Dyskusja wikipedysty:Serecki/Archiwum1


Dyskusja wikipedysty:Serecki/Archiwum1 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Serecki Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Witaj!

W imieniu Komitetu powitalnego przypadł mi zaszczyt powitania Ciebie na stronach polskojęzycznej Wikipedii. Cieszę się, że ten projekt wzbudził Twoje zainteresowanie i mam nadzieję, że zostaniesz tutaj z nami na dłużej :)
Przed rozpoczęciem edycji poświęć kilka chwil na zapoznanie się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w naszej społeczności.

Kilka przydatnych linków Jak edytować?

Nie krępuj się edytować stron! Na Wikipedii trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeśli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu! Zachęcam do zapoznania się z informacjami dla nowicjuszy.

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Strona Pytania nowicjuszy powstała specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę z Wikipedią.

Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/wikipedia-pl) znajdziesz doświadczonych Wikipedystów.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu. A pod tym linkiem dowiesz się, jak edytować... i przeżyć :)

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami polskiej Wikipedii. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów. Najważniejsze z nich to:

 • Czym Wikipedia nie jest Wikipedia to encyklopedia – nie słownik, forum dyskusyjne, miejsce do prezentacji własnych poglądów ani prospekt reklamowy;
 • Neutralny punkt widzenia Przedstawiaj bezstronnie wszystkie możliwe punkty widzenia, bez wskazywania słuszności żadnego z nich;
 • Prawa autorskie Nie kopiuj tekstów z innych publikacji lub stron internetowych, nie umieszczaj grafik objętych prawami autorskimi;
 • Weryfikowalność Każdy Twój wpis do artykułu musi być poparty wiarygodnym źródłem;
 • Unikaj wyrażeń zwodniczych Unikaj nieprecyzyjnych wyrażeń typu niektórzy ludzie mówią czy badania dowodzą, że bez podania konkretnych źródeł;
 • Unikaj próżnych wyrażeń Zamiast mówić czytelnikowi, że coś jest ważne, piękne, głębokie, klasyczne, unikalne – użyj faktów, by to pokazać.
 • Nie przedstawiamy twórczości własnej Wszystkie wpisy powinny opierać się na cytowaniu źródeł, a nie na własnych przemyśleniach;
 • Zasady wstawiania linków zewnętrznych Linki zewnętrzne muszą być bezpośrednio związane z artykułem, oraz go znacząco poszerzać.
Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji i... Śmiało testuj edytowanie stron Wikipedii!

Pozdrawiam :-), Openbk (dyskusja) 12:55, 17 lip 2012 (CEST)

Spis treści

Odp. Eurowizja

Przyjęło się w Internecie zwracanie per "Ty". Nie jest konieczna forma per "pan".

Przejrzałem wiele tłumaczeń tytułów i niektóre z nich są po prostu śmieszne albo wzięte z Google translatora. Anglojęzyczna Wikipedia ma największą oglądalność, najwięcej haseł, najwięcej autorów, najwięcej czytelników oraz... najwięcej błędów i najwięcej niemądrych pomysłów. Korzystajmy mądrze, bierzmy z en-wiki to co dobre, nie co co głupie. Propozycja przekładu "Wir geben 'ne Party" na Rzucamy imprezę to jest mało powiedzieć, że komiczne – to kompromituje Wikipedię. A na kompromitację Wikipedii ja się nie zgadzam.

Co do nazw języków, to ja uważam, ze czytelniej jest małymi literami, zgodnie ze słownikiem ortograficznym. Jeśli chcesz linkować nazwy języków to linkuj, ale rób to z głową. Zobacz co kryje się pod Słowacki albo Węgierski. Prawidłowo ma być [[język słowacki|słowacki]], [[język węgierski|węgierski]] . --WTM (dyskusja) 21:55, 4 wrz 2012 (CEST)

 • Witaj dodajesz wiele informacji na temat tych konkursów Prosze dodawaj równiez źródła do nich Nie linkuj do jednego artykułu po kilkanaście razy, jak podajesz język to pisz go z małej litery, np.język polski, flagowanie równiez nie jest super fajne a tylko wydłuża otwarcie sie strony. Po twoich poprawkach artykuły sa lepsze bo w końcu maja treść ale nie nasladuj tych źle napisanych i pamietaj o źródłach --Adamt rzeknij słowo 00:45, 12 paź 2012 (CEST)
  • Myślę że najlepszy układ tabel i informacji jest w tym artykule [1] choc punktacja finałowa poinna byc taka ja tu [2] Taki artykuł jest przejrzysty i dla tych co np korzystaja z wolnych łącz otworzenie takiego artykułu nie jest zbyt uciązliwe --Adamt rzeknij słowo 01:04, 12 paź 2012 (CEST)
 • A nie jest to taka tabela dla tabeli ? Nad nią jest czytelna tabela i tam wszystko widać Powielanie jej w pełnych kolorach i dublujących linkach jest zupełnie zbędne --Adamt rzeknij słowo 22:29, 12 paź 2012 (CEST)
  • Tłumaczenia sa oka le nie w Wikipedii :) bo bez źródła jest to tzw WP:OR czyli własne luźne tłumaczenie jest niedopuszczalne (wielokrotnie już zdarzały się dość absurdalne tłumaczenia) To wynika z zasad Wikipedii a nie mojego upodobania Postaram się póxniej nieco popracować w artykułach pod kątem zasad Wikipedii --Adamt rzeknij słowo 22:57, 12 paź 2012 (CEST)
 • Może ujednoliciłbyć we wszystkich artykułach tabele wyników/ tablice wyników Tak by wszedzie była taka sama ? np jak w [3]? --Adamt rzeknij słowo 23:22, 12 paź 2012 (CEST)
 • dokładnie w artykułach z róznych lat sa rózne tabele a dobrze by było by wszędzie były takie same o takim samym układzie i rozmieszczeniu państw pkt itp--Adamt rzeknij słowo 23:56, 12 paź 2012 (CEST)

Konkurs Piosenki Eurowizji 1977

Mi się wydaje że jest ok.--J.Dygas (dyskusja) 16:21, 14 paź 2012 (CEST)

Heeee?Gdzie cię prosili?Jestem 1-ym który napisał do ciebie.Wytłumacz mi to.--J.Dygas (dyskusja) 16:27, 14 paź 2012 (CEST)

Sorry,zauważyłem.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 16:29, 14 paź 2012 (CEST)


Sorry,ale właściwie mają rację.Nie wkładamy tu żadnych flag.Flagi potrzebne są artach sportowych,geograficznych,historycznych,ale naprawdę nie tu.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 16:35, 14 paź 2012 (CEST)

Ok.Taką odpowsiedź akceptuję.Super.Prost.(po niemiecku na zdrowie) .--J.Dygas (dyskusja) 16:58, 14 paź 2012 (CEST)

Twoja strona

Możesz coś dodać?Przynajmniej jakie znasz języki,czym chcesz się zajmować na wikipedii.To by nam pomogło w komunikowaniu się,a tobie by pomogło z załapaniem kontaktów w tych samych rodzajach artów.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 17:09, 14 paź 2012 (CEST)

Super.Gratuluję.Pozdrawiam serdecznie.--J.Dygas (dyskusja) 18:48, 15 paź 2012 (CEST)

Uprawnienia

Witaj. Włączyłem Ci uprawnienia redaktora Wikipedii. To juz zobowiązuje. Prosze o bezwzględne dodawanie źródeł do umieszczanych informacji i dbałość o merytoryczność artykułów i edycji. --Adamt rzeknij słowo 01:07, 21 paź 2012 (CEST)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 01:15, 21 paź 2012 (CEST)

Odp:Odp. Uprawnienia

Dodawanie źródeł jest proste Po przykładowym zdaniu: Adam jest administratorem Wikipedii wstawiasz

<ref>[[Wikipedia:Administratorzy]]</ref> 

a na końcu artykułu szablon

{{Przypisy}} 

Możesz o tym przeczytać na stronie Pomoc:Przypisy --Adamt rzeknij słowo 10:32, 21 paź 2012 (CEST)

Linkowanie

Witaj Dwa techniczne pytania Jakia masz rozdzielczość i wielkość ekranu i czy masz włączony gadżet związany z linkowaniem (czy widzisz przekierowania w kolorze zielonym)? --Adamt rzeknij słowo 10:45, 27 paź 2012 (CEST)

 • Jeżeli masz zielony czyli widzisz zielony kolor to sygnał by zmienic go na niebieski :) Wspomonam o tym odnośnie linków w artykułach do języków czyli nie polski ale język polski. --Adamt rzeknij słowo 22:37, 27 paź 2012 (CEST)
  • Ok otwórz preferencje (zakładka na górze) tam masz zakładke gadżety a w niej sekcja Wygląd zaznacz 4 okienko i zatwierdź. Doprowadzając artykuł do stanu idealnego poprawiamy przekierowania w hasłach do ich bezpośrednich przekierowań. Kolor zielony znaczy iz mamy przekierowanie do przekierowania a nastepnie do artykułu właściwego. Przy dużej ilość przekieroań wydłuża to otwarcie strony. --Adamt rzeknij słowo 00:20, 28 paź 2012 (CEST)

Odp:Commons Wikipedia

Wiele zrobic nie możesz Loga maja swoje prawa autorskie i nie mozna ich publikowac bez zgody wlaściciela log prawdopodobnie organizatorów Eurowizji. Zapytaj kolegę Masura on jest administratorem na commons i zna sie lepiej na prawach autorskich grafik --Adamt rzeknij słowo 14:40, 28 paź 2012 (CET)

Commons Wikipedia

Nie możemy ładować plików, które nie są na wolnych licencjach lub do których nie dysponujemy prawami autorskimi. Masur juhu? 16:56, 28 paź 2012 (CET)

Odp:Konkurs Piosenki Eurowizji 2010

MOże ładniejsze może i nie kwestia gustu Zobacz ile razy jest linkowane np Serbia w Konkursie Piosenki Eurowizji ? 5-6 razy ? I podobnie inne państwa Pytanie po co ? i Drugie juz nie pytanie ale stwierdzenie: to jest niezgodne z zasadą linkowania. Jeżeli flagi muszą być w tabelach półfinałowych to w finałowej jest to dublowanie A mamy jeszcze flagowanie w sekcji Wyniki jury/widzów. Uważam to za zbędne ozdobniki Tworzymy Encyklopedię z hasłami a nie strone fanowską Eurowizji. --Adamt rzeknij słowo 22:45, 5 lis 2012 (CET)

Stanisław Grędziński

Witaj! Coś tam się popsuło/skopiowało przy edycji ;) Przywróciłem starą wersję, info o wnuczkach bez źródeł, więc usunąłem, zresztą było napisane kompletnie nieencyklopedycznym językiem (unikamy wartościujących przymiotników). Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 17:41, 28 lis 2012 (CET)

?

Co to znaczy „zwycięzca członków” (jak napisałeś tu)? Proponuję jakoś inaczej nazwać ten punkt. Pozdrawiam, tsca (dyskusja) 10:30, 29 lis 2012 (CET)

Rusłana

Rusłana Łyżyczko jest nie tylko piosenkarką, była też posłanką, podstawowy zapis powinien więc znajdować się pod imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 16:15, 29 lis 2012 (CET)

Alyona Lanskaya

SuperPower (dyskusja) 17:28, 9 gru 2012 (CET)

Gwiazda za Konkurs Piosenki Eurowizji

Za niegasnący zapał przy pracy nad tematyką Konkursu Piosenki Eurowizji od Zsuetam'a.

Jeszcze nigdy nie przyznawałem gwiazdy za wybitną pracę w danej dziedzinie... Ale musiałem właśnie pierwszy raz to zrobić. Twoja aktywność przy artykułach związanych z Eurowizją jest fenomenalna. A artykuł o Konkursie Piosenki Eurowizji 2012 jest praktycznie w tej chwili idealny, tak właśnie powinny wyglądać wszystkie strony na Wikipedii o tym festiwalu. Co prawda uzupełniłbym jeszcze na jakiej podstawie OGAE wytypowało swoich faworytów, aczkolwiek zwijane wyniki widzów i jurorów, czytelne tabele i wprowadzenie bardzo solidnej treści do strony to coś rewelacyjnego. Solidnie, genialnie, fantastycznie, oby tak dalej! Serdecznie pozdrawiam, Zsuetam (dyskusja) 20:08, 21 gru 2012 (CET).

Ad:PSY_(raper)

Ad:PSY_(raper)

Zgodnie z zasadą pisania tytułów obowiązuje nas zapis encyklopedyczny, nie kapitalizujemy wszystkich liter w tytułach, stosujemy regułę: pierwsza litera duża reszta małe i pomimo iż zainteresowani sami piszą się z wielkich (np. Lego, Fun (grupa muzyczna), Eve Online). Oczywiście co innego jeśli jest to skrót. Nie znalazłem nigdzie znaczenia liter PSY jeśli masz jakieś źródła, że to skrót proszę dodaj je. Polecam też dyskusję na ten temat w Kawiarence [4]. Stanko (dyskusja) 10:11, 22 gru 2012 (CET)

Odp: Eurowizja

Hej. Dzisiaj akurat nie mam czasu za bardzo :/ Ale jeśli chodzi co do artykułu Loreen to jest bardzo dobrze napisana... dokładnie co pisze w Wikipedii angielskiej, a nawet więcej. Do tego mnóstwo przypisów. Wiem, bo śledzę ten artykuł od początku SuperPower (dyskusja) 18:36, 2 sty 2013 (CET)

 • No jasne w weekend będę miała dużo czasu to na pewno się kimś zajmę :) SuperPower (dyskusja) 19:07, 2 sty 2013 (CET)

Dyskografia Engelberta Humperdincka

Witaj. A źródła gdzie są? Powiem ci że to jest porażające jesteś redaktorem a wstawiasz artykuł z tabelkami z mnóstwem dat i cyferek bez żadnego poświadczenia ich prawdziwośći w źródłach których dołączenia do hasła poskąpiłeś.:-( Chyba że to to lista przebojów Adult Contemporary ale to jest niepodlinkowane gdzie niby czytelnik miałby błąkając sie tego szukać, ma sobie to wygooglować? Mam nadzieję że szybko tą usterkę usuniesz dodając stosone źródła. Pozdrawiam. Grzegorznadolski (dyskusja) 19:27, 3 sty 2013 (CET)

Po pierwsze skomentuję Twoją wypowiedź Tabelę wstawiłem z angielskiej Wikipedii, tam też źródeł nie było Co??? Przyznajesz się do skopiowania całych tabel wraz z zawartością (powyżej zacytowane twoje zdanie i słówko albums na górze tego hasła świadczy o tym), które jest dziełem tamtejszych wikipedystów, w dodatku są to nieuźródlowione informacje. Tam na angielskiej wiki ktoś to stworzył a Ty przywłaszczyłeś sobie niejako pracę tamtych wikipedystów, gdyż zapisałeś to jako swoją edycje to wbrew licencji commons używanej na wikipedii, bo teraz figuruję to jako Twoja praca bez najmniejszej wzmianki w historii edycji że ktoś jeszcze oprócz Ciebie stworzyłe te tabele i ich zawartość. Nie wolno tak robić. Po drugie zaś jak coś jest nierzetelne to omijaj to szerokim łukiem a nie ochoczo kopiuj i wstawiaj do wiki. Przykro mi że musiałeś to przeczytać, ale to niestety prawda. Nie wiem co z tym zrobić i czy należycie trafnie oceniam tą sytuację, być może będę musiał tą sprawę z kimś skonsultować. Pozdrawiam. Grzegorznadolski (dyskusja) 20:27, 3 sty 2013 (CET) Chciałeś dobrze rozumiem. Tłumaczyć można ale Twój wyglądał kubek w kubek jak ten z angielskiej Wikipedii. Ja niestety muszę to z kimś kompetentym bardziej ode mnie omówić. Być może pójdzie do kasacji a być może nie ale zalecam chwilowo wstrzymanie sie od jego edytowania. Ty skasować go nie możesz może to zrobić tylko admin. Pozdrawiam. Grzegorznadolski (dyskusja) 21:04, 3 sty 2013 (CET) Hej. Pomijając totalny brak tekstu w tym artykule i wystające kolumny w tabelach... Przy tłumaczeniu z innego języka pomocny jest szablon {{Przetłumaczony}}, który wstawiany jest na strony dyskusji. Polecam Pomoc:Kopiowanie wewnątrz Wikipedii#Kopiowanie z innego języka. Przypomnę, że tłumaczenie hasła nie tłumaczy braku źródeł. Pozdrawiam, Openbk (dyskusja) 21:40, 3 sty 2013 (CET) Jak widzisz powyżej udało się odratować Twój artykuł (tymczasem). Koniecznie czym prędzej znajdź źródła bo takie nieuźródlowione artykuły prędzej czym później trafiają do poczekalni a nie mające źródeł artykuły zwykle kończą w koszu. Pamiętaj też o wstawianiu wspomnianego powyżej, szablonu tłumaczenia, na stronę dyskusji, jeśli bedziesz akurat tworzył artykuł bazując na artykule innojęzycznej Wikipedii. No i źródła bo za to na wiki jak widzisz jest list gończy na autora artu wystawiany(żart). Pozdrawiam :-) Grzegorznadolski (dyskusja) 22:11, 3 sty 2013 (CET) Spoko ja też postąpiłem niekompetentnie powinienem przenieść Twój artykuł do brudnopisu i powiadomić Cię o koniecznych poprawkach takich jak choćby o konieczności uzupełnienia artykułu o brakujące źródła i wstawienie szablonu tłumaczenia skoro ten artykuł powstał na bazie artykułu z en-wiki. Taka była prawidłowa ścieżka postępowania w tej sytuacji. Spokojnie mnie też gonią i słusznie (dzisiaj jeden z z moich artykułów wylądował w poczekalni z powodu braku źródeł i mizernej jednolinijkowej postaci). Weryfikowalność to podstawa inaczej każdy by pisał sobie co mu ślina na pióro naniesie. Pozdrawiam. Grzegorznadolski (dyskusja) 22:35, 3 sty 2013 (CET)

Wikipedysta:Serecki/brudnopis

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:47, 4 sty 2013 (CET)

Odp:Rafał Mroczek

Odp:Rafał Mroczek

Cześć! Piszemy Wikipedię, a nie tańcopedię czy gwiazdolodopedię. Mroczek jest aktorem, a nie uczestnikiem programu rozrywkowego. Dlatego proszę o wyważenie proporcji treści w haśle, tak aby hasło miało charakter wyciągu z encyklopedii, a nie relacją z udziału w dwóch programach telewizyjnych. Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 19:11, 5 sty 2013 (CET)

Nina Zilli

No siema :) Jak by co to ja robię to Ninę i mam ją sporo w swoim brudnopisie już, więc wiesz... :D A ty możesz już jechać śmiało do 2011. Pozdrawiam :) SuperPower (dyskusja) 22:16, 8 sty 2013 (CET)

 • Skończyłam. Jak byś chciał to rzuć okiem czy zrobiłam jakieś błędy przez przypadek. Pozdrawiam. SuperPower (dyskusja) 18:25, 9 sty 2013 (CET)
  • No nie za bardzo widzę :/ Najlepiej by było, gdybyś to edytował, a potem ja bym porównała wersje... No i myślę, że śmiało możemy iść do 2011 :D SuperPower (dyskusja) 22:57, 9 sty 2013 (CET)

Sean Paul

Witaj! Oznaczyłeś jako przejrzane takie wandalizmy IP. Teraz trzeba na nowo edytować.--Basshuntersw (dyskusja) 13:23, 11 sty 2013 (CET)

Wikipedysta:Serecki/brudnopis

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 03:58, 14 sty 2013 (CET)

Odp:Kraje w ESC

Witaj Jeżeli wyniki sa podane na jednej oficjalnej stronie wystarczy dodać przypis w tytule sekcji nad tabelką Powtarzanie źródeł takich samych w kazdej linijce nie ma sensu. Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 20:23, 24 sty 2013 (CET)

Zaproszenie do wikiprojektu

Wyróżnienia

Witaj! Jestem pod wrażeniem twojego wkładu w różnego rodzaju artykuły i biografie związane z Konkursem Piosenki Eurowizji. Mam zatem zaszczyt przyznać ci aż 4 nagrody Wikiprojektu Eurowizja.

Dziękuje i zapraszam do dalszej współpracy! :) --Miloszk22 (dyskusja) 14:04, 3 lut 2013 (CET)

Wikipedysta:Serecki

Witam. Twoja strona użytkownika została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 09:02, 4 lut 2013 (CET)

Dzięki za udział

Wielkie dzięki za udział w akcji Eurowizyjny Tydzień Szwedzki! W ramach małej nagrody za wkład w akcję, chciałbym ci wręczyć:

Pozdrawiam i zapraszam do kolejnej akcji: Eurowizyjny Tydzień Irlandzki. Miloszk22 (dyskusja) 18:16, 11 mar 2013 (CET)

Danny (piosenkarz)

Witaj po co przeniosłeś, skoro jest znany jako Dannny?--Basshuntersw (dyskusja) 06:26, 15 mar 2013 (CET)

Być może warto sprawdzić na notowaniach lub na innych stronach.--Basshuntersw (dyskusja) 16:00, 15 mar 2013 (CET)

Redaktor+twoja strona

Wstaw że jesteś redaktorem-Dziękuję.--J.Dygas (dyskusja) 15:00, 23 mar 2013 (CET)

Sorry,że na twojej stronie coś zrobiłem,wygląda lepiej.Pozdro.Przyjacielu.--J.Dygas (dyskusja) 21:05, 24 mar 2013 (CET)

Wikiprzyjaciel

Spójrz na moją stronę i jak chcesz dopisz sie.--J.Dygas (dyskusja) 21:08, 24 mar 2013 (CET)

Super, przyjacielu.--J.Dygas (dyskusja) 20:20, 28 mar 2013 (CET)

Eurowizyjny Tydzień Irlandzki

Dziękuje za udział w akcji Eurowizyjny Tydzień Irlandzki! W ramach małej nagrody za wkład w akcję, chciałbym ci wręczyć:

Pozdrawiam i zapraszam do kolejnych akcji! Miloszk22 (dyskusja) 18:55, 26 mar 2013 (CET)

Wikipedysta:Serecki/brudnopis

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:42, 6 maj 2013 (CEST)

Podziękowanie i zaproszenie

Dziękuje za udział w akcji Eurowizyjny Tydzień Holenderski! W ramach małej nagrody za wkład w akcję, chciałbym ci wręczyć:

Pozdrawiam i zapraszam do kolejnej akcji tym razem ogólnopolskiej pod nazwą: „Tydzień z Eurowizją”! Miloszk22 (dyskusja) 19:36, 9 maj 2013 (CEST)

Nauka polska

Zaakceptowałeś te dwie edycje w haśle Jacek Mączka, dlatego chciałem zapytać, czy faktycznie nie umieszcza się w Wikipedii informacji o czyichś naukowych niepowodzeniach, czy to może sam autor tego hasła (który swoją drogą, sam siebie dodał na Wiki) skasował tę krępującą dla niego informację: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Jacek_M%C4%85czka&diff=34926982&oldid=34673933 - Karol91 (dyskusja) 11:12, 10 maj 2013 (CEST)

 • Chyba się nie zrozumieliśmy. Zaakceptowałeś kasację tej informacji, dlatego moje pytanie brzmi, czy tego typu rzeczy nie umieszcza się w Wikipedii? To, że sam zainteresowany skasował tę informację można uznać za wandalizm i cenzurę. - Karol91 (dyskusja) 13:47, 10 maj 2013 (CEST)

Follow my heart

Witam. Dlaczego dwa pozostałe słowa tytułu piosenki pisane są z małej litery w nazwie artykułu? Zastanawiam się, dlatego pytam u źródła. Zsuetam (dyskusja) 19:25, 10 maj 2013 (CEST)

 • OK. Lepiej zmienić, gdyż opierając się na zasadach pisowni angielskich tytułów, to aktualna wersja jest błędna. Pozdrowienia, Zsuetam (dyskusja) 16:04, 11 maj 2013 (CEST)

Czy wiesz - Sieneke

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, i moim, --Joanna Kośmider (dyskusja) 06:25, 13 maj 2013 (CEST)

Podziękowanie

--Hortensja (dyskusja) 12:36, 13 maj 2013 (CEST)

Səbinə Babayeva w CzyWieszu

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Szoltys [DIGA] 21:03, 15 maj 2013 (CEST)

Czy wiesz - Səbinə Babayeva

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, i moim, --Joanna Kośmider (dyskusja) 07:16, 18 maj 2013 (CEST)

Piosenka dla Europy 2008

Cześć. Kolejny świetny artykuł w Twoim wykonaniu, wielkie gratulacje! Kilka lat temu artykuły "Piosenka dla Europy..." były usunięte z powodu małej użyteczności, obszernym braku źródeł i małej ilości treści. Natomiast w takiej formie wygląda to wręcz rewelacyjnie, temat w pełni wyczerpany, a artykuł mógłby powalczyć IMO nawet o DA. Sam planowałem kiedyś je reaktywować z poszerzeniem informacji, dlatego tym bardziej się cieszę, że coś takiego powstało! Należałoby chyba tylko poprawić zapis angielskich tytułów utworów, bo tam wielkość liter na znaczenie. Fantastyczna robota! Pozdrowienia, Zsuetam (dyskusja) 08:49, 20 maj 2013 (CEST)

 • PS. Dodam tylko prywatnie, że jestem natomiast przeciwnikiem oznaczania w tabelach kolorem czerwonym wokalistów zajmujących ostatnie miejsca w konkursach. Raz, że jest to nieczytelne, dwa, że nie jest to najważniejsza informacja, którą należałoby podkreślać, a trzy, że jest to dość dziwny zwyczaj przejęty z innych wersji językowych Wikipedii, w których w zdecydowanej większości zrezygnowano już z niego i oznacza się tylko miejsca na podium. Zsuetam (dyskusja) 08:56, 20 maj 2013 (CEST)
 • Z zasadami to się nie kłóci, natomiast en.wiki pomału już rezygnuje z oznaczania ostatnich miejsc, a ja tylko przekazałem swoje spostrzeżenie (że IMO utrudnia to czytelność). Natomiast to nie oznacza, że nie masz już takich rzeczy wprowadzić, bo to Twoja decyzja. :-) Co do pisowni angielskiej to są różne szkoły, ja znam taką, że wszystko piszemy z wielkich liter w wyjątkiem słów nie wskazujących na nic znaczącego, na przykład "and", "the", "of" i innych. Czyli "Thing We’ve Got", "Don’t Let the Fire Die" i tak dalej. W nazewnictwie muzycznym IMO to właśnie ta zasada w większości funkcjonuje. Pozdrowienia, Zsuetam (dyskusja) 20:05, 20 maj 2013 (CEST)

Anri Jokhadze

Cześć, chcę podziękować Ci za świetną poprawę, co prawda raczej stworzyłem zalążek a Ty wspaniale to rozbudowałeś, z resztą jak i wiele stron pozd :) Drzewianin (chętnie odpowiem) 09:00, 20 maj 2013 (CEST).

 • Cieszę się, rozumiem sam dużo piszę, bynajmniej zamiast kasy ma się satysfakcję, że robi się coś pożytecznego zamiast np. spędzać czas na facebooku czy grach :P Drzewianin (chętnie odpowiem) 12:47, 20 maj 2013 (CEST).

Barbara Dex Award

Cześć. Słuchaj, toczy się DNU nad usunięciem jednego z artykułów związanych z Eurowizją (Barbara Dex Award). Pomógłbyś mi to trochę uźródłowić i uzupełnić, żeby pozostało na Wikipedii? Bo generalnie szkoda będzie usuwać, jeżeli znajdą się wystarczające źródła potwierdzające istnienie tej nagrody. Pozdrawiam, Zsuetam (dyskusja) 12:22, 26 maj 2013 (CEST)

 • PS. O ile w ogóle da radę ocalić ten artykuł, bo w google zbyt wielu wiarygodnych źródeł to jednak nie znalazłem. Zsuetam (dyskusja) 12:27, 26 maj 2013 (CEST)
 • Rewelacja! Też właśnie chciałem jeszcze dopisać kilka zdań ze źródłami odn. stroju, który Barbara sama sobie zaprojektowała, ale w takim razie edytuj, a ja póki co zostawiam artykuł w spokoju, żeby uniknąć konfliktu edycji. Dzięki wielkie! Zsuetam (dyskusja) 12:55, 26 maj 2013 (CEST)
 • Jak zwykle fenomenalna robota, zmieniłem tylko cudzysłowie na polskie i kilka drobnych rzeczy, natomiast za całość chapeau bas! Zsuetam (dyskusja) 17:40, 26 maj 2013 (CEST)

Odp:5 (When the Music Dies)

Odp:5 (When the Music Dies)

Mógłbyś zajrzeć do togo zgłoszenia w Czy wieszu i skomentować lub też poprawić artykuł? Stanko (dyskusja) 16:36, 31 maj 2013 (CEST)

Poprawa hasła Luksemburg w Konkursie Piosenki Eurowizji

Witaj! Chciałbym wiedzieć dlaczego usunąłeś moje formatowanie tabeli. Występowały jakieś błędy? Pozdrawiam Miloszk22 (dyskusja) 17:56, 1 cze 2013 (CEST)

Dziękuję za odpowiedź. Ostatnio podobne problemy były z innymi hasłami (dzięki pomocy SuperPower myślałem, że wszystko już jest ok) jak widać jednak nie. Jeżeli możesz to sprawdź tutaj czy problem również występuje i gdybyś mógł napisz mi swoją rozdzielczość. Zobaczę co da się zrobić z tym fantem. Miloszk22 (dyskusja) 19:00, 1 cze 2013 (CEST)

Sasha Strunin

Witaj, zauważyłem ostatnio twój duży wkład w hasła o konkursie eurowizji, nie ukrywam że twoja praca wydaje sie bardzo rzetelna, dokladna i profesjonalna, tak wiec szczere gratulacje ode mnie. Natomiast zwracam sie do ciebie z prosba o pomoc nad haslem przedstawiajacym biografie polskiej wokalistki Sashy Strunin. Pracuje nad nim od kilku lat i absolutnie nie ma zadnych informacji, ktore trzebaby bylo do niego dodac, absolutnie wyczerpuje temat. Kilkakrotnie zglaszalem go do DA i PANDY, wielu uzytkownikow pomagalo mi nad nim pracować i dawalo cenne uwagi, ktore w miare wlasnych sil staralem sie zawrzec w hasle. Mialbym wiec prosbe do ciebie czy w wolnym czasie moglbys przyjrzeć mu sie i poprawic ewentualnie drobniejsze bledy, natomiast inne zastrzezenia wskazac tak abym mogl je poprawić. Nie zależy mi (na te chwile) na zadnym wyroznieniu ale na tym aby bylo to poprawnie napisane hasło, z ktorego potencjalny poszukiwacz info o wokalistce moze cos wyniesc. Z gory dziekuje za odp i udzielona pomoc. Pozdrawiam. 109.149.58.23 (dyskusja) 21:43, 6 cze 2013 (CEST)

Single

Witaj! W jednym z Twoich haseł zauważyłem wiele błędów, obawiam się, że błędy te powielasz. Błędy wskażę Ci na przykładzie artykułu „This Is My Life”. Należy zacząć od tego, że zamiast myślników stosujemy pauzy, nie stosujemy linków do dat, ewentualnie linki do roku w muzyce, lista utworów bez źródeł, formatu i daty wydania. Lista przebojów powinna być podzielona na rubrykę dla kraju (ew. regionu) i listy. Pozycje na notowaniu powinny być sortowane, a między liczbą a przypisem nie powinno być spacji, brak linku w linkach zewnętrznych do oficjalnej strony wykonawcy, ewentualnie głównych współwyznawców.--Basshuntersw (dyskusja) 12:22, 7 cze 2013 (CEST)

Infoboks jest "skrótem" tego co znajduje się w artykule, nie zastępuje treści artykułu. Myślę czymś takim.--Basshuntersw (dyskusja) 09:04, 8 cze 2013 (CEST) Witaj, nie dodawaj przecinków w liczbach (to nie angielki), zamiast tego stosuj spacje. Nadal błędne nazwy notowań i brak podziału, zobacz LOL <(^^,)>. Tytuły do poprawy, "A", "Of" i inne powinny zaczynać się małą literą.--Basshuntersw (dyskusja) 07:31, 12 cze 2013 (CEST)

Czy wiesz - Running Scared i When the Music Dies

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, i moim, --Joanna Kośmider (dyskusja) 07:02, 10 cze 2013 (CEST)

Białoruś w Konkursie Piosenki Eurowizji

Cześć. Trzeba przejrzeć pisownię wszystkich nazw własnych, zaczynając od nazwiska ministra kultury. Mogę pomóc, jednak, aby sprawnie to zrobić, musiałabym mieć listę tych nazw, co zaoszczędziłoby mi czasu podczas wyszukiwania i poprawianie ich w tekście i tabelach. Mogę zaproponować takie rozwiązanie: wypisz je do brudnopisu, a ja zapiszę je w transkrypcji z białoruskiego na polski. Obecnie są zapisy z rosyjskiego, angielskiego i jakieś hybrydy:) Farary (dyskusja) 22:52, 7 lip 2013 (CEST)

 • Dzmitryj Karakin
 • Uładzimir Karakin
 • Jacopo Massa (Włoch)
 • Aleks (Alaksiej) Kołczyn
 • Aleś Sobal
 • Siarhiej Hińko
 • Maryjo Hulinski
 • Alaksandr Wałoszczyk
 • Jauhien Sadouski
 • Ihnat Jakowicz

Farary (dyskusja) 19:16, 11 lip 2013 (CEST)

Czy wiesz – Birds (singel Anouk)

Dziękujemy i prosimy o więcej, Stanko (dyskusja) 11:04, 8 lip 2013 (CEST)

Gravity

Witaj! Bardzo interesujący artykuł o singlu Gravity Zlaty Ogniewicz, natomiast (nie wiem czy wiesz) single wokalistów, którzy nie mają swoich biogramów na Wikipedii są nieency i mogą szybko polecieć po dyskusji na DNU. Dlatego dobrze byłoby pójść tym tropem i napisać biogram Zlaty, która mimo braku albumów zajęła miejsce na festiwalowym podium, co czyni ją encyklopedyczną. PS. Bardzo interesujący także artykuł o Birds, który pewnie niedługo pojawi się w CzyWieszu, gratulacje! Zsuetam (dyskusja) 09:39, 9 lip 2013 (CEST)

Odp:Transkrypcja

Odp:Transkrypcja

W białoruskich mediach występuje powszechnie jako Егіязар Фарашан czyli Jehijazar Faraszan. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 22:52, 10 lip 2013 (CEST)

Piosenka dla Europy 2009

Cześć! Dzisiaj wyjątkowo obejrzałem cały konkurs Piosenka dla Europy 2009, więc wziąłem się przy okazji za pisanie artykułu na jego temat, wzorowanego na Twoim dotyczącym 2008 roku. A piszę do Ciebie tylko i wyłącznie dlatego, żeby Cię poinformować, żebyśmy czasem oboje nie robili tego samego jednocześnie (chociaż wiem, że teraz na głowie masz przygotowanie artykułów o krajach i ich reprezentantach, więc pewnie artykuły o eliminacjach odłożyłeś na inny termin). Pozdrawiam, Zsuetam (dyskusja) 19:29, 11 lip 2013 (CEST)

 • Sekundę temu dodałem go do przestrzeni głównej! :-) Zsuetam (dyskusja) 12:32, 12 lip 2013 (CEST)
 • A jak chcesz, generalnie chciałem poczekać jeszcze kilka dni i poszperać jeszcze w necie, a nuż znalazłbym jeszcze coś godnego dodania, ale to zawsze można zrobić także w trakcie zgłoszenia, więc możesz zgłosić. :-) Ja do CzyWiesza wrzucę. Zsuetam (dyskusja) 12:50, 12 lip 2013 (CEST)

Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/Podaj cegłę

Cześć. Zapraszam do zapoznania się z treścią strony i wpisania się w tabele zwycięzców w ostatnim DNA. Farary (dyskusja) 22:10, 12 lip 2013 (CEST)

Nagroda im. Barbary Dex

Cześć! Nie zastanawiałeś się, żeby wrzucić artykuł o nagrodzie do PANDY a następnie spróbować otrzymać DA? Byłby to ciekawy przypadek, gdyż jeszcze w zeszłym miesiącu artykuł był kwalifikowany do skasowania, a w tej chwili jest on moim zdaniam napisany bardzo solidnie. Zsuetam (dyskusja) 15:40, 17 lip 2013 (CEST)

 • Decyzja należy do Ciebie, natomiast istotą DA jest przede wszystkim nie ilość tekstu, a wyczerpanie tematu. W tym przypadku moim zdaniem całościowo artykuł jest wyczerpujący, wydaje mi się, iż ciężko byłoby go jeszcze jakoś znacząco rozszerzyć. Ilość tekstu nie jest problemem, ostatnio został wyróżniony między innymi artykuł .sj, który ma jeszcze mniejszą zawartość znaków. Zsuetam (dyskusja) 17:46, 17 lip 2013 (CEST)

Gruzińska transkrypcja

Witaj, możemy tak zrobić. Pozdrawiam, Loraine (dyskusja) 20:39, 18 lip 2013 (CEST)

Hej, niektóre nazwiska na liście są zapisane alfabetem ormiańskim, z tymi mi tak prosto nie pójdzie, ale postaram się zająć również tym. Loraine (dyskusja) 21:17, 18 lip 2013 (CEST)

Witaj ponownie :) Gruzinów masz zrobionych. Jeśli chodzi o te nazwiska ormiańskie to jednak nie dam rady, mogłabym coś pokręcić. Chyba że masz te nazwiska w transkrypcji angielskiej/rosyjskiej, to przerobię je bez problemu na polski zapis. Pozdrawiam, Loraine (dyskusja) 19:22, 19 lip 2013 (CEST)

Gotowi. Loraine (dyskusja) 22:27, 20 lip 2013 (CEST)

Czy wiesz - Birds (singel Anouk)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, i moim,--Joanna Kośmider (dyskusja) 06:35, 23 lip 2013 (CEST)

Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Szwecja w Konkursie Piosenki Eurowizji/2

Cześć. Błędnie zgłosiłeś hasło do drugiej dyskusji nad DA, ale już naprawione, nic strasznego się nie stało. Na przyszłość uważniej czytaj instrukcję na stronie Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów:) Farary (dyskusja) 20:04, 24 lip 2013 (CEST)

Ad:Dyskusja:Konkurs_Piosenki_Eurowizji_1957 i inne

Ad:Dyskusja:Konkurs_Piosenki_Eurowizji_1957

Witaj! Nie ma się co obawiać, bo zgłoszenia do usunięcia dotyczą stron dyskusji, nie samych artykułów :) Pozdrawiam, MATEUSZ.NS dyskusja 19:52, 4 sie 2013 (CEST)

Nie ma sprawy :) MATEUSZ.NS dyskusja 20:02, 4 sie 2013 (CEST)

Ocena jakości artykułów o Eurowizji

Cześć! Znaczna większość wikipedystów po dyskusji w kawiarence na temat ocena jakości w dyskusjach artykułów w Wikiprojekcie:Eurowizja zdecydowała o ich zbędności, wadliwości bądź nawet szkodliwości ze względu na tworzenie subiektywnych kryteriów oceny przez jednego usera bez żadnej dyskusji z innymi. Dlatego też następuje usunięcie szablonów subiektywnych ocen ze stron dyskusji artykułów. Piszę informacyjnie, bo widziałem Twój rewert edycji bota w jednej z dyskusji artykułu. Zsuetam (dyskusja) 06:54, 5 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Marco Mengoni

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:52, 9 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Didrik Solli-Tangen

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 07:17, 10 sie 2013 (CEST)

Drip Drop

Hej. W artykule Drip Drop użyłeś przypisu o nazwie „safura1”, ale go wcześniej nie podałeś, w związku czym pojawia się informacja o błędzie przypisów. Dasz radę to naprawić? Openbk (dyskusja) 01:18, 15 sie 2013 (CEST)

Dzięki. :) Openbk (dyskusja) 01:14, 16 sie 2013 (CEST)

Akcja "Eurowizyjny Tydzień Belgijski"

Serdecznie dziękuję za Twój udział w akcji „Eurowizyjny Tydzień Belgijski”. Zapraszam do udziału w kolejnych akcjach. Miloszk22 (dyskusja) 13:03, 16 sie 2013 (CEST)

Trwa głosowanie w wikiprojekcie Eurowizja

Link Miloszk22 (dyskusja) 13:42, 17 sie 2013 (CEST)

Zmiana tabel "Uczestnictwo"

Trwa głosowanie w tej sprawie i do czasu jego zakończenia proszę nie zmieniaj treści artykułów, tym bardziej, że głosowanie odwołuje się do niektórych z nich jako przykładów. Co do Twojej propozycji z łączeniem komórek w tabeli, jeżeli wygra opcja półpauza to wtedy zadecydujemy czy łączyć czy nie. Pozwolę sobie powrócić do poprzednich wersji. Przez tyle czasu był taki bałagan w tych hasłach więc ten krótki czas na głosowanie nic nie zmieni. Przy okazji gratuluję wczorajszej ekspozycji na SG w większości Twojego Dobrego Artykułu – Rosja w KPE :)! Pozdrawiam Miloszk22 (dyskusja) 14:22, 18 sie 2013 (CEST).

Czy wiesz – Witloof Bay

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:07, 22 sie 2013 (CEST)

Odp:1 (Dania w Konkursie Piosenki Eurowizji)

Odp:1 (Dania w Konkursie Piosenki Eurowizji)

Jeśli masz już gotowe 5-8 nowych (lub poprawionych) haseł to utwórz osobną sekcję w czywieszu i wrzuć je tam (i to jedno o Danii przenieś). W razie problemów - pytaj :) Stanko (dyskusja) 14:03, 25 sie 2013 (CEST)

Czy Wiesz

[5] – dlaczego usuwasz fragmenty dyskusji? Litwin Gorliwy Odpowiedz zoilowi 02:25, 28 sie 2013 (CEST)

Polska!

Wykonujesz rewelacyjną robotę z państwami na ESC, ale tak sobie pomyślałem, że jeżeli nadal masz w planach kontunuację tego projektu, to może czas na Polskę? Żeby ją tak sowicie uzupełnić i uźródłowić. Na Danię do DA jeszcze nie głosowałem, bo duużo do czytania i zostawiłem na najbliższe dni analizę artykułu. :-) Zsuetam (dyskusja) 11:52, 29 sie 2013 (CEST)

Patriotyzm musi być! Tym bardziej, że podobno mamy wrócić na 20. rocznicę debiutu. Info sprzed 10 minut tutaj. Zsuetam (dyskusja) 22:50, 29 sie 2013 (CEST)

Odp:MegaCzyWiesz dotyczący historii Danii w Konkursie Piosenki Eurowizji

Odp:MegaCzyWiesz dotyczący historii Danii w Konkursie Piosenki Eurowizji

Dałoby radę dodać jeszcze przynajmniej jedno pytanie? Cztery to może być dość pustawo na SG :) Stanko (dyskusja) 21:31, 29 sie 2013 (CEST)

Jest sprawa :) Mamy tam cztery zajawki. Czy w pierwszej piszesz o wykorzystaniu obu pytań? Bo jeśli tak to nie wiem czy to przejdzie, nie chodzi o pytania ale o to ze odnoszą do tego samego hasła. Zaraz zrobię tą ekspozycję, zobaczymy jak to wygląda, ale przejrzyj czy nie dałoby jednak dodać czegoś jeszcze :) Stanko (dyskusja) 16:37, 2 wrz 2013 (CEST) Ekspozycja jest tu Wikiprojekt:Czy wiesz/ekspozycje/2013-09-12. Stanko (dyskusja) 16:46, 2 wrz 2013 (CEST) Będzie ok, krótko ale dobrze :) Stanko (dyskusja) 19:07, 2 wrz 2013 (CEST)

Czy wiesz – PeR (zespół muzyczny)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:44, 3 wrz 2013 (CEST)

Akcja "Eurowizyjny Tydzień Gruziński"

Serdecznie dziękuję za Twój udział w akcji „Eurowizyjny Tydzień Gruziński”. Zapraszam do udziału w kolejnej akcji. Miloszk22 (dyskusja) 11:25, 7 wrz 2013 (CEST)

Maroko w Konkursie Piosenki Eurowizji

Czy ten artykuł nadawał by się na DA? Maattik (dyskusja) 16:49, 7 wrz 2013 (CEST)

Megaczywiesz – Dania w Konkursie Piosenki Eurowizji

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 08:52, 12 wrz 2013 (CEST)

Czy wiesz – Sopo Gelowani i Nodiko Tatiszwili

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:34, 13 wrz 2013 (CEST)

Akcja „Eurowizyjny Tydzień Niemiecki”

Serdecznie dziękuję za Twój udział w „Eurowizyjnym Tygodniu Niemieckim”. Zapraszam do udziału w kolejnych akcjach. Miloszk22 (dyskusja) 17:15, 13 wrz 2013 (CEST)

The Voice of Poland 1

Elfhelm (dyskusja) 21:06, 13 wrz 2013 (CEST)

Czy wiesz – Standing Still

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 15:29, 19 wrz 2013 (CEST)

Tydzień Artykułu Bułgarskiego

Drzewianin (dyskusja) 20:38, 22 wrz 2013 (CEST).

Czy wiesz – Gianluca Bezzina

Dziękujemy i prosimy o więcej, Zsuetam (dyskusja) 12:05, 28 wrz 2013 (CEST)

Matylda Damięcka w czywiesz

Dłaczego usunąłeś moją propozycję do czywiesza w postaci artykułu Matylda Damięcka? Lowdown (dyskusja) 16:05, 28 wrz 2013 (CEST)

Miałem nadzieję, że naprawisz ten błąd i przywrócisz tę treść. Ale musiałem zrobić to sam... Lowdown (dyskusja) 20:57, 29 wrz 2013 (CEST)

Błąd w dzisiejszym Czywieszu

Ja nie mam uprawnień do poprawiania SG. Napisz, proszę, do administratorów. Pozdrawiam--Joanna Kośmider (dyskusja) 15:39, 15 paź 2013 (CEST)

Już złożyłam prośbę do administratorów. --Joanna Kośmider (dyskusja) 16:37, 15 paź 2013 (CEST)

Konkurs Piosenki Eurowizji 2005

Można to lepiej zlokalizować,na mapie Kijowa,i nie na lewej stronie tylko w infoboksie z mapą.Pozdrawiam serdecznie.--J.Dygas (dyskusja) 23:38, 5 lis 2013 (CET)

Oczywiście że się pokaże tylko trzeba dodać kod mapy.--J.Dygas (dyskusja) 23:53, 5 lis 2013 (CET)

No widzisz,funkcjonuje:=)--J.Dygas (dyskusja) 00:13, 6 lis 2013 (CET)

Umberto Eco

Myślisz, że Umberto Eco naprawdę napisał książkę Andrzej - małpa czy zwierze? (2005)? Bo zatwierdziłeś taki wpis Hebius (dyskusja) 11:49, 4 gru 2013 (CET)

Życzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,jako wikiprzyjaciel życzy ci Jurek z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 10:27, 24 gru 2013 (CET)

Teddy Scholten

Dotyczy tej edycji. Niepotrzebnie usuwasz puste wiersze pomiędzy sekcjami. Uzus jest odwrotny i utrwalony, robią tak też boty czy skrypty, więc szybko ktoś lub coś to przywróci do poprzedniej postaci. Ponadto te odstępy pomagają w nawigacji czy też ogólnie w obserwacji teksu i obserwowaniu charakterystycznych miejsc. Taka zbitka utrudnia zaś analizę tekstu. Beno @ 07:52, 31 gru 2013 (CET)

Życzenia Noworoczne

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014.Wikiprzyjacielskie życzenia Noworoczne na 2014 Rok.--J.Dygas (dyskusja) 20:27, 31 gru 2013 (CET)

Czy wiesz - Tamara Gee

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Nedops (dyskusja) 13:04, 1 sty 2014 (CET)

Isis Gee

Witaj! Gratuluję ładnej rozbudowy artykułu o Tamarze Gee. Jedno jednak co rzuciło mi się w oczy to fakt, że w artykule nie ma w ogóle żadnej wzmianki o tym, iż występowała pod pseudonimem Isis Gee (czytamy o zmianie pseudonimu, ale nie wiemy jaki był poprzedni z treści, jest jedynie niewielkim drukiem napisane w infoboxie). Trzeba to koniecznie dodać, IMO nawet w pierwszym zdaniu, że do 2013 występowała jako Isis (podobnie sprawa się miała m.in. z Snoop Lionem). Pozdrowienia, Zsuetam (dyskusja) 13:58, 1 sty 2014 (CET)

Krajowe Eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2004

Witaj! Zerknij proszę w wolnej chwili na ten artykuł, czy byłbyś w stanie jeszcze go ewentualnie rozbudować. Pisałem go z myślą o DA i moim zdaniem kwalifikuje się na wyróżnienie, ponieważ wyczerpałem wszelkie dostępne źródła internetowe i wydaje się być pełny. Ale im więcej informacji, tym lepiej. Zsuetam (dyskusja) 19:22, 6 sty 2014 (CET)

 • OK, zgłosiłem. Dzięki za sprawdzenie i uzupełnienie! Zsuetam (dyskusja) 15:25, 7 sty 2014 (CET)

Melodifestivalen 2009

Witaj! Dziękuję Ci za twoją ostatnią edycję w haśle Melodifestivalen 2009. Jednak chciałabym zwrócić twoją uwagę na linkowanie do głosowania telefonicznego jako Audiotele. Według definicji zawartym w haśle audiotele jest to zastrzeżony znak należący do Telewizji Polskiej, a Melodifestivalen nie jest organizowane przez polską telewizję publiczną (TVP) tylko przez szwedzką telewizję publiczną (SVT). W języku ang funkcjonuje nazwa Televoting, ale nie wiem czy w polskim jest odpowiednik czy można też używać tej samej nazwy. Zresztą myślę, że ujęcie tego jako głosowanie telefoniczne wystarczy. Pozdrawiam :) ƧuperÞoweя 22:09, 7 sty 2014 (CET)

Time to Party

Zauważyłem coś dziwnego :) To hasło wisi ciągle w Czywieszu a jest równocześnie wstawione już do jutrzejszej ekspozycji Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz/ekspozycje/2014-01-09. Nie wiem do końca gdzie powstała ta pomyłka, 3 podpisy już były, ekspozycja powstała jeszcze w grudniu, a teraz są 2 podpisy. Przyczynę będę w stanie sprawdzić dopiero wieczorem, ale piszę już teraz dla informacji, bo i tak je trzeba będzie usunąć z propozycji. Stanko (dyskusja) 08:45, 8 sty 2014 (CET)

Wikiurlop

Na razie ze względów prywatnych,rezygnuję z redagowania wikipedii.To jest informacja do wszystkich wikiprzyjaciół.Pozdrawiam i dla was owocnej pracy na wikipedii.--J.Dygas (dyskusja) 21:45, 8 sty 2014 (CET)

Czy wiesz - Time to Party

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Nedops (dyskusja) 03:13, 9 sty 2014 (CET)

Czy wiesz - Trackshittaz

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Nedops (dyskusja) 01:16, 15 sty 2014 (CET)

Czy wiesz - Conchita Wurst

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Nedops (dyskusja) 03:46, 19 sty 2014 (CET)

Buranowskije Babuszki

Cześć. W tej edycji wprowadziłeś mnóstwo zmian i wszystkie bez źródeł. Nie rób tak więcej. Przy dodawaniu źródeł zabrakło mi przypisu do akapitu, zaczynającego się Grupa wystąpiła w pierwszym półfinale, który.... Jeśli mogę prosić... Farary (dyskusja) 20:06, 23 sty 2014 (CET)

Czy wiesz - Keine Grenzen (album)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Einsbor (dyskusja) 10:21, 10 lut 2014 (CET)

Tydzień Artykułu Chilijskiego

Zapraszam Cię serdecznie. Torrosbak (dyskusja) 20:39, 17 lut 2014 (CET)

Ad:Dancing_with_the_Stars:_Taniec_z_gwiazdami

Ad:Dancing_with_the_Stars:_Taniec_z_gwiazdami

Ani jednego źródła. Wstyd, nie edycja Wikipedii. Lukasz Lukomski (dyskusja) 00:00, 27 lut 2014 (CET)

Ad:Dancing_with_the_Stars:_Taniec_z_gwiazdami

Ad:Dancing_with_the_Stars:_Taniec_z_gwiazdami

Po pierwsze łamiesz zasady używania rewertu - moja edycja nie była oczywistym błędem ani wandalizmem. Po drugie przywracasz wersję bez żadnych źródeł - to nie pierwsza taka twoja edycja, dlatego uprzedzam, za brak reakcji na kolejne upomnienia, odbiorę redaktora. Po trzecie nawet do mnie nie napisałeś o tej edycji, tylko wycofałeś. Nie tak się pisze Wikipedię, od edytora z ponad 5k edycji oczekuję więcej. Lukasz Lukomski (dyskusja) 00:26, 27 lut 2014 (CET)

Źródła przed informacją. Na Wikipedii nie ma miejsca na podawanie źródeł w wolnej chwili. To jest kilka ruchów palców na klawiaturze. Albo masz te źródła, albo ciach z hasła. Nie ma innej opcji. Za dużo śmiecia lata po hasłach bez dodanych źródeł. Lukasz Lukomski (dyskusja) 00:36, 27 lut 2014 (CET)

Taniec z gwiazdami

Coś popsułeś. Sprawdzaj proszę jak wygląda artykuł po twojej zmianie. Napraw zaraz! --WTM (dyskusja) 00:29, 27 lut 2014 (CET)

Czy wiesz - Margo

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Emptywords (dyskusja) 17:42, 9 mar 2014 (CET)

Disco Star

Witaj, mam takie pytanie czy może się orientujesz, kto mógłbym napisać do końca artykuł opisujący program telewizyjny emitowany na Polo TV Disco Star ???. Ja już trochę zacząłem w moim brudnopisie → [6] i chciałbym żeby ktoś profesjonalny to dokończył by móc utworzyć artykuł. Tak naprawdę to dziwi mnie , dlaczego nikt nie utworzył artykułu o tym programie telewizyjnym. To jest taki sam program jak X factor czy Must Be the Music. Tylko muzyka. Tylko, że śpiewają piosenki z jednego gatunku muzycznego.Pozdr. KamilQue 14:56, 25 mar 2014 (CET)

Czy wiesz - Molly Smitten-Downes

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Nedops (dyskusja) 22:01, 31 mar 2014 (CEST)

Czy wiesz - Basim

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Emptywords (dyskusja) 11:44, 2 kwi 2014 (CEST)

Eurowizja

Witaj! Widzę, że zajmujesz się Eurowizją na Wikipedii. Pamiętaj, gdy album studyjny wykonawcy został wydany to należało by do tego artysty dodać link. Tak samo jeżeli single, czy albumy były notowane np. w 20 i/lub pokryły się certyfikatem w jakimś kraju należy dodać do nich link. Basshuntersw (dyskusja) 16:06, 4 kwi 2014 (CEST)

Dzięki za edycje w „Undo” jednak mam kilka wątpliwości. Link do okładki powinien wyraźnie prowadzić do Commons, powinien być to ten link [[:en:File:Undo Sanna Nielsen.jpg|Okładka]]. Wprawdzie nie jest to obowiązkowe, jednak dobrze było by gdybyś używał polskiego cudzysłowu. Basshuntersw (dyskusja) 16:20, 4 kwi 2014 (CEST) Pomyliłem się co do Commons, to nie jest Commons, a link do angielskiej Wikipedii na której okładki są zamieszczane w ramach fair use. Co do pseudonimów, jeżeli pseudonim jest stosowany w zastępstwie imienia i nazwiska, pseudonim powinien być umieszczony po imieniu i nazwisku. Basshuntersw (dyskusja) 16:54, 4 kwi 2014 (CEST) W artykule Always (singel Arasha) linki do Eurowizji powinny być zapisane w ten sposób. Linki do rzeczowników mogą być zapisane z małej liter, jeżeli sytuacja tego nie wymaga. Używaj także półpauzy zamiast minusów. Basshuntersw (dyskusja) 17:06, 4 kwi 2014 (CEST)

Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/Podaj cegłę

Cześć. W kwietniowym DNA zająłeś pierwsze miejsce, gratuluję. Zajrzyj na podlinkowaną w nagłówku stronę i wybierz nagrodę, po czym poinformuj kolejną osobę z listy. Farary (dyskusja) 17:06, 5 kwi 2014 (CEST)

Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycje

Uważaj z wypowiedziami w tym tonie: Koleś, skądś Ty się wziął?!. Farary (dyskusja) 21:49, 6 kwi 2014 (CEST)

Czy wiesz - Ruth Lorenzo

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Nedops (dyskusja) 23:39, 7 kwi 2014 (CEST)

Konkurs Piosenki Turkowizji

Cześć! Rzuć proszę okiem w wolnej chwili, czy jest jeszcze możliwość uzupełnienia artykułu dot. Konkursu Piosenki Turkowizji, bo z chęcią zgłosiłbym go do CW, aczkolwiek aktualna polityka prowadzenia projektu pewnie zdyskwalifikuje go ze względu na istnienie 1300 znaków. Z góry dzięki, Zsuetam (dyskusja) 11:52, 18 kwi 2014 (CEST)

OK, przejrzę zaraz wszystko. Dzięki! Zsuetam (dyskusja) 13:46, 18 kwi 2014 (CEST)

Czy wiesz - Angel (singel Miki Newton)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Nedops (dyskusja) 23:33, 21 kwi 2014 (CEST)

Pochodzący z Francji zespół Elaiza

Wydaje mi się, że w infoboxie jest błąd. Dlaczego z Francji? Skrzeczk (dyskusja) 16:31, 26 kwi 2014 (CEST)

Elaiza

Cześć! Elaiza ma w infoboxie pochodzenie Francja, Paryż. To przypadkowy błąd spowodowany kopią wzoru infoboxu, czy faktycznie geneza zespołu sięga Francji? Bo de facto o tym kraju w artykule nic nie jest wspomniane. Zsuetam (dyskusja) 16:33, 26 kwi 2014 (CEST)

Tak myślałem, bo sam też zawsze kopiuję infobox i popełniam często podobne błędy, ale wolałem się upewnić. :-) Dzięki! Zsuetam (dyskusja) 09:25, 27 kwi 2014 (CEST)

Odznaczenie

Pragnę Ci wręczyć gwiazdkę, za aktywny udział w Tygodniu Artykułu Holenderskiego II w tworzeniu nowych artykułów pow. 5kB − III miejsce (3 artykuły). Drzewianin (dyskusja) 12:06, 30 kwi 2014 (CEST).

Garou

Proszę mi wytłumaczyć kto wystąpił na koncercie w Sali Kongresowej 20 lutego? Może to był jego sobowtór, tego artysty?

Modernizacja szablonu

Witaj! Chciałbym Cię poprosić (jako członka wikiprojektu Eurowizja) o opinie na temat planowanej modernizacji szablonu {{Eurowizja kraj infobox}}. Szablon jest już trochę zdezaktualizowany i przyda mu się porządne odświeżenie. Serdecznie zapraszam do dyskusji :) Miloszk22 (dyskusja) 15:52, 10 maj 2014 (CEST)

Ruth Lorenzo

Witaj! Sprawdź poprawki. Usunąłem wiele zbędnego kodu z dyskografii i wprowadziłem lepsze rozważania. Basshuntersw (dyskusja)

O co chodzi ze ścieżkami dźwiękowymi? Ona je nagrała? Jeżeli to tylko te dwa, to powinno być coś takiego jak tutaj. Basshuntersw (dyskusja) 17:39, 18 maj 2014 (CEST)

facebook

witam, czy źródła pochodzące np. z facebook czy twitter są akceptowane przy zgłoszeniu do DA? JakubS97 (dyskusja) 00:52, 23 maj 2014 (CEST)

Konkurs Piosenki Eurowizji 2014

Witaj! Nie używaj kolokwialnych określeń. Basshuntersw (dyskusja) 16:17, 28 maj 2014 (CEST)

Sasha Strunin

Cześc. Dużo pozmieniałem i zgłosiłem do DA. Mógłbyś zerknąć i ewentualnie wyrazić swoją opinię? JakubS97 (dyskusja) 22:11, 31 maj 2014 (CEST)

Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2014:05:05:Grzegorz Hyży

Witam, hasło przywróciłem podobnie jak dyskusje go dotyczącą. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 09:17, 2 cze 2014 (CEST)

Walia

Witaj, czy byłbyś zainteresowany wzięciem udziału w Akcji walijskiej? Jest parę artykułów, które mógłbyś, jeśli chcesz, napisać, np. Cân i Gymru, Hogia'r Wyddfa, Emma (piosenkarka) (en.) czy też Eileen McGann. Co Ty na to? Marycha80 (dyskusja) 15:34, 12 cze 2014 (CEST)

Aleksandra Strunin-Alexandra Strunin

cześć, mam mały problem, nie wiem co sie stało. znalazły się źródła co do poprawnej formy nazwiska wokalistki, postanowiłem jednak nie nazywać nim hasła bo ktoś kto szukałby o niej info po prostu mógłby mieć problemy ze znalezieniem, zmieniłem więc na Alexandra Strunin, nie wiem dlaczego więc istnieje nadal Aleksandra Strunin, teraz wychodzi na to że istenią dwa hasła Sasha Strunin i Alexandra Strunin, nie wiem jak to naprawić, jeżeli wiesz i mógłbyś coś z tym zrobić to Alexandra Strunin jest tą stroną która jej poprawna i to ta powinna zostać, nie wiem skąd natomiast Aleksandra Strunin, nagle się utworzyła zresztą patrząc na "historia i autorzy" są dwie edycje więc to Aleksandra Strunin utworzyło się od nowa ArturSik (dyskusja) 21:38, 12 cze 2014 (CEST)

 • w dodatku wchodzą w dyskusję:Alexandra Strunin pierwsze głosowanie do DA z 2010 zostało skasowane, też nie wiem o co chodzi, dziwne rzeczy się dzieją. ArturSik (dyskusja) 21:54, 12 cze 2014 (CEST)

Durne teksty

Dziękuję za niezwykle grzeczne potraktowanie mojej uwagi ;). Wyjaśnię, że moim obowiązkiem jako opiekuna jest prezentować czytelnikom rzeczy ciekawe. Nie wszystkie hasła są z punktu ciekawe, przynajmniej nie dla wszystkich. Takie można uratować wzbudzającym zainteresowanie pytaniem. Po drugie pytania nie mogą zawierać odpowiedzi, bo to zaprzecza idei samej rubryki. I po trzecie pytania nie mogą być za długie, bo czytelnik nie będzie ich czytał. To w ogólnym zarysie tyle. Belissarius (dyskusja) 21:50, 12 cze 2014 (CEST)

Wikidata

Witam, dodałem do repozytorium WD trzy artykuły muzyczne: Et uus saaks alguse, Nicky Stevens i Gerli Padar. Pozdrawiam --Pit rock (dyskusja) 08:57, 14 cze 2014 (CEST)

Tydzień Krajów Bałtyckich II

Za 3. miejsce w tworzeniu artykułów powyżej 2 kb. i znacznym poprawianiu starych Za 1. miejsce w tworzeniu artykułów powyyżej 5 kb

Gratulacje Karol990 (dyskusja) 22:17, 15 cze 2014 (CEST)

Sandra Oxenryd

Adamt rzeknij słowo 14:52, 25 cze 2014 (CEST)

Szerokość ilustracji

Ze względu na to, że różnie wyglądają szerokości ilustracji i kompozycja ilustracja+tekst na różnych urządzeniach (komputer/tablet/komórka) oraz na to, że każdy może sobie indywidualnie dobierać domyślną szerokość, zaleca się używanie samego |thumb|, bez ileśpx. Na razie ma to wyłącznie podstawy techniczne, nie jest decyzją społeczności, pewnie niedługo przedstawię temat w Kawiarence. Tar Lócesilion|queta! 01:50, 29 cze 2014 (CEST)

Eurowizja w Czywieszu

Nie mam nic przeciw Twemu zgłaszaniu haseł nawiązujących (bezpośrednio czy pośrednio) do KPE, ale proszę o dokładniejsze dopracowywanie haseł. To o zespole ABBA jest dobre i bardzo potrzebne, ale popełniłeś kilka błędów, które trzeba poprawić. Być może już to zrobiłeś, ale zrozum, że ja nie mogę czytać wszystkich zgłaszanych haseł kilkakrotnie, więc proszę o proste powiadomienie {zrobione}... Belissarius (dyskusja) 07:22, 13 lip 2014 (CEST)

Anjeza Shahini no usunięcia z CW

Nie reagujesz na pytania i prośby o poprawę artykułu. Traktuję to jako brak chęci współpracy i w związku z tym zgłoszenie z CW usuwam. Tak będzie w każdym przypadku braku kooperacji. Nie robisz projektowi łaski zgłaszając swoje hasła. Przypominam, że to jest wspólny projekt wymagający kooperacji wszystkich uczestników, ale nikt nikogo nie zmusza do udziału. Zastanów się więc, czy nadal chcesz zgłaszać swoje artykuły bez chęci do współpracy. Belissarius (dyskusja) 06:14, 20 lip 2014 (CEST)

Hari Mata Hari

Witam!

Dziękuję bardzo za okrojenie artykułu z wartościowych informacji odnośnie zespołu. Widzę, że nie warto było poświęcać swój czas i opisywać zespół, gdyż Twoja jedna edycja potwierdziła to, co każdy zapewne wie nt. artykułów na polskiej Wikipedii i tutejszych wikipedystów, którym ja teraz wstydzę się być. Szkoda, że pominąłeś podczas swojej edycji niektóre zawarte przeze mnie informacje i tak po prostu je usunąłeś. Dlatego było bardzo miło Cię poznać, ale to co tu wyprawiacie "eurowizyjni redaktorzy" woła o pomstę do nieba i nie zamierzam dłużej już tu nic zamieszczać ani edytować. Już w piaskownicy jest lepsza współpraca niż tutaj z Wami...

Pozdrawiam

Greg333

Hari Mata Hari

Konkurs Piosenki Eurowizji 1999 - coś ci to mówi, chłopczyku?

Usunąłeś informację o udziale i zwycięstwie w chorwackim festiwalu, gdzie zespół Hari Mata Hari w duecie z Niną Badrić "Ne mogu ti reći šta je tuga" zdobył główną nagrodę. Mam wymieniać dalej? Szkoda czasu dla takiej dziecinady, jaką tu uprawiasz. Komu próbujesz zamydlić oczy? Jak czegoś nie jesteś pewien to wypadałoby zapytać albo lepiej zapoznać się z właśnie edytowanym przez siebie artykułem...

Linki przecież są podane poniżej. Tak trudno poświęcić im kilka, kilkanaście minut?

Greg333

Odp:Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2014:04:29:Paulina Lenda

Cieszy że w końcu krążek można kupic w sklepie tyle że samo wydanie płyty nie czyni tej Pani encyklopedyczną. Płyta bez wydźwięku wśród słuchaczy to żadne dokonanie. Jakieś dobre notowania w ogólnopolskich mediach ta płyta zanotowała? --Adamt rzeknij słowo 13:37, 29 lip 2014 (CEST)

Odmiana edycji konkursu

Witaj! We wstępie do nowych artykułów nie odmieniałeś słowa Konkurs Piosenki Eurowizji, poprawiłem to w dwóch najnowszych Twoich artykułach, ale zauważyłem, że kilka poprzednich też ma taki zapis. Należałoby go poprawić, bo aktualne są błędne językowo. Zsuetam (dyskusja) 11:57, 2 sie 2014 (CEST)

Lior Narkis

Słuchaj, mam jeszcze jedno pytanie, czy ten ostatni album Liora (artykuł wskazuje na nazwę Be hadri) nie nazywał się Im tirtsi? Zsuetam (dyskusja) 09:42, 3 sie 2014 (CEST)

Prośba o źródła w artykule We Are the Heroes

Dziękujemy za napisanie artykułu We Are the Heroes. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/Podaj cegłę

Cześć! Gratuluję 4 miejsca. Skorzystałem z podziękowań kolegów na 1. i 2. miejscu, ty również masz taką możliwość. Życzę wielu wspaniałych artykułów, które niewątpliwie potrafisz tworzyć! Pozdrawiam! Torrosbak (dyskusja) 16:50, 12 sie 2014 (CEST)

Taniec z gwiazdami

Okej wyjaśnijmy to bo nie ma sensu tego zmieniać na okrągło. Jest to druga edycja show w Polsacie, tak się reklamują i tak jest, dla Polsatu jest to nowy program, mimo że formuła ta sama, 15 edycja byłaby gdyby to było w TVN ale w Polsacie program jest nowy, nowa nazwa, wszystko jest zresztą poukładane i wyjaśnione w haśle programu. dlaczego zamiast wyjaśnić to w dyskusji prowadzisz wojnę edycyjną, i po mojej zmianie przywracasz swoją wersję? ArturSik (dyskusja) 13:55, 23 sie 2014 (CEST)

Bruce

Witaj! Widziałem, że na liście cegieł jest książka Bruce, którą byłbym bardzo zainteresowany. Czy to ta sama pozycja którą wziąłeś jako nagrodę w kwietniu i nie została z listy wykreślona przypadkowo, czy inny egzemplarz książki? Zsuetam (dyskusja) 17:32, 25 sie 2014 (CEST)

Dzięki! Ciekawa ta pozycja, przeglądałeś już? Bo nie wiem, czy kupować. Zsuetam (dyskusja) 19:21, 25 sie 2014 (CEST) O, to może nabędę. :-) Dzięki! Zsuetam (dyskusja) 18:45, 28 sie 2014 (CEST)

Komitet Arbitrażowy

Pozwoliłem sobie zgłosić Twoją kandydaturę do KA, bo uważam, że byłbyś świetny. Jeżeli masz czas i chęci, spróbuj! :-) Pozdrawiam, Zsuetam (dyskusja) 20:17, 3 wrz 2014 (CEST)

EKi :)

Cześć, czy dałoby radę - jak wstawiasz szablon EK, to nie kasować jednocześnie informacji o martwym linku zewnętrznym. W ten sposób administratorzy nie muszą 2 razy więcej klikać i sprawdzać, czy rzeczywiście to jest powodem EK-a, bo również nie dajesz uzasadnienia :) Z góry dzięki. Emptywords (dyskusja) 17:58, 5 wrz 2014 (CEST)

 • Ja tam martwię się bardziej o innych, bardziej zapracowanych :) Dzięki i miłego dnia! Emptywords (dyskusja) 18:01, 5 wrz 2014 (CEST)

Strictly Come Dancing (Wielka Brytania)

Witam. Nie orientuję się zbytnio w tym temacie, ale można by przenieść Strictly Come Dancing (Wielka Brytania) pod Strictly Come Dancing, na en.wiki jest bez nawiasów, poza tym tutaj przekierowanie linkuje więc póki co nie nadaje się do usunięcia [7]. Pozdrawiam. Cynko (dyskusja) 20:16, 6 wrz 2014 (CEST)

Nie przenosimy haseł metodą kopiuj wklej, tylko za pomocą przycisku "przenieś", a jeśli wcześniej zostało utworzone przekierowanie i nie możesz samodzielnie przenieś artykułu, poproś jakiegoś admina o przeniesienie tudzież usunięcie przekierowania. Dzięki. Cynko (dyskusja) 22:04, 7 wrz 2014 (CEST)

Basshunter

Witaj! Zgłosiłem artykuł do Czy wiesza i DA, sprawdzisz? Basshuntersw (dyskusja) 06:18, 26 wrz 2014 (CEST)

Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami

Witam, nie rozumiem anulowania, bowiem w tym źródle nie jest wypisany ani jeden zwycięzca Tańca z gwiazdami, więc dlaczego jest użyty jako przypis potwierdzający wszystkich zwycięzców? Ten sam przypis jest też zastosowany w tabeli potwierdzający uczestników drugiej edycji prowadzonej przez Polsat i tam właśnie jest to prawidłowe, bowiem w źródle są podani tylko uczestnicy tej edycji, a nie zwycięzcy. Mam wrażenie, że tabela zwycięzców została po prostu skopiowana w całości od drugiej edycji wraz z źródłem do uczestników, ale potem osoba która to dodawała nie usunęła tego źródła odnoszącego się do 15 edycji. ƧuperÞoweя 16:55, 28 wrz 2014 (CEST)

Anżalika Ahurbasz-Jalinska

Cześć. Wycofałem Twoje zmiany w tym artykule, ponieważ wprowadziłeś wiele informacji pozbawionych źródeł (np. datę urodzenia − skąd ją znamy?), a także skasowałeś uźródłowione informacje i przypisy. Pamiętaj proszę, że informacje w Wikipedii powinny posiadać źródła. Pozdrawiam! Tomasz Bladyniec (dyskusja) 09:10, 15 paź 2014 (CEST)

Czy wiesz – Platin

Dziękujemy i prosimy o więcej, Stanko (dyskusja) 11:22, 12 gru 2014 (CET)

Konkurs Tygodnie Tematyczne

Witam. W Tygodniu Artykułu Maltańsko-Cypryjskiego wygrałeś w kategorii najwięcej artów w CW. Proszę o kontakt na maila. Soldier of Wasteland (dyskusja) 20:54, 19 gru 2014 (CET)

Jestem w WP:Administratorzy ze swoim mailem :P chocapic.duo.2 na gmail. Soldier of Wasteland (dyskusja) 13:26, 20 gru 2014 (CET)

DNA

Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię książki. Pozdrawiam. sp5uhe dyskusja 01:00, 20 gru 2014 (CET)

Gwiazdki za TAMC

Odznaczenie za najbardziej aktywny udział w TAMC w tworzeniu nowych artykułów pow. 5kb i poprawianiu starych − II miejsce (7 artykułów) Odznaczenie za najbardziej aktywny udział w TAMC w tworzeniu nowych artykułów pow. 2kb i poprawianiu starych − III miejsce (13 artykułów)

Gratuluję serdecznie! Karol 1111 dyskusja 18:54, 27 gru 2014 (CET)

Zgłoszenia czywieszowe

Jak się nie mylę masz na teraz 3 hasła w Czywieszu, w dwóch z nich są prośby o źródła. Zajrzyj tam proszę, popraw i daj znać w dyskusji pod zgłoszeniem. Stanko (dyskusja) 16:15, 28 gru 2014 (CET)

JazzSoul.pl

Ciacho5 (dyskusja) 17:53, 30 gru 2014 (CET)

Blurred Lines

ZtheWolf (dyskusja) 20:36, 6 sty 2015 (CET)

Hej ;-) Mógłbyś w artykule Blurred Lines poprawić przypisy 106 i 109? Wywala błąd. Pzdr ;-) tufor (dyskusja) 23:54, 9 sty 2015 (CET)

Evridiki

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 20:08, 10 sty 2015 (CET)

Take Me to Church, Hozier

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 08:52, 13 sty 2015 (CET)

Konstandinos Christoforu

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 11:10, 15 sty 2015 (CET)

Flaga

Hej! Widzę, że dokonałeś paru edycji artykułu Loïc Nottet i bardzo Ci za to dziękuję. Mam tylko jedną drobną uwagę: dlaczego usunąłeś flagę Belgii w infoboxie? W reszcie moich artykułów o osobach znajdują się flagi i zaburza mi to trochę spójność :V ~Shumkichi napisz wiadomość 15:46, 20 sty 2015 (CET)

Blurred Lines

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:47, 29 sty 2015 (CET)

Blurred Lines (album)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:14, 30 sty 2015 (CET)

Thank You Very Much

Witaj, "Thank You Very Much" nie promował albumu Add the Blonde, co prawda został na niej umieszczony (jak cały EP All i Need), ale pierwszym singlem promującym longplay było "Wasted", sama wokalistka tak o nim mówiła kiedy go wypuszczała jak i był on właśnie tak zapowiadany w okresie premiery. W sekcji niżej w haśle "TVM" mam o tym wspomniane. Pozdrawiam ƧuperÞoweя 12:39, 3 lut 2015 (CET)

Pharrell Williams

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 11:00, 4 lut 2015 (CET)

Zhu (producent muzyczny), Faded (singel Zhu)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:35, 5 lut 2015 (CET)

Asaf Avidan

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 00:04, 10 lut 2015 (CET)

Festiwal w Sopocie

Witam. Zauważyłem pewną nieścisłość w pomiędzy informacjami o odsłonach kolejnych edycji sopockiego festiwalu. W treści głównej napisane jest przykładowo 23., a w infoboksie XXVI. W jednym z haseł sam zmieniłeś na „alternatywną” numerację. Tu np. jest czterdziestą pierwszą→XXXI, Konkurs Sopot Festival 1988 25.→XXVII. Czy jest coś o czym nie wiem? Oficjalne strony festiwalu potwierdzają tylko ten prawdopodobny, kuriozalny błąd w rachunkach. Pozdrawiam --Pit rock (dyskusja) 19:37, 12 lut 2015 (CET)

Spróbuję zatem za parę chwil poprawić numerację edycji SF. Najpierw jednak idę na odsiecz artykułowi o utworze Lady Pank z DNU. Pozdrawiam--Pit rock (dyskusja) 20:07, 12 lut 2015 (CET)

Edyta Górniak

Witaj. Na wstępie chciałabym Ci pogratulować zmian w haśle Edyta Górniak, bardzo dużo uzupełnionych informacji odnośnie występu na Eurowizji. Zauważyłam jednak pomyłkę w zdaniu (...)Górniak przeziębiła się i zachorowała na zapalenie krtani i tchawicy, przez co miała problemy ze śpiewaniem podczas prób do występu, które rozpoczęły się 24 maja, co jest niemożliwe, bowiem Konkurs Piosenki Eurowizji 1994 odbył się 30 kwietnia. Chciałam to zmienić, lecz nie udało mi się znaleźć informacji, kiedy próby faktycznie się zaczęły, dlatego postanowiłam napisać do Ciebie ze względu na to, że ostatnio modyfikowałeś tę sekcję i mógłbyś pomóc. Z góry dziękuję, pozdrawiam :) ƧuperÞoweя 15:13, 14 lut 2015 (CET)

Ok. dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam ;) ƧuperÞoweя 16:27, 14 lut 2015 (CET)

Don’t

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:51, 19 lut 2015 (CET)

Hipnotyzuj mnie

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:20, 22 lut 2015 (CET)

Nabiha

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:46, 23 lut 2015 (CET)

Rolowanie (singel), One (album Nataszy Urbańskiej)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:57, 26 lut 2015 (CET)

Sing (singel Eda Sheerana)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 00:20, 28 lut 2015 (CET)

Marta Jandová

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 00:08, 1 mar 2015 (CET)

X (album Eda Sheerana)

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 10:06, 2 mar 2015 (CET)

Robin Schulz

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:35, 3 mar 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Serecki/Archiwum1" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy