Dyskusja wikipedysty:PolishMusicLover1945


Dyskusja wikipedysty:PolishMusicLover1945 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj, PolishMusicLover1945. Niestety, twoja nazwa użytkownika jest niezgodna z zasadami. Oznacza to, że możesz stracić możliwość edycji stron. Nie martw się jednak – twój nick można zmienić. Musisz najpierw wymyślić nazwę użytkownika zgodną z zasadami (czyli nie powinna być reklamą, obraźliwa, niezgodna z prawem, adresem strony WWW, przypominać adres IP i powinna być możliwa do przeczytania). Następnie wejdź na tę stronę i złóż wniosek o zmianę nazwy użytkownika zgodnie z instrukcjami.PawełMM (dyskusja) 08:36, 30 wrz 2011 (CEST)

WP:NPAedytuj kod

Nie przepisujemy haseł z innych encyklopedii. Picus viridis Odpowiedz zoilowi 17:01, 30 wrz 2011 (CEST)

Nie rozumiem, czy w takim razie nie mogę pod auspicjami wydawnictwa zamieszczać informacji, do których moje wydawnictwo ma pełne prawa? Nikt na tym nie traci. (nie wiem, dlaczego nie mam zmienionej nazwy użytkownika) PWM Edition (dyskusja) 10:13, 3 paź 2011 (CEST)

  • Wydawnictwo musiałoby pisemnie zrzec się praw (uwolnić licencje), podać z których publikacji i na jakiej licencji można zamieszczać utwory do których mają zastrzeżone prawa autorskie. Zobacz tu i tu. Twoje oświadczenia o pełni praw do publikacji nie wystarczą. Nie znam sytuacji prawnej wymienianej w dyskusji publikacji, ale mam wątpliwości czy takie prawa ma sama pani Elżbieta Dziębowska. Pozdrawiam T. Wachowski dyskurs 10:50, 3 paź 2011 (CEST)
  • Bardzo dziękuję za zainteresowanie się tym tematem i życzliwą odpowiedź. Komu wydawnictwo miałoby podać te wiadomości? Pod te adresy podane w linkach?

Ponadto redaktorzy tomów nie maja takich praw, ale z kolei już wydawnictwo jako instytucja - owszem. PWM Edition (dyskusja) 11:28, 3 paź 2011 (CEST)

Tu są adresy kontaktowe. T. Wachowski dyskurs 12:47, 4 paź 2011 (CEST) Sprawa jest omawiana przez OTRS. Polimerek (dyskusja) 15:13, 11 paź 2011 (CEST)

kontoedytuj kod

Preferencje-dane wikipedysty-podstawowe dane-konto uniwersalne. Jest tworzone automatycznie dla nowych użytkowników, po zmianie należy je tam ręcznie utworzyć. maikking dyskusja 08:55, 6 paź 2011 (CEST)

Paweł Łukaszewskiedytuj kod

Hej, zmieniłem tytuł sekcji z "Najważniejsze utwory" na "Wybrane utwory" gdyż naruszało to zasadę Wikipedii dotyczącą unikania próżnych wyrażeń. Trudno jest określić wg kogo są to najważniejsze utwory kompozytora można natomiast dodawać opatrzone odpowiednimi przypisami opinie krytyków muzycznych w tym temacie itp. Pozdrawiam, RoodyAlien (dyskusja) 02:03, 6 lip 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:PolishMusicLover1945" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy