Dyskusja wikipedysty:Powerek38


Dyskusja wikipedysty:Powerek38 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Re: porównanie datedytuj kod

Wiem, że tej dyskusji nie da się czytać :-) Dlatego chciałem ją przenieść do jakiegoś projektu (Politycy/Biografie/WD (jeszcze nie ma, ale ...)). Zrobię to jednak dopiero jak się ostatecznie uporam z niektórymi błędnie rozpoznanymi przypadkami. W tej nowej opiszę to co przyjęliśmy (przyjmujemy) jako punkt wyjścia do wygenerowania zestawienia i być może jakąś skróconą instrukcję jak to poprawiać, a jak nie poprawiać. Wtedy pewnie by się przydał ktoś kto mocno siedzi w niuansach WD do przejrzenia takiej instrukcji. A ta nasza dyskusja sobie pozostanie jako robocza: od pomysłu do w miarę kompletnego zestawienia. Jak mam chwilę to zaglądam w błędne przypadki rozpoznania i jak coś znajdę to poprawiam kod bota i puszczam go ponownie. Obecnie ograniczyłem listę artykułów do ok 1000 (z 27k) w których przynajmniej jedna data urodzenia nie jest "czystą datą".

Co się stało, że się tutaj odezwałeś. Od kilku miesięcy Cię tu nie było. Próbowałem w jednym DNU wydobyć komentarz od Ciebie, ale się nie doczekałem i usunąłem szablon. ~malarz pl PISZ 15:25, 24 wrz 2020 (CEST)

Poza systemem operacyjnym od MS i wyszukiwarki od G praktycznie nie korzystam z usług GAFAM. ~malarz pl PISZ 15:34, 24 wrz 2020 (CEST)

Prośbaedytuj kod

Witaj, czy mógłbyś poprawić literę w Wikidanych tego artykułu – jest napisane tlumaczka zamiast tłumaczka (litera). W tej chwili nie mam polskich liter na komputerze. Z góry dzięki! --Sroka67 (dyskusja) 09:37, 6 paź 2020 (CEST)

Niestety nic nie zrobiłem, dalej jest w Elementach Wikidanych „tlumacz” (z literą „l”). --Sroka67 (dyskusja) 10:34, 6 paź 2020 (CEST) Dzięki. Już jest ok. --Sroka67 (dyskusja) 10:42, 6 paź 2020 (CEST)

Odp:Odp:Automatyczne wpisy w WDedytuj kod

Odp:Odp:Automatyczne wpisy w WD

A czy jest jakiś sposób żeby automatycznie podać listę artykułów i dostać jako wynik listę z wynikiem testu czy dany artykuł ma w oŋóle swój obiekt w WD? Chodzi o 100+ artykułów, przy czym dla niektórych ręcznie stworzyłem WD, ale dla dużej większości nie.

Gżdacz (dyskusja) 16:48, 9 paź 2020 (CEST)

Federated Malay Statesedytuj kod

Hej

Czy umiałbyś zrobić chociaż najmniejszego stuba z en:Federated Malay States? Bo nawet nie wiem czy po polsku w HMS Malaya w pierwszej linijce jest to nazwane. PMG (dyskusja) 14:06, 14 sty 2021 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Powerek38" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy