Dyskusja wikipedysty:Piotry13


Dyskusja wikipedysty:Piotry13 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Piotryedytuj kod

Witaj, dziękuję Ci za dodanie treści do artykułu o wsi Piotry. Chciałabym tak tylko na przyszłość zwrócić Ci uwagę na parę spraw:

  1. dodajemy linki wewnętrzne do ważnych odnośników. Linki w tekście mają pomóc w zrozumieniu treści objaśniającej hasło. Należy zadbać, aby nie prowadziły do haseł niezwiązanych z tematem. Tworzy się je wstawiając pomiędzy znaki: [[wyrażenie]] odpowiednie wyrażenie. Jeżeli wyrażenie odmienione jest przez przypadki, należy wtedy umieścić link wewnętrzny tak: [[Wrocław]]ia albo tak: [[Warszawa|warszawski]].
  2. Proszę Cię o zamieszczanie źródeł, z których korzystałeś, żeby uwiarygodnić treści, jakie tam piszesz i żeby nikt nie miał prawa tego usunąć. Przypis tworzy się klikając na przycisk w edytorze: . Znajduje się on po wejściu w opcje "zaawanoswane": Proszę używać tego przycisku zawsze, gdy chcesz zacytować książkę, stronę www albo inne źródło. To bardzo ważne!
  3. Styl artykułów na Wikipedii powinien być encyklopedyczny. Najlepiej zapoznaj się z tym poradnikiem: Pomoc:Porady stylistyczne :)

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy, pytania czy cokolwiek - pytaj, ja zawsze odpowiem. Tymczasem edytuj śmiało strony, bo dobrze Ci idzie. Pozdrawiam, Marycha80 (dyskusja) 11:32, 23 sie 2013 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Piotry13" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy