Dyskusja wikipedysty:Openbk


Dyskusja wikipedysty:Openbk w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Cześćedytuj kod

Nowy temat, skoro poprzedni w archiwum. Mam zamiar utworzyć art ATP Challenger Tour 2020, coś na wzór atp tour sezonów, przy czym zrezygnuję z tabelek ćwierć- i półfinalistów. Jakieś drobne podsumowanie zrobię dodatkowo. Co o tym myślisz? MetjuLFC (dyskusja) 17:31, 15 maj 2020 (CEST)

Lol, nie miałem pojęcia, że takie artykuły powstały. Zajmę się tym w pierwszej kolejności. MetjuLFC (dyskusja) 07:12, 16 maj 2020 (CEST) Czy nie masz nic przeciwko jeśli przeniosę wszystkie te artykuły począwszy od Torneo Godó 2006 aż do edycji z 1998 pod nazwę Barcelona Open 2006 itd.? W zasadzie nazwa Torneo Godó nie była oficjalną nazwą turnieju w poszczególnych edycjach; turniej nazywał się dokładnie Open Seat. Zrobiłbym identyczny wzór co w najnowszych artykułach. MetjuLFC (dyskusja) 12:13, 17 maj 2020 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Jamajskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Członkowie KAedytuj kod

Cześć! W tym wątku chciałem przedstawić bliżej propozycję związaną z nową grupą użytkowników. Chciałem znaleźć TUTAJ nazwy konkretnych uprawnień, o których mówisz, jednak nie mogę ich znaleźć. Czy dałbyś znać, o które Ci chodzi? Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 10:43, 1 cze 2020 (CEST)

Zastanawiam się także czy nie dopisać blokowania (w sprawach związanych z wykonywaniem wyroków KA) oraz supressredirect (do porządków stron KA). Jednak arbitrów jest prawie zawsze 9, więc wśród nich zawsze będzie choć jeden administrator. Co o tym sądzisz? Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 11:33, 1 cze 2020 (CEST)

pytańkoedytuj kod

dlaczego "ce vau" nazywa się słowem "syfy" i to w liczbie mnogiej? Ce Vau (dyskusja) 12:49, 2 cze 2020 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu o Karpatach i Sudetachedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Openbk" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy