Dyskusja wikipedysty:Pati21


Dyskusja wikipedysty:Pati21 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wikipedia nie jest katalogiem i nie opisuje wszystkiego. Czy WerandaCountry ma udowodnioną zauważalność, ISSN, nakład, sieć dystrybucji? Sam opis, co znaleźć można w numerach nie stanowi przesłanek do bycia encyklopedycznym wydawnictwem. Wojciech Pędzich Dyskusja 15:47, 25 mar 2013 (CET)

Prośba o źródła w artykule Weranda Countryedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Weranda Country. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Twoja strona użytkownikaedytuj kod

Stron użytkownika nie używamy raczej jako brudnopisów. Przeniosłam zawartość twojej strony pod adres Wikipedysta:WerandaCountry/brudnopis. SpiderMum (dyskusja) 15:46, 14 kwi 2013 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Pati21" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy