Dyskusja wikipedysty:Slamazzar


Dyskusja wikipedysty:Slamazzar w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Spis treści

Amerykańskie...edytuj kod

Przepraszam, durna pomyłka - po głowie chodził mi edytowany dzisiaj artykuł o zespole z początków Guns N' Roses i jakoś się pomieszało :) Orem 04:00, 25 sie 2006 (CEST)

Reedytuj kod

Spoko i tak cię podziwiam - nie śpisz po nocach... tylko edytujesz cudze wypociny ^_^

  • O, dopiero zauważyłem odpowiedź... Zapomniałem napisać - jeśli odpowiadasz na Wiki na jakieś wiadomości, uczyń to proszę na stronie dyskusji piszącego (czyli na moje odpowiadaj tu :) - wtedy tej osobie wyświetli się pomarańczowy pasek z informacją o Twojej odpowiedzi (co bardzo ułatwia kontakt). Poza tym - to ważne - w dyskusjach i głosowaniach zawsze podpisujemy się (wystarczy wstawić cztery tyldy - ~~~~, i podpis sam się zrobi ;). A na żaden podziw nie zasługuję, po prostu czasem trzeba w nocy popilnować... Pozdrawiam jeszcze raz, Orem 19:53, 25 sie 2006 (CEST)

Praying Mantisedytuj kod

Witaj,

My Wikipedyści z dziada pradziada możemu mieć sklerozę, więc nie ma na nas co liczyć. To pierwsze co mi przyszło do głowy.
BTW, jeśli masz wiedzę na temat i chcesz się zaangażować, zobacz Wikipedia:WikiProjekty, jeśli tam nie ma interesującego cię tematu, zawsze możesz zacząć nowy.
Pozdrowienia,
Kpjas 22:29, 26 sie 2006 (CEST)

Metal for Muthas i Soundhouse Tapesedytuj kod

Cóż, ufnie zacytowałem tylko źródło podane w przypisach, to jest All Music Guide. Wg angielskiej wiki jedną z podstaw progresji jest zerwanie z prostą strukturą zwrotka-refren, więc chyba kawałek Praying Mantis (jeśli go dobrze pamiętam) spełnia te warunki. Pozdrawiam, Rechta [dyskusja] 20:04, 11 mar 2008 (CET)

Co do The Soundhouse Tapes, sorry, że musiałem wyciąć tekst o albumie Praying Mantis, lecz zwykle w Wikipedii nie opisujemy dwóch osobnych tematów w jednym artykule. Najlepiej byłoby, gdybyś stworzył osobny artykuł o tym albumie. Możesz to zrobić na podstawie swojego tekstu (znajduje się tutaj w archiwum). Rechta [dyskusja] 20:30, 11 mar 2008 (CET) Dla mnie na przykład to zawsze był heavy metal. Hard rock, moim zdaniem, bardziej opiera się na grze akordami (zamiast heavymetalowych melodii na jednej strunie) i innej sekcji rytmicznej. To oczywiście moje własne teorie, ale do tej pory zdawały egzamin. Co do progresji: Cóż – tak wyczytałem na en.wiki, na swojej wiedzy raczej nie mogę polegać. "Captured City" ma w każdym razie bardziej rozbudowaną strukturę od wspomnianego "Prowlera" (na słuchanie "Let It Roll" już za późno ;-), więc do niego nie jestem w stanie nic przyrównać), choć nie więcej od wielu piosenek uznawanych powszechnie za heavy metal. W artykule mowa jednak o "elementach stylu progresywnego", a nie "rocku progresywnym"... Nie jest moją intencją bronienie za wszelką cenę tezy z All Music Guide. Serwisowi temu zdarzało się już mnie nieco oszukać. Jest to jednak dość mocne źródło, więc by z nim dyskutować przydałyby się równie mocne podstawy. Jeśli zatem poprzesz swoje zdanie jakimś linkiem do wiarygodnej strony albo innym odwołaniem to nie widzę przeszkód, żebyś wprowadził korektę do artykułu. Jeśli chodzi o Soundhouse Tapes – przesadzasz z tym detalem ;-). Rechta [dyskusja] 01:37, 15 mar 2008 (CET)

Gunoedytuj kod

Tam, z tym ch dźwięcznym masz rację ;) To trochę tautologia, no ale trudno; w każdym bądź razie chodzi o dźwięk jakbyś charkał, spluwając ślinę ;) Dziękuję i pozdrawiam Timpul 08:46, 14 mar 2008 (CET)

Zmiana nazwy użytkownikaedytuj kod

Zmieniłem nazwę Twojego konta - wniosek wstawiłeś w sekcji "już rozpatrzonych" i widocznie umknęło. Wojciech Pędzich Dyskusja 09:40, 11 lip 2008 (CEST)

Ano faktycznie sprawdziłem - nie było, jakiś pomysłowy wnioskodawca usunął. Nieważne zresztą jak sądzę, skoro zostało zauważone i dopilnowane. Wojciech Pędzich Dyskusja 18:26, 16 lip 2008 (CEST)

Tak to Stanisław Petroffedytuj kod

13:57 31 sierp 2008

Latarnikedytuj kod

Samej edycji już sobie nie przypominam, ale wygląda to raczje na wypadek przy pracy, tj. zastąpienie złego linku innym, nieprecyzyjnym. Micpol (dyskusja) 13:32, 21 mar 2010 (CET)

Paddy Goes to Holyhead (UK)edytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 14:33, 6 kwi 2017 (CEST)

Maziarskiedytuj kod

Wie. Ty jesteś WikipediąMpfiz (dyskusja) 23:48, 4 lut 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Slamazzar" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy