Dyskusja wikipedysty:Qwark


Dyskusja wikipedysty:Qwark w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Jeżeli chcesz zostawić mi wiadomość, nawet gdy z jakiegoś powodu ma być ona krytyczna wobec moich działań w Wikipedii, proszę pamiętaj o Wikietykiecie.
Jeżeli chcesz propagować Wikietykietę, wklej ten szablon na swoją stronę dyskusji.
Pamiętaj szczególnie o pierwszym punkcie – zakładaj dobrą wolę drugiej strony.

Nazwy grafikedytuj kod

Witaj, Twoja edycja [1] została wycofana: nie poprawiamy nazw grafik nawet jeśli nie są ortograficzne, bo inaczej grafika nie będzie się wyświetlać. :-) Pozdrawiam, rdrozd (dysk.) 13:21, 20 lis 2008 (CET)

Dzieki za wiadomosc. Mozesz mi przypomniec czego sie to konkretnie tyczylo, bo jestem tutaj troszke zdezorientowany. Nie przypominam sobie, abym cokolwiek majstrowal przy Tadeuszu Mazowieckim - to zupelnie nie moja dzialka...

Konflikty XXI wiekuedytuj kod

Świetnie, że zainteresowałeś się tworzeniem haseł z Wikiportalu Konflikty XXI wieku. Robisz wspaniałą robotę. Jeśli jeszcze nie wpisałeś się do tabelki z uczestnikami Wikiprojektu, to proponuję byś się to uczynił, wtedy wiadomo kto działa. Pozdrawiam --Omega933 (dyskusja) 16:42, 16 sty 2009 (CET)

Ad:Unakitedytuj kod

Ad:Unakit

Mogłeś dopisać do Jaspis#Odmiany. Na szczęście zdążyłem. Zwiadowca21 22:55, 20 sty 2009 (CET)

Dyskusja wikipedysty:Paulina ksiedytuj kod

Ad:Historia edycji „Dyskusja wikipedysty:Paulina ksi”
Wstawianie podpisu

Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:

  • Na stronach dyskusji, głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach.
  • Nie podpisujemy się w artykułach - Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
  • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem masz nową wiadomość, tak jak Ty przed chwilą.

Zwiadowca21 00:17, 21 sty 2009 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod


Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora — takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Na stronie specjalnej zdezaktualizowane przejrzane strony znajduje się lista artykułów oczekujących na ponowne przejrzenie. Zaglądaj tam, jeśli tylko masz czas.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Oznacz wersję”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz odkliknąć "fajkę" z kwadracika, dopisać ewentualny komentarz i kliknąć „Oznacz wersję”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 09:26, 31 sty 2009 (CET)

Wiktor Wigiliusz Mieczkowskiedytuj kod

Edytowałeś artykuł z błędnym tytułem, który skopiowano zamiast przenieść. Jego anonimowy autor robi dziwne rzeczy, szkoda że nie zauważyłeś.Xx236 (dyskusja) 13:33, 31 sty 2009 (CET)

Sprawa samotnej dziedziczkiedytuj kod

Dobrze więc, co mam zrobić? Napisać jako źródło "głowa"? Albo "książka"? Poczytaj wszystkie inne opisy książek jakiegokolwiek autora, ludzie tworzący nowe artykuły po prostu streszczają to, co przeczytali.

Wikipedia:Głosowania/Datowanie wydarzeńedytuj kod

Informuję, iż rozpoczęło się głosowanie nt. zapisu dat w nazwach haseł. Zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu. Szczegóły na stronie głosowania. Zapraszam do wzięcia udziału --Omega933 (dyskusja) 19:25, 4 mar 2009 (CET)

Operacja Pustynny Lisedytuj kod

Cześć, w artykule Operacja Pustynny Lis zamieściłeś informacje "Atak wspierany był z powietrza przez samoloty F-117 wyposażone w system nawigacyjno-celowniczy LANTRIN, umożliwiający działania nocne na małych wysokościach" czy może chodziło jednak o system LANTIRN? Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 12:46, 8 mar 2009 (CET)

Bitwa pod Ndżameną (2008)edytuj kod

Witaj! Artykuł bitwa pod Ndżameną (2008) został zgłoszony jako kandydat do DA!

Skoraczyńskiedytuj kod

Witaj! Dziękuję, że dokonałeś przekierowania, sam nie wiedziałem jak to zrobić. Ponadto czy da radę jakoś zrobić, by pełen adres do tego art. składał się zarówno z imienia jak i nazwiska? Bo przez nieuwagę zrobiłem tylko nazwisko i nie wiem jak to naprawić. Z tego co widzę był już taki artykuł, ale został on usunięty, jednak nie orientuję się w wikipedii na tyle dobrze, by dowiedzieć się dlaczego. Czy możesz to sprawdzić? Z góry dziękuję. Beer war (dyskusja) 20:37, 21 kwi 2009 (CEST)

Bitwa pod Chalaiedytuj kod

Bitwa pod Chalai to tegoroczna bitwa, lecz na enwiki był błąd, który poprawiłem w obu wersjach. Znalazłem go podczas analizy artykułu w:en:2008–2009 Sri Lankan Army Northern offensive, który zaczynam tłumaczyć. Po zatym robisz kawał dobrej roboty, no i gratulacje za Ndżamenę. --Omega933 (dyskusja) 19:18, 29 kwi 2009 (CEST)

Czy wiesz, że...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Staszek99 (dyskusja) 23:44, 3 maj 2009 (CEST)

Wikiprojekt:Bieżące wydarzeniaedytuj kod

Witam, Serdecznie zapraszam do nowego projektu, który będzie tworzył nowe artykuły, a stworzone już aktualizował, na temat bieżących wydarzeń.

Wikiprojekt:Bieżące wydarzenia

Serdecznie pozdrawiam Adik7swiony Pisz do mnie

Daegu Universityedytuj kod

Bardzo mi się podobało, w jaki sposób poprawiłeś artykuł Daegu University. Będę się sugerował tym w przyszłości. Do tego piszesz artykuły na bardzo interesujący mnie temat. Jestem z zamiłowania militarystą. Dziękuję i pozdrawiam!Gripper (dyskusja) 23:11, 5 maj 2009 (CEST)

Wikipedysta:Gripper/brudnopisedytuj kod

Proszę Cię o zdanie. Piszę artykuł Pedagog specjalny. W zasadzie wystarczyłoby, gdybym napisał cokolwiek, co przekierowałoby do artykułu Pedagogika specjalna. Tylko, że chcę napisać coś ambitniejszego, a artykuł o pedagogice spec. mi się nie podoba (z racji, że skończyłem ten kierunek studiów i nie do końca odzwierciedla obecny stan wiedzy). Poroblem jaki napotykam, to odmiana specjalności. Zamiast odmieniać je jako nazwy zawodów, odmieniam je jako nazwy specjalności. Czy nie jest to rażące? Czy taki artykuł spełnia normy? Gripper (dyskusja) 23:43, 15 maj 2009 (CEST)

Serhij Odaryczedytuj kod

Hej. To nie był błąd, tylko transkrypcja ukraińskiej nazwy. Ale niech będzie tłumaczenie:)

Pozdr. Warschauer (dyskusja) 13:54, 20 maj 2009 (CEST)

digital signageedytuj kod

Ostrożniej z ekami. Pozdrawiam, Dodek D 20:48, 1 cze 2009 (CEST)

szablon wybory w Mołdawiiedytuj kod

Witaj!

W chwili obecnej szablon ten obejmuje tylko wybory prezydenckie, przeprowadzane poprzez głosowanie powszechne. Co myślisz o dodaniu tam także wyborów przeprowadzanych przez głosowanie parlamentarne? Pozdrawiam, Bacus15 • dyskusja 18:41, 16 cze 209 (CEST)

Problem w tym, że chyba żaden jego uczestnik nie jest w tej chwili obecny:). Bacus15 • dyskusja 19:03, 16 cze 2009 (CEST) Dzięki, Bacus15 • dyskusja 19:16, 16 cze 2009 (CEST)

USS Porter (DD-59)edytuj kod

Witam

Dzięki za poprawki w USS Porter (DD-59). Jak bys jeszcze znalazł trochę czasu (bo widzę ze masz szablon "ort") i to dokładnie przejrzał to byłbym wdzięczny. PMG (dyskusja) 20:11, 21 cze 2009 (CEST)

Guntram Iedytuj kod

Cześć. Do artykułu wstawiłeś szablon {{Dopracować}}. Niedawno dodaliśmy parę parametrów do szablonu. Mógłbyś jeszcze raz zerknąć na hasło i dopisać w szablonie - co należałoby dopracować? Z góry dzięki. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 16:48, 6 lip 2009 (CEST)

PUA Pablo000edytuj kod

Dziękuję za głos poparcia. Mój światopogląd, burza w szklance wody, nie jest światopoglądem narzucanym nikomu, mało tego tak na prawdę nie ma decydującego wpływu na moje postrzeganie świata. Czasami naprowadza mnie tylko, na to żeby zastanowić się nad swoim postępowaniem, które nie jest święte. Serdecznie pozdrawiam Paweł Zaręba --Pablo000 (dyskusja) 21:37, 16 lip 2009 (CEST)

PUA Pablo000edytuj kod

Dziękuję za głos poparcia. Mój światopogląd, burza w szklance wody, nie jest światopoglądem narzucanym nikomu, mało tego tak na prawdę nie ma decydującego wpływu na moje postrzeganie świata. Czasami naprowadza mnie tylko, na to żeby zastanowić się nad swoim postępowaniem, które nie jest święte. Serdecznie pozdrawiam Paweł Zaręba --Pablo000 (dyskusja) 21:37, 16 lip 2009 (CEST)

  • Wiem, ale cóż na to poradzić. Dla mnie jest to smutne, bo troszkę, ale tylko troszkę podważa wiarę w wolną encyklopedię, której poświęciłem i zamierzam dalej poświęcać sporo czasu. PZ --Pablo000 (dyskusja) 21:55, 16 lip 2009 (CEST)

Odp:Grafikiedytuj kod

Odp:Grafiki

Już się za to biorę. Dzięki za zgłoszenie. Lukasz Lukomski (dyskusja) 00:40, 11 sie 2009 (CEST)

Operacja Orchardedytuj kod

Witaj! Artykuł Operacja Orchard został zgłoszony jako kandydat do DA!

Uganda i Tanzaniaedytuj kod

Nie mogłeś znaleźć, bo jej nie było. Stworzyłem ją pół godziny temu (czas na Commons liczony jest wg Greenwich, czyli dwie godziny różnicy wobec naszego). Julo 13:32, 23 sie 2009 (CEST)

Indra Lal Royedytuj kod

Mam wątpliwości, co do tej grafiki, co do jej licencji. --Pablo000 (dyskusja) 22:01, 3 wrz 2009 (CEST)

  • Miejmy nadzieję, że to przenosi się na PL. :) PZ --Pablo000 (dyskusja) 22:11, 3 wrz 2009 (CEST)

Re: Operacja Orchardedytuj kod

Ok, dobre hasło, zasługiwało na odznaczenie. Pozdr. Sebk. let’s talk 23:01, 4 wrz 2009 (CEST)

Oświadczenie w sprawie Wikipedii WPedytuj kod

Witaj! Dzięki za złożenie podpisu pod oświadczeniem. Niestety już po uzyskaniu m. in. Twojego podpisu zgłosiłem na liście wiki-pl propozycję zmiany treści oświadczenia. Zmiana wydaje mi się ważna, dlatego proszę Cię o ponowne przeczytanie tekstu.  « Saper // @dyskusja »  11:53, 21 wrz 2009 (CEST)

Cecylia Plater-Zyberkedytuj kod

Usunięto zdjęcie Cecylii Plater-Zyberk, które zalinkowałeś do artykułu, z Commons. Czy wiesz, dlaczego i ewentualnie mógłbyś spowodować przywrócenie? (Zdjęcie nader przydatne.) Paszczakowna (dyskusja) 11:12, 1 paź 2009 (CEST)

Operacja Orchard a AnMedytuj kod

Cześć. Pisze do Ciebie w sprawie artykułu, którego jesteś głównym autorem, a który D kuba zgłosił do AnM. Nie wiem czy o tym wiedziałeś, bo jak widzę, nikt nie napisał jak dotąd o tym w Twojej dyskusji. Na początek, sceptycznie podchodzę do zgłaszania do wyróżnień artykułów nie swojego autorstwa, bo wtedy nie wiadomo czy autor chce dobrowolnie ponieść odpowiedzialność za przebieg głosowania. Ale głosowanie się pojawiło... Tak więc, mam pytanie do Ciebie. Czy Twoim zdaniem artykuł ten może walczyć o miano AnM? W dyskusji zawarłem swoje uwagi. Pozdr. Sebk. let’s talk 22:38, 7 paź 2009 (CEST)

Minigunedytuj kod

Przecież to zupełnie inne hasło niż M134 Minigun. To tak jakby wstawić ek do czołg z argumentacją "czołg T-34". Michał Sobkowski dyskusja 21:18, 16 paź 2009 (CEST)

Niestety nie mam wiedzy, by to ocenić merytorycznie, natomiast Twój opis EK był zbyt enigmatyczny, aby na jego podstawie usunąć artykuł. Co więcej, zdjęcie w artykule (już usunięte za WP:NPA przedstawiało inny karabin typu minigun, GE XM214 Minigun: http://www.kitsune.addr.com/Firearms/Machine-Guns/GE_XM214_Minigun.htm. Czyli nie tylko ten jeden model nosi nazwę "minigun". Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 21:52, 16 paź 2009 (CEST)

PUA Pablo000edytuj kod

Także spóźnione podziękowania :) Pozdrawiam Paweł --Pablo000 (dyskusja) 16:33, 23 paź 2009 (CEST)

Wikiprojekt:Historia/50. rocznica Roku Afrykiedytuj kod

Omega933 (dyskusja) 19:10, 31 paź 2009 (CET)

Wikiprojekt:Bitwyedytuj kod

Mam do ciebie małą prośbę - mógłbyś uzupełnić na stronie Wikipedia:Macierz informacje o projekcie bitwy? Przy okazji - Wikiprojekt:Bitwy/Propozycje tematów - chyba będzie ich tu więcej :) Przykuta (dyskusja) 15:37, 3 lis 2009 (CET)

Wikiprojekt:Starożytnośćedytuj kod

No, to znowu się wpisuję. Widzę, że w projekcie historycznym masz wpisaną starożytność... Na razie jest goła struktura, ale myślę, że wyjdzie z tego dobrze działający projekt. Zapraszam - kilka osób już się wstępnie zdeklarowało do udziału. Przykuta (dyskusja) 20:09, 29 lis 2009 (CET)

AnMedytuj kod

Witaj, zauważyłem, że w dyskusji AnM w artykule Madonna skreśliłeś głos użytkownika, uzasadniając swoje działanie punktem 3. regulaminu. Lecz nie ma w regulaminie zapisu, że zgłaszający nie może głosować na swoją propozycję. Pozdrawiam Rafostry dyskusja 23:38, 7 gru 2009 (CET)

Tak pomyślałem, że w ten sposób zinterpretowałeś ten fragment. Ale mówi on co innego: żeby artykuł otrzymał medal musi go pozytywnie ocenić minimum 3 użytkowników (oprócz zgłaszającego). Gdyby zgłaszający nie mógł zagłosować na swój artykuł, byłoby to jasno określone np. "(...) minimum 3 użytkowników, przy czym zgłaszający nie ma prawa głosu". Była już o tym dyskusja przy okazji innej propozycji. Nie odbierz tego jako czepianie się drobnostek, ale niepokoi mnie nierówne traktowanie wikipedystów. Wyżej jest propozycja bossa, który zgłosił artykuł o rzece i zagłosował na niego, natomiast ani Ty, ani nikt inny nie wykreślił tego głosu (w mojej ocenie słusznie, ale jeśli tak, to nie wykreślamy również autorów innych propozycji). Rafostry dyskusja 00:04, 8 gru 2009 (CET)

Wikiprojekt:Historia/50. rocznica Roku Afrykiedytuj kod

Już 1 stycznia 2010, 50. rocznicę niepodległości będzie obchodzić Kamerun. W imieniu akcji 50. rocznica Roku Afryki, zachęcam do napisania hasła związanego z historią tego kraju. Omega933 (dyskusja) 19:46, 23 gru 2009 (CET)

Inwazja w Zatoce Świńedytuj kod

Witaj! Artykuł Inwazja w Zatoce Świń został zgłoszony jako kandydat do DA! Zapraszam do dyskusji!

Cześć, dokonałem kilku poprawek natury językowej w artykule. Zachęcam Cię do monitorowania głosowania, które trwa do 28 stycznia, bo artykuł jest dobrze napisany i zasługuje na wyróżnienie. W zasadzie sam się broni i niewiele można mu zarzucić, jednak zawsze mogą pojawić się uwagi, na które należy odpowiedzieć. Pozdr. Sebk. let’s talk 18:18, 17 sty 2010 (CET)

Pyt.edytuj kod

Co o tym sądzisz: Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Dąbrówka Mała?? Pozdrawiam! Lahcimnitup 17:29, 24 sty 2010 (CET)

Inwazja Stanów Zjednoczonych na Panamęedytuj kod

Witaj! Artykuł Inwazja Stanów Zjednoczonych na Panamę został zgłoszony jako kandydat do DA! Zapraszam do dyskusji!

Wikiekspedycja 2013edytuj kod

Witaj. Piszę do Ciebie w sprawie Wikiekspedycji - corocznej fotograficznej wyprawy wikipedystów, która w tym roku będzie miała miejsce na terenie województwa dolnośląskiego (http://pl.wikimedia.org/wiki/Wikiekspedycja_2013). Znalazłem Twój nick w Atlasie Wikipedystów z tego województwa i chciałem spytać, czy masz ochotę przyłączyć się do naszej wyprawy - wskazać jakieś interesujące miejsca warte sfotografowania, przyłączyć się w charakterze lokalnego przewodnika lub pomóc nawiązać kontakt z lokalnymi organizacjami? Będziemy się poruszać po terenie od Zgorzelca do Dzierżoniowa w dniach 19-28 lipca. W razie interesowania, poproszę o kontakt. :) --CLI (dyskusja) 19:27, 25 cze 2013 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Qwark" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy