Dyskusja wikipedysty:Rdrozd


Dyskusja wikipedysty:Rdrozd w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Troski?... Ja nie mam trosk — powiedziałem ci — ponieważ mam bardzo dużo zajęć.

Josemaría Escrivá, Bruzda (511)

Am I inventing things to do to avoid the important?

Tim Ferris, The 4-Hour Workweek

Podziękowanie - Antoni Szałowskiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:15, 12 lip 2020 (CEST)

Szablon:Rafał Ziemkiewiczedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:27, 22 lip 2020 (CEST)

Coś mocniejszegoedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:06, 22 lip 2020 (CEST)

Odp:Biblia Jerozolimskaedytuj kod

Odp:Biblia Jerozolimska

witam. pełny przekład owszem pojawił się później, jednak sama nazwa była używana już jakieś 20 lat wcześniej odnośnie zwłaszcza edycji francuskiej. tu mamy dokładnie taką sama zasadę jak: Biblia warszawska, Biblia gdańska itp. wszystkie przekłady o nazwach od miejscowych zapisujemy tak samo - drugi człon małą literą - John Belushi -- komentarz 09:16, 2 sie 2020 (CEST)

Mastemaedytuj kod

Sławek Borewicz, zgłaszam się. Może znajdziesz coś w swoim księgozbiorze dla uźródłowienia tego hasła. Jak mnie zrozumiałeś? → Odbiór 21:00, 25 sie 2020 (CEST) Witam! Próbuję dodać do szablonu "Kazik" album Kultu Pol'and'Rock Festival 2019 (album Kultu), ale zawsze podlinkowuje mi go na czerwono.Co robię nie tak? Pomocy! Krecik-79 (dyskusja) 19:07, 20 lis 2020 (CET) .

Podziękowanie - Baby Sharkedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:02, 2 gru 2020 (CET)

Serafieledytuj kod

Sławek Borewicz, zgłaszam się. Z tego, co kojarzę, to z postaciami z tego uniwersum można zgłaszać się do ciebie? To jedno z haseł znajdujących się na mojej liście zgłoszeń do poczekalni ze względu a brak źródeł. Jak mnie zrozumiałeś? → Odbiór 18:22, 15 gru 2020 (CET)

Chi Rhoedytuj kod

Byłbyś w stanie uźródłowić to hasło? Czeka u mnie w kolejce do zgłoszenia do poczekalni. W tej chwili to słownikowe opisanie znaku. Sławek Borewicz, → odbiór 18:59, 25 lut 2021 (CET)

Odp:Odp:Zgłoszenie w sprawie użytkownika Jgwikidedytuj kod

Odp:Odp:Zgłoszenie w sprawie użytkownika Jgwikid

Czy w ogóle czytałeś wszystkie wpisy tego usera? Gdzie Wy widzicie nieznajomość polskiego, co to za wymysły. Ja wszystko rozumiem, pisze on wprawdzie jak to sam nazwał "językiem mówionym" i skrótami myślowymi, ale tylko w dyskusjach czy na PdA. Dla każdego inteligentnego człowieka powinno być to doskonale zrozumiałe. Kolejny zarzut o pisanie autotranslatorem - poproszę o diffy. Jeśli ktoś np. pomaga sobie w ten sposób przy pisaniu nowego hasła, to po prostu przenosimy do brudnopisu i już. Karać od razu blokadami? Bardzo Cię proszę, przeczytaj jeszcze raz wszystkie jego wpisy i wszystkie wyjaśnienia, i zastanów się, czy tak pisze osoba nieznająca polskiego? Problem jest taki, że on szybko myśli i szybko pisze, a nam często przytrafia się, że za szybko czytamy i za szybko oceniamy. Pozdrawiam. Jckowal piszże 16:07, 26 mar 2021 (CET)

  • Ja pozwolę sobie przytoczyć diffy: tutaj, tutaj tutaj czy chociażby te jego wpisy na PdA, albo opisy zmian - "credits mówią", "wczesne drobne meryt." Przecież to jest nie po polsku. Aramil Feraxa (Napisz do mnie!) 19:31, 26 mar 2021 (CET) Odpowiedź u Aramila. Pożałowania godne zarzuty. Wprawdzie user pisze czasem troszkę zawile, ale porównując to do niektórych wpisów co niektórych naszych starych redaktorów czy adminów, to i tak nie jest źle :) Jckowal piszże 01:13, 27 mar 2021 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Rdrozd" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy