Dyskusja wikipedysty:Pachidensha


Dyskusja wikipedysty:Pachidensha w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Dodaj nowy wątek
  1. Brak wątków z sierpnia 2016 - w związku z tym ta strona archiwalna dyskusji jest pusta.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3edytuj kod

Witaj! Akurat telemagazyn „naziemna.info” jest bardzo wiarygodnym źródłem. Przez ponad 2 lata, odkąd jest źródłem premier różnych seriali i filmów Disney Channel, Nickelodeon, Cartoon Network, Disney XD itp., nigdy nie zawiódł. Poza tym premiera 3 sezonu „Miraculum” w Polsce na stronie naziemna.info pokrywa się zarówno z artykułem sprzed miesiąca, jak i z odpowiedziami na maile, w których DC Polska odpowiada, że sezon 3 rusza już w listopadzie. Pozdrawiam :) Sass1906 (dyskusja) 20:00, 3 paź 2019 (CEST)

Re:Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3edytuj kod

Odpowiedzi od samego DC Polska, który zarządza emisją sezonu 3 w Polsce są słabym źródłem? Daty z dwóch telemagazynów, które są nieomylne oraz odpowiedzi na e-maile do wątpliwych źródeł nie należą. Zauważ też, że daty sezonu 2 były uzupełniane też za pomocą „naziemnej.info” Sass1906 (dyskusja) 21:40, 3 paź 2019 (CEST)

Reminder: Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Pachidensha,

Zostało już tylko kilka tygodni na wypełnienie ankiety Community Insights! We are 30% towards our goal for participation. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś naszej ankiety, możesz pomóc nam osiągnąć nasz cel! Dzięki tej ankiecie Wikimedia Foundation uzyska opinie na temat tego, jak dobrze wspiera Twoją pracę na wiki. Wypełnienie zajmie tylko 15-25 minut, a ma bezpośredni wpływ na jakość udzielanego przez nas wsparcia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 21:52, 3 paź 2019 (CEST)

Serial Łowcy cieni. Pod presjąedytuj kod

Dzień dobry czy mógłbyś dodać na wikipedi serial łowcy cieni. Pod presją który jest emitowany w tv na kanale nowa tv od 30 września 2019 roku Marcin. Wierdak (dyskusja) 16:29, 4 paź 2019 (CEST)

Ad:Koninklijke Luchtvaart Maatschappijedytuj kod

Ad:Koninklijke Luchtvaart Maatschappij

Cześć. Przeniosłeś ok. 2 lata temu tę stronę pod pełną nazwę. W Polsce jednak, tak jak i na całym świecie, każdy zna tę linię jako KLM. Takie mają oznaczenia na tablicach rozkładów lotów, taka nazwa widnieje na samolotach tych linii i w końcu – w logu przedsiębiorstwa (od lat). Tylko rodzima nlwiki (+zachodniofryzyjska i katalońska wiki--Pit rock (dyskusja) 16:10, 7 paź 2019 (CEST)) ma pełną nazwę linii. W praktyce czy w publikacjach książkowych (w jęz. polskim) nie spotyka się pełnej nazwy. IMO artykuł powinien z cała pewnością wrócić do wcześniejszej nazwy. Pozdrawiam. --Pit rock (dyskusja) 16:07, 7 paź 2019 (CEST)

Odp.: Ad:Lista programów Polsatuedytuj kod

Edycje nie były wycofane bezpodstawnie, a jedynie bez napisania uzasadnienia (jak IP-ki piszą jakieś bzdury, to się odechciewa). Za to Ty przywróciłeś edycję, w której:

  1. były informacje, które sam potem usunąłeś („Ultraviolet”, „Znaki”);
  2. były nieprawidłowe informacje („Moje disco, moje wszystko”);
  3. były informacje niczym nie potwierdzone („Piosenka na życzenie”), a przecież zawsze drażni Cię brak źródeł;
  4. były informacje dotyczące serialu, który być może pojawi się za blisko pół roku – natomiast w innych artykułach wycofujesz prawidłowe informacje, tylko by i tak zostały dodane za jeden–dwa dni (p. „The Wall. Wygraj marzenia”), bo „WP:KULA” (czy jakoś tak).

Proszę, abyś następnym razem na to uważał.

DS limak (dyskusja) 11:59, 12 paź 2019 (CEST)

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - opisyedytuj kod

Witaj! Mógłbyś mi dokładniej określić, co trzeba zrobić z opisami? Jeśli chciałbyś, abym poprawił wszelkie literówki, błędy językowe, nadmiar/brak spacji itp. oraz zweryfikował opisy odcinków ze wszystkimi zdarzeniami zawartymi w odcinkach, to chętnie się tym zajmę! Pozdrawiam :) Sass1906 (dyskusja) 21:09, 12 paź 2019 (CEST)

Po prostu bardzo lubię animeedytuj kod

Dlatego tworzę strony o seiyū.Temuera (dyskusja) 20:22, 13 paź 2019 (CEST)Temuera

Miraculous - informacjeedytuj kod

W opisach edycji ZAWSZE podaję link do informacji lub uzasadnienie danej edycji i źródło, z którego korzystam. Sam pisałeś, że w edycjach kierujesz się merytoryką i estetyką. Nie uważasz, że tabela cała zapełniona przypisami nie jest już taka estetyczna i przejrzysta? Poza tym, w jakim celu miałbym wprowadzać „błędne” informacje i to z wątpliwych źródeł? Zależy mi na rozwijaniu i doskonaleniu tego artykuły, tak samo jak tobie i innym wikipedystom! Pozdrawiam :D Sass1906 (dyskusja) 17:01, 16 paź 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Pachidensha" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy