Dyskusja wikipedysty:PawelC


Dyskusja wikipedysty:PawelC w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Ad:Kasper Zebrzydowskiedytuj kod

Ad:Kasper Zebrzydowski

Cześć. Zdjąłem szablon "ek" gdyż strona nie kwalifikuje się do usunięcia w tym trybie. Po drugie zalecenie Wikipedia:Strona ujednoznaczniająca stwierdza: Na stronie ujednoznaczniającej umieszcza się linki do artykułów: istniejących w polskojęzycznej Wikipedii lub nieistniejących, a dodatkowo w przypisie jest doprecyzowane – strona ujednoznaczniająca może istnieć nawet jeśli zawiera tylko linki do nieistniejących artykułów. Pzdr. Ented (dyskusja) 00:38, 2 gru 2017 (CET)

Dzięki za odpowiedź. Ponieważ imo nie kwalifikuje się pod "ek", to możesz dać jako temat w dyskusji Wikiprojekt:Historia lub Wikiprojekt:Biografie, albo wrzucić od razu do DNU. Pzdr. Ented (dyskusja) 10:47, 2 gru 2017 (CET)

Narzeczony na nibyedytuj kod

Hej! Nie bardzo wiem co moje funkcje mają tu do rzeczy ;) Jeśli widzisz jakąś błędną edycję, to ją anuluj. Tak właśnie postąpiłem z tą edycją IP :P Pzdr! Nedops (dyskusja) 14:50, 30 gru 2017 (CET)

Spoko ;) Miłego dnia! Nedops (dyskusja) 05:44, 6 sty 2018 (CET)

Wialniaedytuj kod

Cześć. Dzięki za zwrócenie uwagi. Zapomniałem dodać źródło.Cz ja (dyskusja) 01:45, 2 mar 2018 (CET)

Ad:Młynek (maszyna rolnicza)edytuj kod

Ad:Młynek (maszyna rolnicza)

Cześć. Wycofałem Twoje zgłoszenie do usunięcia w trybie ekspresowym ze względu na to, że zgłaszane hasło do usunięcia w takim trybie się nie kwalifikuje. Zarówno z treści przedmiotowego hasła, jak i z treści hasła wialnia wynika, że choć to maszyny o tym samym przeznaczeniu i zbliżonej konstrukcji, to jednak nie tożsame. Zatem nie można mówić o dublu. Dobrego wieczoru. Pawel Niemczuk (dyskusja) 05:43, 2 mar 2018 (CET)

Re:Gmina Sławięciceedytuj kod

No, z linkami przesadziłem, ale w tym artykule, daty są rozwalone. TheTNT1500 16:10, 2 mar 2018 (CET)

Szablonedytuj kod

Szablon:Grupa WTK epoznan.pl linkuje zatem jest encyklo.

Ad Równanie Einsteinaedytuj kod

Cześć Czy mógłbyś jakoś uzasadnić anulowanie mojej edycji, w której zaproponowałem wstawienie przecinka przed "który"? Nadal uważam, że miałem rację. Ale wiem też, że zasady polskiej interpunkcji są bardzo zawiłe i mogę się mylić. Pozdrawiam Magneto59 (dyskusja) 13:08, 30 lis 2018 (CET)

Bardzo krótki strajk. 14 - 15 grudnia 1981 rokuedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 14:51, 5 cze 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry PawelC -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 11:46, 26 wrz 2019 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 02:36, 12 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:PawelC" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy