Dyskusja wikipedysty:Szymon Żywicki/Archiwum2


Dyskusja wikipedysty:Szymon Żywicki/Archiwum2 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Szymon Żywicki Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
To jest wersja ARCHIWALNA mojej dyskusji. Jeśli chcesz do mnie napisać zrób to tu

Archiwum 1

Spis treści

Wypadek przy pracyedytuj kod

Spojrzałeś chociaż co to za link czy tak z automatu bezmyślnie sobie działasz ? Mi ta strona bardzo pomogła innym sądzę że też nie ma innej podobnej w sieci typowo o wypadkach przy pracy


Hmm w tym przypadku jak dla mnie jednak okazałeś się takim automatem punkt mówi wyraźnie : wyjątek: fan-kluby i fora szczególnie wartościowe, konkretne, łatwe do odnalezienia informacje, które osiągnęły unikatowy status w przypadku tamtej strony jest to niezaprzeczalnie cenne źródło informacji nt. wszelkich wypadków przy pracy i innych rodzajów wypadków ilość wszystkich postów : ponad 12620 także niestety kolego :-) ale masz jeszcze szanse się zreflektować i naprawić swój błąd i powiedz mi jak tu skłonić kogoś do dołączenia do waszego grona jak przy pierwszej przemyślanej próbie edycji dostajesz w twarz ;-)

re:Wandaledytuj kod

Znawca jajek dostał 2 godziny - ma czas na przyrządzenie jajecznicy. Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 18:29, 8 paź 2008 (CEST)

Moim zdaniem słusznie - 10 tys. postów to tylko jeden z warunków, forum jest niewiarygodne - nie wiadomo nawet kto udziela porad, jakie są jego kompetencje, jest napisane tylko że to "Niezależne forum" - czyli nie wiadomo jakie. Fora internetowe też muszą zawierać weryfikowalne informacje. Fora wartościowe i o unikatowym statusie to np. istniejące przy oficjalnych stronach, dotyczące szczegółowych porad, których udzielają specjaliści. To forum jest kompletnie anonimowe. Bukaj Dyskusja 18:42, 8 paź 2008 (CEST)

Wypadek przy pracy cd.edytuj kod

Widać nie wgłębiłeś się specjalnie ja tam znalazłem co najmniej jednego radce prawnego z imienia i nazwiska do tego behapowca rehabilitanta z imienia i nazwiska i paru innych ... Na innych forach o podobnej tematyce nie spotkałem się z jak to określasz "specjalistami" tylko najczęściej nickami itp. gdy ja miałem problem interesowało mnie rozwiązanie a czy udziela go specjalista czy osoba która miała podobne przejścia to już inna sprawa każda informacja jest weryfikowalna jak pewnie wiesz fora działają na zasadach podobnych do wikipedii gdy jest błąd inni zeedytują ;-) Poza tym definicja unikatowości jest w tym przypadku bardzo ocenna i jak widzę dostosowana pod argumenty przeciw ... Też mogę poruszyć argument jakie masz kompetencje by ocenić inforamcję tam zawarte itp...

Re: Prośbaedytuj kod

zablokowany, -- serdelll (dyskusja | edycje) 19:49, 8 paź 2008 (CEST)

dałem 2h dla ochłody, serdelll (dyskusja | edycje) 20:15, 9 paź 2008 (CEST)

Ad:Dyskusja wikipedysty:62.68.52.51edytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:62.68.52.51

Właściwy szablon, to Subst:testNPA-rm, a nie Subst:testNPA (wkład został usunięty, a nie oznaczony. Poprawiłem. :-) Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 17:03, 10 paź 2008 (CEST)

Odp:99 Przyjacieledytuj kod

Odp:99 Przyjaciel
już :-) Filip em 17:32, 13 paź 2008 (CEST)

Re: Nasza Klasaedytuj kod

Szczerze przyznam, nie spotkałem się z nazwiskiem. Co jednak się spodziewać, jakiś -nastolatek niewyżyty, który chyba skojarzył nazwisko (szczęściarz, udało mu się trafić, miał łatwiej, bo nazwisko masz rzadziej spotykane... strzelając w moje nazwisko też zwykle trafiają za pierwszym razem) i gdzieś tam słyszał o Wikipedii. Nie słyszał jednak, że my się tu nawzajem nie "zwalniamy", czy nie wykopujemy, bo etatu tu nikt nie ma. Poza tym - nie ujawniam żadnych informacji "spod stołu, bo takowych też nie ma - nie słyszałem o jakimkolwiek zamachu na Twoje konto. Spojrzałem na komentarze do jego profilu i też się lekko uśmiechnąłem, ciekawe towarzycho młody ma. Co bym zrobił? Szczerze, olał. Jednorazowy wyskok tego typu podarowałbym, ale gdyby się powtórzyło - zgłosić do operatora n-k (jak zrobiłem to onegdaj ze spamerem agitującym za głosowaniem pod jego widzimisię w SDU). Reagują. Jakby się powtarzało, daj znać, pomogę w miarę możliwości. Wojciech Pędzich Dyskusja 20:20, 17 paź 2008 (CEST)

Re: licznikedytuj kod

Drugi licznik mówi to samo http://toolserver.org/~vvv/yaec.php?user=Szymon+%C5%BBywicki&wiki=plwiki_p ale możliwe że to jakieś opóźnienie w liczeniu jest. Niestety nie znam się za bardzo na tych licznikach - możesz też zapytać w Kawiarence: Wikipedia:Kawiarenka/Kwestie techniczne. rdrozd (dysk.) 12:33, 19 paź 2008 (CEST)

spam :)edytuj kod

Zaproszenie do Projektu Spamedytuj kod

Witaj serdecznie!

Zauważyłem, że rewertujesz lub usuwasz spamlinki. Dziękuję! Jeśli jesteś zainteresowany, dołącz do Wikiprojektu Spam, który skupia osoby usuwające spam z Wikipedii. Pozdrawiam, Mat86 ^^ 12:51, 19 paź 2008 (CEST)

Zanim zaczniesz sprawdzać szablony Bugbota, zapoznaj się najpierw dokładnie z zasadami wstawiania linków zewnętrznych, ponieważ zdarza Ci się zostawiać linki zupełnie zbędne, np. tutaj należało wyciąć wszystkie linki do lokalnych LOKów, a zostawić tylko link do Zarządu Głównego. Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 14:19, 19 paź 2008 (CEST)

szablonedytuj kod

no... uwaga! przebieg lobotomi poniżej

...dla niektórych to może być wstrętne, a niektórzy nie będą wogóle chcieli wiedzieć jak to przebiega... Wpisy Jantosia, który chyba nie widzi potrzeby stosowania podpisu --Szymon Żywicki Podyskutujemy? 14:51, 25 paź 2008 (CEST)

re:Zglos bladedytuj kod

Jasne - bede pamietal. Nie zawsze sie zwraca uwage na to :) --Lukasz Lukomski (dyskusja) 13:48, 26 paź 2008 (CET)

autrografedytuj kod

Skoro linki były nie w porządku, mogliscie zostawić chociaż tresc jaka napisalem. Wpis Oczykobry --Szymon Żywicki Podyskutujemy? 18:16, 6 lis 2008 (CET)

Re:Wikipedysta:Odder/wandalizmedytuj kod

Witaj. Takie rzeczy zdarzają się czasem :), a powodem wyżej wymienionej były po prostu problemy z ustawieniem zegara na serwerach, o ile pamiętam; nie ma tu żadnej magii, a całość to zwykła propaganda :> Pozdrawiam, /odder 11:50, 7 lis 2008 (CET)

Dobre okoedytuj kod

Hej. Zauważyłam, że czasem wyłapujesz błędy na stronie głównej, np. w szablonie wiadomości. Czy nie zechciałbyś się przyłączyć do grona osób, które sprawdzają hasła na potrzeby szablonu {{Czy wiesz}}? Hasła po zgłoszeniu czekają zazwyczaj kilka dni w kolejce i jest to czas na wyłapanie błędów, poszerzenie haseł, itp. Zajmuje się tym kilka osób, ale rąk do pracy wciąż mało. To nic zobowiązującego, każdy sprawdza ile może i to, na co akurat ma ochotę. Tematyka haseł jest różna, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Przyłączyłbyś się? Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 21:49, 8 lis 2008 (CET)

Chodzi przede wszystkim o wyłapanie błędów językowych i logicznych zanim wyłapie je czytelnik trafiający do hasła ze strony głównej. Niestety nie wszyscy znamy się na wszystkich dziedzinach, więc błędy merytoryczne wyłapać trudniej, ale i takie czasem przy okazji udaje się wyeliminować zaglądając dla porównania do wersji en czy de czy też do podanego źródła zewnętrznego. Stopień zaangażowania w sprawdzanie zależy jednak od samego sprawdzającego, czasem też od autora hasła (są ludzie, których nie musimy sprawdzać pod względem merytorycznym, bo wiemy że znają się na tym, co robią). Po to w szablonie weryfikacyjnym jest miejsce dla trzech sprawdzających, aby właśnie trzy różne osoby pod różnym kątem przejrzały to samo hasło. Może niektóre z nich nadal nie są idealne, ale z pewnością są w dużo lepszym stanie niż przed sprawdzeniem i zgłoszeń o błędach mamy mniej. Nie muszę też chyba dodawać, że w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę, czy sama zajawka jest skonstruowana poprawnie, bo to ona trafi na stronę główną i w pierwszej kolejności przykuje wzrok czytelnika. Z pewnością sobie poradzisz, a jeśli będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 22:26, 8 lis 2008 (CET)

Porządkiedytuj kod

Cześć. Dzięki za pilnowanie i radykalne odchudzenie strony Zgłoś błąd. Masz do tego jakiś sprytny półautomat, czy tylko dużą cierpliwość? Pozdrawiam, Cień (Pisz) 17:56, 11 lis 2008 (CET)

błękitny i nie przed chwiląedytuj kod

bla, bla, bla... Wpisy Jantosia --Szymon Żywicki Podyskutujemy? 16:13, 13 lis 2008 (CET)

o skurkę, tą w preferencjach, mam nowoczesną, nie książkę... jak wyżej--Szymon Żywicki Podyskutujemy? 12:11, 14 lis 2008 (CET)

Żartowniśedytuj kod

W sumie to jasne że nadaje się do zablokowania. Ale to IP, a edycje ostatnie sprzed trzech dni. Więc byłoby to zamykanie drzwi stajni gdy koń uciekł. PMG (dyskusja) 21:09, 15 lis 2008 (CET)

Re: Kanał techniczny?edytuj kod

Via IRC: #wikimedia-tech. LeinaD dyskusja 17:49, 16 lis 2008 (CET)

Redaktorzy a wersje przejrzaneedytuj kod

Witaj. Nie wiem, czy zauważyłeś, włączyłam Ci uprawnienia redaktora. Oznacza to, że w związku z wprowadzeniem wersji przejrzanych Twoje edycje są automatycznie oznaczone jako przejrzane i nie trzeba ich sprawdzać. Dotyczy to nowych haseł lub takich, w których już wcześniej ktoś oznaczył wersję przejrzaną. Możesz też sam oznaczać jako przejrzane hasła stworzone przez innych, które edytujesz, a także różne stare hasła, które masz np. w obserwowanych. Ważne jest jednak, abyś zapoznał się z zaleceniami, a szczególnie tymi dotyczącymi "pierwszego oznaczenia". Kolejne zmiany będą bowiem porównywane już tylko z ostatnią przejrzaną wersją, więc na pierwszym "oznaczaczu" spoczywa odpowiedzialność dokładnego zweryfikowania hasła (pod kątem braku wandalizmów). Nie namawiam, abyś zajął się zawodowo oznaczaniem, bo dokładne czytanie wszystkich artykułów, które się edytuje zajęłoby dużo czasu, ale przy codziennej pracy edycyjnej warto poświęcić chwilkę tym artom, które wymagają oznaczenia. Pozdrawiam serdecznie. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 16:16, 19 lis 2008 (CET)

WP:Andrzejkiedytuj kod

Poprosimy jeszcze zdjęcie tego wosku z którego wylałeś wróżbę. :) Zwiadowca21 16:58, 30 lis 2008 (CET)

Re: Re:Pomocyedytuj kod

Dzięki za pomoc. ;-) Ustawiłem sobie, co chciałem i wszystko działa. Pozdrawiam. Kosiarz-PLDyskusja 19:19, 30 lis 2008 (CET)

Witajka dla redaktorówedytuj kod

Cześć. Piszę do ciebie, ponieważ jesteś na liście komitetu powitalnego. Zerknij na jego stronę dyskusji. Chcemy przygotować specjalną witajkę dla redaktorów :) Najlepiej dodaj stronę KP do obserwowanych. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 09:14, 4 gru 2008 (CET)

re:Pytanieedytuj kod

Możesz stworzyć szablon na własne potrzeby, tylko musisz go trzymać w swojej przestrzeni wikipedysty, a nie w głównej przestrzeni. Przykłady: {{Wikipedysta:Louve/Menu2}}, {{Wikipedysta:Ludmiła Pilecka/Przyciski}}, {{Wikipedysta:Joymaster/OMnie}}. Innymi słowy, musi się on zaczynać od frazy Wikipedysta:Szymon Żywicki/ Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 12:01, 7 gru 2008 (CET)

Dziękujęedytuj kod

Dziękuję bardzo za pomoc, pozdrawiam! Wpisy Wydawnictwom --Szymon Żywicki Podyskutujemy? 15:50, 9 gru 2008 (CET)

re: Na Wspólnejedytuj kod

re: Na Wspólnej

Prawdę mówiąc, przeczytałem ten kawałek (pamiętam go), ale chyba za szybko, bo jakoś mi nie przeszkadzał. Postaram się przeglądać zmiany wolniej :) Matma Rex aka matematyk 20:09, 13 gru 2008 (CET)

Skrypt Wikipedysta:Nux/replylinks.js dodaje takie małe linki przy wpisach w dyskusji, które pozwalają łatwo przejść do edycji nowej sekcji z od razu wstawionym takim linkiem. Skrypt jest też w Gadżetach (jako Odpowiedzi z linkami). Matma Rex aka matematyk 20:32, 13 gru 2008 (CET)

Odp:LiveRC - pytanieedytuj kod

Odp:LiveRC - pytanie

Przepraszam, przeoczyłem to pytanie. Jak używałem LiveRC to edycje botów były ukrywane - ostatnio, po zmianach w silniku MediaWiki, mogło się to zmienić. LiveRC wymaga sporo poprawek dostosowujących do aktualnej wersji MW, a ja aktualnie nie mam na to czasu. Jeśli tylko ktoś inny będzie chciał i potrafił, to bardzo się z tego ucieszę. --Leafnode 19:09, 14 gru 2008 (CET)

Zobacz, możliwe, że udało mi się problem poprawić.  « Saper // @dyskusja »  12:11, 17 gru 2008 (CET)

bubuedytuj kod

Wikipedia:Pytania nowicjuszy - zauważ, że to nie było pytanie o poradę. Wiem, że się starasz, ale starajmy się być mimo wszystko trochę bardziej życzliwi. Można było napisać, że tutaj odpowiadamy tylko na temat funkcjonowania Wikipedii, a ta osoba mogła zadać pytanie na stronie pytań merytorycznych. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 08:59, 19 gru 2008 (CET)

Każdy z nas się czasami spieszy z odpowiedziami :), ale na tych stronach warto się zatrzymać. Przykuta (dyskusja) 19:45, 20 gru 2008 (CET)

Witam!edytuj kod

  • Nie wiem o co chodzi, ale skoro twierdzisz, że tak jest lepiej to w porządku. Pozdrawiam--Szwedowski (dyskusja) 13:07, 31 gru 2008 (CET)
  • W porządku, ja jestem już dziadek, do czytania potrzebuję okularów. Widzę, że Twoja zmiana działa, więc jest o`k. To miło z Twojej strony, że zawracasz uwagę na takie szczegóły i chcesz je poprawiać. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.--Szwedowski (dyskusja) 19:58, 31 gru 2008 (CET)
  • Wystarczająco jasne. Pozdrawiam--Szwedowski (dyskusja) 16:14, 1 sty 2009 (CET)
  • Dziękuję za życzenia. A początkującym będę zawsze tzn. zawsze można się czegoś nowego nauczyć. Tym bardziej, że nie mam zbyt wiele czasu na zgłębianie mechanizmu Wiki. Cieszę się, że podoba Ci się moja grafika. Jak możesz, dopisz swoja opinie do strony Warsztat graficzny. Pozdrawiam--Szwedowski (dyskusja) 02:17, 3 sty 2009 (CE

Odpowiedźedytuj kod

Tak widocznie przyciski mi sie pomieszały.poprostu znienawidziłem Łódź bo dostałem dziś po mordzie od nich!Sory.

Re:Data urodzeniaedytuj kod

Kobiety się o wiek nie pyta, ewentualnie o dwie pierwsze cyfry PESEL-u... A tak na serio, skoro źródła - i to rzetelne portale a nie jakieś pokątne - są sprzeczne, to nic tylko napisać "urodzona 1 października 1986 (źródła) lub 1987 (inne źródła)", a panią Natalię zagadnąć jednak o ten wiek. Mogę maila wysłać. Wojciech Pędzich Dyskusja 11:31, 24 sty 2009 (CET)

Właśnie ja adresu żadnego też nie mogę znaleźć... linki już wstawiłem, Holek obiecał poprawić do pełnych szablonów. Wojciech Pędzich Dyskusja 11:38, 24 sty 2009 (CET)

Foto- licencjaedytuj kod

Dzięki. Tak też sądziłem, ale wolałem się na wszelki wypadek upewnić.--SU Kornatka (dyskusja) 22:37, 24 sty 2009 (CET)

arttykuł o koteckiejedytuj kod

witaj szymon,

powołujesz się na zasadę obiektywnego pisania artykułów, a sam zatwierdzasz artykuł ktory nie jest obiektywny,

artykuł o patrycji koteckiej został napisany przez nią samą i zawiera jedynie superlatywy a ani wzmianki o jej związkach z pisem i że była to osoba upolityczniająca media:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6204401,Farfal_zwolnil_Kotecka.html

przez wielu zwana propagandową tubą pisu

pozdrawiam, anonim

re. ipekedytuj kod

Ipek uciekł zanim dostał blok. Nie ma sensu blokowanie IP bo używa Neostrady i wróci najprawdopodobniej już na innym IP. Uwaga na przyszłość jest taka że szybsza reakcja jest po zgłoszeniu na ircu, niż pisanie do dyskusji administratora. The boss (dyskusja) 18:57, 28 sty 2009 (CET)

Natalia Rybickaedytuj kod

Hej! Cofnąłem Twoją edycję w Natalia Rybicka, ponieważ nie podałeś konkretnego weryfikowalnego źródła, tylko "na podst. inf. agencji". Podaj konkretny dokument agencji, cokolwiek wykluczające jedną datę urodzin. Może lepiej znaleźć akt urodzenia (nie wiem, czy takie dane są publicznie dostępne...)? Hołek ҉ 00:17, 30 sty 2009 (CET)

Dyskusja nt grafik z Commonsedytuj kod

Hej - dzieki za interwencje. Niestety - obie grafiki SA na Commons. Oto linki:

Logo: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Delft-University-of-Technology.png Widzial elektryczny: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Faculty_EEMCS.JPG

Dlatego jestem kompletnie w kropce - czemu niektore grafiki z Commons sie wyswietlaja a czemu inne nie? Co ciekawe logo TU Delft bylo widoczne przez ponad miesiac na polskiej stronie Wikipedii i po pewnym czasie zniknelo.

Dzieki z gory za wyjasnienie.

A przy okazji, nie zgadzam sie z komentarzem uzytkownika Masur: logo kazdego uniwersytetu chociazby na kazdej angielskiej stronie wikipedii jest dostepne (np. http://en.wikipedia.org/wiki/TU_Delft, http://en.wikipedia.org/wiki/Politechnika_Wroclawska czy chocby http://en.wikipedia.org/wiki/MIT

Pozdrawiam - Przemek Pawelczak

Redaktorzyedytuj kod

Hej,

Aby ubiegać się o uprawnienia redaktora wystarczy 250 nieusuniętych edycji. Tak przynajmniej wynika z opisu na stronie Wikipedia:Wersje przejrzane/Przyznawanie uprawnień. Liczba 500 odnosi się do przyznania uprawnień z automatu. Pozdrawiam, Lolek01 17:22, 12 lut 2009 (CET)

Re: WP:IRCedytuj kod

Hej, ja nie mam na kanale odpowiednich uprawnień, o zdjęcie bana zwróć się np. do stv. LeinaD dyskusja 19:51, 19 lut 2009 (CET)

ZBedytuj kod

tak, już skończyłem. Zostawiłem ostatnie 3 dni. masti <dyskusja> 19:59, 19 lut 2009 (CET)

Ad:Dyskusja wikipedysty:Klondekedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:Klondek

Dzięki! Pozdrawiam Klondek dyskurs 06:10, 23 lut 2009 (CET)

re: IRCedytuj kod

Były blokady na użytkowników iPlusa oraz Centertela, może masz internet od jednego z nich? Poza tym pewnie kłopoty mogą być również przy przeglądaniu Internetu za pomocą anonimizerów, np. TOR - tu już nie poradzimy chyba nic. Spróbuj jeszcze raz, bany "sieciowe" już dostrojone. Wojciech Pędzich Dyskusja 21:31, 23 lut 2009 (CET)

Nawet nie wiem za co Plus GSM i Centertel podostawały hurtowe blokady na IRC... w każdym razie cieszę się, że działa. Wojciech Pędzich Dyskusja 22:27, 23 lut 2009 (CET) O tej blokadzie to wiem, sam nakładałem... ale IRC to nie Wikipedia, tam nie było sensu blokować "razem z wiki", bo tam właśnie przychodziliby niesłusznie zablokowani ludzie szukać pocieszenia i wyjaśnień :) Ktoś nam po prostu kiedyś chyba nastąpił na odcisk, wchodził z różnych adresów i dlatego... Wojciech Pędzich Dyskusja 22:43, 23 lut 2009 (CET)

Nowe hasłoedytuj kod

Dziękuję za radę, ale nie o to chodzi. "stub" był wezwaniem na pomoc innych użytkowników Wikipedii. Po zniesieniu stubów nie mogę liczyć na pomoc tych, którzy wiedzą więcej o opracowywanym temacie. Brudnopis nic tu nie pomoże. Wpisałem temat na listę propozycji, może ktoś pomoże. Pozdrowienia Koperczak (dyskusja) 11:43, 8 mar 2009 (CET)

Re; Odejście?edytuj kod

To nie odejście, tylko pozbawienie się guzików. W zestawie "rodzibna, praca, Wikimania, edytowanie i guziki" coś musiało odpaść. Padło na guziki. Zajmę się dzieckiem, poedytuję w main, może znowu jakiś medal przetłumaczę, dopnę swego i zorganizuję Wikimanię w Gdańsku... będzie mnie na Wikipedii mniej, ale nie umieram przecież :) Wojciech Pędzich Dyskusja 18:01, 3 kwi 2009 (CEST)

Re:głosowaniaedytuj kod

Rzeczywiście po powrocie z wikiurlopu żem się doczekał. Dzięki :-) Mpn (dyskusja) 20:40, 17 maj 2009 (CEST)

22 lipcaedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:Leafnodeedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:Leafnode

Zrobione. --Leafnode 10:39, 1 paź 2009 (CEST)

Odp:Ad:Wikipedysta:Leafnode/LiveRCedytuj kod

Odp:Ad:Wikipedysta:Leafnode/LiveRC

Opcję taką oczywiście można wprowadzić, aczkolwiek chwilowo nie mam zbyt dużo czasu na dłubanie przy LiveRC. Dodatkowo rozważam przepisanie LiveRC do postaci aplikacji "okienkowej", przez co łatwiejsze byłyby późniejsze modyfikacje, a także rozwiązałoby to problemy wydajnościowe. --Leafnode 13:45, 15 sty 2010 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Szymon Żywicki/Archiwum2" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy