Dyskusja wikipedysty:Peter Lee~plwiki


Dyskusja wikipedysty:Peter Lee~plwiki w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Please leave your messages Here


Prawdziwy Kościół Jezusaedytuj kod

Very thx for article on zh wiki. PawełMM want built-up article about "Prawdziwy Kościół Chrystusa". PSiczek, Pietras1988 DYSKUSJA 09:28, 11 mar 2006 (CET)

I asking too for casubian because I can't this language. PSiczek, Pietras1988 DYSKUSJA 09:28, 11 mar 2006 (CET)

I have corrected your translation. --PawełMM 09:57, 11 mar 2006 (CET) Thankyou very very much for the excellent quality translation PawełMM! If you ever need any articles to be translated to Chinese, then I can help you. -- Peter Lee, 10:57 sobota 6 maja 2006 (UTC)

Nazwa Twojego konta zostanie zmienionaedytuj kod

Szanowny użytkowniku!

Zespół programistów Fundacji Wikimedia zmienia sposób funkcjonowania kont użytkowników. Jest to jeden z etapów prac nad udostępnieniem naszym użytkownikom nowych i ulepszonych narzędzi, takich jak powiadomienia na wielu wiki. Te zmiany spowodują, że będziesz posługiwał się identyczną nazwą konta we wszystkich projektach. Pozwoli to na udostępnienie nowych funkcji, ułatwiających edytowanie i dyskutowanie, a narzędziom udostępni bardziej elastyczne uprawnienia użytkowników. Jednym z efektów ubocznych tych zmian jest to, że nazwy użytkowników muszą być unikatowe we wszystkich 900 projektach. Szczegóły znajdziesz na stronie ogłoszenia.

Niestety Twoje konto ma taką samą nazwę jak konto Peter Lee. Aby zapewnić wam obu możliwość korzystania w przyszłości z projektów Fundacji Wikimedia, zmienimy Twoją nazwę użytkownika na Peter Lee~plwiki. Zmiana nazwy nastąpi w kwietniu 2015, podobnie jak innych kont, które obecnie używają takich samych nazw. Jeżeli sądzisz, że być może posiadasz wszystkie konta z tą nazwą, a ta wiadomość jest błędna, odwiedź proszę Specjalna:Łączenie_kont w celu sprawdzenia i połączenia wszystkich twoich kont; w przeciwnym razie ich nazwy zostaną zmienione.

Twoje konto będzie działać tak jak dotychczas - historia wszystkich Twoich edycji nie ulegnie zmianie, jednak będziesz musiał/musiała korzystać z nowej nazwy użytkownika przy logowaniu. Jeśli nie podoba Ci się ta nowa nazwa, możesz poprosić o jej ponowną zmianę. Prośba o zmianę nazwy użytkownika .

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Yours,
Keegan Peterzell
Community Liaison, Wikimedia Foundation

10:03, 20 mar 2015 (CET)

Renamededytuj kod

Zmieniono nazwę tego konta w ramach finalizacji wprowadzania kont uniwersalnych. Jeżeli jesteś właścicielem konta i chcesz wiedzieć więcej, możesz zalogować się, używając poprzedniej nazwy konta i hasła. Jeżeli nie podoba Ci się nowa nazwa, możesz wybrać inną, używając tego linku: Specjalna:GlobalRenameRequest po zalogowaniu się. -- Keegan (WMF) (dyskusja)

01:10, 22 kwi 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Peter Lee~plwiki" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy