Dyskusja wikipedysty:Redaktoro


Dyskusja wikipedysty:Redaktoro w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Spis treści

Źródłaedytuj kod

Przy zmianie danych statystycznych w miastach japońskich podaj w przypisie źródła, z jakich korzystasz. W przeciwnym razie edycja zostanie cofnięta. Vigilium (dyskusja) 16:42, 9 kwi 2011 (CEST)

  • OK, Ja zgadzałem się. Dziękowam ciebie.--Redaktoro 01:11, 10 kwi 2011 (CEST)

Prefektura Naraedytuj kod

Hi! Correct spelling is "Przypisy". Instaed of typing == Przypisy== <references/> you can use {{Przypisy}} template.

Regards, A. Bronikowski zostaw wiadomość 02:07, 10 kwi 2011 (CEST)

  • Dziękuję za wszystko uprzejmie! Ja rozumiałem "Przypisy" i "Cytuj stronę". I bram pod uwagę w pana wskazówka.(pl)--Redaktoro 06:00, 10 kwi 2011 (CEST)

Citationedytuj kod

I would suggest also using template {{Cytuj stronę}} (en. cite web). Cite web template from en.wiki could be converted using this. Very helpful in terms of adding citations is this gadget. A. Bronikowski zostaw wiadomość 02:13, 10 kwi 2011 (CEST)

  • Thank you very much! I understand "Przypisy" and Citation. I refer to your indication.(en)--Redaktoro 06:00, 10 kwi 2011 (CEST)

Odpowiadanieedytuj kod

Aha, jeszcze jedno: na pl.wiki przyjęło się odpowiadanie na stronie dyskusji rozmówcy, a nie swojej... Po za tym zapraszam do stworzenia strony użytkownika. A. Bronikowski zostaw wiadomość 13:21, 10 kwi 2011 (CEST)

  • Dziękuję bardzo. Ja rozumiałem. Ja sądzię twója artykuła. Na razie! (en, Thank you very much. I understand. I reflect that you said. See you again.)--Redaktoro 06:29, 11 kwi 2011 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Redaktoro" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy