezpieczeństwa, jak widać. Sebek A. (dyskusja) 21:18, 2 maj 2017 (CEST) Jednak podałem też alternatywę. Sebek A. (dyskusja) 22:11, 2 maj 2017 (CEST)

Odp:Mała prośbaedytuj kod

Odp:Mała prośba
Załatwione. Jckowal piszże 00:08, 8 mar 2017 (CET)

Odp:The „Chirping” Cricketsedytuj kod

Odp:The „Chirping” Crickets

Nie usunąłem cudzysłowów, tylko zmieniłem na takie, jakich używamy w polskiej Wikipedii. Andrzei111 (dyskusja) 15:48, 22 mar 2017 (CET)

Czy wiesz – Thriller (album)edytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Sidevar (dyskusja) 12:16, 27 mar 2017 (CEST)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. diff). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdej strony z włączonym mechanizmem wersji przejrzanych oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy kliknąć lub użyć skrótu klawiszowego Alt+⇧ Shift+S. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 14:30, 7 kwi 2017 (CEST)

Gratuluję. :) Pamiętaj o wpisaniu e-maila. Sebek A. (dyskusja) 20:25, 7 kwi 2017 (CEST) Raczej przyjdzie. Trzeba chwilę poczekać. Chyba że odrzuciło jako spam. Sebek A. (dyskusja) 21:24, 7 kwi 2017 (CEST)

zmiana nazwyedytuj kod

Nie bardzo jest dyskusja. Składasz wniosek i konto cała czas masz aktywne, ale w którymś momencie zmienia się login do konta. Wtedy używasz już nowego. ~malarz pl PISZ 14:41, 12 kwi 2017 (CEST)

Pozwolę się wtrącić. Pamiętaj, że nie można zmienić na nazwę dawnego konta, bo ono istnieje. Sebek A. (dyskusja) 14:43, 12 kwi 2017 (CEST)

Odp:PDA:Thriller (album)edytuj kod

Odp:PDA:Thriller (album)

Dziękuję za wiadomość. W odpowiedzi: dlatego archiwizację i obsługę zgłoszeń zostawia się opiekunom działu, którzy znają na pamięć regulamin :)) Zgłoszenie podlegało przedłużeniu, natomiast po Twoich edycjach doszedłem do wniosku, że potrzebujesz więcej czasu. W obecnej sytuacji pozostaje ponowne zgłoszenie. Pozdrawiam ciepło, myopic pattern w czym mogę pomóc? 20:19, 12 kwi 2017 (CEST)

DT Swissedytuj kod

Hasło w takiej postaci (bez źródeł, bez wykazania encyklopedyczności) i innymi brakami nie powinno zostawać w przestrzeni głównej. Jak ktoś chce reklamować, to niech posiedzi 10 minut i napisze choć trochę poprawnie.

Zamiast zgłaszania do Poczekalni propaguję przenoszenie do brudnopisu. Jest do tego specjalny gadżet (włączanie w preferencjach), jeden klik, dwa zdania instrukcji/komentarza (nalegam, żeby wstawiać linki do zasad) i gotowe. Jeżeli powróci ze źródłami a bez widocznej encyklopedyczności, można pofatygować poczekalniowców.

Uważam, że nie należy trzymać takich ogryzków bez źródeł w przestrzeni głównej. W końcu ktoś z redaktorów oznaczy jako przejrzane i artykuł znika z pola widzenia. Za rok czy dwa ktoś się nim posługuje jako argumentem w dyskusji (bo inne są bez źródeł i encyklopedyczności), autor zniknął i właściwie jedyne, co można zrobić, to usunąć (albo, co lepsze, lecz mało prawdopodobne, naprawić).

Skasowanie wpisu jest pewnym kopniakiem dla edytora, nowicjusza. Zniechęca, a nowych edytorów brakuje. Uważam, że przeniesienie do brudnopisu to ruch wyważony, między akceptowaniem bylejakości a odrzucaniem nowych (oczywiście, pomoc jest jeszcze lepsza i jeżeli autor odpowie, należy mu pomagać, instruować, może nawet coś dorzucić (zanim nowicjusz zorientuje się w systemie kategoryzacji albo niektórych bardziej zaawansowanych funkcjach, to może go.... trafić albo odrzucić)). Podaje pod rozwagę. Ciacho5 (dyskusja) 19:06, 16 kwi 2017 (CEST)

/* Wikiprzyjaciel */edytuj kod

Dzięki serdeczne Wikiprzyjacielu. :-)--J.Dygas (dyskusja) 20:11, 23 kwi 2017 (CEST)

Prośbaedytuj kod

Cześć! Czy mógłbyś przyjrzeć się moim propozycją w CW i LnM? Niedługo kończą się dyskusje, a moimi artykułami się mało kto się interesuje. z góry dzięki. Pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 01:57, 30 kwi 2017 (CEST)

Póki co nic więcej nie mam. Dzięki za pomóc, szczególnie za wychwycenie literówek, które często mi się zdarzają. Gdybyś potrzebował pomocy, pisz. Pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 22:22, 30 kwi 2017 (CEST)

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniuedytuj kod

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniu

Jeżeli umówimy się na rok czasu, to możemy spróbować :-) myopic pattern w czym mogę pomóc? 21:16, 4 maj 2017 (CEST)

Doczytałem "pomoc" - będzie lepiej :) Chętnie pomogę, napisz sugerowany podział pracy. Pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 21:18, 4 maj 2017 (CEST) Mogę się zająć sekcjami od "release" do "legacy", chyba że przewidujesz, że będziesz miał z jakąś sekcją szczególny problem wynikły z wyspecjalizowania słownictwa, wtedy możemy zrobić przetasowanie. Daję sobie na to czas do końca miesiąca. Pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 01:37, 8 maj 2017 (CEST)

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniuedytuj kod

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniu

"Album, doceniony w zakresie innowacyjnej produkcji, kompozycji i projektu graficznego, przyczynił się do zatarcia różnic i zbliżenia między muzyką a kulturą elitarną, stał się także symbolem kontrkultury lat 60. XX wieku". Pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 00:08, 10 maj 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.

Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.

Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.

Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!

‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:28, 10 maj 2017 (CEST)

Odp. PLnMedytuj kod

Cześć, myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś został jednym z opiekunów list na medal. Ja już jestem nieaktywny na tym polu. Możesz więc wykreślić mój nick i wpisać swój. Pozdr. Sebk. let’s talk 15:23, 11 maj 2017 (CEST)

Edytujesz tę stronę Wikipedia:Propozycje do List na medal/przyznawanie. Sebk. let’s talk 15:37, 11 maj 2017 (CEST)

Re Wikiprzyjacieledytuj kod

Bardzo serdecznie dziękuję za wpis jako mój nowy Wikiprzyjaciel. Jak potrzebujesz pomocy to napisz do mnie, w miarę możliwości pomogę tobie. Pozdrawiam serdecznie z Berlina i życzę tobie udanego Weekendu. --J.Dygas (dyskusja) 14:35, 13 maj 2017 (CEST)

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniuedytuj kod

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniu

"Publikacje muzyczne zaczęły nas krytykować... ponieważ nagranie [Sgt. Pepper] zajęło nam pięć miesięcy, i pamiętam swoją radość widząc w jednej z gazet jak to The Beatles ponoć się skończyli... w takich chwilach tylko siedziałem zacierając ręce, mówiąc "Tylko poczekajcie"" myopic pattern w czym mogę pomóc? 19:46, 13 maj 2017 (CEST)

Dyskusje nad przyznaniem wyróżnieńedytuj kod

Witaj! Proszę, abyś więcej nie zamykał i archiwizował dyskusji nad przyznaniem wyróżnień. Od tego są administratorzy. Przykładowo - zamknąłeś dyskusję nad hasłem Dyskografia Pendulum, a nie dodałeś go do spisu list medalowych. Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 01:42, 14 maj 2017 (CEST)

Jeżeli nie brałem udziału w dyskusji/głosowaniu a dyskusja wisi długo, może podsyłać ją mnie (jestem opiekunem innych działów zajmujących się wyróżnieniami: PDA i PAnM). Pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 12:43, 15 maj 2017 (CEST)

Hendrixedytuj kod

Wyrażenia zwodnicze? Artykuł jest bardzo długi. Lepiej wyrzuć to co uznasz za stosowne, przeredaguj a nie wstawiaj szablon który nic nie mówi (niestety nie podzieliłeś się swoim punktem widzenia). Pozdrawiam JeffTomVoll (dyskusja) 17:28, 16 maj 2017 (CEST)

Ok. Przepraszam. JeffTomVoll (dyskusja) 17:42, 16 maj 2017 (CEST)

Zmiana nazwy użytkownikaedytuj kod

Cześć. Zapewne wypadło Ci to z głowy ;), więc przypomnę nieśmiało, że o zmianie nazwy użytkownika powinno się poinformować na WP:TO. Pzdr. Ented (dyskusja) 22:19, 17 maj 2017 (CEST)

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniuedytuj kod

Odp:Prośba o pomoc w tłumaczeniu

Niestety nie wiem. Pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 22:53, 17 maj 2017 (CEST)

Witaj. Obawiam się, że jakkolwiek bardzo bym chciał pomóc z tamtym tłumaczeniem, fizycznie nie dam rady. Przykro mi, nie lubię zawodzić ludzi. Tak się składa, że zacząłem nową pracę (a nawet dwie) i kilkakrotne próby zrobienia czegoś konstruktywnego w kierunku wiki tłumaczenia spełzły na niczym. Chętnie pomogę na wyrywki, niemniej generalnie mam dużo mniej czasu. Przepraszam i pozdrawiam, myopic pattern w czym mogę pomóc? 07:41, 30 maj 2017 (CEST)

Magical Mystery Touredytuj kod

"Akurat Magical Mystery Tour nie". Właśnie, że tak. Z takimi utworami jak "Stawberry Fields Forever", "All You Need Is Love" czy tytułowym "Magical Mystery Tour" jak najbardziej powinno się znaleźć na liście największych osiągnięć. "Magical Mystery Tour" to album z kręgu psychodelicznego rocka i spokojnie powinno być stawiane koło "Sgt. Pepper's(...)". Jeśli tego nie rozumiesz najwyraźniej się nie znasz na muzyce. Zgaduję, że nawet nie przesłuchałeś tego albumu. -- niepodpisany komentarz użytkownika Fruflea (dyskusja | wkład) 23:53, 21 maj 2017

Magical Mystery Tour - Vol.2edytuj kod

Nawet jeśli "Magical(...)" nie jest tak wybitny jak choćby "Sgt. Pepper's"(...)" to na pewno nie jest gorszy niż "Rubber Soul" czy "Revolver", które zostały wymienione na liście. Polemizowałbym nawet, że MMT jest lepszy od "Revolvera", a z "Rubber Soul" postawiłbym go na równi. Niewspominając już, że wszystkie albumy Beatlesów z drugiego okresu twórczości (tego uznawanego za bardziej wybitny) znalazły się na liście (włącznie z "Białym Albumem") a "(...)Mystery Tour" - nie. To jest conajmniej nie na miejscu. -- niepodpisany komentarz użytkownika Fruflea (dyskusja | wkład) 17:31, 22 maj 2017

Pomysłedytuj kod

Co myślisz o stworzeniu projekt Kompozycje? Zajmowałby sie kompozycjami muzycznymi w szerokim tego słowa znaczeniu - od zapisów muzyki prymitywnej po Cage'a i Ligettiego. Mamy projekt albumy i muzyka poważna, ale to trochę za mało (pomijając fakt, że ten drugi praktycznie nie działa). Zapraszam ciebie do dyskusji i/lub pomocy. InternetowyGołąb (dyskusja) 08:26, 27 maj 2017 (CEST)

Zadaniem projektu jest ulepszanie artykułów z dziedziny szeroko pojętych kompozycji muzycznych. Współpraca z WP Muzyka powazna, Rock, Albumy,Dyskografia,Muzyka i muzykologia (nadrzędny). Ilustarcja artykułów, sporządzanie grafiki z nutami i analizą harmoniczną (Ktoś się jusi zająz tym LillyPondem, narzędzie ładne, a nikt go nie używa (chodzi mi o:

Kompilowanie pliku wejściowego LiliPond nie powiodło się:

line 1 - column 1: unrecognized string, not in text script or \lyricmode

. Ocena jakoci też jest ważna... i to cie zdziwi... wstawianie Dzieło muzyczne infobox - tego prawie nie ma. Tak więc jest sporo rzeczy do roboty, potrzeba ludzi. Nie wiem, czy mogę opiekować się projektem, jednak mogę utworzyć jego stronę,lub opiekować się nim przez chwilę. Dodam, ze to rozwiązanie całkiem innowacyjne, gdyz nawet na enwiki jest portal Fortepian, Opera, Jazz... a tu wszystko w jednym miejscu InternetowyGołąb (dyskusja) 09:46, 27 maj 2017 (CEST)

Thriller (album)edytuj kod

Witaj. Należy poprawić tabele list przebojów i certyfikaty na wzór tej z "Pozycje na koniec dekady 1980–1989". Eurohunter (dyskusja) 11:40, 3 cze 2017 (CEST)

Tak, ale niecałe. Tak jak jest w "Pozycje na koniec dekady 1980–1989". Eurohunter (dyskusja) 11:49, 3 cze 2017 (CEST)

Odp:Oasisedytuj kod

Odp:Oasis

W tym tyg. mam trochę roboty, może w weekend albo w przyszłym tygodniu - Pumpernikiel90 (dyskusja) 14:36, 26 cze 2017 (CEST)

Myślę, że musiałbym jeszcze przetłumaczyć stronę en:List of awards and nominations received by Oasis i dopiero wtedy dać Oasis do PANDA -Pumpernikiel90 (dyskusja) 21:45, 30 cze 2017 (CEST) Do PANDY chyba mógłbym zgłosić już teraz, a listę nagród zrobić w międzyczasie. -Pumpernikiel90 (dyskusja) 22:48, 30 cze 2017 (CEST)

Uszkodzenie przypisówedytuj kod

Witaj

Spójrz na przypisy [1] w tej wersji przypis 54 jest błędny.

Skoro piszę, że uszkodziłeś przypis, to oczywistym jest, że należy spojrzeć na przypisy zanim zapisze się edycję.

StoK (dyskusja) 22:00, 5 lip 2017 (CEST)


" pozytywne zmiany, więc musiałem anulować" - anulować mogłeś, ale przypisy musiałeś poprawić i nie tłumacz się tak. StoK (dyskusja) 00:20, 6 lip 2017 (CEST)

Re:Nadmierna potliwośćedytuj kod

Cześć. Zdaję sobie sprawę, że to trochę jak odgrzewanie starego kotleta, ale musisz mi wytłumaczyć: dlaczego zaakceptowałeś tą edycję? Co prawda coś tam pogmerałeś, ale zostawiłeś. Ta edycja nadawała się do wycofania, ponieważ strona cudownego urządzenia, których jest jak grzybów po deszczu nie może być wiarygodnym potwierdzeniem informacji. Jeśli już nie chciałeś cofać, to mogłeś usunąć przynajmniej ten nawias, możliwe że jonoforeza działa w przypadku tej choroby, ale niepotrzebne było reklamowanie określonych urządzeń. Tak tylko pytam, żeby na przyszłość szło ci lepiej (:. Pozdrowienia, Misiolekar piszesz? 16:38, 19 sie 2017 (CEST)

Życzenia świąteczneedytuj kod

Wikiprzyjacielu! Serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe składa tobie Jurek z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 19:06, 25 gru 2017 (CET)

The Rolling Stonesedytuj kod

Stonesi zagrają po raz czwarty w Polsce. Pozdrawiam serdecznie :) Pinkfloyd3 (dyskusja) 26 lut 2018 14:50 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Onemusic" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy