Dyskusja wikipedysty:Sepus


Dyskusja wikipedysty:Sepus w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

--Hiuppo (zagadaj) 23:24, 2 maja 2007 (CEST)

Spis treści

Wikipedia:Zgłoś błąd w artykuleedytuj kod

Hej. Zająłem się Twoim zgłoszeniem, dotyczącym Lamii. Jeżeli czujesz, że sobie nie radzisz na Wikipedii jeszcze dość dobrze, to może poproś o przewodnika? Dzięki jego pomocy możesz o wiele szybciej poznać wszystkie niuanse tego projektu :) Pozdrawiam, Viatoro (dyskusja) 01:47, 21 sie 2009 (CEST)

Nie ma sprawy :) Przewodnik mógłby Ci pomóc zwrócić uwagę na najważniejsze działy pomocy i wytłumaczyć wszystko. Nie musisz też być jakoś strasznie aktywny, większość osób proszących o przewodnika nawet się nie odzywa po raz drugi... Dlatego jeśli byś chociaż czasami coś napisał albo chciał zapytać, to nadal zachęcam Cię do poproszenia o przewodnika. Nie chodzi o częstotliwość edycji, ale o to że chcesz się czegoś nauczyć :) Pozdrawiam, Viatoro (dyskusja) 23:25, 25 sie 2009 (CEST)

Przewodnikedytuj kod

Widzę, że poszukujesz przewodnika. Mogę nim być :). Jeśli będziesz miał pytanie to zadaj mi na mojej stronie dyskusji. Ananas96 (dyskusja) 14:05, 21 wrz 2009 (CEST)

W preferencjach istnieje funkcja dotycząca zarządzania kontem uniwersalnym. Założy ci konta we różnych wersjach językowych Wikipedii oraz jej siostrzanych projektach (na przykład na Wikibooks). Żeby włączyć te funkcje musisz kliknąć w zarządzaj kontem uniwersalnym. Po kliknięciu będziesz mógł logować się w innych wersjach językowych tak jak na polskiej Wikipedii. Ananas96 (dyskusja) 16:09, 21 wrz 2009 (CEST) PS. Więcej na ten temat: Pomoc:Konto uniwersalne Ananas96 (dyskusja) 16:10, 21 wrz 2009 (CEST)

Zmiana wikiprzewodnikaedytuj kod

Witaj :) Twój wikiprzewodnik przerwał edytowanie Wikipedii, więc od teraz ja zastąpię go w tej roli. Możesz pisać do mnie na mojej stronie dyskusji z wszelkimi pytaniami lub wątpliwościami, możemy też kontaktować się mailowo. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało. Pozdrawiam serdecznie. Magalia (dyskusja) 16:15, 28 paź 2009 (CET)

Trzymam więc kciuki za powodzenie w kwestii licencjatu i pozdrawiam serdecznie :) Magalia (dyskusja) 20:33, 12 lis 2009 (CET)

Zaproszenie do Wikiprojektu Biologiaedytuj kod

Drogi Wikipedysto, w imieniu uczestników Projektu Biologia mam zaszczyt zaprosić Cię do uczestnictwa w nim. Jeśli jesteś chętny do pomocy, zapisz się proszę na liście uczestników oraz wstaw na swoją stronę szablon: {{user projekt biologia}}.

Każda pomoc mile widziana. Pozdrawiam,

Putoro

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Sepus" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy