Dyskusja wikipedysty:Slawojar


Dyskusja wikipedysty:Slawojar w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Kalendarium polskich synagogedytuj kod

Witaj

Ten artykuł ma za zadanie przybliżyć co ważnego zdarzylo się w polskich synagogach w danym roku. Osobiście mówiąc stworzyłem tylko jeden artykuł żeby się upewnić czy mogę tworzyć dalsze. Na 75% byłem przekonany że zostanie wrzucony na SdU. Jeżeli artykuł zostanie to chcę dalej uzupełniać wpisy w danych miesiącach.

Slav 11:23, 22 gru 2006 (CET)

Szwajcarscy sportowcyedytuj kod

Witaj! Niestety, nie do końca masz rację. Kategoria "Szwajcarscy narciarze alpejscy" nie mieści się w kategorii "Szwajcarscy sportowcy". Proponuję Ci więc najpierw więc sprawdzić, a później ewent. usuwać moje wpisy, np. w tytule "Erica Hess". Pozdrawiam. Wikipedysta:Przystanis.

Narciarzeedytuj kod

Witaj, świetnie że rozkategoryzowałeś narciarzy. Sam o tym myslałem, ale nie mogłem się zebrać. Serdecznie pozdrawiam, Buldożer 19:30, 29 gru 2006 (CET)

Witzkriegedytuj kod

Witam. Wstawiłem nieco argumentacji na Wikipedia:SDU/Witzkrieg. Co Ty na to? Grzegorz Wysocki (NAPISZ) 23:43, 3 sty 2007 (CET)

Hej!edytuj kod

Jarku, zerknij na to. Nie chcę być znów posądzony o zbyt drastyczne działanie. Pozdrawiam Joy dyskusja 15:57, 8 sty 2007 (CET)

Góryedytuj kod

Zgadzam się z Tobą w pełni! Również według mnie panuje tam zamęt... Pozdrawiam! Yves6 ® 23:49, 9 sty 2007 (CET)

Szablon:Wyspa infoboxedytuj kod

Witam, czy mógłbyś zerknąć na to? Wszystko jest w porządku z tym szablonem? I proszę, jeżeli możesz, skasuj to {{#if:|; nie wiem skąd to się wzięło i jak to usunąć... Z góry dzięki za pomoc, MACIEK 17... 16:47, 14 sty 2007 (CET)

"dziwna informacja"edytuj kod

No cóż, to Twój POV, że "dziwna". My tu we Wrocławiu widzimy to inaczej (to oczywiście z kolei nasz POV). W sumie informacja o tym, że ktoś umarł i będzie miał pogrzeb jest tak samo "normalna" jak ta, że ktoś inny był gubernatorem przez dwa dni.
Ale mniejsza z tym, może być, że tej informacji tam nie będzie. Julo 22:00, 16 sty 2007 (CET)

(...) taka notka ma silny walor informacyjny (zapowiada przyszłe wydarzenie), a pogrzeby są - niestety - na ogół nieodzownym elementem życiorysu (...)

z mojej odpowiedzi do Qviri Pozdrawiam Julo 22:14, 16 sty 2007 (CET)

Wpadka ?edytuj kod

Czyja ? Nie chwytam :) Pozdrawiam, Ark (dyskusja) 19:03, 17 sty 2007 (CET)

Życie Sierpcaedytuj kod

Bardzo Ci dziękuje za uzupełnienie i rozbudowę tej opisu gazety. Niech na dalekiej prowincji, w Siercpu też się cieszą, że coś mają. I że jest to z na swój sposób wazne.--czachorek 21:59, 17 sty 2007 (CET)

narody slowianskieedytuj kod

Użytkownik Specjalna:Wkład/Palkin - kasuje oznaczenia kategorii nie czekając na wynik głosowania. Reverty - błyskawicznie przywraca. Informacje o swojej działalności ze strony dyskusji SDU także usuwa z komentarzem, by administrator oświecił ignoranta. Ponieważ także się do ignorantów zaliczam, uprzejmie proszę życzliwego administratora o wyjaśnienie mi, czemu informacja o wikipedyście za nic mającym decyzję społeczności na temat przydatności danej kategorii jest niezasadna. W moim odczuciu być może warto także zaufać decyzji ludzi na temat kategorii - i rozważyć ochronę przed wandalizmem. Pozdrowienia Pundit | mówże 20:48, 19 sty 2007 (CET)

Hydroptila simulansedytuj kod

Jak najbardziej trzeba linkowac do specjalistycznych termimów. Po poczatkowym wpisywaniu chruscików musiałem uzupełnic sporo haseł z hydrobiologii i ekologii. Ale jak widac, trzeba wrócic. "reofil' to dobry tytuł. Zaraz uzupełnię. Do haseł z chruscikami wrócę i oprócz uzupełnienia dodam linki i do truudniejszych słów (specjalistycznych) i do poszczególnych krajów jak i jezior. Kazda jednak pomoc jest przydatka i dziękuję. mile widziane i inne uwagi, bo mam specjalistyczne klapki na oczach i nie wszystko pisze jasno. --czachorek 12:01, 20 sty 2007 (CET)

GAZETA WYBORCZAedytuj kod

Usunął Pan moje dwie edycje bez podania przyczyny. Teraz proszę o jasną, zwięzlą i w miarę spójną motywację mynek 22:59, 22 sty 2007 (CET)

Dziekuję za odpowiedź. Spieszę wyjaśnić że sformulowanie "wrogi" nie jest moje. Jest zaczerpnięte ze zdania poprzedniego, niejako kontynuacja wątku. Sformułowanie "brutalny atak" też nie jest moje tylko red. Krasowskiego. Celowo użyłem cudzysłowia bo zostało zaczerpnięte z omawianego w tym akapicie artykulu. Nie używam kwantyfikatorów ogólnych *wszyscy" i nie jestem powodowany emocjami.

Pozdrawiam mynek 17:22, 23 sty 2007 (CET)

Obrzędyedytuj kod

Artykuł jest jednoznacznie wkomponowany w historię regionu. Jest zatem w swojej treści częścią opisu historycznego. Zmień mu tytuł, można przecież skorygować formę opisu aby był czytelny lepiej. Z wielką chęcią przygarnę go na swojej stronie. Gratuluję wyobraźni naukowej. --Władysław Goliński 16:27, 23 sty 2007 (CET)

Kurek z Żelkówka ma już mocną pozycję w artykule Gardna Wielka, nikt pewnie tam nie odbierze mu wartości, harmonizuje z całą resztą. Tytuł jest przekorny miał być początkiem cyklu, przecież artykuły na Wikipedii może pisać każdy. Obecnie przekonuję tych na "nie". Teraz naprawdę serdecznie Pozdrawiam. --Władysław Goliński 16:54, 23 sty 2007 (CET)

nowa grafika potrzebna zamiast Plik:Polish airports 2005.pngedytuj kod

Czolem! Mamy juz nowe dane za ostatni rok: polskie porty lotnicze#Stan w roku 2006. Czy moglbys takze w tym roku skomponowac ladna mape ruchu lotniczego? Dziekuje, --Mareklug dyskusja 23:53, 23 sty 2007 (CET)

Dyskusja:Wskaźnik Rozwoju Ludzkiegoedytuj kod

Rzuć okiem, bo mam zastrzeżenia... Kwiecień 15:04, 31 sty 2007 (CET)

Przepowiednia z Tęgoborzaedytuj kod

Które informacje z tego artykułu uważasz za kontroweryjne? Pozdrawiam, MACIEK 17... 15:48, 1 lut 2007 (CET)

W takim razie może usunąć ten szablon o kontrowersyjności? MACIEK 17... 20:58, 1 lut 2007 (CET)

Geografia behawioralnaedytuj kod

całkowicie masz racje ktoś napisał totalną bzdure!! po egzaminach tą definicje napewno poprawie!!

Włatcy móchedytuj kod

Cześć. Widzę, że udzielasz się czynnie przy edycji tego hasła. Zaniepokoi cię więc na pewno, że są zakusy (ze strony wiadomych wrażych sił ;) aby skasować listę cytatów z tego kultowego serialu. Gdybyś chciał bronić jej do upadłego to możesz dokonać tego na tej stronie. Pozdrawiam Anusiak, eee prawdę powiedziawszy to jego starszy kolega Electron <Odpisz> 09:33, 6 lut 2007 (CET)

Prawa autorskieedytuj kod

Witaj Jarku.

Czy mógłbyś w wolnej chwili sprawdzić czy ten artykuł nie narusza praw autorskich. Ja przeglądałem sieć za pomocą googlów i firefoxa ale nic specjalnego nie znalazłem.

Pozdrawiam, Zwiadowca21 Skreśl słówko 17:43, 11 lut 2007 (CET)

Dostałem meila o tej treści: "Witam!
Nazywam się Stanisław Wójcik, mieszkam w Tarnowie. Pochodzę z okolic gdzie żył i tworzył Władysław Chajec. Ponieważ od wielu lat interesuję się polską rzeźbą ludową, a postać W.Chajca jest mi znana postanowiłem napisać o nim art. Jest to mój pierwszy art. w Wikipedii. Jednym z większych problemów przy pisaniu art. były prawa autorskie. Nie było moim zamiarem dokonanie jakiegokolwiek naruszenia. Wiadomości o W.Chajcu rozproszone są w sieci, oczywiście starałem się je uporządkować. Część opisu to moja własna wiedza ( dostępna także mieszkańcom okolic Kamienicy Górnej). Dysponuję kilkoma zdjęciami, które art. mogłyby uzupełnić art. nie umiem ich jednak wkleić. Nie miałem jednak zamiaru wkładać w swoje usta dorobku kogokolwiek. Jeżeli coś takiego miało miejsce cytowanych autorów przepraszam, a stosowne sprostowania zamieszczę. Mam kilka pomysłów na parę haseł dotyczących rodzinnych stron, nie chciałbym jednak narazić się na komentarze tym bardzie, że nie chciałbym kogokolwiek swoim zachowaniem urazić. Pańska uwagę wykorzystam jako naukę, byłbym wdzięczny za przekazanie wskazówek co do redakcji tekstów. Swoj"

Tak więć tekst zwikizowałem i sprawdziłem pod kątem NPA. Zwiadowca21 Skreśl słówko 17:57, 11 lut 2007 (CET)

Jalu Kurekedytuj kod

Cześć, przetłumaczyłem ten artykuł do niemiecki. Let me continue in English and excuse my vague and passive Polish. I was inspired to translate it by a question of a colleague at the Wikipedia-meeting in Frankfurt-on-Main last Saturday. The question is whether Kurek wrote the novel Grypa szaleje w Naprawie after personal or familiar experiences with the Spanish Influenza 1918/1919 in the Beskides or really in the village of Naprawa. If you have or could find informations on that issue, I´d be very thankful. You might write in Polish. Wszystkiego dobrego -- de:Benutzer:Nepomucki Thank you very much, evidently it shouldn´t be. -- de:Benutzer:Nepomucki

Kaliforniaedytuj kod

Hej Sławojarze, nie wiem, czy do dobrej osoby się zwracam, ale ponieważ zajmowałeś się geografią, może mi pomożesz. :)

Mam pytanie - prośbę o weryfikację na podstawie _dobrych_ źródeł opisu klimatu Kalifornii. Czasami spotykany jest opis tegoż jako "śródziemnomorskiego" i taki też trafił na Wiki. Nie ukrywam, że po kilkumiesięcznym pobycie tamże uważam toto za "nieporozumienie". Klimat Kalifornii, rozciągniętej wzdłuż i wszerz, wydaje mi się znacznie bardziej zróżnicowany, ale przede wszystkim ostrzejszy. Wschodnia i południowa Kalifornia to półpustynia i pustynia, środek zaś to góry. Tymczasem północ to już klimat umiarkowany.

Ponieważ obecnie jestem cokolwiek zajęty a nie chciałbym, by na Wiki leżała niepewna informacja chciałbym się spytać, czy masz może dostęp do poważniejszych i bardziej szczegółowych źródeł. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam, aegis maelstrom δ 21:18, 18 lut 2007 (CET)

O.K., dzięki. :) Miałem poważne wątpliwości co do tej "większości" Kalifornii i mam je nadal (nie jestem taki pewien, czy Santa Barbara lub San Fransisco to klimat śródziemnomorski, i tych deszczowych zim też nie widziałem), ale może się czepiam. :] Dzięki wielkie za pomoc. :) aegis maelstrom δ 22:05, 18 lut 2007 (CET)

Czy wiesz że:edytuj kod

...mówi się że wybitne umysły myślą podobnie ? :> Miałem konflikt edycji z tobą - chcieliśmy jako propozycję do szablonu "Czy wiesz że" dodać to samo hasło. Tylko że ja chciałem napisać:

:)--Pmgpmg (dyskusja) 22:05, 25 lut 2007 (CET)

Cóz - w twojej propozycji niezbyt mi się podoba to że zaznaczone jest cztery plagi. Moim zdaniem to troche za mało - bo ktoś może pomyśleć ze po prostu walczyli zamiast z siedmioma to z czterema plagami. Wiem że to może niezły piruet ale może lepiej będzie

Dzięki za pomoc przy tym artykule

Państwa świataedytuj kod

Witam, chciałem zapytać, czy wikiprojekt o państwach świata to działa? Bo z tego co widzę to nic się tam nie dzieje, a myślałem, żeby wziąć się za jakieś ujednolicanie artykułów o państwach, tylko że wolałbym, aby decyzje podejmowało nieco więcej osób. Np. tutaj wpisałem już różne swoje wątpliwości, ale jakoś nie ma odzewu. Czy są jakieś plany wskrzeszenia projektu? TR 18:34, 7 mar 2007 (CET)

Dzięki za opdowiedź, postąpiłem wedle instrukcji :] TR 21:01, 7 mar 2007 (CET)

Tenczynekedytuj kod

Cześć, myślałam, ze przyjdziesz w sobotę po kubek :-)
Jako ekspert proszę rozstrzygnij, jak to jest: mnie się zawsze wydawało, ze Tenczyn, Tenczynek, a na wiki raz przez ~en, raz przez ~ę pisane. pozdr. Jadwiga 12:00, 13 mar 2007 (CET)

Wyspa Kokosowaedytuj kod

Witam. Napisałeś kiedyś (co prawda już bardzo dawno temu), że Wyspa Kokosowa posłużyła za pierwowzór wyspy, na której wylądował Robinson Crusoe. Ja się nie znam, ale jest jeszcze Wyspa Robinsona Crusoe u wybrzeży Chile i to zdaje się ją uważa się za pierwowzór w związku z pobytem tam jakiegoś rozbitka w czasach Defoe. Z drugiej strony wygląda na to, że Wyspa Kokosowa bardziej przypomina wyspę opisaną w książce. Dlatego chciałbym się upewnić. --Botev 22:31, 22 mar 2007 (CET)

Polacy na mistrzostwach świata w łyżwiarstwie figurowymedytuj kod

Witaj. Aż mi głupio pisać o czymś takim do kogoś, kto jest na Wiki o wiele dłużej niż ja, ale dlaczego nie przeniosłeś tego artykułu z zachowaniem historii edycji? Pozdrawiam. Gytha 08:53, 5 kwi 2007 (CEST)

W sumie drobiazg, pewnie Cię coś odwołało od komputera i zapomniałeś czy cuś. Napotkałam w EK "Polacy na Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie figurowym" jako przeniesione pod porawną ortograficznie nazwę Polacy na mistrzostwach świata w łyżwiarstwie figurowym, ale zobaczyłam w nim ponaddwuletnią historię, a w tym "przeniesionym" jako pierwszy z trzech wpis Twojego autorstwa. Łączenie historii już zrobiłam, więc sprawa załatwiona, ale na wszelki wypadek Ci napisałam, bo może była w tym jakaś głębsza myśl? Pozdrawiam. Gytha 00:27, 6 kwi 2007 (CEST)

Radzieckie pomniki w Europie Środkowejedytuj kod

Czy zechciałbyś coś napisać na stronie dyskusji?Xx236 12:01, 2 maja 2007 (CEST)

Regionalizacja fizycznogeograficzna Polskiedytuj kod

Cześć. I dzięki. Tak, miałem zamiar zrobić schematyczne mapy każdego mezoregionu Polski oraz oczywiście regionów wyższego rzędu (to znaczy zaznaczone na mapie Polski) do zamieszczenia w infoboxie o każdym regionie fiz-geo. Należałoby w takim razie poprawić infobox. Pozdrawiam --Qqerim dyskusja 10:29, 6 maja 2007 (CEST)

Grupa Coimbraedytuj kod

Co oznaczają gwiazdki?Xx236 14:42, 8 maja 2007 (CEST)

Sojusz (Islandia)edytuj kod

Witam. Czy zgodnie z zaleceniami przyjętymi na Wikipedii to hasło nie powinno się nazywać Sojusz (partia) ? pozdrawiam Beau (dyskusja) 18:37, 18 maja 2007 (CEST)

medalowe z fredytuj kod

Jakbyś coś znalazł co byś chciał tłumaczyć, to dodaj do tabeli - teraz kilka tłumaczeń jednocześnie - idziemy z duchem czasu :) Przykuta 11:17, 31 maja 2007 (CEST)

Bałagan w kategoriach podziału administracyjnego Polski.edytuj kod

Proszę spójrz do Dyskusja_portalu:Geografia#Bałagan_w_kategoriach_podziału_administracyjnego_Polski i napisz co o tym myślisz...

Pozdrawiam. Staszek Szybki Jest Księga skarg i zażaleń 20:41, 5 cze 2007 (CEST)

Odp:bałagan w podziale administracyjnymedytuj kod

Odp:bałagan w podziale administracyjnym

Nie ma sprawy. Jak już pewnie zauważyłeś trochę porządków zrobiłem. A co do roboty - można powiedzieć, że dla mnie to przyjemność.

Pozdrawiam. Staszek Szybki Jest Księga skarg i zażaleń 16:07, 7 cze 2007 (CEST)

Wikiprojekt:Tłumaczenie artykułów/tłumaczenie z języka francuskiegoedytuj kod

Nie znalazłbyś czegoś ;) Przykuta 06:36, 14 cze 2007 (CEST)

Belz (dynastia chasydzka)edytuj kod

Witaj - taki staroć, ale zastanawiam się, dlaczego przeniosłeś Belz na Bełz? Miasto jest Bełz... Akurat wyszło przy kasowaniu redirów. Pozdrawiam. Gytha 21:18, 25 cze 2007 (CEST)

Ja tym bardziej się nie znam, ale Twój drugi przykład jeszcze bardziej mnie zbił z tropu - dlaczego w transkrypcji z jidisz czy hebrajskiego występuje litera V, w polskim alfabecie nieobecna? Spróbuję dopytać się Slava i jeszcze poszukać kogoś znającego jidisz. Gytha 22:14, 25 cze 2007 (CEST) Do Slava napisałam, znalazłam też osobę edytującą hasła związane z żydowskimi pisarzami - mam wrażenie, że zna jidisz. Jeśli masz jeszcze kogoś, napisz do niego, proszę. Nic pilnego, leżało tyle czasu, poleży jeszcze trochę, ale warto to wyjaśnić. Pozdrawiam. Gytha 23:04, 25 cze 2007 (CEST)

Synagoga w Szentesedytuj kod

!שלום - Melduję: gotowe!Podaj twó e-mail!--Roland von Bagratuni prawda nade wszystko 10:37, 7 lip 2007 (CEST)

Ramówkiedytuj kod

Dlaczego hasło zostało potraktowane jako nieprzydatne, nieecnyklopedyczne? Jego celem było ukazanie rozwoju radiofonii w Polsce od strony programowej. W Wikipedii jest wiele artykułów związanych z mediami, w których wypisane są jedynie nazwiska dziennikarzy, czy programy jakiejś stacji. Jaki jest ich cel??? Czy charakter encyklopedyczny ma wypisywanie seriali telewizyjnych, które szły kiedyś na antenie telewziji. Może tak, może nie. Moim zdaniem nie jeśli nie są one związane z kulturą, jesli nie uzkazują czegoś w wymiarze historycznym. Ponadto na ten artykuł miał być przekeirwowywany czytelnik z innych artykułów dotyczących Polskiego Radia i jego programów.

Portret młodzieńcaedytuj kod

Witaj :-)! Link, link 2. Oj, raczej nie uda mi się Ciebie nakłonić do pokochania miłością czystą skrótu r. ;-). Pozdrawiam Cię serdecznie :-), Wiktoryn <odpowiedź> 01:54, 11 wrz 2007 (CEST)

Mrokedytuj kod

Dzieki za poprawki w Mroku. Dałem plamę przeklejając szblon.....--Drozdp 20:59, 19 wrz 2007 (CEST)

Brytyjscy odkrywcyedytuj kod

Jako, że już poprawiłeś Robert O'Hara Burke, to zajrzyj też proszę do Cabeza de vaca i wkładu użytkownika 90.156.22.157. ;) McMonster (相談) 21:33, 23 wrz 2007 (CEST)

Synagoga w Łańcucieedytuj kod

Witaj, czy posiadasz jeszcze tą pozycję: Polichromia ścienna synagog w Łańcucie, Strzyżowie, Niebylcu, kuczki żydowskiej w Tyczynie – odkrycia i konserwacja, [w:] Malarstwo monumentalne Polski południowo-wschodniej. Informator regionalny. Właśnie rozbudowałem hasło o synagodze w Łańcucie i warto by bylo go rozwijać o kolejne informacje. Slav (dyskusja) 20:11, 29 wrz 2007 (CEST)

Glosowanieedytuj kod

na strona do usuniecia SDU Wikipedia:Strony do usunięcia jest glosowana strona z Twojej "branzy" Znani polscy geografowie i to grupowo z innymi listami. ja jetem przeciwny takiemu potraktowaniu list znani, zwiazani itp. i stad moje zaproszenie do rzucenia okiem i ew.zaglosowanie Sagi2007 19:10, 4 paź 2007 (CEST)

prosba nt. grafiki na stronie Dyskusja:Drugie lotnisko dla Warszawyedytuj kod

Czesc, dzieki dodaniu przez Ciebie linku w szablonie {{Osobny artykuł}} do tego raczej zapomnianego artykulu na stronie o WAW, poprawilem i zaktualizowalem jego tresc. Przy okazji zauwazylem, ze na stronie dyskuji istnieje juz dwuletni wpis Arewicza zglaszajacy niewlasciwe zaznaczenie LCJ na mapie. Poniewaz jest to plik typu PNG, nie moge go latwo poprawic samemu (SVG to inna sprawa), a poniewaz jest to praca Twojego autorstwa, czy moglbym Cie poprosic o wprowadzenie tej potrzebnej zmiany? Pozdrawiam, --Mareklug dyskusja 01:15, 13 lis 2007 (CET)

Aleksander Brodowskiedytuj kod

Bardzo ciekawy tekst. Gratulacje --Piotr967 podyskutujmy 15:57, 22 gru 2007 (CET)

powiat suskiedytuj kod

Tenisedytuj kod

Witam, Czy zechciałbyś w wolnym momencie potłumaczyć hasła z francuskiej wikipedii fr:Tennis. Na naszej wikipedii nie ma prawie nic a we francuskiej jest medal. Temat ważny jak i ciekawy. Co ty na to? Euzebio (dyskusja) 17:38, 7 sty 2008 (CET)

poliandria w Tybecieedytuj kod

Czołem. Jako autora hasła poliandria, gdzie w styczniu 2003 (!) wprowadziłeś wzmiankę o poliandrii w Tybecie już w inauguracyjnej edycji tego hasła [1], zapraszam Cię do rozważenia artykułu z 7 lutego 2008, poliandria w Tybecie jako kandydata na Dobry Artykuł. Już kilku wikipedystów, w tym Nous i Olaf, walnie usprawnili styl artykułu i spowodowali znacznie ściślejsze zastosowanie przypisów przeze mnie. Niestety, nikt jeszcze nie dodał polskich pozycji. Jeżeli dysponujesz polskimi źródłami, bardzo proszę o dopisanie ich, być może w nowej sekcji Bibliografia? Artykuł jest oparty wyłącznie na szeregu polemizujących ze sobą antropologicznych źródłach amerykańskich Melwyna Goldsteina z Uniwersytetu Case Western Reserve i Nancy Levine z UCLA [2] i osób im stowarzyszonych (w tym, pracy doktorskiej Tybetańczyka Bena Jiao z 2001) i jednego angielskiego (socjobiologów sprzyjających tezom Goldsteina) Johna Crooka i Stamati Crook z Uniwersytetu w Bristolu, [3] (pozostałe źródła są odniesione jako pełne wolnodostępne wersje w sieci). Pozdrawiam, --Mareklug dyskusja 15:01, 22 lut 2008 (CET)

Zaproszenieedytuj kod

Witaj! Zapraszam do współtworzenia projektu Wikiprojekt:Dzielnice Krakowa, zauważyłem bowiem Twoje dotychczasowe zainteresowanie tą tematyką w dyskusji artykułu Kraków. Pozdrawiam. --RaNo (dyskusja) 23:28, 27 mar 2008 (CET)

Informacjeedytuj kod

Witam,

Piszę ponieważ chciałbym Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w lokalnym zlocie Wikipedystów w Krakowie, czas i miejsce jest jeszcze do uzgodnienia ale maksymalny termin to 18 maja, bo później jest konferencja w okolicach Rabki na którą też zapraszam. Spotkanie ma celu integrację społeczności oraz przedstawienie i omówienie spraw związanych z konferencją. Strona konferencji:

Ponadto można będzie przedstawiać jakieś ogólne pomysły co to organizacji pracy w całym projekcie oraz poprawy jakości treści w nim zawartych. Spotkanie będzie trwało tylko kilka godzin wieczornych, najprawdopodobniej gdzieś przy kawie czy herbacie. Na poniższej stronie można zgłaszać najwygodniejsze terminy:

Za niecałe 2 tygodnie polska Wikipedia osiągnie pół miliona artykułów. W związku z tym wydarzeniem chcemy szczególnie skopić się na poprawie jakości artykułów już istniejących. Dlatego gorąco zachęcam do współpracy. Jest dużo do zrobienia, ale jeśli każdy poprawi kilka artykułów, lub będzie poprawiał systematycznie chociaż dwa tygodniowo to szybko uporamy sie z ogromem prac. Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że coraz większą wagę przykładamy do podawania źródeł informacji w artykułach i dążymy do tego by każda informacja była potwierdzona źródłem i to najlepiej nie jednym. Poniżej przesyłam linki do kategorii w których jest najbardziej "tłoczno":

Serdecznie pozdrawiam, Karol007dyskusja 01:48, 1 maj 2008 (CEST)

Płytyedytuj kod

Przeniosłem wszystkie płyty z nazwy typu Płyta Birmańska na płyta birmańska, za Dadlez & Jaroszewski, Tektonika. PWN. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 18:41, 5 maj 2008 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Slawojarze zauważyłem, iż w artykułach o powiatach: suskim oraz gryfickim stworzyłeś bardzo dobre mapy dotyczące tych rejonów. Mam pytanie. Czy mógłbyś stworzyć mapę powiatu brzozowskiego na wzór tego ? Proszę o szybką odpowiedź.Kikspol Zmixuj Dyskusję 13:45, 19 cze 2008 (CEST)

Lista ważniejszych portów morskichedytuj kod

-- serdelllSMS 08:18, 4 wrz 2008 (CEST)

Wikiprojekt:Ikonkiedytuj kod

Hej. Wpisuję się tutaj, ponieważ działasz w projekcie grafik wektorowych. Razem z WarXem rozpoczęliśmy tworzynie nowego wikiprojektu. W Wikipedii na stronach meta, w portalch czy na stronach pomocy mamy straszny chaos z ikonkami, co powoduje, że nawigowanie po tych stronach (nawet jeśli zrobimy dobry system nawigacyjny) może być nieciekawe. Ja co najwyżej mogę podziałać przy wyszukiwaniu różnych ikon w Wikipedii i na Commons, ale opracowanie koncepcji spójnego układu ikonograficznego na miarę Andrieja Rublowa ;) wymagać będzie udziału większej liczby osób. Jeśli miałbyś czas dopisz się do uczestników i dodaj stronę do obserwowanych. Przykuta (dyskusja) 00:39, 22 gru 2008 (CET)

Usunięta strona Mokre oczy - album Budki sufleraedytuj kod

Jako powód usunięcia podałeś: "tylko wymienione piosenki, więc po co to?" - właśnie sobie sprawdzam jakie piosenki były na tej płycie... tylko że tego tutaj nie zrobie, bo ten artykuł usunięto.

Hybristofiliaedytuj kod

Grimsson śmiało dyskutuj 21:22, 15 sty 2009 (CET)

Holdaedytuj kod

Zobacz hasło "Holda". Jest przepisane żywcem z PWN z wyjątkiem kilku wyrazów, przez co pierwsze zdanie nie ma sensu. En-wiki ma inne zdanie na temat tej bogini. Zwracam się do Ciebie bo zakładałeś kategorię "Mitologia germańska". Pozdrowienia Makawity (dyskusja) 22:59, 30 sty 2009 (CET)

Rozprzestrzenienie języków urzędowychedytuj kod

Jako że byłeś mocno zaangażowany w tworzenie tego wartościowego hasła, chciałem Ci zwrócić uwagę, że warto poprawić mapy (napisałem o tym w dyskusji). Sam tego nie umiem zrobić, ale może Ty bedziesz umiał? Pozdrawiam [[Wikipedysta:NoychoH|noychoH]] (dyskusja) 20:52, 8 lut 2009 (CET)

Wikiprojekt:Portaleedytuj kod

Witaj,

Chciałbym poinformować Cię o nowym wikiprojekcie:Portale. Jego głównym celem jest uporządkowanie spraw związanych z portalami na Wikipedii. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Chciałbym Cię prosić (jako osobę która zadeklarowała opiekę nad portalem) o potwierdzenie aktualności tej deklaracji na stronie dyskusji wikiprojektu. Pozdrawiam serdecznie Witold (dyskusja) 10:56, 11 lut 2009 (CET)

Największe katastrofy i klęski żywiołowe w powojennej historii Polskiedytuj kod

roo72 (dyskusja) 11:58, 15 lut 2009 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod


Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora — takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Na stronie specjalnej zdezaktualizowane przejrzane strony znajduje się lista artykułów oczekujących na ponowne przejrzenie. Zaglądaj tam, jeśli tylko masz czas.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Oznacz wersję”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz odkliknąć "fajkę" z kwadracika, dopisać ewentualny komentarz i kliknąć „Oznacz wersję”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 13:07, 22 lut 2009 (CET)

DNUedytuj kod

ToSter→¿? 00:36, 15 maj 2009 (CEST)

Cliché-verreedytuj kod

Cześć. Wstawiłeś do hasła szablon {{Dopracować}}. Mógłbyś do niego zerknąć i jeszcze określić, co dopracować? :) Nowe parametry na stronie szablonu. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 15:40, 28 cze 2009 (CEST)

i jeszcze jeden Geografia Algierii Przykuta (dyskusja) 14:59, 4 lip 2009 (CEST)

Twoja galeriaedytuj kod

Sprzatam sobie grafiki i takie tam i wypatrzylem twoja galerie. Kilka plikow nie jest uzywanych w haslach (i ze wzgledu na jakosc nie bedzie prawdopodobnie), a te co sa maja slaba jakosc i pewnie juz cos lepszego jest na Commons (np. Plik:Puy de sancy masyw centralny.jpg). Czy jak znajde zamienniki merytoryczne do grafik w haslach, tak ze nie beda one wykorzystywane w przestrzeni glownej, a wylacznie w twojej galerii to czy masz co przeciwko ich usunieciu czy koniecznie chcesz je zachowac? Od razu tlumacze, ze pliki z prywatnych galerii wlasciwie nigdy nie znajduja zastosowania, chocby ze wzgledu na to, ze nie sposob ich odnalezc, a latwiej o podobne na Commons, no i jak tak wisza po tych galeriach juz od kilku lat :) stad pytam. Masur juhu? 20:44, 27 sie 2009 (CEST) ps. oczywiscie jak ty sam masz zamienniki tych plikow w lepszej jakosci, to goraco zachecam do wladowania ich na Commons i podmienienia tych slabszej jakosci w haslach.

Plik:Elektrownia w czarnobylu.jpg może zostać usuniętyedytuj kod

Witaj, Slawojar! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Elektrownia w czarnobylu.jpg. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję. Masur juhu? 20:36, 7 gru 2009 (CET)

Plik:Slawojar.jpg może zostać usuniętyedytuj kod

Witaj, Slawojar! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Slawojar.jpg. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję. Masur juhu? 20:36, 7 gru 2009 (CET)

Plik:Wyspa Banksa mapa pl.jpg może zostać usuniętyedytuj kod

Witaj, Slawojar! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Wyspa Banksa mapa pl.jpg. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję.

Dotyczy takze:

Czy wiesz...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę,

Filip em 23:17, 7 maj 2010 (CEST) 

Plik:Portugalski urzedowy.png może zostać usuniętyedytuj kod

Witaj, Slawojar! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Portugalski urzedowy.png. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję.

Mapke swiata sam rysowales? Btw. moze jest cos lepszego na Commons? Masur juhu? 10:44, 18 cze 2010 (CEST)

Plik:Hiszpanski urzedowy.png może zostać usuniętyedytuj kod

Witaj, Slawojar! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Hiszpanski urzedowy.png. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję.

j.w. Masur juhu? 08:01, 8 lip 2010 (CEST)

Zaproszenieedytuj kod

Marcelus (dyskusja) 16:44, 10 sie 2010 (CEST)

DNUedytuj kod

Lispir słowa to potęga 21:18, 11 sie 2010 (CEST)

Miasto powiatoweedytuj kod

Mzopw (dyskusja) 14:10, 25 lis 2010 (CET)

== Narodowośćedytuj kod

==

pozdrawiam, --emanek (dyskusja) 21:32, 7 gru 2010 (CET)

DNu infoedytuj kod

Matek M (dyskusja) 22:06, 1 mar 2011 (CET)

Linie_lotnicze_na_świecieedytuj kod

Masur juhu? 20:52, 24 mar 2011 (CET)

Graniczna Białaedytuj kod

Witaj. W 2004 r. dodałeś w tej edycji materiał nt. rzeki granicznej Białej i owej funkcji dla różnych jednostek. Proszę Ciebie o pomoc w dodaniu konkretnych źródeł poświadczających informacje, że rzeka Biała była granicą dla każdej z tych jednostek. Zrozumiem jeśli nie pamiętasz lub nie masz dostępu do tych źródeł. Dziękuję i pozdrawiam JDavid dyskusja 12:44, 5 cze 2011 (CEST)

Most Pychowicki w Krakowieedytuj kod

Felis domestica (dyskusja) 19:00, 4 lip 2011 (CEST)

Klasyfikacja medalowa Letnich Igrzysk Olimpijskich 1948edytuj kod

Fafik Napisz coś® 21:15, 16 paź 2011 (CEST)

Szerokość geograficznaedytuj kod

mulat(napisz) 16:15, 23 lis 2011 (CET)

Frekwencja wyborczaedytuj kod

Lajsikonik Dyskusja 19:36, 17 gru 2011 (CET)

Ad:Kategoria:Agatha_Christieedytuj kod

A. Bronikowski zostaw wiadomość 13:29, 31 gru 2011 (CET)

Do widzeniaedytuj kod

Witaj, Postanowiłem zrezygnować z uczestnictwa w Wikipedii z powodu usuwania treści artykułów i samych artykułów w większości uważanych za potrzebne. Nie widzę sensu pisania artykułów, wkładania w to czasu i chęci skoro potem jakiś pseudoadmin usunie wszystko, bo uważa się za najważniejszego. Głównie chodzi o artykuły dotyczące bieżących wydarzeń, ale także wiele innych. Chciałem podziękować za dotychczasową współpracę, prosić o wybaczenie za wszystkie błędy. Życzę miłego użytkowania tej coraz bardziej biurokratycznej Wiki... Pozdrawiam Adik7swiony Pisz do mnie 17:46, 5 mar 2012 (CET)

Szerokość geograficznaedytuj kod

-- Bulwersator (dyskusja) 09:50, 30 maj 2012 (CEST)

Pasma górskie na świecieedytuj kod

Ziomal (dyskusja) 13:38, 1 cze 2012 (CEST)

Miasta świata według państwedytuj kod

Delta 51 (dyskusja) 01:48, 3 maj 2013 (CEST)

Klasyfikacja medalowa Letnich Igrzysk Olimpijskich 1896edytuj kod

Fafik Napisz coś® 23:23, 21 sie 2013 (CEST)

Czy wiesz – Jaka róża taki cierńedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Zielonooki (dyskusja) 18:42, 16 lis 2013 (CET)

Sveinbjörn Ingimundarsonedytuj kod

Witaj! Znasz nieco islandzki, więc może pomożesz :) Da się coś z LZ [4] wyciągnąć? Bo to chyba nie o nim? Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 17:04, 1 gru 2013 (CET)

Fryderyk Sellinedytuj kod

Zdefiniowanie pojęcia "lodzermensz" jest trudne, utworzenie więc artykułu w wikipedii jest więc szczególnie trudne. Utworzy Pan taki artykuł? Po co tworzyć link do nieistniejącego artykułu? Pozdrawiam serdecznie życząc wielu sukcesów w wikipedii MZW 18 sty 2014 15:40 Ogólnie rzecz biorąc tak jest, i nie jest odkrywcze pisanie o tym, szczególnie do mnie, wszak ja wyraziłem swoje zdanie na określony, konkretny temat. Każdy z nas pozostanie zapewne przy swoim poglądzie, więc dyskusja zbędna. Pozdrawiam serdecznie życząc wielu sukcesów w wikipedii MZW 18 sty 2014 15:58

Czy wiesz - Huta Maurycy w Makowie Podhalańskim & Huta żelaza w Suchej Beskidzkiejedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Einsbor (dyskusja) 00:15, 22 sty 2014 (CET)

Czy wiesz - Kong (góry)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Einsbor (dyskusja) 10:14, 8 lut 2014 (CET)

Geografia społeczno-ekonomicznaedytuj kod

Witaj! Czy znalazłbyś źródła do tego artykułu? AB (dyskusja) 07:54, 24 kwi 2014 (CEST)

Czynniki glebotwórczeedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 18:24, 22 maj 2014 (CEST)

Your admin statusedytuj kod

Hello. I'm a steward. A new policy regarding the removal of "advanced rights" (administrator, bureaucrat, etc.) was adopted by community consensus recently. According to this policy, the stewards are reviewing administrators' activity on wikis with no inactivity policy.   You meet the inactivity criteria (no edits and no log actions for 2 years) on plwiktionary, where you are an administrator. Since plwiktionary does not have its own administrators' rights review process, the global one applies.   If you want to keep your rights, you should inform the community of the wiki about the fact that the stewards have sent you this information about your inactivity. If the community has a discussion about it and then wants you to keep your rights, please contact the stewards at m:Stewards' noticeboard, and link to the discussion of the local community, where they express their wish to continue to maintain the rights, and demonstrate a continued requirement to maintain these rights.   We stewards will evaluate the responses. If there is no response at all after approximately one month, we will proceed to remove your administrative rights. In cases of doubt, we will evaluate the responses and will refer a decision back to the local community for their comment and review. If you have any questions, please contact us on m:Stewards' noticeboard.   Best regards, Rschen7754 04:56, 24 cze 2014 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Great Scarciesedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Great Scarcies. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Przywódcy polityczni i religijni na świecieedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:33, 20 sie 2014 (CEST)

Cywilizacja afrykańskaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:21, 1 sty 2015 (CET)

Tamir (rzeka)edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Slawojar/Tamir (rzeka), gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

W razie problemów możesz poprosić o pomoc przewodnika, skorzystać z tego poradnika lub zadać pytanie na tej stronie.

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Ciacho5 (dyskusja) 19:16, 4 sty 2015 (CET)

Zajazd Poczekaj w Jordanowieedytuj kod

Mam do Ciebie prośbę odnośnie tego zgłoszenia w Czywieszu, czy dałbyś radę dodać z kilka zdań więcej? :) Stanko (dyskusja) 12:01, 16 sty 2015 (CET)

Global accountedytuj kod

Hi Slawojar! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (dyskusja) 23:21, 18 sty 2015 (CET)

NUTSedytuj kod

AB (dyskusja) 13:47, 1 mar 2015 (CET)

Centralny Port Lotniczy dla Polskiedytuj kod

Teukros (dyskusja) 10:12, 23 mar 2015 (CET)

Przeistoczenie (Świat Mroku)edytuj kod

Teukros (dyskusja) 19:24, 19 paź 2015 (CEST)

Czy wiesz – Zespół fabryki Peterseima w Krakowieedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Jckowal piszże 17:07, 27 lis 2015 (CET)

Podziękowanie - Zespół fabryki Peterseima w Krakowieedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Stanko (dyskusja) 09:16, 13 gru 2015 (CET)

Abbe Pierreedytuj kod

Otrzymał Krzyż Wojenny? Pozdrawiam w Nowym Roku AB (dyskusja) 11:34, 1 sty 2016 (CET)

Eastmain (region)edytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 11:08, 26 kwi 2016 (CEST)

Flagi państw świataedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 00:02, 9 sie 2016 (CEST)

Jesieńedytuj kod

Mozarteus (dyskusja) 01:33, 21 wrz 2016 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.

Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.

Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.

Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!

‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:25, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:39, 10 cze 2017 (CEST) 

Hejkaedytuj kod

Hejka,

:-) = cieszę się.

Pozdrowienia,
Kpjas φ 23:48, 16 wrz 2017 (CEST)

Eyja- og Miklaholtshreppuredytuj kod

Brak źródeł....Ciacho5 (dyskusja) 18:02, 19 wrz 2017 (CEST)

herbyedytuj kod

Czy widziałeś co wstawiłeś i Hvalfjarðarsveit. ~malarz pl PISZ 19:01, 19 wrz 2017 (CEST)

Wadi (Star Trek)edytuj kod

KoverasLupus (dyskusja) 00:09, 23 lut 2018 (CET)

Szablon:Wyspyedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 12:18, 22 cze 2018 (CEST)

podział administracyjny Islandiiedytuj kod

Zajrzyj do Wikipedysta:Malarz pl/szablony/XYZ. Tam jest zestawienie tego, co jest wyświetlane przez {{Jednostki dane ISL}} w infoboksach jednostek. Znaczek T jest umieszczony przy jednostkach, które są zgodne z tym szablonem i zawartością Podział administracyjny Islandii. Pozostałe trzeba poprawić, bo po zmianie w szablonie jest trochę bałaganu (np. w Hellissandur). ~malarz pl PISZ 11:47, 1 sie 2018 (CEST)

Poprzenosiłem te co były w złych miejscach. Natomiast chciałbym pogadać, czy na pewno takie jednostki powinny być w szablonie. ~malarz pl PISZ 12:19, 1 sie 2018 (CEST) Zestawienie jest w [5]. Poprzenosiłem stary podział w odpowiednie miejsca, ale zostawiłem dziury w pozostałych jednostkach. Samo zestawienie mogę w każdym momencie zaktualizować. To jest zdecydowanie lepsze niż przeglądanie przez linkowane. Nie wiem czy wiesz, ale system jednostek podziału umożliwia zdefiniowanie dla każdego terytorium: 5 jednostek administracyjnych, 2 jednostek tradycyjnych i 3 jednostek statystycznych. W przypadku Islandii mamy cztery podziały. IMO należy to uporządkować, bo obecnie są one pomieszane. Na pewno gminy są podziałem administracyjnym. Na pewno okręgi są tradycyjne. Regiony z tego co jest napisane w haśle o podziale są statystyczne (ale być może też administracyjne). Okręgi wyborcze są na pewno wyborcze, ale nie wiem czy są też administracyjnymi (przynajmniej nie wynika to z Podział administracyjny Islandii. Skoro próbowałeś to poprawiać to pewnie coś więcej na ten temat wiesz. ~malarz pl PISZ 18:20, 3 sie 2018 (CEST)

Odp:Skagaströndedytuj kod

Odp:Skagaströnd

Cześć. Nie wiem jaka jest specyfika gmin islandzkich, ale raczej przyjęło się, że jednostki administracyjne biorące nazwy od miejscowości mają w nazwie nawias rozróżniający, natomiast same miejscowości już nie. Patrz np. arty o polskich gminach. Khan Tengri (dyskusja) 20:51, 4 sie 2018 (CEST)

Powiaty w Polsce według województwedytuj kod

Maattik (dyskusja) 16:43, 20 wrz 2018 (CEST)

Tydzień Artykułu Islandzkiego/Zaproszenieedytuj kod

Widziałem że napisałeś nowy artykuł o Uniwersytet w Bifröst i nie dodałeś go do Tygodnia o Islandii. Dodałem go wiec i dałem twój nick.

178.214.9.193 (dyskusja)

Podziękowanie - Ok (wulkan)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:28, 15 gru 2018 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Islandzkiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Islandzkiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 21:11, 15 gru 2018 (CET)

Podziękowanie - Złoty Krąg (Islandia), Srebrny Krąg, Diamentowy Krągedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:55, 31 sty 2019 (CET)

Podziękowanie - Viðeyedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:17, 22 mar 2019 (CET)

Miejsca nazwane imieniem Leninaedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 08:44, 9 lis 2019 (CET)

Miejsca nazwane na cześć królowej Wiktoriiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 15:42, 11 lis 2019 (CET)

Miejsca nazwane imieniem Krzysztofa Kolumbaedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 16:26, 11 lis 2019 (CET)

Miejsca nazwane imieniem Stalinaedytuj kod

Famkolei (dyskusja) 22:39, 12 lis 2019 (CET)

Eponimy nazw geograficznychedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 09:01, 20 lis 2019 (CET)

Lista eponimówedytuj kod

Gżdacz (dyskusja) 18:56, 4 gru 2019 (CET)

Lista eponimówedytuj kod

kićor =^^= 19:53, 29 sty 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Slawojar" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy