Dyskusja wikipedysty:Roweromaniak


Dyskusja wikipedysty:Roweromaniak w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jeżeli masz dla mnie coś pilnego użyj lepiej mejla - pocztę sprawdzam codziennie. SteN

Spis treści

Odp:10 latedytuj kod

Odp:10 lat

Cześć! Również składam życzenia z okazji Dnia Wikipedii. Szkoda, że Cię dziś nie było, ale mam nadzieję, że we wrześniu się pojawisz :). Zdjęcia i relacja ze spotkania pewnie pojawią się jutro. Pozdrawiam :), Wiktoryn <odpowiedź> 01:32, 16 sty 2011 (CET)

Re:10 urodzinyedytuj kod

Hej,
zapomniałeś wpisać się na którąś z list — rozumiem, że jako Poznaniak nie potrzebujesz noclegu, w takim razie przydałoby się wpisać na listę osób z wyżywieniem; chyba, że nie zamierzasz spożywać posiłków razem z nami i pójść gdzieś na miasto lub do domu. Daj znać, jak wygląda ta sytuacja z Twojej strony. Pozdrowienia, Tomasz „odder“ Kozłowski (dyskusja) 10:46, 16 sie 2011 (CEST)

Odp:Wikipedyści zaangażowani w to zadanieedytuj kod

Odp:Wikipedyści zaangażowani w to zadanie

Cześć, zostało nam jeszcze ok. 15% powiatów z gminami do wprowadzenia do wykazów: Wikiprojekt:Wiki Lubi Zabytki/wykazy. Na podstawie danych zindeksowanych na stronie www.nid.pl uzupełniamy i tworzymy wykazy. Przy okazji dodajemy (jeśli mamy możliwość) koordynaty i wklejamy zdjęcia z Commons (jeśli są). Piszę o tym do wszystkich, którzy wpisali się do projektu, bo na razie z pozostałymi pracami jeszcze nie ruszamy (info od oddera), a dobrze by było, by mieć jak najwięcej mieć przygotowane na 1 września. Każda, nawet drobna edycja mile widziana. Przykuta (dyskusja) 21:14, 21 sie 2011 (CEST)

Wikiprojekt Powiat wrzesińskiedytuj kod

Witam serdecznie! Bardzo ciesze się, że umieściłeś tak wiele zdjęć z terenu powiatu wrzesińskiego na Commons oraz dokonujesz edycji artykułów dotyczących obiektów z tego terenu. Zapraszam do udziału w Wikiprojekcie Powiat wrzesiński. Proponuję pozostawienie galerii w artykułach i wzbogacenie ich o kolejne (reprezentatywne) zdjęcia. Pozdrawiam i liczę na współpracę! --Azymut (dyskusja) 18:07, 12 wrz 2011 (CEST)

Potrzebuję Twojej pomocyedytuj kod

Nie jestem na biezaco ze zmianami. Prosciej chyba bedzie znalezc autora dzialajacego aktualnie skryptu i poprosic o zmiany. Taw<talk> 02:09, 1 paź 2011 (CEST)

Zabytki, zdjęcia, przygotowaniaedytuj kod

Cześć. W tym roku odder zajął się organizacją na poziomie europejskim, a lokalnie nikt nie podjął się organizacji, więc dwie sprawy. Bez zobowiązań oczywiście:

  1. Stowarzyszenie Wikimedia Polska podjęło decyzję, aby zatrudnić koordynatora na umowę zlecenie: wmpl:Oferty pracy/Koordynator konkursu Wiki Lubi Zabytki. Może ktoś z wikipedystów podejmie się tego zadania. Co prawda wisi na TO, ale puszczam też na priv uczestnikom konkursu - nie każdy musiał na to zwrócić uwagę, a dobrze, by była to jednak doświadczona w wiki osoba.
  2. Druga kwestia. Wikiprojekt:Wiki Lubi Zabytki/wykazy. Powoli zapełniamy te tabelki i w tym roku powinniśmy mieć znacznie lepsze rozeznanie, jakich zdjęć zabytków brakuje na Commons. Ale też myślę, nie wiem, czy dobry trop, wiec i z ta kwestią się zgłaszam. Może w tegorocznym konkursie warto byłoby zaakcentować kwestię fotografowania zabytków, których w Commons jeszcze nie mamy. Ale też i szkoda czekać z tym do września. Rok temu Paelius dość celnie zauważył, że wiosną da się zrobić zdjęcia bez przesłaniających obiekty drzew - znaczy się wczesną wiosną są jeszcze bezlistne. Może warto byłoby coś zorganizować w trakcie, albo przed długim weekendem majowym.

Pozdrawiam i jak coś, to zapraszam na stronę dyskusji projektu Dyskusja wikiprojektu:Wiki Lubi Zabytki. Przykuta (dyskusja) 23:52, 15 kwi 2012 (CEST)

Odp:Wikipedyści zaangażowani w to zadanieedytuj kod

Odp:Wikipedyści zaangażowani w to zadanie

Cześć. Proszę wpisz w tabelce 'Status=aktywny' jeżeli chcesz także pomóc w tegorocznych przygotowaniach do Wiki Lubi Zabytki, lub, jeśli nie dasz rady 'Status=nieaktywny'. (Aby nie zapomnieć - kwestię integrowania tabel - dodaj ten problem na stronie dyskusji). Chcemy w najbliższym czasie określić ile zdołamy zrobić przed rozpoczęciem wrześniowego konkursu. Na razie mamy w miarę przejrzane 2 województwa, jeżeli chodzi o określenie ilu zdjęć zabytków brakuje. Koordynaty systematycznie są dodawane do tabelek. Liczę oczywiście na twoją pomoc. Pozdrawiam. Przykuta (dyskusja) 14:18, 8 cze 2012 (CEST)

Organistówka w Grodzisku Wielkopolskimedytuj kod

Witaj, dziękuję za wstawienie prawidłowego zdjęcia do tego artykułu. Muszę się przyznać do błędu, myślałem wcześniej, że organistówka to sąsiedni budynek, ten bliżej kościoła. Po konsultacjach z regionalistami wiem, że Ty masz rację. Pozdrawiam i przesyłam najlepsze życzenia noworoczne. Biało-Zielony (dyskusja) 12:40, 1 sty 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Roweromaniak" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy