Dyskusja wikipedysty:Rybulo7


Dyskusja wikipedysty:Rybulo7 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Brudnopis o postaciach z Kirbyedytuj kod

Wstawiłem brudnopis o postaciach z Kirby że proponuj najpierw zajrzeć na angielską Wikipedię żeby się zapoznać. Odpisz.

Rak żołądkaedytuj kod

Mógłbyś zerknąć na kategorie? Przed chwilą dodałem kategorię Kategoria:Rak żołądka, ale może niewłaściwie, więc wycofałem i dałem Kategoria:Choroby nowotworowe. Były tylko kat. weterynaria i zoologia, nic odwołującego się do nowotworów. Sławek Borewicz, → odbiór 17:53, 20 sty 2019 (CET)

Dziękuję, zmieniłem ponownie. Sławek Borewicz, → odbiór 18:08, 5 lut 2019 (CET)

KAedytuj kod

KA: Zgłoszone kandydatury

Cześć, pozwoliłem sobie wspomnieć o Tobie na stronie Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wybór członków/2019-03/Nominacje. Mam nadzieję, że potwierdzisz swój (czynny) udział w wyborach. Jacek555 15:14, 1 mar 2019 (CET)

Nowotwór złośliwyedytuj kod

Cześć Piszę do Ciebie ponieważ zajmujesz się nowotworami na wikipedii. Czy mógłbyś spojrzeć na ten artykuł? Skoro już trafił do Pop Arta to możnaby było go jakoś poparwić.Lukasz2 (dyskusja) 12:16, 3 maj 2019 (CEST)

Zaproszenie do współpracyedytuj kod

Cześć, chciałam się zapytać czy nie miałbyś ochoty dołączyć się do grupowego projektu mojego i moich znajomych dotyczącym pracy nad artykułem zespół Aspergera. Jak przystało na kogoś, kto w Wikipedii się de facto wychował doszłam do wniosku, że zamiast narzekać na to jak jest źle po prostu trzeba to poprawić. Znajomi doszli do podobnego wniosku, więc teraz czas zapytać jeszcze wikipedystów ;) Artykuł czyta minimum 1,5 tysiąca osób dziennie... i cóż, w obecnej formie jest mi raczej smutno z tego powodu, niestety. Za 2,5 roku tej jednostki już nie będzie, podczas gdy u nas brakuje nawet kryteriów wedle której jest diagnozowana. Planujemy całkowitą przebudowę, z wyłączniem bardzo nielicznych dobrze opracowanych sekcji. Chciałbyś może w jakiejś formie pomóc? Pozdrawiam, Soldier of Wasteland (dyskusja) 22:42, 12 sie 2019 (CEST)

  • Super! Jeśli chcesz to zaproś mnie na Facebooku (jak nie wiesz gdzie to wyślij maila), dołączę cię do grupowego czatu gdzie omawiamy sprawy tego artykułu. Z tymi szczepionkami to w ogóle ciekawa sprawa wyszła, bo miłośnicy STOP NOP śledzą co się tu dzieje i artykuły z moim i twoim udziałem były przez nich dyskutowane – na szczęście póki co wśród cyt. "manipulujących przy Wikipedii" widziałam wspomnianą tylko siebie, o żadnym Marcinie nie pisali. O Wikipedii piszę na fejsie otwarcie, więc można powiedzieć że wykonali typowe dla siebie śledztwo na poziomie "ujawniania" dokumentów dostępnych za free w .pdf ;) Soldier of Wasteland (dyskusja) 23:11, 13 sie 2019 (CEST)

Leon Stobieckiedytuj kod

Wezmę to przeformułuję jak będę miał chwilę wolnego. --Lukasz2 (dyskusja) 21:13, 20 wrz 2019 (CEST)

Jak mi przywrócisz skasowaną wersję na brudnopis to teraz zobaczę co sie da zrobić było NPA.--Lukasz2 (dyskusja) 21:16, 20 wrz 2019 (CEST)

Próg anaerobowyedytuj kod

To hasło ze względu na brak źródeł i "zajawkową" treść jest na mojej liście zgłoszeń do poczekalni. Dodatkowo jest w nim szablon sugerujący integrację. Ponieważ w projekcie medycznym wpisałeś, że zajmujesz się fizjologią, więc zgłaszam się z tym tu. Sławek Borewicz, → odbiór 11:22, 25 gru 2019 (CET)

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiuedytuj kod

Trochę rozbudowałem Twoje hasło, a przy okazji - czy oddział internistyczny i chorób wewnętrznych to to samo? Bo pozostałe są w obu źródłach, a ten piąty nazywa się raz tak, raz tak. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 14:13, 16 lut 2020 (CET)

Zabieg Morinagiedytuj kod

Hej, natknąłem się na taki artykuł. Na temacie się nie znam, więc piszę do Ciebie z prośbą o rzucenie okiem. Artykuł w takiej formie wisi kilka lat, tylko jedno interwiki, nie wiem czy nazwa jest prawidłowa. Możesz zobaczyć, czy da się odratować czy należy zgłosić do DNU? Pzdr, tufor (dyskusja) 16:08, 4 wrz 2020 (CEST)

Neurohormonyedytuj kod

Zgłaszam się z kolejną prośbą o uźródłowienie hasła. Termin jest bardzo oględnie opisany, drugie zdanie właściwie nic nie wnosi. Czy znalazłbyś nieco czasu na uzupełnienie o właściwe źródła medyczne? Z góry dziękuję. Sławek Borewicz, → odbiór 16:59, 3 lis 2020 (CET)

"Poczęcie" w Kawiarencieedytuj kod

Dyskusja zacichła - mam prośbę o zagłosowanie ws. propozycji nr 4. Z uszanowaniem, Ency (replika?) 20:12, 6 lis 2020 (CET)

Re: ipekedytuj kod

No cóż. Bot ma blokadę przeciwko zapisywaniu jako niezalogowany. Tam było jeszcze kilka szczegółów niepasujących do mojego bota, ale to nie na publiczne miejsce wypowiedzi. To mi wygląda na znanego wandala podszywającego się pod innych. ~malarz pl PISZ 14:58, 11 lis 2020 (CET)

To były tylko polskie opisy grafik na Commons. Nic nie zmieniały poza dodatkowym opisem na pl.wiki. ~malarz pl PISZ 15:07, 11 lis 2020 (CET)

Sztuczny tłok w DNUedytuj kod

Potwierdzam zbieżność Nexiaczka, Shevchenko9 i IP - sztuczny tłok. Wojciech Pędzich Dyskusja 09:04, 10 gru 2020 (CET)

Immunoedycjaedytuj kod

Przeglądając wkład użytkownika natknąłem się na ww. artykuł. Treść mówi niewiele, a źródła są chyba tylko ot tak doklejone. Rzuciłbyś fachowym okiem, czy to w obecnym stanie ma rację bytu? Nic pilnego, wisi tak już od roku. Wostr (dyskusja) 04:35, 15 sty 2021 (CET)

Rak gruczołu krokowegoedytuj kod

Cześć, Za każdym razem, gdy piszę artykuł (lub uzupełniam istniejący) w dziale medycznym, zastanawiam się nad tym kto będzie jego czytelnikiem. Jest to o tyle istotne, że trudno jest zadowolić szerokie spektrum potencjalnych czytelników. Dla fachowców art. zawsze będzie za mało szczegółowy i niezbyt aktualny, natomiast laicy w tej materii nie zrozumieją większości tekstu. Jeżeli masz panaceum na rozwiązanie tego dylematu, to chętnie bym się z nim zapoznał, bo samo pouczanie o czym piszemy lub o czym nie piszemy (według Ciebie) niczego nie wnosi do meritum sprawy. Pozdrawiam, Wiatger (dyskusja) 18:17, 8 lut 2021 (CET)

Chętnie zapoznałbym się z tymi uzgodnieniami i zaleceniami, toteż będę wdzięczny za wskazanie gdzie ich szukać. Wiatger (dyskusja) 20:34, 8 lut 2021 (CET)

Zapoznałem się z treścią części wskazanych przez Ciebie materiałów, ale nie wiem co to jest „DA i AnM”. Nie rozumiem także, który fragment artykułu masz na myśli pisząc: „ natomiast już jest tego typu streszczenie”. Wiatger (dyskusja) 18:14, 13 lut 2021 (CET)

Mastopatiaedytuj kod

Miałbyś pod ręką 1-2 źródła do uratowania tego hasła? Z góry dziękuję. Sławek Borewicz, → odbiór 18:15, 13 maj 2021 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Rybulo7" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy