Dyskusja wikipedysty:SBPO


Dyskusja wikipedysty:SBPO w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szczecińskie Biuro Praw Ojcaedytuj kod

Wlasnie dlatego, ze nasz projekt (non-profit) istnieje od niedawna oraz dzięki Wikipedii chcielibyśmy zaistnieć w wirtualnej rzeczywistości. Wikipedia nie jest miejscem na reklame, promocje, czy zaczynanie przygody podmiotu z wirtualna rzeczywistoscia. Masur juhu? 16:00, 7 paź 2010 (CEST)

Proszę, nie zaśmiecaj Wikipedii nieencyklopedycznymi wpisami. Uszanuj czas wikipedystów. Oni są tu, aby pisać i poszerzać artykuły, które kiedyś mogą Ci się przydać, a nie po to, aby po Tobie sprzątać!Masur juhu? 16:51, 7 paź 2010 (CEST)

To biuro istnieje, a więc dlaczego nie może być tego hasła? Poprawiłem jego treść. Proszę poczytać załączone linki. Jak bardzo potrzebne jest to biuro, może zrozumieć tylko ojciec, którego odcięto na wiele miesięcy od dziecka. Jak pisałem jest to część organizacji non-profit, jaką jest Stowarzyszenie Obywateli Pomorza.

  • Na wikipedii nie opisujemy wszystkiego co istnieje. Takze nie jest istotne dla kogo to biuro jest wazne lub nie. Opisywanie takich podmiotow to zwykla reklama. Zapoznaj sie z WP:CWNJ oraz WP:ENCY. Masur juhu? 16:57, 7 paź 2010 (CEST) ps. na wpisy w dyskusji odpowiadamy w dyskusji interlokutora, wtedy zostanei on poinformowany o nowym wpisie. Nie zapomnij o podpisie. Automatycznie uzyskasz go wklepujac cztery tyldy ~~~~ Masur juhu? 16:57, 7 paź 2010 (CEST)

Jeżeli nadal chcesz (tzn nie zniechęciłeś się) współtworzyć Wikipedię proponuje podejść do tego trochę z innej strony. Mianowicie nie reklamując (mimo że non profit to nadal jest reklama) swoja organizacje ale poprzez wkład merytoryczny w obszarze swoich zainteresowań. Proponuje zacząć może od kategorii: Kategoria:Prawo rodzinne. Warto zapoznać się z treściami podsuniętymi przez Masur'a. Poza tym polecam jeszcze uważać żeby nie popaść w tzw. OR czyli twórczość własną. Najlepiej chronić się przed tym poprzez niezależne źródła. Marek M (dyskusja) 21:19, 7 paź 2010 (CEST)


Pozdrawiam SBPO (dyskusja) 00:05, 10 paź 2010 (CEST)

SOPOedytuj kod

Witaj

Wetnę się. Jeżeli nie dostrzegasz różnicy między Stowarzyszeniem Obrony Praw Ojca a Szczecińskim Biurem Praw Ojca, to podpowiem: jest taka jak między PZPN a Międzyszkolną Ligą Piłki Halowej w Gdyni (na przykład), łącznie z tym, że SOPO ma nawiązania w kulturze a to szczecińskie Biuro nie.

Pozdrawiam Lajsikonik Dyskusja 07:51, 8 paź 2010 (CEST)


  • Tę różnicę dostrzegam. SOPO działało również w Szczecinie i obecnie współdziała z SBPO. Mi chodziło jedynie o treść hasła, które również mogłoby zostać uznane za reklamę (choć "istnienie" SOPO stoi pod dużym znakiem zapytania).SBPO (dyskusja) 00:14, 10 paź 2010 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:SBPO" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy