Dyskusja wikipedysty:Szamot9691


Dyskusja wikipedysty:Szamot9691 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Gramy dla Polskiedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 10:58, 20 maj 2015 (CEST)

  • Przede wszystkim nie widzę encyklopedyczności. Ale świata piłkarskiego nie znam, więc zapytałem tych, którzy się w tym lepiej orientują. Prawdę mówiąc, wątpię, aby uznali za ważny, ale może...

Po drugie, forma jest dyskwalifikująca i tylko chęć oszczędzenia Ci pracy na darmo spowodowała, że od razu nie przeniosłem Ci do brudnopisu. Zobacz ten poradnik i jeżeli dostrzegasz encyklopedyczność tego bytu, staraj się poprawić, również według tych wytycznych. Pozdrawiam. Ciacho5 (dyskusja) 11:02, 20 maj 2015 (CEST)

  • Argumentuj w Poczekalni (link w ramce powyżej). Ciacho5 (dyskusja) 11:39, 20 maj 2015 (CEST)

Podpisujedytuj kod

Wstawianie podpisu

Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:

  • Na stronach dyskusji, w głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach, ale powinien zawierać Twój nick.
  • Nie podpisujemy się w artykułach – Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
Tak będzie wyglądał pasek „Masz nowe wiadomości”, który pojawi się z prawej strony Twojej nazwy użytkownika
  • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem „Masz nowe wiadomości”, tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona. Ciacho5 (dyskusja) 11:39, 20 maj 2015 (CEST)

Ilustrowanieedytuj kod

W pl-Wiki działa sporo szablonów/skrótów z angielskiego, ale dlaczego miałoby działać datei? Zobacz Pomoc:Ilustrowanie. Po drugie, zamiast dodawać fotografie działaczy skup się może na zmianie stylu i wykazaniu encyklopedyczności (chociaż słyszałem głosy, że w polskiej piłce działacze są najważniejsi). Ciacho5 (dyskusja) 12:50, 20 maj 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Szamot9691" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy