Dyskusja wikipedysty:Roo72/lipiec 2006


Dyskusja wikipedysty:Roo72/lipiec 2006 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Roo72 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Irytuje mnie zło i głupota. Zło wynika z głupoty, a głupota się żywi złem. - Stanisław Lem

4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22


czerwiec 2006


Dodaj nową wiadomość

NiemieckieSamolotyMyśliwskieIIWŚedytuj kod

Ciężko powiedzieć. Z jednej strony szablon jest koszmarnie wielki i ciężko cos w nim znaleśc, z drugiej strony po zwinięciu własciwie nie przeszkadza. A szablony nawigacyjne zawierające poszczególne rodzaje samolotów pokrywałybysię z kategoriami (szablon "NiemieckieSamolotyMyśliwskieIIWŚ" z kategorią "Niemieckie samoloty myśliwskie II wojny światowej") Nemo5576DYSKUSJA 16:43, 1 lip 2006 (CEST)

Informacja zwrotnaedytuj kod

Dziękuję za poparcie w sprawie nominowanego przeze mnie artykułu i pozdrawiam Cię serdecznie. Mój komentarz do Twojej wypowiedzi jest na stronie głosowania (chwilowo jako ostatni).

w1k0* 23:59, 1 lip 2006 (CEST)

dzięki za wskazówkiedytuj kod

Jerrywsm 11:10, 2 lip 2006 (CEST)

Czy wiesz...edytuj kod

Dziękuję za dopisanie hasła Pekoci. I przy okazji uwaga w nawiązaniu do dyskusji o wpisach z tej rubryki: rozumiem ideę skracania notatek do rozsądnej długości (sam proponuję nieco dłuższe wpisy, by ktoś trzeci mógł dokonać ostatecznej redakcji). Jednak skoro już akceptujemy np. dwie linijki na notatkę (a bywa i więcej), to nadmierne skracanie wpisu może pozbawić go niepotrzebnie "soczystości" i części ciekawych linków. Np. po Pekotach zostało dużo wolnego miejsca, a uciekł i historyczny paradoks, i link do sporo poprawionego ostatnio hasła Indianie (na które w ten - jedyny chyba możliwy - sposób też chciałem zwrócić uwagę). Potraktuj to jako głos nie tylko "we własnej sprawie" (see: sąsiednie "czy...") ;) Pozdro. Cień napisz 13:42, 2 lip 2006 (CEST)

Billyedytuj kod

"To zgłoszenie to wręcz nieprawdopodobna złośliwość albo niezrozumienie zasad Wiki". Apelowałbym jednak o większą konsekwencję. Pamiętasz może przypadek Ali Boratyn? Tam co prawda głosowałeś za zostawieniem, ale nie wyzywałeś głosujących "że są złośliwi". Dlatego wolałbym zebyś zamiast insynuować zaczął wreście trzeźwo myśleć. Andrzej19 @ 17:08, 2 lip 2006 (CEST)

Oj nie wiem jak z Tobą rozmawiać. Jesteś maksymalnie nie kontaktowy a maksymalnie konfliktowy. Pamiętam jak się jak głupi upierałeś przy PO - mimo że zdania były podzielone. Zacznij w końcu patrzeć z perspektywy innych ludzi a nie tylko z własnej "nieomylnej". Naprawdę nie chcę mi się dyskutować z kimś, kto zarzuca mi złośliwość. Ja chcę być konsenkwetny. A co do przeszkadzania - jest to dla mnie zarzut tak absurdalny że się do niego nie odniosę. Chciałbym jednak i tu kładę nacisk - byś zmienił podejście i nie posądzał każdego kto ma inne zdanie o złośliwość. Andrzej19 @ 23:38, 2 lip 2006 (CEST)

Mylisz się. Nie mogę dopuścić by istniała encyklopedia w której to wg jakiś nieznanych kryteriów odrzuca się z dwóch podobnych haseł jedno a drugie zostawia. To jest pogławcenie zasad logiki, to jest tworzenie encyklopedii niekompletnej, niespójnej. To tak samo jakbyśmy mieli dwa hasła dajmy na to Niemcy i Białoruś - Białoruś byśmy wyrzucili na SdU a Niemcy by zostały - gdzie wtedy byłaby logika w lesie? Tak samo mamy z zespołami Tokio Hotel i Blog 27 - podobne zespoły młodzieżowe, oba znane międzynarodowo. Wokaliści tych zespołów mają sukcesy tylko z zespołem. No i nagle wywalamy dziewczynkę z Blog27 a chłopa z Tokio Hotel zostawiamy. To nie jest niesprawiedliwe i niespójne - jeżeli tego nie rozumiesz - to przykro mi, ale bardziej obrazkowo Ci tego nie wyjaśnię. Andrzej19 @ 23:47, 2 lip 2006 (CEST)

Dalej nie rozumiesz. Ale prościej juz się chyba nie da. Usunięcie dziewczynek z blog27 było decyzją słuszną - gdyż pojedynczo nic nie znaczą, znaczy ich zespół. Tak samo jest z Tokio Hotel. Andrzej19 @ 23:53, 2 lip 2006 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Witaj. Zablokuj proszę Wikipedysta:83.20.185.69. Może to i nic nie da, ale raz, że gwoli formalności, a dwa może dnia jutrzejszego ktoś od revertowania zaczynać nie będzie musiał. Pozdr. --DaKa 23:25, 2 lip 2006 (CEST)

Szablon niemieckiedytuj kod

Raczej byłbym za rozbiciem. (A na marginesie: czy nie lepiej uszeregować je według numerów? Zdaje się, że numery typów były niepowtarzalne między wytwórniami.) Pibwl « 23:19, 2 lip 2006 (CEST)

PS: drobna uwaga - fajnie, że władowałeś Grafika:E1-tracer.jpg na Commons, ale szkoda, że nie podałeś autora zdjęcia i opisu, bo teraz oryginał na en-wiki został skasowany wraz z opisem (ale to zdaje się ten sam autor, co Supermarine Scimitar, więc może napiszę do niego o podpisanie na nowo). Warto też od razu dodać fotkę do kategorii, żeby można ją było znaleźć. Pibwl

Prośba o natychmiastowe usunięcieedytuj kod

Proszę o usunięcie wszystkich podstron brudnopisu, tj.

Pozdrawiam, Bartek_m0 ??

DS Liteedytuj kod

Witam, Umieszczam mój własny artykuł o Nintendo DS lite. Przekazuję prawa do jego wykorzystywania i edycji przez wikipedię. Chyba wszystko :) Pozdrawiam, Gimiak

DS Lite pytanieedytuj kod

Ok, no to nie kumam. czyli co nie mogę dodać? Zgadza się, że mam, ale tylko w celu aby nikt tego nie kradł. Poza tym jest odrobinę zmienione. Czy to niewystarczy? Jeżeli nie to napisać od nowa czy jak?

Licencjonowanieedytuj kod

Tekst moze zawierać 2 licencjie i byćpublikowany na łamach pierwotnego serwisu na zasadzie (C) i zarazem przekazany innemu serwisowi na innej, w tym i wolnej licencji. Dyskutowaliśmy o tym na zjeździe. Niestety kopiowanie faktycznie nie leży w naszej naturze - może tu byśrównież wspomniałprzy zwracaniu uwgi. Pozdrawiam MonteChrist... DMC 22:51, 4 lip 2006 (CEST)

Nie ma sprawy - pozostaje jeszcze kwestia dowodu tego iż osoba jest posiadaczem praw. Załatwiam to. P.S. Tymczasem możesz poinstruować kolesia jak dodawać grafiki takby było dobrze dla użytku i bez łamania praw ;p Pozdrawiam MonteChrist... DMC 22:55, 4 lip 2006 (CEST)

Rejvizedytuj kod

Cześć. Staraj się nie mylić szablonu SdU i DoPracowania.

Nie wiem czemu poszedłeś na łatwiznę i zamiast wstukać nazwę na mapie walnąłeś od razu SdU. Znowu nie jestem w stanie zrozumieć Twoich decyzji. Andrzej19 @ 23:16, 4 lip 2006 (CEST)

Nie przyjmuję tej argumentacji jako właściwej. Właśnie rozpocząłeś tygodniową procedurę debatowania nad czymś co jest oczywiste. Nie prościej było użyć google? Zabierasz czas innym Wikipedystom i nawet nie umiesz przyznać się do błędu. To mnie coraz bardziej zaczyna niepokoić. Jeżeli ktoś piszę o nazwie geograficznej i zapomina napisać gdzie to leży - to chyba jest oczywiste, że należy to dopisać a nie zawracać głowę na SdU. Weż to chłopie zrozum i się nie wykłócaj. Andrzej19 @ 23:25, 4 lip 2006 (CEST)

Nie jest to mój problem. To, że się tak zachowujesz - jest już tylko Twoim problemem. Andrzej19 @ 23:30, 4 lip 2006 (CEST)

PRZESADZASZ STALOWY KANGURZE!!

"Irytuje mnie zło i głupota. Zło wynika z głupoty, a głupota się żywi złem"

--Szczepan 23:48, 4 lip 2006 (CEST)

To sie albo samemu poprawia albo daje DoPracowania !!!!!!!!!!!! (ale oczywiscie [wg ciebie] najlepiej jest wastawic SDU.:/:/:/)

A z ta zlosciwoscia to NIE PRZEGINAJ!!!!!! :/


  • Cześć. Fakt, że pierwotny wpis był nędzny, dla mnie z pogranicza wandalizmu. IMHO wybór szablonu nie był jednoznaczny, temperatura dyskusji nie pasuje do znikomej rangi problemu. Daj przykład rozgorączkowanym kolegom i odpuść, zrób coś dobrego - ja np. spróbowałem poprawić Rejviz ;) Cień napisz 02:41, 5 lip 2006 (CEST)

Cześć. Skoro już zaglądamy na stronę Rejviz, to mam pytanie: czy najnowszych zmian IP-ka nie należałoby revertować zgodnie z instrukcją w szablonie NPA (i np. przenieść na tempa)? Cień napisz 23:11, 5 lip 2006 (CEST)

Nieency?edytuj kod

To była biografia... i nie tyle nieency co bezmyślnie skopiowana ze strony [1]. Pozdrawiam MonteChrist... DMC 23:38, 4 lip 2006 (CEST)

Uważaj, masz robotę z wandalem botem ze zmieniającym się IP. Pokasuj! Pozdrawiam, Tilia 07:29, 5 lip 2006 (CEST)

PRZEPRASZAMedytuj kod

Przepraszam bardzo wielce szanowny panie stalowy kangurku!! oczywiscie wiecej sie to nie powtorzy!! --Szczepan 10:57, 5 lip 2006 (CEST)

Podpisedytuj kod

Dzięki za uwagę, jednakże muszę odpowiedzieć. Ten artykuł CAŁY stworzyłem wczoraj ja, a zapomniałem się po prostu podpisać, więc dzisiaj to uczyniłem. PS Mam nadzieję, że Ci się moja notka podoba. Crux16 11:02, 5 lip 2006 (CEST)

Edit: Zgadzam się, ale jak na razie nikt inny tam nic nie skrobnął. Więc jak na razie, ja jestem autorem (co sie mam nadzieję niedługo zmieni :D)

wandalizm?edytuj kod

Jak użytkownik, który zdąrzył się ledwo zarejestrować może być uznany za wandala????

(zablokowano "Wikipedysta:193.238.180.202", czas blokady: 2 hours: Wandalizm)

za jawnie antysemickie teksty podpadające pod prokuraturę

zablokowano "Viva rewolucja! (edycje)", czas blokady: na zawsze (Wanadalizm) (czyt. wybranie złego nicka)

Czy wieszedytuj kod

Dziękuję za poparcie propozycji, już drugiej :) Niestety, w szablonie są literówki, albo po mnie, albo Twoje - popraw proszę. Raz jeszcze dziękuję. Bocianski 11:31, 6 lip 2006 (CEST)

podziękowania nadal aktualne, literówki poprawił Xabi. Bocianski 11:50, 6 lip 2006 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Proszę o wyjaśnienie wiadomej blokady. Przypominam, że w głosowaniu w listopadzie ubiegłego roku nie uzyskano wystaczającego poparcia dla propozycji wykluczenia jednego z kolegów, a poddał się on dobrowolnej półrocznej blokadzie. Berasategui 23:43, 6 lip 2006 (CEST)

Pewien miesiacedytuj kod

Nie stoje po Jego stronie (choc pewnie myslisz inaczej), ale ta blokada nie ma zadnych podstaw. Glosowanie o wykluczeniu Go ze spolecznosci bylo na jego korzysc. Jak bedzie robił jakies zadymy - popre Cie bez wahania, ale na razie to tylko wywola wojne. Prosze odblokuj go, albo podaj przyczyne takiej blokady. Pozdrawiam... Vuvar1talk 23:45, 6 lip 2006 (CEST)

Rozumiem, ale to zaognia sprawe, bo oficjalnie prawo do do takiej blokady ma tylko społecznosc i "Cesarz Jimbo"(w innych przypadkach mozna sie do ich odwałać). Pozdrawiam... Vuvar1talk 00:00, 7 lip 2006 (CEST)

Prośbaedytuj kod

Witam, zwróć proszę uwagę na en:Holocaust denial, a w zasadzie jego historię i związek z dysksują o antysemityzmie, dyskusją Polimerka i Szaqa. Bocianski 15:02, 7 lip 2006 (CEST)

Ja bym to widział tak: Ktoś chce udowodnić swoje racje, więc wprowadza na en-wiki treści stawiające polskich polityków w nieładnym świetle, bez żadnych dowodów, nie interesuje mnie, czy rzeczywiście robią to, o co ich oskraża, ale dowodów na to nie ma. Robi to i triumfalnie pokazuje to zaangażowanym w dyskusję, z dodaniem "zatkało kakao?". Zrewertowałem t treści na en-wiki, on mnie zrewertował pod pozorem wandalizmu (no ładnie, I raz), jego zrewertował Herr Kriss, on zrewertował jego. Szczerze mówiąc, boję się zrobić drugiego rewertu, a nie chcę, by jakiś Polak(?) rzucał bezpodstawne (chyba że jednak oparte na jakiś dowodach) na mój kraj, który i tak ma fatalną prasę, w kontekście pogromów, antysemityzmu, polskich obozów koncentracyjnych itp. Już raz ktoś wklejał na wiki Listę tutejszych nazioli, na której byłeś pierwszy i nie chcę tam trafić, choć może już trafiłem. Jeżeli ktoś zakłada sobie konto pod nazwą Zabij skina, to wszystkiego się można spodziewać, nawet jeśli nie ma się nic a nic wspólnego z czymkolwiek politycznym. Tym bardziej jeśli ludziom przychodzą do głów takie rzeczy jak Krew i Honor i próby morderstw politycznych. A tu mamy tak samo zacietrzewionego człowieka, tylko wygiętego o 180% w ideologii, a być może podobnego w czynach. Bocianski 15:20, 7 lip 2006 (CEST)

Witamedytuj kod

82.160.250.207 zabawił się jak na razie z jednym hasłem (chodzi o wandalizm). Nie wiem co z tym fantem zrobić- zgłaszam.Semper malus 03:16, 8 lip 2006 (CEST)

Hej! Orgia Squad właśnie dodawałame na SdU :-). Zupełne brak osiągnięć. ... Heh... a tw niby wydania albo łasnym sumptem, albo to nazwy piosenek... Pozdrawiam MonteChrist... DMC 14:10, 8 lip 2006 (CEST)

Hehe... przynajmniej tym razem bez wulgaryzmów. Ale to jużchyba któraśtam wersja artykułu która i tak został usunięta (a wszystkie dodał ten sam IPek) Pozdrawiam MonteChrist... DMC 14:13, 8 lip 2006 (CEST)

IP.edytuj kod

Myślę że można dać szansę danemu ipkowi pod warunkiem że zapozna się z zasadami Wiki, które podlinkowałem na jego stronie dyskusji. Pozdrawiam MonteChrist... DMC 02:14, 9 lip 2006 (CEST)

Al Jarreau (faza trzecia)edytuj kod

Przed chwilą oddałeś głos negatywny na zdjęcie Ala Jarreau wystawione do konkurencji medalowej. Nie jestem pewien, czy przeczytałeś w całości uzasadnienie oraz jego rozwinięcie i czy je właściwie zrozumiałeś, zwracam się więc do Ciebie na Twojej stronie, a nie na stronie głosowania. Twój zdawkowy komentarz zdaje się potwierdzać moje obawy. Zachęcam Cię do powtórnego przeczytania rozwinięcia uzasadnienia, obejrzenia zdjęcia we wszystkich wariantach i zweryfikowania lub sfalsyfikowania Twego głosu. Jeżeli zdecydujesz się pozostać przy swoim, znacznie lepiej wyglądałoby jakieś mocniejsze uzasadnienie Twego głosu.

Nigdy nie naprawimy Wikipedii, jeżeli kiedyś nie zaczniemy.

w1k0* 05:15, 9 lip 2006 (CEST)

Paltforma Obywatelska (Adama Słomki)edytuj kod

Przywróciłem SDU. Nie uważasz, że takie sprawy się zgłasza i tłumaczy, o co chodzi? Sprawa poza tym wygląda bardzo dziwacznie. Chyba głosują ci, którzy za wszelką cenę chcą "przyłożyć" innej partii. Wynik w bliźniaczej sprawie Ligi Patriotycznych Rodzin tego samego twórcy był zupełnie inny. Encepence śmiało dyskutuj 15:21, 9 lip 2006 (CEST)

Rozumiem. Reakcje zdroworozsądkowa w pewnym sensie. I w dużym stopniu masz rację. Ja jednak przeważnie staram się czekać, żeby "dopełnić formalności", nawet jeżeli będzie to hasło leżało jakiś czas. Encepence śmiało dyskutuj 23:20, 9 lip 2006 (CEST)

Szablon:Album muzyczny infoboxedytuj kod

Dokonałem zmian w szablonie dodając do rodzaju płyty demo i zamieniając kolor soundtracku z szarego (gainsboro) na niebieski (cornflowerblue), gdyż szary chyba bardziej pasuje do dema, a niebieski nie był jeszcze wykorzystywany. Jest problem - zmiany te nie są zauktalizowane (kolory nie zmieniły się w artykułach). Coś nie tak z tym zrobiłem czy jest to naturalny stan rzeczy? Pozdrowienia Wyglif SMS 19:23, 10 lip 2006 (CEST)

Czyli mam zmienić kolory na stare? W takim razie jaki kolor wybrać na demo? może DarkGoldenRod czy inne paleta kolorów? Wyglif SMS 00:09, 11 lip 2006 (CEST) W porządku. Przywróciłem gaindboro dla soundtrack, a demo dostało cornflowerblue (odcienie niebieskiego nie były używane, więc nie będzie zamieszania). Mam nadzieję, że już nie pojawią się już żadne błędy. Dziwne, bo sądziłem, że jak dodam parametr i zmienię kolor już istniejącego - wszystko się przystosuje jak w stylach kaskadowych. Ale widać nie. Następnym razem będę się pytał zanim coś zmienię. Dzięki i pozdrawiam Wyglif SMS 00:19, 11 lip 2006 (CEST)

:/ DLACZEGO......edytuj kod

DLACZEGO USUNALES MOJ WPIS W DUSKUSJI Dyskusja grafiki:PartiaDemokratyczna.jpg ?????? przeszkadzal ci cos?? swoje wpisy pousuwaj! a od moich sie [---] ocenzurowano Szczepan 00:24, 11 lip 2006 (CEST)

Irytuje mnie zło i głupota. Zło wynika z głupoty, a głupota się żywi złem. - Stanisław Lem

OK, przepraszam Cie za to ze sie unioslem i za to ze bylem niegrzeczny! w koncu nie jestem (nie jestesmy) tu po to zeby sie klocic tylko po to by redagowac Wikipedie, a w miare potrzeby pomagac sobie (nawzajem)!! jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje ze zaczniemy normalna* wspolprace!!
  • * normalna - bez klotni!! Szczepan 09:14, 11 lip 2006 (CEST)
Mam nadzieje ze przyjmiesz moje przeprosiny... Szczepan 00:03, 12 lip 2006 (CEST)

Album stubedytuj kod

Dzięki, nie wiedziałem o istnieniu tej podstrony ;) Pozdrawiam BeŻet°14:48, 11 lip 2006 (CEST)

z Cienia (po SDU)edytuj kod

Cześć. Może dla jasności warto przy każdym takim komunikacie podawać datę wstawienia? Wiem, że jest historia, ale zawsze to parę kliknięć mniej... Pozdrawiam. Cień napisz 15:18, 11 lip 2006 (CEST)

Martin Luther Kingedytuj kod

nie ja dodałem ten adres, ale byłem przekonany, że jest prawidłowy. a teraz nie bardzo chce mi się ta strona otworzyć. sorki za zamieszanie :) pzdr messerWoland ۞ 15:28, 12 lip 2006 (CEST)

po co to czy wiesz?edytuj kod

jaki jest sens tworzenia dyskusji artykulu tylko po to zeby poinformowac ze ukazal sie w rubryce "czy wiesz"? jest to wg mnie niepotrzebne a nawet mylace. jesli widze ze istnieje dyskusja artykulu to domyslam sie ze w samym artykule sa kwestie dyskusyjne i zagladam zeby sie przekonac nad czym koledzy wikipedysci dyskutuja. Errarel 17:54, 12 lip 2006 (CEST)

* Mam podobne wątpliwości - może wystarczy wstawiać na stronie głównej hasła małą infomację z odpowiednim linkiem? Podsuwam robocze przykłady. Cień napisz 18:58, 12 lip 2006 (CEST)

Dzięki. Rozumiem, że dla Errarela mylący jest tytuł strony "dyskusja", który sugeruje, że są tam nie ciekawostki, ale kontrowersje nakazujące ostrożność. A że trudno wydłużać nazwy stron, które muszą być krótkie, stąd pomysł na przeniesienie info o ciekawostce (w skromniejszej formie) na stronę główną. Rozumiem chęć zachowania podobnego wyglądu różnych wersji językowych Wiki, ale widzę, że nie wyklucza to pewnych różnic (np. w wyglądzie strony głównej). Tak czy inaczej, to tylko luźna propozycja - nie będę się upierał, że np. takie rozwiązanie byłoby lepsze. Cień napisz 23:36, 12 lip 2006 (CEST)

tytul strony dyskusja jest ok, mozna na niej dyskutowac;). nawet jesli nie zgadzasz sie z tym ze wprowadzasz ludzi w blad sugerujac istnienie dyskusji ktorej nie ma to na pewno jest to zupelnie niepotrzebna w takiej formie informacja. nie ma przeciez sensu tworzyc dyskusji tylko po to zeby skopiowac informacje ktora wszyscy zauwazyli zaraz po otwarciu wikipedii. nawet przy artykulach na medal nie ma czegos takiego choc wyroznienie artykulu ma wieksza wage niz umieszczenie w sekcji "czy wiesz". mozna za to zrobic cos podobnego do medalu i umieszczac na wlasciwej stronie artykulu. Errarel 11:27, 13 lip 2006 (CEST) Myślałem, że już będzie dość na ten drobny temat, ale uwagi Errarela są inspirujące ;) Zastanawiam się:
  • czy jest sens tworzenia nowej strony "dyskusja" tylko z powodu "Czy wiesz" (co przy okazji mylnie sugeruje pojawienie się dyskusji)
  • jeśli chcemy zauważalny ślad po "Czy wiesz", czy nie lepszy byłby np. jakiś znak graficzny na stronie głównej (mniejszy od medalu)
  • jeśli jest drobna ciekawostka, czy nie zrezygnować z niej (sam fakt jest przecież już odnotowany w "linkujących", a my i tak mamy co robić).
Jak sądzicie, może to temat na rozmowę w kawiarence? Pozdrawiam zainteresowanych. Cień napisz 13:00, 13 lip 2006 (CEST) ja mysle ze warto byloby zasiegnac opinii liczniejszych wikipedystow niz aktualnie bioracy udzial w dyskusji. osobiscie nigdy nie wchodzilem na kawiarenke, nie bardzo wiem na czym ona polega a moj udzial w wikipedii jest dosc skromny wiec jak juz sie tam jakas dyskusja na ten temat pojawi to bedzie wdzieczny za informacje co gdzie i jak. Errarel 16:56, 13 lip 2006 (CEST)

zalozylem temat w kawiarni:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Kawiarenka/Artyku%C5%82y_dyskusja#informacje_o_.22czy_wiesz.22u

zapraszam do dyskusji Errarel 11:54, 16 lip 2006 (CEST)

Szablon:Czy wieszedytuj kod

Witaj. Dlaczego usunąłeś informację o piłkarzu Preud'hommie, a zamiast niej wstawiłeś tę o Jacku Dempseyu? Artykuł o Dempseyu powstał pod koniec lipca 2004 roku. Pozdr. --DaKa 21:01, 12 lip 2006 (CEST)

Nigdzie nie znalazłem w zasadach szablonu "Czy wiesz" informacji, że mogą być w nim umieszczanie artykuły powstałe kiedyś, ale poddane gruntownej modyfikacji. Jedyną zasadą mówiącą jakie hasła wolno w nim przedstawiać jest: W tej sekcji mogą się znajdować jedynie artykuły, które powstały w przeciągu ostatnich 5 dni. Pozdr. --DaKa 20:12, 13 lip 2006 (CEST)

PROFESORedytuj kod

Tak jak zmieniłeś hasło Profesor było nie poprawne, bo hasło to odnosi się do kilku znaczeń, a ty narzuciłeś jedno, więc poprawiłem tak jak wcześniej wprowadziłęm, jednak ze zmianą, którą teraz będziesz mógł zaakceptować - MAM NADZIEJĘ krzyycho, 00:30, 13 lip 2006 (CET)

Opis zmianedytuj kod

dzieki za uwage, poprawie sie --Mewp 23:48, 13 lip 2006 (CEST)

rzeka Odraedytuj kod

Cześć

dodałem do Commons zdjęcia z kwietniowego przyboru wód w Odrze: http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:KanalOdra-Widawa-powodz.jpg

gdybyś zechciał usunąć błędy językowe z angielskiej wersji opisu fotki...

Pozdrawiam Julo 23:58, 13 lip 2006 (CEST)

  • dzięki Julo 00:06, 14 lip 2006 (CEST)

instant mess.edytuj kod

Hm, bys sobie moze zanistalowal gadu gadu albo ICQ? msn mi nie dziala, a o cos chcialam zapytac na privie - nic pilnego, taka bzdura w sumie tylko. Czesc:) ziel & 00:45, 14 lip 2006 (CEST)

Lutzowedytuj kod

Czy mógłbyś zwrócić uwagę na ten szablon?

Ciężki krążownik Lutzow podany jest w nim dwukrotnie, przy czym oba linki idą do tego samego artykułu, choć z samego szablonu wynikałoby, że są to krążowniki innych typów. Pozdrawiam --Strongfort 10:12, 14 lip 2006 (CEST)

łamie czy nie łamie?edytuj kod

Sprawdź, czy nazwa użytkownika łamie czy nie zasady Wiki [2]. Kwiecień 17:35, 14 lip 2006 (CEST)

NPA IPkaedytuj kod

Proszę przeczytaj Dyskusja:Pierwsza repatriacja 1944-1946. Autor NPA chyba do Ciebie napisał wyjaśnienie i prośbę o pomoc. Wpis znalazłem przy okoazji przeglądania NPA.

Pozdrawiam --PawełMM 08:15, 16 lip 2006 (CEST)

Prośba/pytanieedytuj kod

Czy nie da rady czegoś zrobić z tymi tabunemi księży z Jarosławia atakującymi i przewalającymi się przez wikipedię? Semper malus 17:38, 16 lip 2006 (CEST)

Rocky, Włoski Ogier, Sylwester Stallone i Andrzej18/19edytuj kod

Witaj!
Zwracam się z prośbą o zerknięcie na hasło o Sylwestrze i Rocky'im - i na fakt początku wojny edycyjnej wytoczonej mi przez A18/19.
Z góry dzięki
Pozdrawiam serdecznie Z serdecznym żołniersko-lotniczym pozdrowieniem Joy dyskusja

Chyba mnie nie zrozumiałeś... Chodzi mi o ciekawostkę uporczywie usuwaną z Rocky'ego (1, 2) i bez nawiązania do konkretów ze zmianą sensu i znaczenia do Sylwestra (3).

Hasło Johny J. Rambo mogłoby być ciekawe. Szczególnie w aspekcie sytuacji politycznej w USA i traktowaniu bohaterów wojennych (wysyłanie na wojnę, wracanie kalek, traktowanie przeżyłych). Co do ww. ciekawostki - ja się już tego nie tykam. Po prostu. Pozdrawiam udając się spać Joy

Zrobiłem. Na jakiekolwiek zmiany ja nie zareaguję. Pozdrawiam. Joy

IP od WUjkaedytuj kod

Przejmę go, to chyba organizator festiwalu, trzeba wyjaśnić kwestię p.a.. Pzdr! Szwedzki 00:19, 17 lip 2006 (CEST)

szybsze sduedytuj kod

Moze zineresMoze zainteresuje Cie dysusja tu i tu, zeby rozne smieci nie zagracaly na dlugo sdu i zeby byl czas na zajecie sie lepszymi nieco lepszymi artykulami (no i ten czas otwierania sdu...), a nie jakimis Kasprowami... Pozdrawiam... Vuvar1talk 11:30, 17 lip 2006 (CEST)

pytanieedytuj kod

jezeli jest jakis artykul NPA to mozna zmienic na ek ?? np. jesli sa tam jakies reklamowe linki maile itp.?? Szczepan °Dyskusja° 15:13, 17 lip 2006 (CEST) (ps. mam nadzieje ze przyjales moje ongisiejsze przeprosiny)

IP-ek: 59.7.157.48edytuj kod

Witaj. Czy możesz zablokować go na jakiś czas? Pozdrawiam. Jakub Hałun 00:01, 18 lip 2006 (CEST)

221.27.150.45edytuj kod

prośba o bana, Picus viridis RSVP? 00:13, 18 lip 2006 (CEST)

Rosyjscy metalurdzyedytuj kod

Z uporem maniaka kasujesz tą kategorię, do której jest dodanych już 2 metalurgów, podczas gdy mam zamiar ich uzupełnić o kolejnych 10. Możesz mi wytłumaczyć co przeszkadza Ci w tej kategorii?

Poproszę o...edytuj kod

Proszę o to byś mógł wstawić mapę powiatu wielickiego na tle woj. małopolskiego oraz jego herb i flage. Proszę także abyś wstawił ładny obrazek zabytku wieliczki najlepiej szybu daniłowicza oraz zamku żupnego a na samej górze strony o wieliczce jej panorame tak jak jest na stronie miasta katowice. Te obrazki są na stronie www.wieliczka.gmina.pl w punkcie zdjęcia z wieliczki. Gdybym ja umiał to zrobić to sam bym to zrobił ale czytałem jak to sie robi i dalej nic nie rozumiem. Przepraszam za klopot i prosze abyś spełnił moją prośbe. Z pozdrowieniami wikipedysta wojtas250!!

Czy strony (samo)rządowe to Public Domain?edytuj kod

Czy treść publikowana (np. na witrynach) przez (samo)rząd należy do domeny publicznej? Wiem, że na pewno nie należy do niej treść publikowana przez instytucje państwowe np. Polskie Normy, czy Krajowy Zasób Kartograficzny Głównego Geodety Kraju - czy jakoś tak. Twoja strona to 4 miejsce na wiki, gdzie zadaję to pytanie. PawełS 18:36, 18 lip 2006 (CEST)

Dziwne, bo wygląda na to, że tworzona od kilku lat, także przez prawników, Wikipedia nie ustaliła stanu prawnego. Albo zostało to tak dawno ustalone, że nikt nie pamięta. PawełS 23:30, 19 lip 2006 (CEST) Na dole strony są e-maile. O te linki Ci chodziło? Pozdrawiam PawełS 23:51, 19 lip 2006 (CEST) Zdziwiłem się, że skierowałeś mnie do e-mail, jeśli to są także wikipedyści. Tak pl.wiki ma staus prawny-jest zarejestrowana w sądzie, ale to chyba nie ma znaczenia dla PD. No to będę czekał na odpowiedz Dario. PawełS 00:03, 20 lip 2006 (CEST) Już rozumiem dlaczego skierowałeś mnie na e-mail-bo Dario rzadko edytuje. PawełS 00:07, 20 lip 2006 (CEST)

Powinno się przydaćedytuj kod

Drogi Administratorze vel Cieciu ;).

Pamiętaj, że niektóre z Twoich zabawek mogą być niebezpieczne, a ich niewłaściwe użycie może zagrozić projektowi, który tak bardzo polubiłeś - Wikipedii.

Proszę przeczytaj uważnie poniższe artykuły (nawet jeśli już kiedyś to robiłeś, to może warto je sobie odświeżyć), które są szczególnie istotnymi zaleceniami, które powinieneś przestrzegać w swojej pracy.

Pamiętaj - staraj się zachować spokój i zwróć uwagę, że czasem lepiej jest coś przedyskutować niż niepotrzebnie walczyć. Dlaczego? Bo siła Wikipedii leży w ilości redaktorów (stąd główne zalecenie śmiałego edytowania stron), a wojna często niesie za sobą ofiary.

Zwróć też uwagę, że rewertowanie z podaniem powodu cofnięcia zmian wcale nie musi być czasochłonne - wystarczy zainstalować sobie popupsa.

Nux zostaw notkę 19:32, 18 lip 2006 (CEST)

PS: W ramach dodatku Wikietykieta.

Kryzys izraelsko-libański 2006edytuj kod

czy jest mozliwosc zablokowania mozliwosci edycji tego artykulu dla niezalogowanych uzytkownikow? artykul jest uparcie wandalizowany i nawet nie ma mozliwosci upomnienia goscia

Wojciech Pawlak i Wielka Graedytuj kod

Co pan nadal sądzi o omawianym haśle- człowieku?

Wikipedia:SDU/Wojciech Pawlak

Tak owszem tak więc nie publikuje mojego zdania jako artykuł tylko jako obszerny argument na to czy zostawiś czy usunąć. Bo prezesura w czymkolwiek nie jest zaletą ani wadą ale faktem a o to przecież chodzi, tak więc po co rozmowy? tam zawsze będzie publicystyka

AMSH 23:16, 18 lip 2006 (CEST) Dyskusja

W sprawie redirectaedytuj kod

Pamiętasz może sprawę PO? Wtedy upierałeś się co do tego, że skrót PO musi prowadzić do strony Platformy Obywatelskiej. Musi i basta. Przemyślałem tą sprawę dokładnie (zajęło mi to trochę, ale cóż) i postanowiłem przeprowadzić OFICJALNE głosowanie w tej sprawie. To głosowanie niestety jest tylko czystą formalnością (15:0 - stan po 5 godzinach trwania). Jest szalenie głupio, że muszę tak prostą sprawę - załatwiać oficjalnymi kanałami Wikipedii. Ale zmusiłeś mnie do tego. Twój niepochamowany niczym upór spowodał iż prosta rzecz urosła do problemu, który musi być dyskutowany przez ogół. Mam chociaż cichutką nadzieję, że to Cię czegoś nauczy i przestaniesz narzucać swoją wolę siłą. Z poważaniem. Andrzej19 @ 23:36, 18 lip 2006 (CEST)

Aborygeniedytuj kod

Dobrze. Wprowadzę nowe wiadomości do tematu gdy przeczytam wiadomości z jeszcze i nnych źródeł. Wtedy będę wiedział jeszcze więcej o danym temacie. Wprowadzę poprawki gdy wszystko będę miał już ugruntowane w głowie. Dzięki za podpowiedź!

Już przestudiowałem trochę tematykę Aborygenów i napisałem artykuł o nich gdy wszystko miałem już zaplanowane. Proszę cię o sprawdzenie go. (bo wiem że jesteś profesjonalnym Wikipedystą). Jeśli coś jest nie tak, możesz poprawić "tu" i "ówdzie". Dzięki za poradę dla początkującego wikipedysty. Pozdrowienia.

Wikipedysta:Andrys

Liściarstwoedytuj kod

Witam.

Czy zgodziłbyś się na zmianę nazwy tego terminu? Jakoś mi się źle to kojarzy. Może by ujednolicić z inkluzjonizmem? Jakiś indeksjonizm (łac. index - lista), albo katalogizm (łac. catalogus - lista). Osobiście byłbym za indeksjonizmem i indeksjonistami - nawet już mi się zaczyna podobać :).

Pozdrowienia, Nux zostaw notkę 00:31, 19 lip 2006 (CEST).


Nie chodzi mi o to, że to jest to samo - chodzi mi tylko o ujednolicenie nazewnicze. Tak jak mamy delecjonizm i inkluzjonizm, to byłby indeksjonizm. To jak, może być? --Nux zostaw notkę 00:38, 19 lip 2006 (CEST)

Pis to nie PiS Po to nie POedytuj kod

Nie można robić Redirectu ze słowa Pis na hasło Prawo i Sprawiedliwość. Pis - jest niepoprawnym skrótem tej partii (zawiera błąd). Tak samo z Po - które może linkować tylko do polonu a nie do disambigu. Andrzej19 @ 00:32, 19 lip 2006 (CEST)

Dlaczego na siłę chcesz szkodzić Wikipedii? Słowo Pis nie może przekierować na Prawo i Sprawiedliwość. Wielkość liter jest ważna. Może zróbmy przekierowania z Pisuar także na Pis? A z samej literki P na PO ok? Proszę Cię, nie szkodź Wikipedii i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Andrzej19 @ 00:36, 19 lip 2006 (CEST)

Mam już dość tej Twojej ignorancji i całkowitego braku zrozumienia argumentów. To jest żenujące, że admin Wikipedii wprowadza ludzi w błąd i jeszcze uniemożliwia naprawienie błędu. Jakim prawem chcesz z błędnego skrótu przekierowywać na partię? Oficjalny skrót tej partii to PiS a nie Pis. Pis pisane w ten sposób i traktujące o partii zawiera BŁĄD! Pisane w ten sposób oznacza francuską wioskę a nie PiS Andrzej19 @ 00:44, 19 lip 2006 (CEST)

Noo z dużych liter jako tako może już być. Dobrze, że się poprawiłeś. Albo jako przekierowanie z Pis to nie ma prawa. Andrzej19 @ 00:55, 19 lip 2006 (CEST)

Matt Urbanedytuj kod

Zacząłem artykuł, po czym musiałem odeń odejść, bo miałem pilną pracę do wykonania. Gdy wróciłem, to się przeraziłem. Ale teraz Urban jest już OK i ency, prawda? Pozdrawiam --Belissarius 05:12, 19 lip 2006 (CEST)

Anna Walentynowiczedytuj kod

Zanim zaczniesz kasować, to lepiej przeczytaj najnowsze doniesienia PAP-u (bo o współpracę z SB jeszcze ciebie nie posądzam). Mathiasrex 11:00 19 lip 2006(CEST)

Batoniarzedytuj kod

Powiedz mi, czemu pokasowałeś prawie wszystkie linki zewnętrzne z artykułu o trickshoie? To przecież niedorzeczne.

Żydziedytuj kod

Ok, bede uwazac. Dopisuje ejszcze pare haseł z tej kategorii(chrzescijaństwo)

83.20.3.43edytuj kod

Cześć, zwróć proszę uwagę na zmiany tego Ipka. Nie mam już siły do wysyłania mu porad, obecnie coś eksperymentuje na artykule o mistrzostwach, posypał formatowanie tabeli. Zobacz, co naprawić. Bocianski 13:38, 19 lip 2006 (CEST)

Spambotedytuj kod

84.10.212.75 O godz 8 rano musiałem usuwać kilkanaście lików. Blokuj zanim nawstawia. OldEnt § 13:54, 19 lip 2006 (CEST)

Przy okazji: zwróć uwagę na konto Faron. Upomniałem dwa razy. Sprawdziłem: bez obywateli, stworzony dzisiaj (!). OldEnt § 14:02, 19 lip 2006 (CEST)

Prośba o pomocedytuj kod

Witaj jestem nowym wikipedysta i stworzyłem artykuł o zespole Tankard na naszej wikipedii, chcialbym bardzo wrzucic zdjecie zespolu ale niestety nie potrafie uploadowac zdjec na wikipedie (lub nie mam uprawnien) co ja mam biedny robić? ;]

--Metalhead 17:50, 19 lip 2006 (CEST)

z Cienia (donos)edytuj kod

Cześć. Jeśli nie masz dość tematu RFC, to może zainteresuje Cię i ta dyskusja ;). Pozdrawiam. Cień napisz 15:56, 20 lip 2006 (CEST)

Tłumaczenie miesiącaedytuj kod

Mamy ładne wieże babel, w końcu można by ich użyć do kooperatywnego działania. Chodzi o coś takiego, jak en:Wikipedia:Spanish Translation of the Week. U nas na początku to mogłoby być jedno tłumaczenie na miesiąc. Biorąc pod uwagę, jak wolno rusza inicjatywa zalążków miesiąca czy kategorii miesiąca, tu też nie spodziewałbym się cudów, choć jak cała akcja ruszy, to może się okazać, że będzie wielu chętnych. Pomyślałem, żeby na wzór en założyć stronę Wikipedia:Tłumaczenie miesiąca - tam by się tłumaczyło np. artykuły medalowe z innych Wikipedii a następnie integrowało z istniejącymi na pl artykułami.

Żeby akcja miała większe powodzenie chciałbym, żeby ją nagłośnić z innymi analogicznymi akcjami, dlatego przygotowuję meta stronę kooperacji: Wikipedysta:Przykuta/brudnopis6. Jeżeli jesteś chętny to zachęcam do rozkręcenia tłumaczenia miesiąca. Przykuta 07:35, 23 lip 2006 (CEST)

P.S. Otrzymałeś tę informację bo znalazłem cię wśród osób władających na "4" ;) przynajmniej jednym językiem obcym.

Jak byś widział pasek postępu - procenty: 10% 20% 30% itd. czy też: 20% 40% 60% ... integracja (z istniejącym artykułem) - PAnM - medal? Przykuta 07:47, 24 lip 2006 (CEST)

Strona powstała Wikipedia:Tłumaczenie miesiąca czeka na tłumaczy i ewentualne modyfikacje. Co do pasku postępu - mozna uproscić: rozpoczęte tłumaczenie (open) | w trakcie tłumaczenia (połowa?) | koncówka (end) | zgłoszenie na medal | medal. Komu by się chciało procenty liczyć ;) Przykuta 10:09, 25 lip 2006 (CEST)

Znaczy się userbox - jasne, to by trzeba zaprojektować. Na razie nie znalazłem jakiejś fajnej grafiki, poza tą, która jest na stronie - ale w boxie będzie zbyt nieczytelna. Powiesiłem już na tablicy ogłoszeń i w kawiarence. Jak możesz, to porozsyłaj do kilku ludzi, ja do paru wysłałem newsa, ale spamować nie chcę :) Idę z tym jeszcze na IRC. Przykuta 10:19, 25 lip 2006 (CEST)

Grafikaedytuj kod

Ja z obrazkami mam mało do czynienia i stąd kłopot; piszę artykuł o Górach Albańskich; na enwiki ([3]) jest panorama tych wzgórz; gdy ją wklejam do próbnej wersji artykułu, pojawia się czerwony link. Czy to dlatego, że tego zdjęcia (nieudanego zbytnio zresztą) nie ma na commons? Picus viridis RSVP? 07:12, 24 lip 2006 (CEST)

mozesz mi wskazaćedytuj kod

gdzie

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Specjalna:Contributions&target=83.21.49.85

dopuściłem się wulgaryzmu????

a więc słowo "pierdzenie" jest według Ciebie wulgaryzmem????? to chyba w tym momencie przebiłeś panie cenzorki z polsatu, które słowo "orgazm" uznają za wulgarne. A czy pierprzenie (nie solenie) też kwalifikuje na bana? A kutas przy kanapie wiszący?

no to napisz "zablokowano ponieważ używa słowa dla których nie ma miejsca na wiki" a nie WANDALIZUJESZ wikię banami z oszukanymi opisami

to napisz "zablokowano ponieważ używał mowy z niskiej półki", ponieważ NIE stosowałem tu WULGARYZMÓW i ten opis jest 1) znieważeniem 2)kłamstwem 3) atakiem osobistym 4) pomówieniem

proszę o zrobienie tego, gdyż imo przegiołeś - jutro może jeszcze napiszesz, że zabicie latającego nad głową komara jest maltretowanie zwierząt (podobnie jak użycie słowa pierdzenie jest klnięciem i rzucaniem mięchem)

Deep Purpleedytuj kod

Witam, przyjąłem do wiadomości i już poprawiam. Mam tylko kłopot z kolejnością albumów, czy "mieszać" studyjne z koncertowymi (prev-next w tabeli) czy układać latami, czy może też jako "Mark x" ?

--Lubicz 13:59, 24 lip 2006 (CEST)

4Cedytuj kod

Hej :-)

Myślę, że przesadzasz z reakcją na 4C. Nie ma się co stresować o drup i che che :-) Opisy edycji jakich używa 4C są głupie, ale to naprawdę nie powód do blokowania, szczególnie że szanse są praktycznie zerowe, żeby "ban jako środek wychowawczy" (z którym to użyciem osobiście się zresztą zdecydowanie nie zgadzam) miał w tym przypadku zadziałać.

Poza tym wygląda na to że 4C i ty macie między sobą jakieś konflikty, więc lepiej będzie dla wikistresu was obu jeśli będziecie się w miarę możliwości trzymać od siebie z daleka :-) Jeśli 4C rzeczywiście będzie coś psuć to jest mnóstwo innych osób które mogą się tym zająć, nie musisz tego brać na siebie. Taw<talk> 13:18, 25 lip 2006 (CEST)

Dołączam do prośby; tym bardziej, że jesteś w ewidentnym i dla wszystkich widocznym konflikcie z 4C, na dodatek trwa RFC w tej sprawie - naprawdę powinniście się trzymać od siebie z daleka. To, kto ma rację w tej sprawie jest tu marginalne. Szwedzki 13:47, 25 lip 2006 (CEST) Również dołączam się do prośby. googl d 14:30, 25 lip 2006 (CEST) Nie Roo, jeżeli 4C łamie zasady to niech będzie blokowana - ale pozwól aby ktoś inny to zrobił. Od 4C znacznie gorsze opisy ma 4 miesiąc, a jakoś zablokowałeś go za to tylko raz :] Jeżeli na RFC zostanie ustalone, że "drup" jest zły, to ja też będę blokował, ale póki co tak nie ustalono, zasad blokowania za złe opisy nie ma (póki co Wikipedia:Opis zmian to tylko propozycja zasad), a co najmniej 5 administratorów nie zgadza się z blokowaniem. Albo wszyscy blokują, albo nikt. Chyba nie chcesz, aby Twoje blokady działały przez kilkanaście minut? googl d 15:04, 25 lip 2006 (CEST)

Szablonedytuj kod

Mógłbyś zerknąć na szablon Userbox. Uważam go za przydatny, prostszy od Usera. Niestety z jakichś wzlgędów nie pasuje on do wieży, ma większe wcięcie niż inne szablony, przez co wieża zaczyna się "chwiać" ;-) Zmieniłam mu szerokość, ale to nie w tym problem. Nie znam na tyle składni szablonów i nie wiem, który jej człon jest za to odpowiedzialny. Byłabym wdzięczna, gdybyś na to zerknął. Ludmiła Pilecka dyskusja 21:35, 25 lip 2006 (CEST)

Chyba Ci się udało :-) Dzięki. Rozumiem, że rzecz tkiwiła w tym margin 1px? Ludmiła Pilecka dyskusja 11:28, 26 lip 2006 (CEST)

z Cienia (wynalazek)edytuj kod

Witam. Przyznam, że trochę razi mnie Twój (chyba) wynalazek językowy. Zastanów się, czy warto promować coś co nie jest poprawne językowo, brzmi niepochlebnie (niezależnie od definicji) i - jak można zarzucić - jest potworkiem z gatunku drupów. W otwartej encyklopedii nie warto upowszechniać takich nieznanych nikomu poza Wiki neologizmów, bo to pachnie kółkiem wzajemnej adoracji i może utrudniać identyfikowanie się z projektem (jeśli na "tworzenie list" naprawdę jest potrzebna krótsza nazwa (dosadna=POV), to były inne propozycje). Pozdrawiam. Cień napisz 00:38, 26 lip 2006 (CEST)

Tak, ale można by się jakoś samoograniczać ;) W końcu nie każda społeczność deklaruje taką "otwartość". Kryterium powinna być niezbędność pojęcia (które trudno nazwać inaczej), a nie np. budowanie zbędnej (czy wręcz szkodliwej) odrębności, utrwalanie żartu językowego (każdy dowcip kiedyś się nudzi), powoływanie się na inne przykłady (każdy jest inny) czy przyzwolenie społeczności (nie każdy dostrzega problem i chce o nim pisać). Jestem tu blisko rok i do dziś nie bardzo rozumiem różnice między encyklopedycznością, wikipedycznością i ency (po dyskusjach widzę, że nie tylko ja). Łatwiej stworzyć pojęcie, niż je potem wyjaśniać... Ty słusznie - choć chyba z nadmiernym zaangażowaniem - zwalczasz hermetyczne głupoty na OZ. Sądziłem, że może dostrzeżesz analogie. Ale jak nie - to też przeżyjemy ;) Cień napisz 10:38, 26 lip 2006 (CEST)

"re:więcej"edytuj kod

Witam . Tak po prostu jest ciekawiej . Wiele miast stosuje coś takiego np.Rzeszów i wygląda to o wiele lepiej niż główny . Ale pstaram się ograniczyć stosowanie tego . pozdrawiam Macdriver 23:38, 26 lip 2006 (CEST)

szablonedytuj kod

Mimo wszystko wygląda to dużo lepiej , w lepszy sposób zwraca uwagę na głowny artykuł , poza tym ściślej widać związek tegoż danego artykułu z miastem . Szablon "główny" nie zwraca na siebie uwagi jest trywialny , obstukany . Niestandardowe nie znaczy złe,przynajmniej jak dla mnie:)Pozdrawiam Macdriver 23:49, 26 lip 2006 (CEST)

Dyskusja pustych haseł: odpedytuj kod

Chyba masz rację, mój błąd :) Z rozpędu poszło, zaraz poprawię...

Szablon MWedytuj kod

Dlaczego usunąłeś szablon z hasła Stefan Frankowski? Co Ci w nim nie pasuje? Czy zamierzasz to uczynić we wszytkich artykułach o polskich admirałach? Poza tym widziałeś, że przed chwilą utworzyłem artykuł więc mogłeś najpierw przedykutować sprawę! kkic dyskusja 00:32, 27 lip 2006 (CEST)

Właściwie to żaden szablon nie wnosi nic nowego do hasła, a jest jego streszczeniem. Ta tabelka zawiera takie same informacje jak w Szablon:Polski żołnierz infobox, a ze względu na proporce i flagi jest przeznaczona dla polskich oficerów MW. No i w odróżnieniu do Infoboxu Żołnierz Polski mogą być w niej także linki do odznaczeń przy grafikach. Na koniec: mam zamiar przekształcić tę tabelkę w szablon, ale w późniejszym czasie, jak skończę opisywać admirałów. kkic dyskusja 00:46, 27 lip 2006 (CEST) W związku z tym proszę Ciebie o przywrócenie artykułu Stefan Frankowski do poprzedniego stanu. Na razie niech pozostaną tabelki. Pozdrawiam serdecznie! kkic dyskusja 02:32, 27 lip 2006 (CEST)

Nowickiedytuj kod

Obawiam sięże to NPA - [4] niestety serewr im padł teraz. Ale wygląda na NPA, albo opis samego siebie.

Powitanieedytuj kod

No kurczę, uprzedziłeś mnie u Ghandi wiki ;) -- Kangel 12:03, 27 lip 2006 (CEST)

  • Hehe, jaasne ;) -- Kangel 12:06, 27 lip 2006 (CEST)

Oblicza wikipedystówedytuj kod

Nie, oczywiście, że nie mam nic przeciwko temu. Heh, klawiatura mi się przestawiła, stąd zamiast wstawić "ś" po prostu zapisał stronę, dlatego na dwa razy :-) Pozdrawiam. Ludmiła Pilecka dyskusja 00:18, 28 lip 2006 (CEST)

Czy wieszedytuj kod

Przepraszam, nie doczytałem. Ewentualnym następnym razem wstawię. Na pewno nie było to celowe.

LajsikonikDyskusja 00:20, 28 lip 2006 (CEST)

Mój Artykułedytuj kod

Dlaczego usunąłeś mój artykuł g-Smart i120

Grafaedytuj kod

Mam pytanie: Jak wklaić grafikę na stronę artykułu??

Opt-inedytuj kod

Wychodzą jednak moje braki w rozumieniu pewnych mechanizmów. Co należy rozumieć pod pojęciem "Należy zrobić jakąkolwiek edycję swojej strony użytkownika z opisem "I agree to the edit counter opt-in terms". Chodzi o stronę wikipedysty czy stronę dyskusji. Samo wyedytowanie na jednej z tych stron opisu, o którym mowa nic nie dało. Jak wspomniałem słabo orientuje się w nowych rzeczach i być może moje wątpliwości są śmieszne ale nie bardzo mogę sobie z tym poradzić. Wdzięczny bedę za każdą pomoc. Pozdrawiam AstrompDyskusja14:45, 28 lip 2006 (CEST)

Revedytuj kod

Roo, dlaczego to zrevertowales- jibum bylo czescia zydowskiego prawa rel. Pozdrawiam...Vuvar1talk 03:51, 29 lip 2006 (CEST)

About Jan Kochanowski full templateedytuj kod

O. K. You rule. Best regards. Gustavo Szwedowski de Korwin 06:36, 29 lip 2006 (CEST)

About Jan Korwin Kochanowski pageedytuj kod

Dear Roo72, I am sorry to be something rude last night. I was mad since I thought that my work was well done. It was not my intention to hurt anybody’s democratic feelings. I support myself a Left Democratic Alliance (a Tony Blair like party) in my own country. I am a modern man with an open mind. So they were my father and my grandpa.

I just was trying to use the Polish nobility infobox in use in en:wiki. Not only in someone from my own clan, but in any.

You will notice that I remake it without the Coat of Arms Image. I hope it is O.K. If it is not, please just write me and I will fix the page myself or fix it yourself if you like.

Best regards, my friend. Gustavo Szwedowski de Korwin 11:58, 29 lip 2006 (CEST)

The Big Brother didedytuj kod

Too late, Wikipedysta:Bansp decided for you and me... I believed the Peoples Polish Rep. was already ended. I was wrong. Gustavo Szwedowski de Korwin 12:40, 29 lip 2006 (CEST)

Cudedytuj kod

Czemu rewert? Andrzej19 @ 23:33, 30 lip 2006 (CEST)

cofkaedytuj kod

Ma mniej liter niż revert; wolisz drup? Picus viridis RSVP? 23:47, 30 lip 2006 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Roo72/lipiec 2006" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy