Dyskusja wikipedysty:Sejdzu


Dyskusja wikipedysty:Sejdzu w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Devedytuj kod

Witaj, singer to angielskie słowo. [1] to nie są single.--Basshuntersw (dyskusja) 19:04, 31 sie 2011 (CEST)

  • W dyskografii umieszczamy albumy studyjne, EP, kompilacje single itd. Dla pozostałych utworów jest miejsce w artykułach o albumach.--Basshuntersw (dyskusja) 20:16, 31 sie 2011 (CEST)
    • Witaj - mam pytanie, co do Twoich potyczek z Wikipedystą:Basshuntersw. Czy te utwory, które dodajesz do tabelki (razem z kolumną z listą przebojów singli w Wielkiej Brytanii) to są oddzielnie wydane i notowane na listach single, czy są to utwory z albumu "Bass Down Low"? być może lepiej byłoby mieć jedną tabelkę dla albumów (tak jak do tej pory) - i tam notowania dla samych albumów, a w oddzielnym miejscu wymienić wszystkie utwory na płycie "Bass Down Low", czy też innych. Jeżeli niektóre z nich były wydane jako single i pojawiały się na listach, można to opisać w tekście lub w komentarzu do albumu, ew. w oddzielnej tabelce. Co o tym sądzisz?  « Saper // dyskusja »  02:19, 2 wrz 2011 (CEST)
Hm, nie wiem, ja zaczynam się gubić... Jeżeli albumu jeszcze nie ma, trzeba go usunąć i dodać jako zapowiedź najwyżej, na pewno bez listy ścieżek. Nie wiem, gdzieś są listy sprzedaży albumów. To może tak: Oddzielnie dyskografia (album, single, cokolwiek), a oddzielnie tabelka z notowaniami niektórych utworów. Dasz radę? A przy okazji - gdy odpisujesz komuś, wstawiaj na końcu ~~~~~ (cztery tyldy) a wtedy magicznie wstawi się Twój podpis i data wpisu, tak jak ja robię tutaj:  « Saper // dyskusja »  15:07, 4 wrz 2011 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Sejdzu" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy