Dyskusja wikipedysty:Szymon Żywicki


Dyskusja wikipedysty:Szymon Żywicki w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Napisz do mnie


Archiwum 1 Archiwum 2 Archiwum 3

Spis treści

Ad: Wikipedia:Co robimy poza WikiOstatnio edytowany przez 83.20.187.213 (wkład, dyskusja) (1x), a wcześniej przez Brudzio (wkład, dyskusja)edytuj kod

Witaj!
Tak, to moja edycja.
Chyba nie byłem zalogowany.
Pozdrawiam
Krzysztof Piechota (dyskusja) 14:28, 2 maj 2011 (CEST)

Holoubekedytuj kod

Disambigi dla innych nazwisk istnieją więc z tym ekiem to bym był ostrożniejszy. Czemu uważasz że dla tego konkretnego nazwiska jest to zbędne?Plushy (dyskusja) 16:15, 4 maj 2011 (CEST)

  • Artykuł powstał dzisiaj więc statystyk nie będzie, nie ma statystyk dla nie istniejących stron. Strony te są odwiedzane, niektóre rzadziej inne częściej ale są a że istnieje ich sporo to kwestię czy należy je kasować czy nie należałoby przedyskutować w kawiarence.Plushy (dyskusja) 22:40, 4 maj 2011 (CEST)
    • No dobrze, może faktycznie nie tak do końca ale statystyki te wyświetlają odwiedziny konkretnej strony a nie wyniki wyszukiwania więc i tak nie są miarodajne. Słowo na K z pewnością ludzie wpisują o wiele częściej ale mało kto ląduje na stronie która nie istnieje (dla porównania słowo na Ch. jest redirectem).Plushy (dyskusja) 14:57, 5 maj 2011 (CEST)

Paulina Sykutedytuj kod

Pbk (dyskusja) 20:09, 8 paź 2011 (CEST)

odp.edytuj kod

To powiadomienie o dyskusji nad usunięciem hasła pojawiło się automatycznie przy użyciu narzędzia "Zgłoś do usunięcia". pozdrawiam--Pbk (dyskusja) 13:38, 9 paź 2011 (CEST)

Sykutedytuj kod

Ale to twoje działanie spowodowało usunięcie wcześniejszej historii. Nie wiem tera kto był autorem hasła--Pbk (dyskusja) 15:02, 9 paź 2011 (CEST)

disulfiramedytuj kod

dzień dobry,pytanie moje brzmi czy organizm może odrzucić taki przeprowadzony zabieg po przez zastosowanie tabletek disulfiram, miałem przeprowadzony taki zabieg [lewe dolne podbrzusze]po ok.ponad tyg.zauważyłem napuchniecie i odczucie jak by w środku była twarda wkładka,nie wspomnę już o swędzeniu.już niebawem mam się zgłosić na wyjecie szwów.proszę o odpowiedz w tej sprawie ,gdyż nie wiem co mam myśleć.lukasenko29@interia.pl 

Odp:OLT Expressedytuj kod

Odp:OLT Express
  • Witaj. Zabezpieczyłem, nie trzeba poganiać ;) Pzdr. Ented (dyskusja) 23:10, 26 lip 2012 (CEST)

Odp. Blokada edycjiedytuj kod

Witam, na tydzień zablokowałem przed edycjami spod IP. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 22:02, 19 wrz 2012 (CEST)

Re:edytuj kod

Przepraszam za brak odpowiedzi :) Przykryły mi niestety kolejne wpisy. Pamiętam bez wątpienia i pamiętam rozmowę na ircu i widzę, że plany się realizują :) Tu w sumie stara bieda, głównie źródła, źródła i źródła w edycjach. Pzdr. Elfhelm (dyskusja) 23:03, 14 lut 2013 (CET)

  • Chyba po wprowadzeniu przejrzanych na OZ mało już kto siedzi. Live RC nigdy nie używałem. Chyba najlepiej szukać po zdezaktualizowanych i kontrolować oznaczanie. W preferencjach można ustawić kwestie oznaczania. A jeśli nie chcesz przeglądać kobył można sobie ograniczyć "Maksymalna liczba dodanych lub usuniętych bajtów" na tamtej stronie do małych zmian (do kilku/nastu). Pzdr. Elfhelm (dyskusja) 13:22, 18 lut 2013 (CET)
  • Samo kliknięcie "oznacz" nie liczy się jako edycja. Są statystyki redaktorów [1] (do 7 dni) - nie wiem, czy są gdzieś "całościowe"... Plus rejestr. Elfhelm (dyskusja) 17:13, 18 lut 2013 (CET)

Re:Dyskusja:Egisto_Pandolfiniedytuj kod

Nie zauważyłem, że mam nową wiadomość. Tak więc będę robił już zgodnie z zaleceniami. --9QBUS9 (dyskusja) 13:04, 20 lut 2013 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Szymon Żywicki" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy