Dyskusja wikipedysty:Pawo93


Dyskusja wikipedysty:Pawo93 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum dyskusji

Spis treści

Podpis w Poczekalni.edytuj kod

Wstawianie podpisu

Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:

  • Na stronach dyskusji, w głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach, ale powinien zawierać Twój nick.
  • Nie podpisujemy się w artykułach – Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
Tak będzie wyglądał pasek „Masz nowe wiadomości”, który pojawi się z prawej strony Twojej nazwy użytkownika
  • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem „Masz nowe wiadomości”, tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona. --Pablo000 (dyskusja) 18:04, 11 gru 2011 (CET)

Zdjęciaedytuj kod

Niestety nie jestem specjalistą od zasad jakie istnieją na commons. Ja w 99% umieszczam zdjęcia zrobione przez mnie i nie mam problemów z licencjami. Przede wszystkim trzeba zapoznać się z informacjami, które na Twojej stronie dyskusji zamieścili mający jakieś wątpliwości co do plików. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 19:58, 11 gru 2011 (CET)

odpowiedź na wpisedytuj kod

Witaj. Dwa tematy:

  1. podpisuj przy użyciu 4 tyld lub ilonki (popatrz na wpis na górze dyskusji),
  2. podawaj link do strony np. Dyskusja wikipedysty:Pawo93.

Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 19:47, 6 lut 2012 (CET)

Zaproszenieedytuj kod

Jaroz86

Orawaedytuj kod

racja, mój błąd, pomyliło mi się ze Spiszem - o polskiej Orawie artykułu nie ma --Pudelek (dyskusja) 21:26, 16 lip 2012 (CEST)

Zaproszenie do WikiProjektu:Sporty zimowe | edytuj kod

  • A więc witam nowego uczestnika! :) Mam tylko prośbę, o wpisanie swojego poziomu aktywności w projekcie (aktywny, mało aktywny, nieaktywny). Wystarczy obok parametru status przy swojej nazwie użytkownika umieścić odpowiednie słowo. Pozdrawiam i życzę owocnych edycji, Mateuszek045 napisz 15:30, 16 lis 2012 (CET)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Pawo93 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:03, 23 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Pawo93" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy