Dyskusja wikipedysty:Pitert


Dyskusja wikipedysty:Pitert w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wikipedia:WP:SS/Futbol amerykański stubedytuj kod

Tak, przepraszam, już się wyżaliłem w dyskusji głosowania. (To mój pierwszy stub i zapomniałem o wytycznych.) TRakowski 15:24, 23 sty 2007 (CET)

Astronautykaedytuj kod

Hello, I saw that you created Template:Astronautyka stub. I am trying to find a way to contact Polish-speaking people who would be interested in Yuri's Night (Noc Jurija). Do you have any ideas for groups that I should contact? Ben Brockert 22:08, 3 lut 2007 (CET)

Religia judeochrześcijańskaedytuj kod

Jak wygląda sprawa weryfikacji? AndrzejzHelu (dyskusja) 18:02, 12 lut 2007 (CET)

Jeśli nadal są sprawy do zweryfikowania, to należałoby je wyjaśnić, nic Ci nie zarzucam... W wolnej chwili sprecyzuj, proszę, zastrzeżenia co do wiarygodności... AndrzejzHelu (dyskusja) 18:44, 12 lut 2007 (CET)

Wilczycaedytuj kod

Hej. Jesteś pewien tej zmiany? Może obie tak nazywano? Co prawda moje informacje o Mahaut d'Artois opierają się głównie na cyklu Królowie przeklęci ;-) (co gorsza, widzę, że artykuł w Wiki też się głównie na tej wizji opiera - wstawiłam "dopracować"), więc może Ty wiesz lepiej. Pozdrawiam. Gytha 10:40, 30 mar 2007 (CEST)

Dzięki za poprawkę, w międzyczasie też pogrzebałam w interwiki ;-). Pozdrawiam. Gytha 13:36, 30 mar 2007 (CEST)

Czy wieszedytuj kod

Cofnęłam Twoją edycję, ponieważ dokonałeś jej w sposób nieelegancki. Przy dodawaniu ciekawostek do szablonu obowiązują pewne zasady, jak również kolejność. Jeśli masz propozycję zgłoś ją w dyskusji szablonu. Jako że propozycji jest sporo, przyjęło się ostatnio, że zmienia się je co 24h, Ty naruszyłeś ten rytm, w dodatku dodając hasło nowsze niż te, które czekają w kolejce. Przyjęło się również, że aby nie robić bałaganu zajmuje się tym jedna osoba, najlepiej admin, zazwyczaj jest to Roo. Jeśli ktoś inny dodaje hasła, to również powinien przestrzegać zwyczajów. Szablon jest oczywiście otwarty do edycji dla zalogowanych użytkowników, ale raczej po to, by mogli poprawić jakąś zauważoną literówkę. Tak więc ze względu na utarte zasady proszę, abyś nie dodawał samodzielnie haseł, a zgłaszał je w dyskusji. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 21:23, 8 kwi 2007 (CEST)

Wybaczam :-) Zerknęłam na ten Twój art. i zauważyłam, że składa on się w dużej mierze z danych liczbowych (wiem, że przy takich tabelkach trzeba się sporo napracować, ale...). Także sama "zajawka" nie brzmi specjalnie intrygująco. Tak więc nie obraź się, jeżeli Twoja propozycja nie zostanie umieszczona w szablonie. Przy dużej ilości propozycji dokonywana jest selekcja. Śmiało jednak dodawaj propozycje w przyszłości. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 21:32, 8 kwi 2007 (CEST)

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 23:31, 9 kwi 2007 (CEST)

Wikiprojekt:Tłumaczenie artykułów/tłumaczenie z języka niemieckiegoedytuj kod

Nieco zmieniłem konstrukcję tej inicjatywy, tak by można było kilka artykułów tłumaczyć jednocześnie ;). Zajrzyj też na stronę główną Wikiprojekt:Tłumaczenie artykułów. Pozdrawiam Przykuta 23:01, 11 maja 2007 (CEST)

Wyścig Dookoła Flandriiedytuj kod

co jest nie tak z tym redirectem? Pzdr, Ymar D + 12:22, 3 lis 2007 (CET)

Sylwestrowy czy wiesz...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę,


Życzę udanego Sylwestra i dużo dobrego w 2008 roku Łeba «+» 10:23, 31 gru 2007 (CET)

Grafiki do poprawyedytuj kod

Zajrzyj: [1]. Adam Dziuradysk. 15:56, 2 sty 2008 (CET)

A nie chciałoby ci się też tej drugiej grafiki też poprawić? ;) Ausir chyba jest od dawna poza projektem... Adam Dziuradysk. 13:37, 5 sty 2008 (CET)

Grafikiedytuj kod

Nie mam nic przeciwko, dzięki za wysiłek, sam miałem je przenieść już dawno. Btw. jedna przy okazji zmieniła sobie nazwę [2] ;-) Pozdrawiam.Spetsedisa (dyskusja) 23:09, 4 sty 2008 (CET)

Wikipedysta:Pitert/lista przeczytanych książekedytuj kod

Witaj. Prosiłabym Cię o przekopiowanie swich prywatnych notatek, niemających związku z pracą nad projektem, w jakieś inne miejsce - Wikipedia nie jest miejscem na przechowywanie tego typu rzeczy. Kiedy już to zrobisz, wstaw, proszę, {{EK}}. Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 13:28, 20 mar 2008 (CET)

[Wikiprojekt:Socjologia]edytuj kod

Odświeżam, ale ludzi nie ma zbyt wielu, a roboty całe mnóstwo. Gdybyś choć na chwile mógł zejść z roweru :) Przykuta (dyskusja) 10:03, 24 kwi 2008 (CEST)

Flagaedytuj kod

Chodziło mi o to, że bardzo wiedziałem jakie dać kolory w tej fladze i wyszło tak jakoś blado i to mi nie pasuje. Może uda Ci się użyć jakichś lepszych kolorów wzorując się na tym jedynym skanie z wizerunkiem flagi jaki udało mi się znaleźć. Pozdrawiam Bandurr (dyskusja) 15:52, 2 cze 2008 (CEST)

Flaga Kłodzkaedytuj kod

ws. grafika:Klodzko flag.svg. Po pierwsze skąd wziąłeś wzór? Przeszukałem BIP miasta i nie ma czegoś takiego jak flaga miasta. W statucie jest tylko o herbie mowa. Po drugie, flaga jest niepoprawna - zawiera kontur. --JD dyskusja 17:52, 11 cze 2008 (CEST)

Życzeniaedytuj kod

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia życzy Arkadia.

Pozdrawiam :) --Arkadia 18:01, 3 wrz 2008 (CEST) (dyskusja)

Nie ma za co :) --Arkadia 00:10, 4 wrz 2008 (CEST) (dyskusja)

Licencja Pantaniegoedytuj kod

Witam.

W związku z tym że nie wiem czy czytasz listę dyskusyjną wikipedii przeklejam ci treść mojego maila - bo ty jesteś autorem tego hasła. PMG (dyskusja) 18:00, 9 lis 2008 (CET)

Witam

Przy okazji czegoś innego wpadłem na http://pl.wikipedia.org/wiki/Marco_Pantani

Na samym dole strony jest:

Artykuł zawiera udostępnione przez p. Daniela Marszałka na licencji Creative Commons (CC-Attribution-Share-Alike) treści pochodzące z serwisu kolarstwo.szosowe.gda.pl Oryginalny artykuł znajduje się pod adresem: http://www.kolarstwo-szosowe.gda.pl/Emeryci_2004c.html

O ile z przenoszeniem rzeczy na GFDL nie ma większego problemu (podawałem kiedyś przykład strony "wikipsy"), bo kilka takich szablonów widziałem, to jednak tutaj mam trochę problem.

Jakie są nasze zasady względem przenoszenia na CC haseł (teraz i jakie będą za rok jak wejdzie ta nowa licencja)

Dwa - jeżeli nie może być tak jak jest to czy można się powoływać na tą stronę jako źródło zewnętrzne i użyć je do przypisów ?

PMG

Wikiprojekt Gdańskedytuj kod

Piszesz, że lubisz Gdańsk. Może więc dołączyłbyś do Wikiprojektu mu poświęconego. Po w miarę intensywnej reanimacji jest przywracany do życia. Nie uda się to jednak bez załogi. Może byłbyś zainteresowany? Jeśli tak to zajrzyj na jego stronę i stronę jego dyskusji. W tej chwili próbujemy (a przynajmniej będziemy próbować) wypracować listę najważniejszych artykułów. Teraz miejsce na standardowy szablon:

Witaj serdecznie!

Chciałbym uprzejmie zaprosić Cię do uczestnictwa w Wikiprojekcie Gdańsk. Pozdrawiam, Mintho (dyskusja)

Unia Europejskaedytuj kod

Witaj!

Zapraszam Cię do uczestnictwa w WikiProjekcie:Unia Europejska.

Pragniemy wspólnymi siłami rozwijać tematy związane z Unią Europejską i różnymi aspektami integracji. Zachęcamy do współpracy i udziału w dyskusjach!

RUSZAMY LADA DZIEŃ :)

Unia to przede wszystkim wspólnotą prawa, swym działaniem pragmatycznie obejmująca głownie sferę ekonomiczną, mająca aspiracje w kwestiach politycznych (w tym sprawach międzynarodowych) i wojskowych, nie można zapomnieć jednak Europa to głownie wspólne dziedzictwo kulturowe i historyczne, a integracja musi przebiegać przede wszystkim w wymiarze społecznym. Stąd tak ważne uczestnictwo prawników, ekonomistów, politologów, ekspertów z dziedziny wojskowości i bezpieczeństwa, historyków, socjologów, antropologów, geografów. A więc także i Ciebie! :)

Pozdrawiam! Siekierki (dyskusja) 08:58, 22 lis 2008 (CET)

Mały herb i flaga Gdańskaedytuj kod

Witam. Pojawiły się zastrzeżenia, chyba słuszne, do rysunków małego herbu i flagi Gdańska Twojego autorstwa. Szczegóły tutaj. Mógłbyś poprawić tę koronę? W sumie jest już gotowa w rysunku wielkiego herbu Bastianowa. Dodam jeszcze od siebie, że krzyże powinny mieć jednak lekki kontur. Zrobiłbym to sam, ale nie chcę nadgrywać czyichś prac:) Pozdrawiam. Avalokitesvara (dyskusja) 19:50, 3 gru 2009 (CET)

Wikiprojekt:Kolarstwoedytuj kod

Cześć! Odświeżyłem nieco stronę Wikiprojektu Kolarstwo i uprzejmie proszę wszystkich zapisanych na liście, aby na nowo potwierdzili swój udział w tym projekcie. Wystarczy dopisać się do tabelki i do dzieła :) Pozdrawiam Klejas (dyskusja) 16:03, 14 mar 2010 (CET)

Zapytanie.edytuj kod

Witam serdecznie. Mam pytanie - czy zechciałbyś pomóc mi w przetłumaczenie na niemiecki artykułu Kur (herb szlachecki). Zamieściłem na niemieckiej wiki zalążek artykułu, ale jestem tam zupełnie anonimowy i zaraz zamieszczono szablon "do usunięcia". Tak więc onieśmieliło mnie zupełnie. To oczywiście nie ma być całościowa translacja artu, ale raczej krótkie streszczenie. Jeśli możesz coś z tym zrobić to bardzo proszę o informację. Pozdrawiam --Adam.Kurowski (dyskusja) 14:15, 8 lip 2010 (CEST)

Lampre-Fondital/Skład 2006edytuj kod

Nonander (dyskusja) 20:40, 6 cze 2011 (CEST)

Lampre/Skład 2008edytuj kod

Nonander (dyskusja) 20:40, 6 cze 2011 (CEST)

Wikiprojekt:Kolarstwoedytuj kod

Proszę, o ponowne potwierdzenie uczestnictwa w Wikiprojekcie:Kolarstwo. Wystarczy, że dopiszesz się do listy [3]. Pozdrawiam! Mateuszek045 napisz 21:04, 12 gru 2011 (CET)

Pomysł na fotografieedytuj kod

W związku ze zbliżającą się budową Pomorskiej Kolei Metropolitalnej zgłosiłem na tablicy drobnych ogłoszeń pomysł sfotografowania istniejących obiektów inżynieryjnych znajdujących się w jej biegu. Wobec czego potrzebni są trójmiejscy wikipedyści, którzy byliby wstanie (wiadomo, czas i sprzęt) się tego podjąć. Dzięki wskazówkom od PMG trafiłem między innymi do Ciebie. Zapraszam Paweł Ziemian (dyskusja) 23:12, 21 maj 2013 (CEST)

Powrót Batutyedytuj kod

Global accountedytuj kod

Hi Pitert! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (dyskusja) 22:17, 18 sty 2015 (CET)

Ważne informacje dotyczące Twojego konta użytkownikaedytuj kod

Cześć, tufor z tej strony ;-) Do połowy kwietnia 2015 mają zakończyć się prace związane z unifikacją nazw użytkowników (SUL – Standard Unified Login). W związku z tym, nie będzie już kont lokalnych i wszystkie konta będą globalne. W zdecydowanej większości przypadków, nazwa użytkownika konta lokalnego zostanie przymusowo zmieniona na NazwaUżytkownika~projekt. Zauważyłem, że wciąż korzystasz z konta lokalnego (stan możesz zobaczyć na Specjalna:Zarządzanie kontem uniwersalnym). By za miesiąc uniknąć potencjalnych problemów, proszę wejdź na stronę Specjalna:Łączenie kont i postępuj według podanych tam instrukcji. Zajmie to dosłownie minutę-dwie. W ten sposób utworzysz swoje konto globalne. Konto globalne nie jest zagrożone przymusową zmianą nazwy. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o kontakt ze mną: chętnie odpowiem i pomogę; pomocny może być również polskojęzyczny steward einsbor. Serdecznie pozdrawiam, tufor (dyskusja) 20:29, 14 mar 2015 (CET)

Mapka bitwy nad Little Bighornedytuj kod

Mapka Twego autorstwa znajduje się dziś na SG jako ilustracja na medal. Jako interesujący się tą bitwą i znający jej realia (byłem tam dwukrotnie), w tym topografię terenu, chciałbym Cię prosić o poprawienie jej, bo teraz jest to wytwór czystej fantazji (przede wszystkim nie ma na niej dwóch wąwozów, które były dla tej bitwy kluczowe i gdzie prawdopodobnie został ranny Custer: Midicine Tail Coolie i Deep Coolie). Wikipedyści z wielu krajów tej mapki używają, ale to dlatego, że nikt się nie zna na detalach. Porobiłem już dawno kilka szkiców, mogę Ci je przesłać mailem wraz z opisem i zdjęciami. Jesteś zainteresowany? Belissarius (dyskusja) 02:00, 1 lip 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Pitert" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy