Dyskusja wikipedysty:Premia


Dyskusja wikipedysty:Premia w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Archiwum dyskusjiedytuj kod w encyklopedii

Dyskusja wikipedysty:Premia/Archiwum 1edytuj kod

Dyskusja wikipedysty:Premia/Archiwum 2edytuj kod

Dyskusja wikipedysty:Premia/Archiwum 3edytuj kod

Bieżące dyskusjeedytuj kod w encyklopedii

Pilnie szukam źródła wymienionego w temacie Teresa Graves g78 04 (pol) do http://szort.pl/sj-muzyk

Świadkowie Jehowy na Ukrainieedytuj kod

Witam,

proszę o podanie dla mojej wiadomości konkretnych publikacji na podstawie których został napisany ten artykuł.

Pozdrawiam --Pawski (dyskusja) 19:39, 19 gru 2011 (CET)


ponawiam powyższą prośbę. Moja edycja w tym haśle, którą usunąłem kilka zdań była umotywowana tym, że wydarzenia opisane w tych zdaniach nie dotyczyły "Świadków Jehowy na Ukrainie", ale miały miejsce na innych terytoriach ówczesnych państw. Proszę o:
 • albo przywrócenie mojej wersji hasła,
 • albo wyrażenie zgody na to, abym ponowił zmiany wprowadzone przeze mnie,
 • albo (jak już wspominałem kilkakrotnie) proszę o konkretne źródła na których jest oparty ten artykuł,
 • ewentualnie można pomyśleć nad zmianą nazwy całego hasła.

Dziękuję--Pawski (dyskusja) 20:27, 21 gru 2011 (CET)

Hemanedytuj kod

T. Wachowski dyskurs 16:51, 22 gru 2011 (CET)

Yankee Stadiumedytuj kod

Nie lubię tego robić w stosunku do wikipedystów z dorobkiem, i to dorobkiem wartościowym, bo masz wiele udanych edycji i wiele wartościowych artykułów w swoim dorobku, ale niestety znów muszę. Tym razem chodzi o Yankee Stadium. Stadion, o którym mówi artykuł wybudowany został w 2009 roku, a dodana przez Ciebie informacja dotyczy poprzedniego stadionu, więc nie ma racji bytu w tym artykule. Jeżeli chcesz koniecznie zamieścić tę informację w wikipedii, to utwórz odpowiedni artykuł, możesz to również zrobić na en-wiki - en:Yankee Stadium (1923) - gdzie brakuje tej informacji. Przypuszczam, że nie interesujesz się sportem i stąd taki błąd. W sumie drobiazg.

Nie rozumiem natomiast dlaczego zatwierdziłeś tę edycję? Przecież zdanie "Nie ma żadnych wersetów biblijnych mówiących jakoby imię Jehowa odnosiło się do Jezusa." na pewno nie pochodzi od Anthony A. Hoekema. Wpychanie cudzych stwierdzeń pod źródło, które tych stwierdzeń nie potwierdza jest nie tylko niezgodne z zasadami edycyjnymi, ale jest to również brzydkie oszustwo. Poza tym był to OR, bo nie podano zdaniem jakich biblistów nie ma "żadnych wersetów". Należało napisać zdaniem Strażnicy nie ma żadnych wersetów i wtedy byłoby w porządku. Mam nadzieję, że był to wynik nieuwagi.

W P. Fouad 266 być może dałoby się przywrócić informację o publikacji jego fragmentów w Strażnicy, ale najpierw musiałbym wiedzieć skąd zostało to wzięte i jakie było oryginalne brzmienie tego tekstu. Ja nie będę szukał za was. Publikacja nie była naukowa, ale niektóre fragmenty tego papirusu po raz pierwszy opublikowane zostały właśnie przez Strażnicę (znalazłem już). Można więc to zamieścić, ale w sposób zgodny z prawdą. O marzeniach zapomnijmy. Na wiki trzeba opisywać fakty, a nie własne marzenia. Oszustwo tak naprawdę działa przecież na niekorzyść. Tylko mówienie prawdy, nawet tej niemiłej, jest korzystne. Ja np. nawet oficjalnym organie swego kościoła kilkakrotnie oceniałem krytycznie pewne zjawiska z mego środowiska. Na wiki też to robię i być może nawet przesadzam (np. w art. Billy Graham, w sekcji "Oceny" rozpisuję się szeroko o krytycznych ocenach, a bardzo niewiele o pozytywnych, podczas gdy wszyscy wiedzą, że pozytywne oceny zdecydowanie przeważają). Uważamy, że tak należy robić, bo robi to Biblia, bo motywuje to do pracy nad sobą. Kłamanie wytwarza zły nawyk. Oral Roberts w swoich książkach nie szczędzi krytycznych uwag wobec siebie.

Ps. Dla wiadomości - Strażnicę czytuję od ok. 30 lat i znam was lepiej niż myślisz (te rozmaite przechwałki, powoływanie się na rozmaite autorytety naukowe, nie zawsze zgodnie z ich intencją; czasami biblista nazywany jest egiptologiem - tak się podkładać? tylko tak dalej). Popełniacie błąd rozdając swą literaturę na prawo i lewo. Fantômas d'un jour pour attendre 17:25, 30 gru 2011 (CET)

Podoba mi się Twoja praca jaką wykonałeś w Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę i muszę Cię za to pochwalić. Jednego ze zdań nie musiałeś usuwać, ale to drobiazg, liczy się całokształt. Czy mógłbyś to samo zrobić z pozostałymi publikacjami Strażnicy? Jest to jedyny sposób aby je ochronić przed zgłoszeniami do usunięcia. To, co mogło ujść pięć lat temu, teraz już nie ujdzie. Jak oczywiście wiesz, wikipedialna poprzeczka stale się podnosi i przez pewien czas nadal będzie się podnosić. Jedyny sposób na uratowanie tych artykułów ty cytowanie niezależnych źródeł. Większość swego wikipedialnego czasu spędzam na en-wiki i wiem, że ideałem jest dwa niezależne źródła w każdym artykule, i taka jest przyszłość wikipedialnych standardów, a jeżeli artykuł nie będzie zawierał dwóch niezależnych źródeł, to trzeba będzie wytłumaczyć dlaczego nie może ich zawierać. Taka jest przyszłość. Na pl-wiki być może dopiero za 5 albo i 10 lat, ale jest to nieuchronne. Już teraz każdy nieuźródłowiony artykuł prosi się o usunięcie i nie ma to nic wspólnego z tym, co próbuje wmówić ipek M.Tomma (ich wikipedia). Po prostu takie obowiązują teraz standardy i obowiązują one wszystkich. Masz wiele znakomitych edycji. Fantômas d'un jour pour attendre 22:49, 31 gru 2011 (CET)

Rzeszówedytuj kod

Czy mógłbym prosić o uzasadnienie wstawionych przez Ciebie kursyw do takich wyrażeń jak obiekty geograficzne i topograficzne, nazwy instytucji państwowych, klubów sportowych, przedsiębiorstw itp.? Beno @ 06:09, 9 sty 2012 (CET)

Świadkowie Jehowy w Wiśleedytuj kod

Cześć, mogę Ci przesłać odpowiednie zdjęcia z monografii Wisły dot. Świadków Jehowy, 10 zdjęć, 37,8MB. Zrobiłem dziś zdjęcia ponad 300-stronicowego 3 tomu monografii o kościołach i wspólnotach religijnych Wisły, i pomyślałem, że sekcją o ŚJ możesz być zainteresowany, a ja raczej na wiki szybko z tego nic nie sklecę. D_T_G 19:23, 12 sty 2012 (CET)

Niepokalane poczęcieedytuj kod

I jak długo będziemy się bawić w zmiany? Jako autor artykułu korzystałem z wyd III gdzie jest slowo Pan i taki cytat przytaczam dlaczego więc zmieniasz na JAHWE (jakis argument) czy dlatego bo masz wydanie II? --Adamt rzeknij słowo 00:07, 18 sty 2012 (CET)

 • W artykule jest podany wierny cytat z BT wyd. III i zgodnie z tym cytatem jest Pan. To że Pan i JAHWE są synonimami Boga wie kazdy ale nie widze powodu zmieniać to bo takie u Ciebie używa się okreslenie.--Adamt rzeknij słowo 08:04, 18 sty 2012 (CET)
 • Bardzo proszę o zaprzestanie wojen edycyjnych w tym i ewentualnie innych hasłach. --Pablo000 (dyskusja) 19:39, 18 sty 2012 (CET)

Operacja Północedytuj kod

Witam. Kolejna wojenka edycyjna? Proszę zapoznać się z Wikipedia:Kategoryzacja. Jeżeli istnieje podkategoria, która zawiera hasła w danym temacie, to powinno się hasło umieszczać w niej, a nie w kategorii nadrzędnej. W tym przypadku edycje Pawskiego są jak najbardziej prawidłowe, a Twoje niestety nie. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 19:22, 20 sty 2012 (CET)

Zamek Orawskiedytuj kod

Witaj, jaki jest powód zamieszczania tej informacji?? Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 16:00, 21 sty 2012 (CET)

 • Czy to oznacza, iz jest to jedyny taki napis na Słowacji? Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 16:17, 21 sty 2012 (CET)

Musielibyśmy zacząć katalogować absolutnie wszystkie napisy na wiejskich domach. Naprawdę podziwiam Twoje wysiłki zmierzające do przekształcenia wikipedii w katalog. Niestety są one zbędne i raczej nie zostaną docenione. Na innych wiki jakoś nie podają takich szczegółów (np. de:Bever GR, en:Bever, Switzerland). En-wiki ma o wiele więcej czytelników, ponadto jej artykuły są tłumaczone na wszystkie inne języki (czasem całkowicie bezkrytycznie). Może więc tam należałoby prowadzić tę niestrudzoną działalność, będziesz miał więcej czytelników i o wiele większą skalę oddziaływania. A wracając do pl-wiki, to prowadzona w kawiarence dyskusja wskazuje, że nawet u nas nie ma przyzwolenia dla takiej działalności i wkrótce trzeba będzie usunąć Twój dorobek ze wszystkich owych artykułów. Nie trudź się na darmo. Zaciekawiło mnie też, z jakich źródeł korzystałeś (korzystałaś) w artykule Synaj (góra). Zielonoświątkowcy i baptyści takich rzeczy nigdy nie głosili. Jeżeli piszesz o baptystach i zielonoświątkowcach to staraj się unikać określenia "protestanci"), pisz - ewangelikalni (Je suis évangélique). Poza tym jest nas niemal pięć razy więcej niż protestantów. Świadkowie, adwentyści i mormoni też zresztą w jakiś tam sposób wyrastają ze spuścizny Lutra, a protestantami nigdy nie byli. Janczuk d'un jour pour attendre 17:39, 21 sty 2012 (CET)

Pan - JHWHedytuj kod

Witaj Prosze zaniechaj zamieniania wszędzie gdzie się da lub linkowanie Pana do JHWH zwłaszcza w tematach nie dotyczacych biblistyki Na ten temat toczy się dyskusja w kawiarence a Twoje działania sa forsowaniem POV-u i Twoje wizji nawracania. --Adamt rzeknij słowo 21:58, 21 sty 2012 (CET)

Krasiejówedytuj kod

Wycofałem wstawienie info o tetragramie. Nie ma powodu by jeden element wystroju neobarkowego ma być podkreślony z setek elementów wystroju tego bogatego wnętrza. Są tam liczne postacie świetych, namalowane elementy architektury, draperie, na samej ambonie jest kilkanaście postaci, są też ciekawe ławki i spowiednice, nie licząc wieżyczek, okien, portali, drzwi. A ile schodów na wieżę ! Tego wszystkiego się nie opisuje, to dlaczego tetragram. Każdy z w/w elementów może być opisany, o ile ejst unikalny. Nie wiem - np. schodek na wieżę, gdyby był ze złota, to jak najbardziej. Ale triwia. Twoja działaność zaś na wiki - wstawianie setek obiektów, gdzie tetragram jest, najlepiej dowodzi, że tetragram unikatem nie jest w Europie. --Piotr967 podyskutujmy 23:12, 22 sty 2012 (CET)

Tetragram w architekturzeedytuj kod

Witaj. Pozwolę sobie zaproponować Ci, byś przeniósł uźródłowione informacje o występowaniu tetragramu w obiektach architektonicznych, które umieściłeś w wielu artykułach, do artykułu JHWH (tetragram) lub JHWH (w sztuce) (jeśli ich tam jeszcze nie ma). W poszczególnych artykułach trochę przechylają treść do jednego POV, a tam będą na swoim miejscu. Pozdrawiam. Belfer00 (dyskusja) 16:59, 23 sty 2012 (CET)

I wojna izraelsko-arabskaedytuj kod

Witaj. Zapraszam Cię do dyskusji nad Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/I wojna izraelsko-arabska 1948-1949. Pozdrawiam, Gedeon07 (dyskusja) 12:25, 24 sty 2012 (CET)

Ośrodek religijny w Olkuszuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:13, 25 sty 2012 (CET)

Kawiarenkaedytuj kod

Będę wdzięczny za wytłumaczenie się ze sposobu w jaki edytujesz/tworzysz hasła. Pozdrawiam. Hoa binh (dyskusja) 15:36, 25 sty 2012 (CET)

Boris Gułaszewskiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:56, 26 sty 2012 (CET)

Ośrodek religijny w Olkuszuedytuj kod

Witaj. Twój po dyskusji w Poczekalni zostaje skasowany, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Premia/Ośrodek religijny w Olkuszu, gdzie możesz nad nim ewentualnie dalej popracować. Pozdrawiam, Pablo000 (dyskusja) 22:40, 27 sty 2012 (CET)

Ladislav Smejkaledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:16, 28 sty 2012 (CET)

Kraje arabskie i Izraeledytuj kod

Zajrzyj - bardzo ważne - potrzeba bliższych danych o tej publikacji -- Bulwersator (dyskusja) 11:43, 30 sty 2012 (CET)

Herman Streckeredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:15, 3 lut 2012 (CET)

Zbroja Bożaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:08, 9 lut 2012 (CET)

Tetragramedytuj kod

Pragnę donieść, że w małej kaplicy Warszawskiego Seminarium Teologicznego również znajduje się tetragram. Niby czego ma to dowodzić? Ciekaw jestem. Janczuk d'un jour pour attendre 00:59, 13 lut 2012 (CET)

Al-Milgaedytuj kod

Farary (dyskusja) 11:42, 17 lut 2012 (CET)

Ras Safsafaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:51, 17 lut 2012 (CET)

Szefelaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:02, 17 lut 2012 (CET)

Sodfaedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 16:09, 18 lut 2012 (CET)

Zatoka Fjordedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 17:12, 18 lut 2012 (CET)

Zatoka Szarm el-Szejkedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 17:13, 18 lut 2012 (CET)

Zatoka Wieżyedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 17:14, 18 lut 2012 (CET)

IPedytuj kod

Proszę, edytuj z tego konta a nie spod IP. Będzie łatwiej się komunikować -- Bulwersator (dyskusja) 23:18, 18 lut 2012 (CET)

Droga nr 01 (Egipt)edytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 13:14, 21 lut 2012 (CET)

Droga nr 41 (Egipt)edytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 10:03, 22 lut 2012 (CET)

Zaheeredytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 13:33, 23 lut 2012 (CET)

Do widzeniaedytuj kod

Witaj, Postanowiłem zrezygnować z uczestnictwa w Wikipedii z powodu usuwania treści artykułów i samych artykułów w większości uważanych za potrzebne. Nie widzę sensu pisania artykułów, wkładania w to czasu i chęci skoro potem jakiś pseudoadmin usunie wszystko, bo uważa się za najważniejszego. Głównie chodzi o artykuły dotyczące bieżących wydarzeń, ale także wiele innych. Chciałem podziękować za dotychczasową współpracę, prosić o wybaczenie za wszystkie błędy. Życzę miłego użytkowania tej coraz bardziej biurokratycznej Wiki... Pozdrawiam Adik7swiony Pisz do mnie 17:31, 5 mar 2012 (CET)

Budynki biblijneedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:01, 28 mar 2012 (CEST)

Zwierzęta biblijneedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:06, 28 mar 2012 (CEST)

Uprawnienia redaktoraedytuj kod

Ponieważ bardzo wiele Twoich edycji naruszało podstawowe zasady Wikipedii (w szczególności weryfikowalność i zakaz prezentowania własnej twórczości), odebrałem Ci status redaktora. Pozdrawiam Tomasz Raburski (dyskusja) 17:07, 29 mar 2012 (CEST)

Rośliny biblijneedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:40, 1 kwi 2012 (CEST)

Kopalnia Węgla Kamiennego Robertedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 15:27, 3 kwi 2012 (CEST)

Wybuch bomby w Sydneyedytuj kod

Gdarin dyskusja 16:52, 9 kwi 2012 (CEST)

Jaskinia Umm Katafaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:24, 12 kwi 2012 (CEST)

Umm Katafaedytuj kod

Farary (dyskusja) 21:17, 14 kwi 2012 (CEST)

Tell Umm el-Baragatedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:22, 17 kwi 2012 (CEST)

Abu Ageilaedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 18:44, 17 kwi 2012 (CEST)

WORD (stacja radiowa)edytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 18:23, 20 kwi 2012 (CEST)

CHCYedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 18:23, 20 kwi 2012 (CEST)

Niezłomni w obliczu prześladowań - Świadkowie Jehowy a hitleryzmedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 18:51, 20 kwi 2012 (CEST)

Prowadzenie rozmów na podstawie Pismedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 19:21, 20 kwi 2012 (CEST)

Jaśniejcie jako źródła światła na świecieedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 19:38, 20 kwi 2012 (CEST)

Wnikliwe poznawanie Pismedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 19:42, 20 kwi 2012 (CEST)

Abel-Szitimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:15, 21 kwi 2012 (CEST)

Kolorowy Kanionedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:39, 21 kwi 2012 (CEST)

Harfa Bożaedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 14:45, 21 kwi 2012 (CEST)

Cała społeczność naszych braciedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 22:40, 22 kwi 2012 (CEST)

Zjednoczeni dzięki pouczeniom Bożymedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 22:44, 22 kwi 2012 (CEST)

Bitwa w Refidimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:33, 29 kwi 2012 (CEST)

Wadi Rafajidedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:35, 29 kwi 2012 (CEST)

Wadi Fajranedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:41, 29 kwi 2012 (CEST)

Meriba (Refidim)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:41, 29 kwi 2012 (CEST)

CHCYedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Premia/CHCY, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • uźródłowić,

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Pozdrawiam, Pablo000 (dyskusja) 13:42, 6 maj 2012 (CEST)

Ajn Musaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 01:27, 12 maj 2012 (CEST)

Pańska Góra (Pagóry Jaworznickie)edytuj kod

Witaj. Piszę do Ciebie jako głównego autora art. Pańska Góra (Pagóry Jaworznickie). Proszę o podanie źródła świadczącego o wysokości tego wzniesienia, oraz źródła potwierdzającego że jest to 'wzgórze'. Dziękuję JDavid dyskusja 10:14, 12 maj 2012 (CEST)

Jawne'eledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:09, 16 maj 2012 (CEST)

Mamreedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:23, 16 maj 2012 (CEST)

Pańska Góra (Pagóry Jaworznickie)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:31, 16 maj 2012 (CEST)

Hemanedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 09:51, 30 maj 2012 (CEST)

Jak powstało życie? Przez ewolucję czy przez stwarzanie?edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 22:59, 14 cze 2012 (CEST)

Góry i wzgórza biblijneedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:54, 19 cze 2012 (CEST)

Dżabal Atakaedytuj kod

Felis domestica (dyskusja) 10:34, 19 cze 2012 (CEST)

Piękne Przystanieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:20, 23 cze 2012 (CEST)

Feniks (miasto bibline)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:23, 23 cze 2012 (CEST)

Wiśniowa (województwo małopolskie)edytuj kod

9 lutego 2010 umieściłeś w haśle Wiśniowa dział Religia, a w nim Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy w Wiśniowej, Sala Królestwa. Czy możesz podać źródło tej informacji, oraz może wiesz gdzie w Wiśniowej znajduje się Sala Królestwa? Cedro >dyskusja< 21:33, 11 lip 2012 (CEST)

Karka (miejsce biblijne)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:39, 14 lip 2012 (CEST)

Al-Kusajmaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:45, 14 lip 2012 (CEST)

Kuntillaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:05, 17 lip 2012 (CEST)

Raddajedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 14:52, 3 sie 2012 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie olkuskimedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 15:13, 3 sie 2012 (CEST)

Terach (obozowisko)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:35, 7 sie 2012 (CEST)

Tachatedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:36, 7 sie 2012 (CEST)

Ritmaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:38, 7 sie 2012 (CEST)

Mitkaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:41, 7 sie 2012 (CEST)

Moserotedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:41, 7 sie 2012 (CEST)

Libnaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:44, 7 sie 2012 (CEST)

Mattanaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:45, 7 sie 2012 (CEST)

Kehelataedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:47, 7 sie 2012 (CEST)

CKCXedytuj kod

Jakubtr (dyskusja) 22:00, 7 sie 2012 (CEST)

KFWMedytuj kod

Jakubtr (dyskusja) 22:03, 7 sie 2012 (CEST)

WAIUedytuj kod

Jakubtr (dyskusja) 22:04, 7 sie 2012 (CEST)

KROWedytuj kod

Jakubtr (dyskusja) 22:05, 7 sie 2012 (CEST)

WHKedytuj kod

Jakubtr (dyskusja) 22:06, 7 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy na Nauruedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 00:02, 8 sie 2012 (CEST)

Kurs Służby Pionierskiejedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 11:06, 8 sie 2012 (CEST)

Kurs Służby Królestwaedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 11:10, 8 sie 2012 (CEST)

Światowy Kongres Wolności Religijnejedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 11:19, 8 sie 2012 (CEST)

Poradnik dla teokratycznej szkoły służby kaznodziejskiejedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 11:29, 8 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Somaliiedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 13:03, 8 sie 2012 (CEST)

Al-Kantaraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:40, 8 sie 2012 (CEST)

Zbiórki do służby polowej (Świadkowie Jehowy)edytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 09:51, 9 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Mauretaniiedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 00:36, 11 sie 2012 (CEST)

Struktury wyznaniowe w Wiśleedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 00:39, 12 sie 2012 (CEST)

Gilgal (miasto biblijne)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:59, 13 sie 2012 (CEST)

Dolina Keritedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:05, 14 sie 2012 (CEST)

En-Hakkoreedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:09, 14 sie 2012 (CEST)

Mój zbiór opowieści biblijnychedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 23:08, 15 sie 2012 (CEST)

Pudensedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 09:41, 16 sie 2012 (CEST)

Melba Barryedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 09:43, 16 sie 2012 (CEST)

MS Yolandaedytuj kod

Peter1975 (dyskusja) 09:46, 16 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Monakoedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 23:16, 20 sie 2012 (CEST)

Al-Dabaaedytuj kod

Rechta [dyskusja] 23:16, 20 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Dżibutiedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 23:30, 20 sie 2012 (CEST)

Ahawa (Biblia)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:16, 22 sie 2012 (CEST)

Besoredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:19, 22 sie 2012 (CEST)

Nahr al-Awadżedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:23, 22 sie 2012 (CEST)

Asal (miejsce biblijne)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:29, 22 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Liechtensteinieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:45, 22 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy na Anguilliedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 11:50, 23 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy na Wyspach Owczychedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 00:18, 25 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Sudanie Południowymedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:26, 25 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy na Malcieedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 23:49, 25 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Andorzeedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 23:55, 25 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w San Marinoedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 00:04, 26 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Tadżykistanieedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 00:15, 26 sie 2012 (CEST)

Dolina Geraredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 00:20, 26 sie 2012 (CEST)

Jaskinia pod Makkedąedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 00:22, 26 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Turkmenistanieedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 15:41, 26 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Jordaniiedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 15:59, 26 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Timorze Wschodnimedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 16:08, 26 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy na Palauedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 17:07, 26 sie 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Uzbekistanieedytuj kod

Bacus15 • dyskusja 18:03, 26 sie 2012 (CEST)

Abel-Keramimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:29, 2 wrz 2012 (CEST)

Achszafedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:31, 2 wrz 2012 (CEST)

Eglaimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:33, 2 wrz 2012 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Tuvaluedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 22:52, 2 wrz 2012 (CEST)

Katastrofa kolejowa w Krzeszowicachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:29, 5 wrz 2012 (CEST)

Katastrofa budowlana w Kairzeedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:31, 5 wrz 2012 (CEST)

Wadi Giraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:25, 6 wrz 2012 (CEST)

Nakb al-Bijaredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:29, 6 wrz 2012 (CEST)

Darb al-Hadżdżedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:52, 6 wrz 2012 (CEST)

Wyżyna Synajskaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:58, 6 wrz 2012 (CEST)

Witam. Dałeś podpis zdjęcia "Na WS". Skąd to wiadomo, że to WS? --Piotr967 podyskutujmy 14:23, 6 wrz 2012 (CEST) P.S. tu [1] też podpis zdjęcia nie wynika z opisu zdjęcia przez autora na Commons. Rozumiem, że i zdjęcie i Wadi Gira znajdują się na N od Eliat, wcale to jednak nie dowidzi, że każde miejsce na N od Eliat musi być Wadi Girat. --Piotr967 podyskutujmy 14:30, 6 wrz 2012 (CEST)

Pustynia Tułaczaedytuj kod

Pablo000 (dyskusja) 18:46, 6 wrz 2012 (CEST)

Darb asz-Ghazzahedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:39, 7 wrz 2012 (CEST)

Darb asz-Szuredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:39, 7 wrz 2012 (CEST)

Berededytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:46, 7 wrz 2012 (CEST)

Jaskinia Adullamedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:36, 8 wrz 2012 (CEST)

Ras Adabijaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:41, 8 wrz 2012 (CEST)

Baal-Cefonedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:48, 8 wrz 2012 (CEST)

Libnaedytuj kod

Tomasz Wachowski (dyskusja) 09:14, 12 wrz 2012 (CEST)

Bet-Eked-Haroimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:20, 12 wrz 2012 (CEST)

Ramot-Gileadedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:23, 12 wrz 2012 (CEST)

Abijaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:26, 12 wrz 2012 (CEST)

Elat (miasto biblijne)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:30, 12 wrz 2012 (CEST)

Misraimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:40, 12 wrz 2012 (CEST)

Gur-Baaledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:37, 13 wrz 2012 (CEST)

Katastrofa kolejowa w Szibin al-Kanatiredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:28, 22 wrz 2012 (CEST)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Most Damiaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:30, 22 wrz 2012 (CEST)

Adam (miasto biblijne)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:41, 22 wrz 2012 (CEST)

Bitwy i wojny biblijneedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:19, 24 wrz 2012 (CEST)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Czarnogórzeedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:48, 15 paź 2012 (CEST)

Aszterot-Karnaimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:57, 16 paź 2012 (CEST)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Geraredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 06:29, 24 paź 2012 (CEST)

Synagoga Ben Ezry w Kairzeedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 07:27, 28 paź 2012 (CET)

Świadkowie Jehowy w Mjanmieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:13, 28 paź 2012 (CET)

Struktury wyznaniowe w powiecie kazimierskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:47, 5 lis 2012 (CET)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie chojnickimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 22:42, 5 lis 2012 (CET)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w województwie warmińsko-mazurskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:20, 6 lis 2012 (CET)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Weryfikowalnośćedytuj kod

Ponieważ wciąż tworzysz nowe arty - ze swoich licznych pacynek - bądź rozbudowujesz już istniejące - z IP - proszę o przestrzeganie zasady weryfikowalności. Proszę też o zapoznanie się z zasadą encyklopedyczności. Przysiółki nie są ency (wsie są). Jaki był sens tworzenia jednozdaniowego stuba Kacin? Owo jedno zdanie można było zawrzeć w haśle Tomiszowice. Proszę więc albo o rozbudowę tego hasła, albo o integrację z wyżej wskazanym hasłem. Gdyby prawosławni spalili kilka tysięcy egzemplarzy Biblii, byłoby to głośne, znane wydarzenie. Na trwałe przeszłoby do historii towarzystw biblijnych. Na pewno o nim bym słyszał. Skąd czerpiesz takie rewelacje. "Nie zależne" źródła na które się powołujesz nic o tym nie mówią. Pojawia się też pytanie dlaczego kłamiesz. Przecież tam nie ma nic spaleniu tysięcy Biblii. Nie rozumiem też dlaczego powołujesz się na Biblia.ru? Przecież tam nie ma ani słowa o rozwiązaniu Tow. Biblijnego w 1826, ani o synodzie z 1836, ani o zakazie, ani o spaleniu Biblii. Nie ma tam absolutnie nic, co w najmniejszym stopniu wiązałoby się z Twoją edycję. Fałszywe uźródławianie. Tutaj piszą o powołaniu Ewangelicznego Towarzystwa Biblijnego w 1831 w miejsce rozwiązanego towarzystwa. Piszą tu też, że w 1841 roku owe Biblie przekazane zostały dla synodu. Nic o spaleniu. A Ty twierdzisz, że niezależne źródła potwierdzają (i można też to zrozumieć, że spalono natychmiast po rozwiązaniu towarzystwa). Przede wszystkim "История перевода Библии на русский язык" Чистовича nie potwierdza Twojej edycji, a to poważne źródło. Skąd czerpiesz swoje rewelacje? Nie zaglądałem do Strażnicy i nie wiem, co tam o tym napisali, ale nie bardzo chce mi się nawet wierzyć, że potrafiliby aż tak zmyślać. Następnym razem czytaj uważnie i nie uźródławiaj do publikacji, których nie widziałeś na oczy. Nie należy zgadywać, co jest w nich napisane. Niektóre z nich nawet nieprawidłowo zapisałeś - Kosmomolska Prawda art. "Opublikowano kolejne wielkopomne dzieło literackie;Biblię Makarego" 15.01.1997. Nie było takiego artykułu. Był natomiast artykuł Увидел свет еще один памятник литературы — Библия Макария (data 15.01.1997), który mówi o Biblii Makarego, a nie o walce z Biblią przez kościół prawosławnych. Trochę szacunku dla innych. Zdumiewa mnie Twoja nieprawdopodobna łatwowierność wobec wszelkich informacji krytycznych wobec innych wyznań. Wszelkie krytyczne informacje o innych wyznaniach powinny być sprawdzane i nie mogą pochodzić z mało wiarygodnych źródeł. A jeżeli już to robisz, to przynajmniej wyjaśnij, czyja jest to wersja wydarzeń. Nie sprawdzałem, co Strażnica napisała o tym (w tym przypadku i tak jest to trzeciorzędne źródło), ale jeżeli rzeczywiście coś takiego tam napisali i powołali się na Czistowicza, Komsomolską Prawdę, Sankt-Pietiersburskoje Echo i Niewskoje Wremia, to mamy dowód, że pismo to nie jest wiarygodnym pismem. No, chyba, że to Ty sfałszowałeś. Zechciej więc zacytować Strażnicę, co tak naprawdę o tym napisała, byśmy wszyscy się przekonali, że jednak jest to wiarygodne pismo. Chodzi o to: Strażnica, Skarb wydobyty na światło dzienne. Dzieje Biblii Makarego 15.12.1997 s. 23.

Jeżeli chcesz edytować, zacznij dbać o weryfikowalność, nie refuj do źródeł, których nie widziałeś, bo zakończy się to trwałą blokadą dla Twojego głównego konta, a wówczas każda edycja z dowolnej pacynki oraz edycje z IP będą traktowane jako obchodzenie blokady. Blokada byłaby nie tylko za niedbałe podejście do źródeł, byłaby także za "przeszkadzanie innym w pracy". Potraktuj to poważnie, bo następnych ostrzeżeń nie będzie. Przy okazji, tytułów nie rozbijamy linkami, jak to zrobiłeś tutaj ([[Biblii Makarego]]). Janczuk d'un jour pour attendre 14:13, 12 lis 2012 (CET)

Okazuje się, że miałeś rację, owe Biblie spalono. Kiedy? Podczas rewolucji. Janczuk d'un jour pour attendre 20:14, 12 lis 2012 (CET)

źródłaedytuj kod

Witaj. Czy jesteś / byłeś w posiadaniu tych dokumentów?: IPN Po 06/68, t. 5, z 22, Wydział V WUBP w Poznaniu, Meldunki dzienne 1946–1950, k. 186; 254–256; 286, ibidem 06/158, t. 6 z 7, Sprawozdania Wydziału IV Służby Bezpieczeństwa KW MO w Poznaniu z lat 1962–1970. Jakubtr (dyskusja) 12:37, 18 lis 2012 (CET)

Świadkowie Jehowy w Indiachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:54, 7 gru 2012 (CET)

Pieśni w Bibliiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:17, 14 gru 2012 (CET)

 • Usunięto. Nie było chętnego do dalszej naprawy. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Wyzwolenie (publikacja)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:01, 19 gru 2012 (CET)

Praktykowanie wiary Świadków Jehowyedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:54, 23 gru 2012 (CET)

Kościoły i związki wyznaniowe w Krakowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:18, 10 sty 2013 (CET)

Bohumil Mülleredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:13, 22 sty 2013 (CET)

Simone Arnold Liebsteredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:47, 24 sty 2013 (CET)

Radio WBBRedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:34, 26 sty 2013 (CET)

Biała Góra (Pagóry Myślachowickie)edytuj kod

Witaj. Ponieważ jesteś głównym autorem, proszę o wskazanie gdzie znajduje się to wzgórze i podanie jakiegoś rzeczowego źródła dot. treści Biała Góra (Pagóry Myślachowickie). Ja nie mogę go nigdzie znaleźć. JDavid dyskusja 19:54, 22 lut 2013 (CET)

Biała Góra (Pagóry Myślachowickie)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:49, 23 lut 2013 (CET)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Niech Bóg będzie prawdziwyedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:57, 23 lut 2013 (CET)

Świadkowie Jehowy w Azerbejdżanieedytuj kod

Andrzej19@. 09:03, 25 mar 2013 (CET)

Świadkowie Jehowy w Mongoliiedytuj kod

Andrzej19@. 09:09, 25 mar 2013 (CET)

Świadkowie Jehowy na Komorachedytuj kod

Andrzej19@. 10:18, 25 mar 2013 (CET)

 • Usunięto. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w San Marinoedytuj kod

Andrzej19@. 12:27, 28 mar 2013 (CET)

Świadkowie Jehowy w Liechtensteinieedytuj kod

Andrzej19@. 15:30, 6 kwi 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Wietnamieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:57, 7 kwi 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Chinachedytuj kod

Andrzej19@. 13:59, 13 kwi 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Erytreiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:48, 21 kwi 2013 (CEST)

Tahounaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:01, 6 maj 2013 (CEST)

Blokadaedytuj kod

To konto zostało zablokowane na zawsze z powodu wieloletniego szkodzenia Wikipedii poprzez:

 • niechlujne pisanie haseł wątpliwej encyklopedyczności,
 • łamania zasad uźródłowiania artykułów poprzez dodawania niedopuszczalnych z punktu widzenia opisywanej tematyki źródeł i ich fałszowanie,
 • przeinaczanie faktów z powodu niezrozumienia lub nieznajomości tematu, co przysparza obecnie pracy redaktorom, którzy rozgrzebują kłębek Twoich bzdur, hoaxów i ORów. Farary (dyskusja) 08:58, 18 maj 2013 (CEST)

Bitwa pod Edreiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:18, 18 maj 2013 (CEST)

 • Poprawiono. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Kerti Hüyükedytuj kod

Piotr967 podyskutujmy 16:30, 19 maj 2013 (CEST)

August Dickmannedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:55, 20 maj 2013 (CEST)

 • Poprawiono. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Sanabuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:04, 20 maj 2013 (CEST)

 • Poprawiono. --Wiklol (Re:) 23:36, 20 maj 2013 (CEST)

Sidi Keriredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:12, 20 maj 2013 (CEST)

Franc Drozgedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:48, 20 maj 2013 (CEST)

Wieża w Siloaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:15, 20 maj 2013 (CEST)

Szablon:Miasta ucieczkiedytuj kod

Farary (dyskusja) 19:54, 26 maj 2013 (CEST)

Canyonedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:19, 31 maj 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w Bukownieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:33, 2 cze 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Demokratycznej Republice Kongaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:16, 2 cze 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Gruzjiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:32, 2 cze 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Mauretaniiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:38, 2 cze 2013 (CEST)

Maljekovciedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:50, 4 cze 2013 (CEST)

Szallum (syn Kol-Chozego)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:18, 4 cze 2013 (CEST)

Kolchozeedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:20, 4 cze 2013 (CEST)

Kafr Szanedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:51, 5 cze 2013 (CEST)

Abu Haloedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:19, 19 cze 2013 (CEST)

Abu Toweelaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:32, 19 cze 2013 (CEST)

Asz-Szajch Zuwajjidedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:32, 19 cze 2013 (CEST)

Abu Zamatedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:36, 19 cze 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Marokuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:59, 23 cze 2013 (CEST)

Hammam Musaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:16, 3 lip 2013 (CEST)

Wadi el-Arbainedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:24, 3 lip 2013 (CEST)

Sofafiedytuj kod

Khan Tengri (dyskusja) 22:58, 14 lip 2013 (CEST)

Minos Kokkinakisedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:20, 21 lip 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Tunezjiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:47, 29 lip 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Singapurzeedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:41, 30 lip 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie krakowskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:44, 11 sie 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie ełckimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:48, 16 sie 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie polickimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:58, 16 sie 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie myszkowskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:02, 16 sie 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie goleniowskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:09, 16 sie 2013 (CEST)

Szablon:Struktury wyznaniowe w województwie świętokrzyskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:26, 16 sie 2013 (CEST)

Szablon:Struktury wyznaniowe w województwie podlaskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:27, 16 sie 2013 (CEST)

Szablon:Struktury wyznaniowe w województwie podkarpackimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:28, 16 sie 2013 (CEST)

Szablon:Struktury wyznaniowe w województwie warmińsko-mazurskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:33, 16 sie 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w województwie małopolskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:22, 21 sie 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie zawierciańskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:06, 4 wrz 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie bocheńskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:10, 12 wrz 2013 (CEST)

Struktury wyznaniowe w powiecie limanowskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:21, 30 wrz 2013 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Mołdawiiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:25, 28 gru 2013 (CET)

Helene Gottholdedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:32, 21 mar 2014 (CET)

Zważajcie na samych siebie i na całą trzodęedytuj kod

Lukasz Lukomski (dyskusja) 14:18, 26 kwi 2014 (CEST)

Helene Gottholdedytuj kod

Andrzej19@. 20:52, 20 cze 2014 (CEST)

Religia w Żurominieedytuj kod

John Belushi -- komentarz 11:41, 11 wrz 2014 (CEST)

Paranedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:19, 26 lis 2014 (CET)

Dżabal Umm Kasib (wzgórze)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:58, 15 sty 2015 (CET)

Dżabal Umm Kasibedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:59, 15 sty 2015 (CET)

Zifronedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:28, 15 sty 2015 (CET)

Ajn Kidedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:23, 9 lut 2015 (CET)

Wadi Kidedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:26, 9 lut 2015 (CET)

Wadi al-Dżaibedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:31, 9 lut 2015 (CET)

Wadi al-Hidżajibedytuj kod

Doctore→∞ 15:22, 9 lut 2015 (CET)

Ajn Sudredytuj kod

Doctore→∞ 18:33, 9 lut 2015 (CET)

Bir Swajredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:12, 11 lut 2015 (CET)

Wadi Dahabedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:18, 11 lut 2015 (CET)

Wadi Umm Rawaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:18, 11 lut 2015 (CET)

Al Wadiedytuj kod

frees (dyskusja) 21:58, 26 lut 2015 (CET)

Kolumnowy Lasedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:32, 14 sie 2015 (CEST)

Religia w Łazachedytuj kod

John Belushi -- komentarz 11:49, 9 wrz 2015 (CEST)

Religia w Porębieedytuj kod

John Belushi -- komentarz 11:51, 9 wrz 2015 (CEST)

Religia w Jeleniej Górzeedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:51, 20 wrz 2015 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Marokuedytuj kod

Andrzej19@. 23:53, 13 lis 2015 (CET)

Świadkowie Jehowy w Somaliiedytuj kod

Runab (dyskusja) 18:36, 29 gru 2015 (CET)

Świadkowie Jehowy w Nigrzeedytuj kod

Runab (dyskusja) 18:17, 22 sty 2016 (CET)

Świadkowie Jehowy na Wyspie Świętej Helenyedytuj kod

Runab (dyskusja) 18:17, 23 sty 2016 (CET)

Abu Fitaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:46, 18 paź 2016 (CEST)

Abu Foragedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:47, 18 paź 2016 (CEST)

Al-Ghazzaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:48, 18 paź 2016 (CEST)

Al-Gharraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:49, 18 paź 2016 (CEST)

Rummanaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:50, 18 paź 2016 (CEST)

Sabhet al-Mustabigedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:53, 18 paź 2016 (CEST)

Al-Ballahedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:55, 18 paź 2016 (CEST)

Abu Dżasumedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:55, 18 paź 2016 (CEST)

Al-Firdanedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:56, 18 paź 2016 (CEST)

Al-Charubbaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:57, 18 paź 2016 (CEST)

Al-Dżura (Egipt)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:00, 18 paź 2016 (CEST)

Abu Uwajdżilaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:00, 18 paź 2016 (CEST)

Marmurowa Góraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:23, 23 paź 2016 (CEST)

Czerwona Góra (Wyżyna Olkuska)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:23, 23 paź 2016 (CEST)

Cekierowa Góraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:24, 23 paź 2016 (CEST)

Góra Zamczyskoedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:24, 23 paź 2016 (CEST)

Czarna Góra (Wyżyna Olkuska)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:24, 23 paź 2016 (CEST)

Karmelicka Góraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:25, 23 paź 2016 (CEST)

Borowa Góra (Wyżyna Olkuska)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:25, 23 paź 2016 (CEST)

Piaskowa Góra (Wyżyna Olkuska)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:25, 23 paź 2016 (CEST)

Tauzaredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:09, 24 paź 2016 (CEST)

Ar-Ribajkiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:58, 26 paź 2016 (CEST)

Wadi Murraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:01, 26 paź 2016 (CEST)

Sadat (Egipt)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:04, 6 lis 2016 (CET)

Tumaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:05, 6 lis 2016 (CET)

Bir Kuatjahedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:08, 6 lis 2016 (CET)

Hammam Faraunedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:12, 6 lis 2016 (CET)

Asl (miasto)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:17, 6 lis 2016 (CET)

Middle Gardensedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:36, 6 lis 2016 (CET)

Dżabajledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:42, 19 lis 2016 (CET)

Ras Budranedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:47, 19 lis 2016 (CET)

Ras Matarimaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:49, 19 lis 2016 (CET)

Ras Abu Rudajsedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:51, 19 lis 2016 (CET)

Near Gardensedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:42, 1 gru 2016 (CET)

Fiascoedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:44, 1 gru 2016 (CET)

Pinky Walledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:48, 1 gru 2016 (CET)

Stone Houseedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:49, 1 gru 2016 (CET)

Shark Reefedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:52, 1 gru 2016 (CET)

Maagana Beachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:56, 1 gru 2016 (CET)

Coral Bayedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 22:00, 1 gru 2016 (CET)

Tower (rafa)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:44, 2 gru 2016 (CET)

Al-Hamma (Tauzar)edytuj kod

Teukros (dyskusja) 09:08, 5 gru 2016 (CET)

Jeziora Toszkaedytuj kod

WTM (dyskusja) 21:30, 12 sty 2017 (CET)

Blue Hole (Egipt)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:19, 13 sty 2017 (CET)

Mamlahedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:47, 13 sty 2017 (CET)

Qalat el-Gundiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:46, 14 sty 2017 (CET)

Ras Zataredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:53, 14 sty 2017 (CET)

Basataedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:11, 16 sty 2017 (CET)

Ras al-Burkaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:17, 16 sty 2017 (CET)

Mahaszedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:25, 16 sty 2017 (CET)

Hadabaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:07, 18 sty 2017 (CET)

Turtle Bayedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:09, 18 sty 2017 (CET)

Ras Atanturedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:10, 18 sty 2017 (CET)

Ras al-Mamlaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:10, 18 sty 2017 (CET)

Shark Bay (Egipt)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:11, 18 sty 2017 (CET)

Pasha Bayedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:19, 18 sty 2017 (CET)

Wyspa Aszrafiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:32, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Amranedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:13, 18 sty 2017 (CET)

Wadi al-Burdżedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:25, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Nasbedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:28, 18 sty 2017 (CET)

Wadi al-Madżaraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:30, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Madsus (Dżabal Samra)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:32, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Madsusedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:33, 18 sty 2017 (CET)

Wadi al-Kabilaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:35, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Batakedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:36, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Gharabi al-Hutajmijaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:38, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Farsz al Hamraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:39, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Ghurabiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:40, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Hukubanedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:40, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Lathiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:42, 18 sty 2017 (CET)

Ras Umm Siddedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:49, 18 sty 2017 (CET)

Wadi Umm Rakaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:43, 19 sty 2017 (CET)

Wadi Kurnaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:48, 19 sty 2017 (CET)

Wadi Marariedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:52, 19 sty 2017 (CET)

Wadi Murwajritedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:53, 19 sty 2017 (CET)

Ras Toronbiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:22, 19 sty 2017 (CET)

Ras an-Nakbedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:35, 19 sty 2017 (CET)

Dżazirat at-Tawilaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:23, 20 sty 2017 (CET)

Dżazirat Safadżaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:24, 20 sty 2017 (CET)

Dżazirat Wadi Dżimaledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:24, 20 sty 2017 (CET)

Wyspa Zeitunaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:26, 20 sty 2017 (CET)

Wyspy Braciedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:29, 20 sty 2017 (CET)

Wyspa Madżawiszedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:30, 20 sty 2017 (CET)

Dżazirat Kajsumedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:32, 20 sty 2017 (CET)

Dżazirat Ghanimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:33, 20 sty 2017 (CET)

Dżazirat Dżubaledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:34, 20 sty 2017 (CET)

Dżazirat Dżiftun as-Saghiredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:36, 20 sty 2017 (CET)

Dżazirat Dżiftun al-Kabiredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:36, 20 sty 2017 (CET)

Wyspa Tobiaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:39, 20 sty 2017 (CET)

Umm Kamaredytuj kod

~CybularnyNapisz coś ✉ 10:22, 21 sty 2017 (CET)

Abu Ramadaedytuj kod

~CybularnyNapisz coś ✉ 10:22, 21 sty 2017 (CET)

Wyspa Mukawwaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:52, 24 sty 2017 (CET)

Dżazirat Szaduanedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:56, 24 sty 2017 (CET)

Wadi al-Abjadedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:01, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Maghtutedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:03, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Muwajlaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:04, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Malhakedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:05, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Ikhmuledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:05, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Najedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:06, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Sajjalat Dalaledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:09, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Szarajaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:09, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Zawbaraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:10, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Tallat Suraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:11, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Tallat Surdedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:11, 24 sty 2017 (CET)

Wadi Tarredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:11, 24 sty 2017 (CET)

Ras Toronbiedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego przeniosłem go do swojego brudnopisu, aby go poprawić gdy będę miał czas. Pozdrawiam, KamilK7 15:28, 24 sty 2017 (CET)

Al-Mazar (Egipt)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:52, 24 sty 2017 (CET)

Bir al-Abdedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:53, 24 sty 2017 (CET)

Kowtafedytuj kod

Pikador (dyskusja) 10:22, 27 sty 2017 (CET)

Ukrat Safaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:38, 27 sty 2017 (CET)

Wahaheeedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:44, 27 sty 2017 (CET)

Ras Abu Dżallumedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:13, 27 sty 2017 (CET)

Bir Szalatinedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:05, 27 sty 2017 (CET)

Zafaranaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:09, 27 sty 2017 (CET)

Hamataedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:13, 27 sty 2017 (CET)

Abu Riszedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:33, 27 sty 2017 (CET)

Bardawiledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:27, 29 sty 2017 (CET)

Wadi Umm Tarfaedytuj kod

Pikador (dyskusja) 15:26, 31 sty 2017 (CET)

Mahattat al-Kubriedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:07, 31 sty 2017 (CET)

As-Saadaedytuj kod

Pikador (dyskusja) 23:19, 31 sty 2017 (CET)

Dżarandaedytuj kod

Pikador (dyskusja) 01:11, 1 lut 2017 (CET)

Wasit (Egipt)edytuj kod

Pikador (dyskusja) 13:45, 1 lut 2017 (CET)

Balozaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:51, 1 lut 2017 (CET)

Bir Nasraniedytuj kod

Pikador (dyskusja) 18:10, 1 lut 2017 (CET)

Wadi Madżaraedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:58, 1 lut 2017 (CET)

Wadi Aradaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:04, 1 lut 2017 (CET)

Bir Samadadedytuj kod

Pikador (dyskusja) 16:27, 2 lut 2017 (CET)

Port Taufikedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:36, 2 lut 2017 (CET)

Wyspa Kuriatedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:41, 3 lut 2017 (CET)

Wazinedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:44, 3 lut 2017 (CET)

Asz-Szattedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:36, 3 lut 2017 (CET)

Melafiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:06, 5 lut 2017 (CET)

Humajdaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:10, 5 lut 2017 (CET)

Al-Watjaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:57, 5 lut 2017 (CET)

Mafkatedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:29, 5 lut 2017 (CET)

Umm Budżmaedytuj kod

Pikador (dyskusja) 10:44, 6 lut 2017 (CET)

Abu Udżaedytuj kod

Pikador (dyskusja) 08:06, 8 lut 2017 (CET)

Kasr Ghilanedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:00, 8 lut 2017 (CET)

Bukbukedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:10, 8 lut 2017 (CET)

Kanał Szajch Zajidedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:25, 8 lut 2017 (CET)

Johann Ernst Glückedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:44, 8 lut 2017 (CET)

Dżabal Umm Madżrabedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:31, 8 lut 2017 (CET)

Dahrutedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:12, 10 lut 2017 (CET)

Abu Ramada Gotaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:01, 10 lut 2017 (CET)

Makmanedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:25, 10 lut 2017 (CET)

Tukh Dalakaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:59, 13 lut 2017 (CET)

Tajjib al-Ismedytuj kod

Pikador (dyskusja) 17:41, 14 lut 2017 (CET)

At-Tall al-Ahmaredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:37, 15 lut 2017 (CET)

Gilbanaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:14, 15 lut 2017 (CET)

Religia w Świątnikach Górnychedytuj kod

John Belushi -- komentarz 14:08, 21 lut 2017 (CET)

Religia w Alwerniedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:13, 21 lut 2017 (CET)

Religia w powiecie średzkim (województwo dolnośląskie)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:17, 21 lut 2017 (CET)

Religia w powiecie wadowickimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:19, 21 lut 2017 (CET)

Religia w powiecie oświęcimskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:21, 21 lut 2017 (CET)

Religia w powiecie chrzanowskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:24, 21 lut 2017 (CET)

Religia w powiecie sztumskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:34, 21 lut 2017 (CET)

Religia w Limanowejedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 20:23, 21 lut 2017 (CET)

Religia w Trzebiniedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:34, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Makowie Podhalańskimedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:36, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Kazimierzy Wielkiejedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:39, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Zawierciuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:42, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Słomnikachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:44, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Sztumieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:47, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Tuchowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:58, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Wolbromiuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:01, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Bobowejedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:40, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Andrychowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:49, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Bochniedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:52, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Jordanowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:04, 23 lut 2017 (CET)

Religia w Ciężkowicachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:48, 25 lut 2017 (CET)

Religia w Brzeszczachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:51, 25 lut 2017 (CET)

Religia w Ełkuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:36, 25 lut 2017 (CET)

Religia w Mszanie Dolnejedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:27, 26 lut 2017 (CET)

Religia w Nowym Wiśniczuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:30, 26 lut 2017 (CET)

Religia w Nowym Targuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:36, 26 lut 2017 (CET)

Religia w Bieczuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:29, 26 lut 2017 (CET)

Religia w Brzeskuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 21:34, 26 lut 2017 (CET)

Religia w Szczawnicyedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 18:25, 2 mar 2017 (CET)

Religia w Wojniczuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:23, 2 mar 2017 (CET)

Religia w Wieliczceedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:26, 2 mar 2017 (CET)

Religia w Szczucinieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:56, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Skale (województwo małopolskie)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 08:59, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Lubaczowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:02, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Dąbrowie Tarnowskiejedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:06, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Chełmkuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:12, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Chrzanowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:15, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Czchowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:18, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Pilicyedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:24, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Przemyśluedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:33, 3 mar 2017 (CET)

Kościoły i związki wyznaniowe w Krakowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:23, 3 mar 2017 (CET)

Kościoły i związki wyznaniowe w Szczecinieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:27, 3 mar 2017 (CET)

Kościoły i związki wyznaniowe w Dąbrowie Górniczejedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:31, 3 mar 2017 (CET)

Kościoły i związki wyznaniowe w Olsztynieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:33, 3 mar 2017 (CET)

Religia w Nowym Sączuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:55, 5 mar 2017 (CET)

Religia w Niepołomicachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:01, 5 mar 2017 (CET)

Religia w Libiążuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:04, 5 mar 2017 (CET)

Religia w Kętachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:06, 5 mar 2017 (CET)

Religia w Głogowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:13, 8 mar 2017 (CET)

Religia w Skawinieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:22, 8 mar 2017 (CET)

Religia w Sejnachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:09, 11 mar 2017 (CET)

Religia w Bukownieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:08, 11 mar 2017 (CET)

Religia w Tarnowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:14, 11 mar 2017 (CET)

Religia w Jeleniej Górzeedytuj kod

John Belushi -- komentarz 16:33, 12 mar 2017 (CET)

Religia w Wiśleedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:15, 14 mar 2017 (CET)

Religia w Oświęcimiuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:25, 14 mar 2017 (CET)

Abu Taluledytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 19:16, 14 mar 2017 (CET)

Szablon:Religia w województwie małopolskimedytuj kod

John Belushi -- komentarz 08:19, 16 mar 2017 (CET)

Religia w Wolbromiuedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 07:54, 28 kwi 2017 (CEST)

Ras asz-Szitanedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:19, 5 maj 2017 (CEST)

Ras Adżdiredytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:36, 5 maj 2017 (CEST)

Źródło Bażanaedytuj kod

Teukros (dyskusja) 15:11, 14 maj 2017 (CEST)

Kopalnia Węgla Kamiennego Ludwik w Tenczynkuedytuj kod

Teukros (dyskusja) 17:11, 14 maj 2017 (CEST)

Zatoka Szarm al-Majaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 10:37, 15 maj 2017 (CEST)

Las Hrabskiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:25, 15 maj 2017 (CEST)

Buca Góraedytuj kod

Teukros (dyskusja) 18:51, 15 maj 2017 (CEST)

Kopalnia Węgla Kamiennego Danutaedytuj kod

Gower (dyskusja) 18:28, 13 sty 2018 (CET)

Kopalnia Węgla Kamiennego Adamedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:29, 4 maj 2018 (CEST)

Zespół dawnego folwarku w Krzeszowicachedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 13:00, 19 cze 2018 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Timorze Wschodnimedytuj kod

Andrzej19 (dyskusja) 22:20, 30 cze 2018 (CEST)

Świadkowie Jehowy w Mongoliiedytuj kod

Andrzej19 (dyskusja) 22:30, 30 cze 2018 (CEST)

Religia w Krakowieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:04, 7 lip 2018 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Premia" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy