Dyskusja wikipedysty:Pikczu


Dyskusja wikipedysty:Pikczu w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

kauczuk (dyskusja) 17:56, 2 wrz 2007 (CEST)

Spis treści

Biała Góra (Góry Świętokrzyskie)edytuj kod

Witaj! Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Biała Góra (Góry Świętokrzyskie). Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, Abronikowski (dyskusja) 15:43, 4 mar 2010 (CET)

Zbiornik wodociągowy "Świerczyny"edytuj kod

Witej, niestety utworzone przez Ciebie hasło nie spełnia zasad encyklopedyczności - proszę zapoznaj się z WP:CWNJ#KATALOG. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 18:50, 2 maj 2010 (CEST)

Jeżeli uważasz, że jakieś hasła nie spełniają zasad Wikipedii, to proszę zgłaszaj je do odpowiedniej podstrony Poczekalni Wikipedia:Poczekalnia. --Pablo000 (dyskusja) 20:56, 2 maj 2010 (CEST)
  • Nieencyklopedyczność polaga na:
  • treści hasła - 2 zdania,
  • braku źródeł,
  • braku znaczenia obiektu --Pablo000 (dyskusja) 21:14, 2 maj 2010 (CEST)

Źródła są tylko jednym z ważnych, ale nie wystarczającym z elementów hasła. Bardzo proszę zapoznaj się z WP:CWNJ#KATALOG. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 22:01, 2 maj 2010 (CEST)

Wydaje mi się, że jasno napisałem: brak znaczenia obiektu, brak źródeł, z hasła nie wynika, że jest to obiekt zabytkowy, wyjątkowy, unikalny... --Pablo000 (dyskusja) 22:18, 2 maj 2010 (CEST)

Warkocz (rzeka)edytuj kod

Fajnie, że napisaleś to hasło. A czy mógłbyś dodać źródło informacji, np tego, że zlewnia ma 54 km? A przy okazji, czy wiesz coś o tym, by odcinek Warkocza na zboczu Łysicy miał nazwę nie Warkocz a Zimny Stok? Tak mówi moja mapa, co oczywiście nie jest silnym argumentem. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 00:20, 21 maj 2010 (CEST)

Kamień Michniowskiedytuj kod

Witam. Kamień Michniowski należy do Pasma Sieradowickiego. W odnośnikach, które podałeś nie jest napisane, że jest położony na Płaskowyżu Suchedniowskim. Tekst, z jednego z linków: ... obejmuje fragment Płaskowyżu Suchedniowskiego i fragment Pasma Sieradowickiego ze wzniesieniami: Kamień Michniowski ... wyraźnie mówi, że wzniesienie jest w paśmie, nie na płaskowyżu. Ponadto poszukałem innych stron i na wszystkich, które wspominały położenie, Kamień Michniowski należy do pasma. Nie wiem jak z dokładną przynależnością samego Pasma Sieradowickiego - być może jest ono częścią płaskowyżu, ale tego nie wiem i nie mam za bardzo jak sprawdzić. Pozdrawiam.  Staszek Szybki Jest @  21:37, 2 lip 2010 (CEST)

Infoedytuj kod

Wikipedia dba o swoją wiarygodność, w związku z czym oczekujemy, iż Wikipedyści przestrzegać będą zasady weryfikowalności, a także będą w pisanych przez siebie hasłach podawać – zgodnie z przyjętymi zasadamiźródła, na których się opierali.

Informacje zamieszczone przez Ciebie w haśle Góry Świętokrzyskie nie spełniają niestety tych kryteriów – nie zostały bowiem podane źródła zamieszczanych przez Ciebie informacji. Natomiast ta dyskusja kryteriów tych nie spełnia. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak według zasad przyjętych na Wikipedii. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. --Tenautomatix (dyskusja) 13:15, 3 lip 2010 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Pikczu" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy