Dyskusja wikipedysty:Pilecki romek


Dyskusja wikipedysty:Pilecki romek w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wstawianie podpisu

Jeżeli chodzi o komunikację, to tu jest jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku, który pojawia się nad polem edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu pokaże się Twój nick z linkiem do twojej strony użytkownika i strony dyskusji oraz dokładna data.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek

Aby szybko dostać odpowiedź na nurtujące cię problemy związane z działaniem w Wikipedii, możesz też zadać pytanie na stronie dla nowicjuszy, zapytać któregoś z aktywnych administratorów. Możesz też zgłosić się po przewodnika. Najszybciej jednak uzyskasz odpowiedź, gdy zapytasz nas na kanale IRC: irc://chat.freenode.net/wikipedia-pl.

A poza tym śmiało edytuj strony! Nie zapomnij też skonfigurować preferencji własnego konta. Polecamy szczególnie przetestowanie gadżetów zrobionych z myślą o ułatwieniu edytowania stron.


-- Grzegorz Wysocki 相撲 (NAPISZ) 16:07, 23 mar 2009 (CET)

Plik:Marais, Jean (1913-1998) – 1949 – in Orfeo – f bn van Vechten inet.jpgedytuj kod

Ładujesz do Wikipedii grafiki, których licencji nie podałeś/aś, lub których licencja jest niezgodna z naszą polityką. Takie grafiki są usuwane.

Wszystkie załadowane do Wikipedii grafiki muszą mieć określonego autora oraz licencję. Jeśli jesteś autorem (twórcą) grafiki, napisz to wyraźnie.

W Wikipedii używamy wyłącznie grafik na wolnych licencjach.

Prosimy o uzupełnienie opisu załadowanych przez Ciebie grafik. Jeśli masz pytania, zwróć się do jednego z administratorów Wikipedii.

Licencję podaje się przez wstawienie jednego z szablonów podanych na stronie opisy licencji grafiki. W tym celu wklejasz szablon wybranej przez siebie licencji do opisu przesłanego pliku (klikając zakładkę edytuj na stronie danego pliku). Nie zapomnij też podać autora i źródła takiego pliku, zgodnie z zasadami przesyłania plików. Zwróć także uwagę, że pliki przesyłamy do Wikimedia Commons (załóż konto/wyślij plik).

Jeśli licencja nie zostanie uzupełniona, ten plik zostanie skasowany.Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 22:04, 23 mar 2009 (CET)

Proszę, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach. Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych w Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.Masur juhu? 23:33, 23 mar 2009 (CET)

Nieporozumienia z fotkąedytuj kod

Witaj!

Problem wystąpił, ponieważ prawdopodobnie nie wstawiłeś właściwej licencji. Nie wiem o który obrazek Ci chodzi. Jedyny, który był na frWiki a niebyło na Commons, przeniosłem przed chwilą (ten z kaplicą). Fotografia z Jeanem Maraisem jest już na Commons od kilku lat i można ją wstawiać do hasła bez problemów. Jeżeli jeszcze mogę w czymś pomóc, napisz. -- Grzegorz Wysocki 相撲 (NAPISZ) 14:06, 24 mar 2009 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Pilecki romek" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy