Dyskusja wikipedysty:S99


Dyskusja wikipedysty:S99 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

UserDyskusjaEnglishDeutschWikicytatyCommons
archiwum 1archiwum 2archiwum 3archiwum 4

Nowy temat dodawaj klikając na "Dodaj temet" obok "Edytuj"
Podpisuj się używając ~~~~

Jeżeli chcesz zostawić mi wiadomość, nawet gdy z jakiegoś powodu ma być ona krytyczna wobec moich działań w Wikipedii, proszę pamiętaj o Wikietykiecie.
Pamiętam o jej pierwszym punkcie – zakładam Twoją dobrą wolę i oczekuję tego od Ciebie.


Kategoria:Leki z listy leków podstawowych Światowej Organizacji Zdrowiaedytuj kod

Cześć. Na stronie kategorii koniecznie trzeba dodać klarowny opis, które leki powinny się w niej znajdować, z linkiem do listy WHO. Ewentualnie można taką informację dopisać do każdego hasła o leku. W każdym razie czytelnik musi wiedzieć, na jakiej podstawie dany lek został tak skategoryzowany. Druga sprawa: proponowałbym nazwanie kategorii Kategoria:Leki podstawowe z listy WHO albo jeszcze krócej Kategoria:Leki podstawowe WHO + opis na stronie kategorii. Dużo krócej (a więc czytelniej), a przekaz informacji ten sam. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 08:13, 7 sty 2017 (CET)

Urodzinyedytuj kod

Z okazji twoich urodzin życzę tobie przede wszystkim oczywiście zdrowia, ale też wszystkiego najlepszego w życiu osobistym, i oczywiście dobrych artykułów na naszej Wikipedii. Baw się dobrze dzisiaj :-) --J.Dygas (dyskusja) 10:05, 26 mar 2017 (CEST)

Roczniceedytuj kod

Czemu łączysz różne wydarzenia w jedno, na przykład przykład zmarli w 1884? Przecież obecny mechanizm zrobi to automatycznie. Czy istnieje coś więcej niż data, co łączy te dwa zgony? Paweł Ziemian (dyskusja) 23:04, 1 kwi 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:24, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:38, 10 cze 2017 (CEST) 

Maddie Fitzpatrickedytuj kod

Swetoniusz (dyskusja) 17:58, 27 lip 2018 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:S99" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy