Dyskusja wikipedysty:Szwedzki/Archiwum 3


Dyskusja wikipedysty:Szwedzki/Archiwum 3 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Szwedzki Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Rydzyk

Przestań kasować mój NPOV na Rydzyka. !!!! Sam przyznajesz, że Rydzyk jest postacią kontrowersyjną, więc należy uwzględnić też poglądy jego zwolenników. Nie tylko Rydzyk jest kontrowersyjny dla Michnika ale Michnik dla Rydzyka też !!!! -to jest dopiero prawdziwy NPOV. !!!!!!!

Marihuana

Ja uwazam, że nie powinienno być w ogóle tych linków, walczę z tym, Racjonalista podaje fałszywe informacje na temat marihuany, konsultowalem z toksykologiem i lekarzem, w ogóle kazda proba wprowadzenia informacji o szkodliwości tego narkotyku naraża mnie na nie wybredne napady ze strony Deveina, trudno, taki los. Dosiego Roku Drozdp 21:24, 4 sty 2006 (CET)

Dzieki za zabezpieczenie, będę spał spokojniej. Drozdp 10:22, 5 sty 2006 (CET)

Coś przesadzacie z tą marihuaną. O znaczeniu religijnym poszlo z ang. testu i mi to wycięto. Bez przesady. Ras Irie 00:55, 12 sty 2006 (CET)

Proszę o zdjęcie banu z hasla. Chcę je edytować! Przesadzacie? Czego wy w zasadzie chcecie? Bo ja chcialem się rozpisać na temat gandzia a wierzenia. Oraz dopisać jak się ją konsumuje. Ras Irie 22:11, 15 sty 2006 (CET)

:-) RM

Bdb revert :-) To drążenie całości, żeby z nie wyszło mimo wszystko tak jest zupełnie czasem nieznośne. Pozdrawiam, Wulfstan 00:21, 5 sty 2006 (CET)

Darż

Czyżby perełka z Twej strony? Nie ja nie z tych. BIP jest copyleft więc coś z bip.maszewo.pl/pliki/uchwaly/darz_plan_1_XXII_168_05.doc jest OK - nie kasuj tego proszę bo przeczysz swej roli., Pozdro Joy


Ominę ów Darż, ale z tego co wiem BIPy są leftowe. Joy

kwestia jednozdaniowców.

co do tego to owszem, na przykładzie służewia, staram sie rozbudowywać artykuły, jednak podawane przeze mnie definicje, są dość krótkie, gdyż: 1. nie ma za bardzo co więcej napisać bez wdawania się w ogromne szczegóły 2. Są to proste wyjaśnienia terminów, które są już raczej nieużywane, a jedynie mogą się przydać komuś kto szyka pobieżnego wyjaśnienia danych terminów,

ale oczywiście mogę zaprzestać umiesczania takich przypisów

okej, zatem na razie ograniczę się do edycji istniejących wpisów, dziękuję za wyjaśnienie

pedoipek

Ano.. też tak myślę, ale z drugiej nie strony nie jest ekspertem w tej dziedzinie i nie chcę się wypowiadać pod względem merytorycznym (ew. cofnięcie zmian) choć mnie bardzo korci. Z drugiej strony to jest naprawdę bardzo podejrzane... hmm.. ok, wycinam to, wrzucę na stronę dyskusji, niech tam ktoś nad tym popracuje. Roo 05:24, 18 sty 2006 (CET)


Masakra pod Wounded Knee

Czesc, umiescilem Twoj artykul na glosowaniu do artykulow na medal. Pozdrawiam Piter T. 10:07, 18 sty 2006 (CET)


Witam. Nie jestem przekonany, czy hasło "Bitwa nad potokiem Wounded Knee" jest jakoś znacząco lepsze, niż "Bitwa nad Wounded Knee" ;) Amerykańskie "creek" to właściwie "dopływ, rzeczka", a w polskiej literaturze przedmiotu nie mniej częsty jest "strumień". Dee Brown ("Pochowaj me serce w Wounded Knee" Iskry 1981) używa zamiennie "Wounded Knee Creek" i "stumień Wounded Knee" (pisze też precyzyjnie "w stronę Cankpe Opi Wakpala, strumienia zwanego Wounded Knee" (s. 383) - bo w końcu było to terytorium Indian, którzy mieli wówczas utrwalone własne nazwy na obiekty dopiero nazywane przez białych). Poza tym, swoboda polskich tłumaczy - nawet w dość poważnych pracach - bywa tak porażająca, że kierowanie się "utrwalonymi" nazwami (jak owe bezzasadne "pod") prowadzi często na manowce :(

Oczywiście nie ma sensu tworzyć przekierowań dla wszystkich tych wariantów, ale gdybym miał wybierać, to wolałbym albo powrót do pozwalającej na uniknięcie dylematów tłumacza wersji "Bitwa nad Wounded Knee", albo nawet bliższą źródłom oryginalnym wersję Masakra nad Wounded Knee Creek (takiej - jak widać - nie ma). Z tego co widze na Wiki, to nie ma reguły, czy podajemy tylko nazwę cieku wodnego, czy też jego typ (np. Bitwa nad rzeką Volturno i Bitwa nad Isonzo). A skoro już walczysz o medal, to mam nadzieję, że poprawisz też kilkanaście przekierowań do hasła - dopiero co zmieniałem je z "pod" na "nad", więc już drugi raz mi się nie chce ;) I że zostawisz w spokoju hasło Bitwa nad Little Big Horn ;) Pozdrawiam. A hasła gratuluję! Cień 14:50, 20 sty 2006 (CET)

Witam ponownie. Trochę weszliśmy sobie w paradę, ale nic złego chyba się nie stało. Póki co skończyłem uzupełnienia i poprawki, ale przy okazji usunałem z powodu konfliktu edycji dodany przez ciebie ISBN. Zaraz to naprawię ;) Pozdrawiam. Cień 21:02, 27 sty 2006 (CET)


Poprawiłem jeszcze parę drobiazgów, ale nie bardzo umiem zlikwidować lukę po tytule pierwszego rozdziału, może ty podołasz. Na pewno też jesteś lepszy we wstawianiu fotek, więc polecam twej uwadze nowe hasło Nelson Miles i dołożenie zdjęcia (jest np. w angielskiej wersji jego biogramu).

Co do usuniętego fragmentu o alkoholu, to może się nieco zagalopowałem, ale fragment wydał mi się nieco zbyt beletrystyczny w stylu. Jeśli znajdziesz zwięzły sposób zapisania sugestii dotyczących pijaństwa i rewanżu za Little Big Horn jako możliwych motywów masakry, to nie mam nic przeciwko temu. Sam też pomyślę i może zbliżymy się do medalu ;)

Jeśli chodzi o stronę Jordana S. Dilla (http://www.dickshovel.com) oraz wspólną książkę Mario Gonzaleza i Elizabeth Cook-Lynn to oba źródła są uważane za radykalnie "proindiańskie", a więc - mimo całej mojej sympatii dla Indian - z punktu widzenia Wiki dalekie od obiektywności. Stąd też pewna moja ostrożność w korzystaniu z nich bez weryfikacji (np. wszystkie fakty, daty i liczby w ostatnim akapicie z cytowanej przez ciebie strony "January 3,1891: A burial party picked up the bodies of the dead Indians, about 146, still left on the massacre site after a raging blizzard swept through the area. They dug a mass grave and buried the dead without ceremony. At least one Indian is said to have been buried alive." budzą wątpliwości - porównaj choćby wersję znanego ci Eastmana). Gonzaleza poznałem osobiście, dlatego pozwoliłem sobie zmienić "prokuratora" na "pełnomocnika" (po ang. też "attorney"), bo choć jest on "tribal attorney", to do korporacji prawniczej nie należy. I tyle póki co. Dobrze, że pojawił się stub Taniec Ducha - może prędzej go rozbuduję ;) Docelowo planuję też odrębne hasło Okupacja Wounded Knee (1973), ale najpierw zrobię Ruch Indian Amerykańskich. Cień 02:55, 28 sty 2006 (CET)


Czy aby nie jesteś za szybki? ;) Miałem właśnie sprawdzić linki do niktórych niekonsekwentnie nazywaneych haseł - czasem jest np. (stan w USA), czasem nie ma - i zaproponować Ci przeniesienie zbędnej w tym momencie fotki Forsytha z art. Wounded Knee, a tu musiałem jeszcze poradzić sobie z konfliktem edycji :( Żeby tak inne hasła powstawały w tym tempie... ;)

Przy okazji - mam parę współczesnych fotek z Wounded Knee (prywatnych). Gdzie to wrzucić, na Commons? Pzdr. Cień 01:49, 31 sty 2006 (CET)

Moim zdaniem art o W.K. ma jeszcze co najmniej ze dwa błędy w faktach (sprawdzam) i parę nieprecyzyjnych fragmentów, ale to studnia bez dnia... Może jak będzie głośniejszy, to ktoś się jeszcze włączy do współpracy ;) Czy dobrze rozumiem, że Co. na najbardziej znane zdjęcia masakry jest w tej sytuacji bezterminowy? Czy też wystarczy zaczekać do 2010? Przy okazji, masz może jakiś wpływ na bota, który mógłby się zlitować nad moim zadaniem oczekującym tutaj? Cień 02:25, 31 sty 2006 (CET)

Tak

Hasło idzie do skasowania, chciałem się tylko upewnić, że jego autor będzie swiadomy powodów. A.J. 16:30, 19 sty 2006 (CET)

WP:OD

O, nie znałem tej strony: masz rację, tam bardziej pasuje. A.J. 17:37, 19 sty 2006 (CET)

Megalopolis

Przyjżyj się dokładnie mojej zmianie - dotyczy ona tylko tekstu - zero nowych informacji. Te zdania typu "megalopolis tworzące się wymieniają także polsko-czeski teren GOP i Ostrawy wraz z aglomeracją krakowską i bielską;" jest błędnym zdaniem - z tego wynika, że aglomeracja Ostrawska jest w GOP-ie. Zmieniłem dokładnie strukturę tego zdania. To Górnośląskie Zagłębie Węglowe rozciąga się w GOP-ie, ROW-ie i w aglomeracji Ostrawskiej. Co do aglomeracji Bielskiej i Krakowskiej to nic nie ruszałem. Moje zmiany były tylko w tym pierwszym błędnym zdaniu. Co do liczb ludności to się nie wtrącam, ale przyznam, że te twoje "1.948 do 2.175" to jest jakiś kawał. Katowice, Bytom, Gliwice i Zagłębie (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza....) - cxzyli nalbliższe miasta Katowic mają 2.5 mln mieszkańców. Na to są dowody. I te 2.5 mln to tylko miasta GOPu bez mniejszych miejscowości typu Pyrzowice, Radzionków itp. Więc przywracam wersję poprzednią bo ta jest całkowicie do niczego. Pierwsze zdanie jest mylące i błędne. Zostawiam szablon {Do weryfikacji}. Pozdro --LUCPOL 12:34, 21 sty 2006 (CET)

przepraszam :)

tak przepraszam to przez nieuwagę tylko i wyłącznie... :) Szoltys1990 21:00, 21 sty 2006 (CET)

IPek

Do tego IPka pisałem ja 27 grudnia, Julo 28 grundnia i później jeszcze kilka razy. 4 tygodnie to za mało czasu aby rozwiać nasze wątpliwości? Roo 21:45, 23 sty 2006 (CET)

DzieX

DzieX troche głupi test co nie ale dziex Przemek K napisz 15:56, 27 sty 2006 (CET)

Masakra

Może, ale jeśli to raczej jutro. Shaqspeare 23:18, 28 sty 2006 (CET)

Pisk of the night

Znowu zostało napisane. Gdyby jeszcze piosenki bez wulgaryzmów mieli - może by szybciej płytę wydali.

twoje uznanie

a uznawaj sobie za co hcesz tylko sie do tego hasla niemieszaj ((no chyba ze chcesz sie wypowiedziec w dyskusji lub cos dopisac). trzymaj sie.

Turbos

Ja bym poczekał jeszcze jeden rewer i dał mu 24 godziny na 3R :) Roo72 Dyskusja 02:55, 30 sty 2006 (CET)

Indianie stub

Witaj! Siedzisz troche w tej kategorii, co Ty na to, żeby Indianie mieli swój zalążek? - szablon Indianie stub Pitert 21:16, 31 sty 2006 (CET)

Semi

Proponuje kazdy zwandalizowany artykul zablokowac. W ten sposob zablokujemy wiekszosc artykulow na Wiki. Jaka to wiec jest polityka zabezpieczania, jesli ja stosuje wlasna? Cytaty z en-wiki: A page can be temporarily semi-protected by an Administrator, in response to a serious vandalism problem. ... In the case of one or two static IP vandals hitting a page, blocking the vandal or vandals is a much better option than semi protection as semi protection causes more collateral damage. Please remember to lift the semi-protection quickly.. Wandala penisowego juz nie ma, wiec nie widze powodow zabezpieczania stron. A po zwyklym wandalizmie, mozna zablokowac usera i zrobic revert. Kotasik 19:43, 1 lut 2006 (CET)

"Mlodzież Wszechpolską" odbezpieczylem z rozpędu, dopiero pozniej sie zreflektowalem, ze Roo ja zabezpieczyl kilka h wczesniej. Cala reszta artykulow byla zabezpieczona juz dluzej. Zgadza się, liczba artykulow czesto wandalizowanych jest niewielka, jednak jestem przeciwny ich blokowaniu, gdyz a) sa to artykuly popularne b) wandalizowane z rowna czestotliwoscia przez caly rok. Nie wyobrazam sobie blokad hasel typu Polska czy Andrzej Lepper tylko dlatego, ze co chwile ktos cos tam dopisuje. Jestesmy otwarta encykopledia i nie powinnismy blokowac najpopularniejszych hasel, bo nasze motto "kazdy moze edytowac, rowniez Ty" nagle staje sie nieaktualne. Semi protection, IMHO, sluzyc moze raczej, gdy hasla wandalizowane sa sezonowo, gdy jakies wydarzenie ze swiata interferuje na hasla (szal nastolatkow zwiazany z jakims zespolem, wybory, itp). Kotasik

Człowieku komentuj chociaż Twoje antymerytoryczne reverty

Bardzo cie o to prosze wymogi wikietykiety sa chyba jasne. org

Wikipedia:SDU/Wielkie

Witam, rzuć proszę okiem na Wikipedia:SDU/Wielkie i zagłosuj.. Pozdrawiam, Roo72 Dyskusja

Grafika Gore_vidal i zablokowanie

Witaj.

Pierwotnie wrzucając ten plik podałem mylną licencję, nie zauważywszy tego błędu. Usunąłeś go szybko. Potem wrzuciłem go znów i chciałem w panelu edycji wpisać właściwą licencję i kto jest autorem. Nie zdążyłem bo w parę minut jak mi się zdaje usunąłeś grafikę i zablokowałeś mnie, kiedy jeszcze byłem w trakcie edycji. Trochę to za szybko moim zdaniem z tym blokowaniem (choć z szybkim usuwaniem źle opisanych plików masz rację). Niestety reguły wyboru licencji dla grafik są mało przejrzyśnie napisane jak dla mnie. Można miec problem z wyborem, jeśli nie ma się doświadczenia. Proszę może o jakieś przykłady użycia, jakieś porady na przyszłość. Wspomnianej grafiki nie zamieszczam już na żadnej licencji, bo jest pechowa ;) Paulus 12:59, 7 lut 2006 (CET)

admin

Ponieważ najwyraźniej wielu doprowadzam do białej gorączki, a edytuję niewiele, nie będę nic mówił w tym głosowaniu. Ale mam do ciebie pytanie: rozrabiam - jak? Tymi końcówkami czy siarczystym słowem, które rzuciłem nieopatrznie w osobistej dyskusji? Bo - pewnie jak każdy łobuz - ja mam poczucie, że nie jestem bardzo winny. Znoszę obelgi dość dobrze, a nerwy mi puściły dopiero kiedy ktoś zaczął mi majdrować przy stronie osobistej. Przeprosiłem zresztą solennie administratora, który mnie słusznie opieprzył, a wpis zmieniłem. Argumenty Panther uznałem za coś, co dzieje się na zewnątrz Wikipedii, toteż do nich się nie odnosiłem. Ze Stimorollem grzecznie dość konwersowałem, mimo że (jak się okazuje) nie było warto, bo ostatecznie obryzgał mnie brzydko pachnącą substancją. Chodzi o tę Krytykę JP2? O końcówki? Naprawdę? Basty 00:39, 9 lut 2006 (CET)

Oczywiście przy okazji dzięki za obronę. Chyba jednak rzeczywiście nie potrafię się zachować:) Pozdro Basty 00:46, 9 lut 2006 (CET)

GW

Na liście mailingowej Google pytałeś kto jest zamaskowanym agentem Gazety Wyborczej. Moim zdaniem to Wikipedysta:Wuj Mat. Pozdrawiam, (ta wiadomość po przeczytaniu ulegnie samowykasowaniu) Mieciu K 19:55, 9 lut 2006 (CET)

bob marley

hahahaha! zrobię listę w wolnym czasie, sprawdzę którzy muzycy w kategorii "muzycy" są także w kategorii narodowej albo jakiejkolwiek innej. i co, zgodnie z tą logiką że "nie umieszcza się w tej i w tej" , wszystkie hasła powinienem wyedytować tak jak wy hasło Bob Marley?????? nikomu nie przeszkadza że jest i tu i tu i nie jest to BŁĘDEM edycyjnym czy jakimkolwiek pogwałceniem zasad!

Wikipedia is not a paper encyclopedia

-- devein (-) 07:11, 10 lut 2006 (CET)


batuta

Czemu podwazasz istnienie ludzi, ktorzy stworzyli Batute? Czy fakt, ze Batuta powstal i byl skopiowany na kilkanastu stronach wikipedi i rozwijany przez 15 miesiecy nie jest wystarczajacym dowodem, ze ktos sie w to zaangazowal. Mozesz gardzic czlonkami armii batuty, ale nie podwazaj ich istnienia, bo przypomina to Orwella.

Dorota Rabczewska

Wypada mi spytać dlaczego z opisu Dody wyleciały następujące informacje

  • osiągnięcia w sporcie
  • przybliżona data ślubu
  • opinię Wojewódzkiego (miałem właśnie poprawić, że nie pokazała narządów a tatuaż na podbrzuszu, ale widzę, że nie ma co poprawiać)
  • informację o szeroko nagłośnionym teście mensy
  • informacja, że nikt nie potwierdził plagiatu i nie wystąpiono na drogę sądową

Po ponownej lekturze mogę zrozumieć dlaczego poleciało np. zdanie o przeprowadzce, widzę, że należało zmienić układ, ale taka kastracja??? Kro * 05:06, 11 lut 2006 (CET)

wrh

hi Szwedzki, to nigdy nie bylo, nie jest i prawd. nie bedzie stowarzyszenie, opis jest b. emigmatyczny i dotyczy niesprawdzalnych faktów sprzed lat ok. 20, mozesz uzasadnic twój rev. (przeczytaj prosze tez moje uzasadnienie doPracowania) pozdr. New European  !? 22:27, 14 lut 2006 (CET)

problem dokladnie na tym polega: przed 20 laty grupa mlodych wtedy chlopaków planuje cos (przy wódce) pare miesiecy potem próbuja rejesrowac, odpowidz: "niet" banka mydlana pekla, Koniec. Wiesz ilu studentów po paru glebszych mialo podobne idee (ze stowarzyszeniami itd)?? (wielu!!)New European  !? 22:47, 14 lut 2006 (CET) z tą spójnością... to jest taka sobie (zobacz argumenty doPracowania), wnioskowanie w stylu „jesli dziś jest środa, to info jest prawdziwe“ (albo - > był Marczak, to reszta tez sie zgadza) jest po prostu błędne. Dałem doPracowania, gdyż IMO jedyna ency info. to: póbowali się organizować, próba zakończona odmową Wydziale Społeczno-Administracyjnego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Cała reszta to niesprawdzalny bełkot, a biorący udział w wydarzeniach, to na dobrą sprawę miotające się i szukające swego miejsca w życiu osoby, (ciągle jeszcze, (w wieku lat ponad 40-stu) -> zobacz ich biografie). Reasumując:
  • naturalnie, że nie należy udawać, że takich ruchów nie było,
  • ale też nie należy robić z (nieformalnego) koła przyjaciół o wspólnych zainteresowaniach seksualnych, *stowarzyszenia*, którym nigdy nie było, nie jest i nie będzie,
w międzyczasie pojawili się inni ludzie i *organizacje* reprezentujący te środowiska, robiące to profesjonalnie. Pozdrawiam. New European  !? 08:58, 15 lut 2006 (CET)

FreeGG

Chciałbym prosić o "zrewidowanie" swojego głosu w Wikipedia:SDU/Free_GG. TIA Kro * 23:07, 14 lut 2006 (CET)

Waldemar Zboralski

Robię na bieżąco korekty, aby sprostać wymogom kolegów Wikipedystów. Mam też obietnicę innego Wikipedysty (samego Szymona Niemca, wiceprezesa mojej partii...), że aby zachować zasady obowiązujące na Wikipedii, umieści hasło od nowa, zgodnie z obowiązującymi procedurami, aby nie podrzymywać dłużej wobec mnie zarzutu "autoreklamy". Dlatego proszę SERDECZNIE o usunięcie obecnej wersji hasla "Waldemar Zboralski", aby otworzyć drogę do poprawnej procedury. Dalszą dyskusję o encyklopedyczności lub jej braku będzie można wtedy prowadzić już nad hasłem biograficznym, które nie zostało zgloszone przez osobę w nim opisywaną. Im szybciej więc obecna wersja hasła "Waldemar Zboralski" zostanie usunięta, tym szybciej powrócimy w tej materiii do stanu poprawności, za której obecnie brak uprzejmie i szczerze przepraszam. Chociaż coś się działo w edycji hasła, bo teraz nie jestem pierwszym na liście "historia-autorzy" (na samym dole). Czy to może oznacza, że jednak ktoś już zmienił autora hasła na innego, niż ja? Zboralski 17:22, 15 lut 2006 (CET)

Waldemar Zboralski

Gdybym od razu porządnie stworzył pierwszą wersję hasła, pewnie nie byłoby tyle zamieszania. Ale jestem początkujący na Wikipedii... A gybym od razu poprosił Szymona Niemca o zamieszczenie tego hasła, też pewnie by inaczej na to popatrzono - zresztą taki pogląd był w dyskusji...

Nazwisko "Darski" w powiązaniu z ruchem gejowskim to brzmi tak: "Krzysztof T. Darski" i jest to pseudonim Dariusza Proroka (mojego rówieśnika), byłego mieszkańca Łodzi, który wyemigrował do Belgii i mieszkał przez jakiś czas w Gent (Gandawa). Prorok spowodował eksplozję tematu "homoseksualizm" po tym, jak Polityka wydrukowała w numerze 47 z datą 23.11.1985 na stronie 8 duży tekst pt. "Jesteśmy inni", który był jego reakcją na Akcję Hiacynt. Nawet Jerzy Urban zwymyślał go wtedy za to jako Rem (dziś Jurek Urban niemal jest naszym obrońcą i przychodzi na nasze parady!!!).

Gdyby Szanowny Kolega był zainteresowany pełnym tekstem Darka Proroka, wklepię go do komputera (dlaczego ja tego jeszcze nie zrobiłem!...) i podeślę mailem. Posiadam -nastą kopię z kopii tego tekstu, literki są mikre i zamazane, więc może to trochę potrwać, zanim odczytam ten tekst, o ile w trakcie tego nie utracę wzroku.

Dziękuję za zaangażowanie w moja sprawę! Zboralski 04:04, 16 lut 2006 (CET)

  • Dodatkowo odpowiadam na pytanie o 1987: Barbara Pietkiewicz dla Polityki przeprowadziła ze mną wywiad ale nie podała nazwiska. W Rozmowach Intymnych Halszki Wasilewskiej pokazałem twarz, ale też nie przedstawiono mnie (i kolegów) z nazwiska. Co było dla mnie wtedy śmieszne, dziennikarze NIE CHCIELI publikować naszych nazwisk, mimo naszej wyraźnej zgody. Tłumaczono to tym, że nie chciano nas narażać na ewentualne ataki obcych, niezrównoważonych osób. Dziś wiem, że mieli rację... Nadmieniam, że poważnie zmieniłem hasło wprowadzone przez Szymona Niemca Waldemar Stanisław Zboralski. Hasła Waldemar Zboralski na razie nie będę już ruszał, do czasu jego usunięcia. Zboralski 18:29, 17 lut 2006 (CET)

Kaczyzm

Można wiedzieć czemu usunąłeś z tego hasła odniesienia do haseł powiązanych z kaczyzmem tj.klerykalizm, państwo wyznaniowe i totalitaryzm?--Radoc 21:31, 16 lut 2006 (CET)

Proponuję jednak włączenie tych pojęć do artykułu np. do zdania W opinii przeciwników PiS działania te zmierzają w kierunku przekształcenia demokracji w ustrój autorytarny.. Można tam także dodać informacje, że przeciwnicy utożsamiają kaczyzm z totalitarnym państwem wyznaniowym czy coś w tym stylu. Nie da się ukryć że pojęcia te wiązane są z kaczyzmem. Pozdrawiam--Radoc 21:43, 16 lut 2006 (CET)


Dlaczego usunąłeś wszystkie zmiany bez podania powodu i brania udziału w dyskusji. --Nux 16:27, 18 lut 2006 (CET)

Przepraszam, rzeczywiście trochę pomieszałem. --Nux 17:08, 18 lut 2006 (CET)

homoseksualizm

czemu zrevertowałeś ten artykuł automatycznie? z tego, co wiem regulamin Ci na to nie pozwala... I czemu w ogóle zrevertowałeś? Ymar 21:51, 17 lut 2006 (CET)

chodzi mi o to, że zreevertowałeś automatycznie, a nie ręcznie. Moja edycja nie była aktem wandalizmu. Nieważne... Napisałem, bo się zdenerwowałem :) Moim zdaniem to dalej jest naruszenie NPOV. To dosyć mocne stwierdzenie. Nie potrafię z tobą dyskutować, jeśli się na tym znasz, ale wydaje mi się, że są tacy, co się znają i by z tobą dyskutowali, więc - jeśli mam rację - jest naruszenie NPOV. Ymar 21:57, 17 lut 2006 (CET) Napisałem Nuxowi, to i ty wiedz, o co mi chodziło... Dyskusja_Wikipedysty:Nux#administracja Ymar 22:59, 21 lut 2006 (CET)

Typologia antropologiczna i inne

Czy można po raz drugi głosować SDU? Bo ten zalew rasistowskich haseł jakoś mnie powalił. To my się na to zgadzamy???! Basty 23:57, 18 lut 2006 (CET)

Polska

Zdaje mi się, że masz jakiś związek z artykułami, których nie można edytować (ten kaczyzm). Spójrz proszę jeżeli mógłbyś do dyskusji artykułu Polska. Czy te strony mają jakichś opiekunów bo reakcje na sugestie dotyczące zmian ich dotyczących czy wręcz usunięcia błędów na nich są jakieś mizerne. Popszes 00:45, 19 lut 2006 (CET)

.

Ok wiem już o co chodzi. to oznacza dużo więcej pracy przy artykułach dotyczacych telefonów ale chyba sobie poradze

PUA

Dzięki, to bardzo miło z Twojej strony. Ale nic z tego nie będzie. Gdybym został operatywnym adminem, tzn. warował na ostatnich zmianach, to pożarłoby cały czas, który mogę przeznaczyć na wikipediowanie. A gdybym miał zostać adminem symbolicznym, to znaczy z próżności, to tylko zmarnowałbym swój i wasz czas. Ale naprawdę wzruszyła mnie Twoją propozycją.

Wdzięczny Togo 21:43, 21 lut 2006 (CET).

Skróty...

OK. Nie mam dalszych zastrzeżeń :). Nux 23:30, 21 lut 2006 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Szwedzki/Archiwum 3" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy