Dyskusja wikipedysty:Tenautomatix


Dyskusja wikipedysty:Tenautomatix w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj na mojej stronie dyskusji, jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz wiadomość lub skontaktuj się przez e-mail


Jestem bardzo zajęty w prawdziwym życiu i nie mogę szybko odpowiadać na pytania skierowane do mnie. Zwłaszcza na pytania kierowane od poniedziałku do piątku.
Edycję Wikipedii w te dni wykonuję zazwyczaj za pomocą telefonu komórkowego wówczas kontakt ze mną jest utrudniony a nawet niemożliwy.


Pamiętaj! Po swojej wypowiedzi zawsze podpisuj się używając czterech tyld ~~~~ ;-)


Re:edytuj kod

Cześć! Nie bardzo rozumiem w czym jest problem. Proszę przeanalizuj historię zmian tego hasła i wyciągnij wnioski. Proszę miej na uwadze, że żaden robot nie ma wolnej woli i niczego sam nie oznaczy jako redaktor. Dokonuje jedynie autooznaczeń własnych edycji, jeśli poprzedzająca edycja była oznaczona. Więcej nie mam nic do dodania, Aloha też pewnie nie :) Pozdrawiam, Patrol110 (dyskusja) 17:13, 30 paź 2010 (CEST)

Wniosekedytuj kod

Salve! Dzięki za link. Wniosek złożyłem. Dotychczas więcej udzielałem się w angielskiej wersji Wikipedii. Pozdrawiam, Mibelz 22:33, 30 paź 2010 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Witaj. Nie sądzę, aby poprawianie błędu interpunkcyjnego na Twojej stronie dyskusji było specjalną ingerencją i zabawą (skrót nr piszemy bez kropki). Twierdzisz, że poprawia hasła bez wyjaśniania należy mu się za to blokada, a Ty również usuwasz pewne informacje bez opisu zmian [1], natomiast użytkownik ten przywrócił wcześniejszą wersję i podał do niej źródło. Edycje nie wyglądają na wandalizm, więc w tej chwili nie ma żadnych podstaw do blokady. Zaraz napiszę wiadomość do tego użytkownika. Pozdrawiam → Alfons6669 (dyskusja) 17:23, 6 lis 2010 (CET)

Swoją drogą, dlaczego nie zamierzasz poprawiać tego błędu, tylko uporczywie wycofujesz edycje tego użytkownika? → Alfons6669 (dyskusja) 17:35, 6 lis 2010 (CET) Owszem, tabelę z linkami do archiwów można by uznać za część Twojej strony użytkownika, ale jaki jest sens przywracania wersji z błędem interpunkcyjnym? Zapoznaj się proszę z tą stroną. Interwencja w wypadku tego użytkownika nie jest potrzebna, o blokadzie nie wspominając. → Alfons6669 (dyskusja) 17:56, 6 lis 2010 (CET)

Uprawnienia redaktoraedytuj kod

Witam! Niedawno otrzymałem uprawnienia redaktora. Kilka dni temu miałem wątpliwą przyjemność dyskutowania z nijakim redaktorem Pawskim, zresztą wyjątkowo arogancką osoba. Dzisiaj stwierdziłem, ze chyba nie mam już uprawnień redaktora. Czy mógłbyś mi pomoc w wyjaśnieniu mojego statusu w polskiej wersji Wikipedii? Może znasz adres odpowiedniego administratora, albo kogoś innego, odpowiedzialnego za tą sprawę? -- Pozdrawiam, dr Mibelz 22:22, 14 lis 2010 (CET)

Dyskusja:Reprezentacja Polski w lekkoatletyce prowadzona przez Jana Mulakaedytuj kod

Czym jest podyktowania Twoja edycja :/ ? Kleszczu (dyskusja) 21:56, 19 lis 2010 (CET)

Rewerty, rewerty...edytuj kod

Nie chcę nic mówić, ale na moje to skrót od "numer" piszemy bez kropki :) Wojciech Pędzich Dyskusja 18:29, 21 lis 2010 (CET)

A róbcie sobie na złość do woli. Zabezpieczone. Wojciech Pędzich Dyskusja 21:51, 21 lis 2010 (CET)

Bartłomiejedytuj kod

Wybacz, ale dlaczego stawiasz znak równości między autorem kazań gnieźnieńskich a językoznawcami? Jeśli znasz jakieś dowody na temat autorstwa tych kazań, dlaczego ich nie ujawnisz? Byłaby to sensacja we współczesnym świecie naukowym.

Tak czy inaczej, radziłabym Ci przeczytać ze zrozumieniem źródło, zanim spróbujesz je wykorzystać w Wikipedii. OR nie jest WP:WER i nigdy nie była. Micpol (dyskusja) 21:26, 6 gru 2010 (CET)

Pawłowiceedytuj kod

Poprawione ale większego sensu w tym nie widzę, równie dobrze link pasował za informacją--as111rk 17:45, 11 sty 2011 (CET)

Ad:Historia edycji „Dawny kościół i klasztor benedyktynek w Legnicy”edytuj kod

Ad:Historia edycji „Dawny kościół i klasztor benedyktynek w Legnicy”

? Do tego służy Poczekalnia. W tym przypadku najlepiej sekcja naprawa. A. Bronikowski zostaw wiadomość 20:05, 20 mar 2011 (CET)

Ponawiam pytanie: czemu wstawiasz eka i cofasz moje zmiany? Kolejny rewert bez odpowiedzi skończy się blokadą. A. Bronikowski zostaw wiadomość 20:11, 20 mar 2011 (CET) Hasło jest w porządku. Podane fakty odpowiadają prawdzie. Postaram się poszukać źródeł choć nie wiem czy prędko je znajdę. Pozdrawiam--Bonio (dyskusja) 20:13, 20 mar 2011 (CET) W takim razie spróbuj innej przeglądarki. Na pewno dodawanie eków i rewerty nie są sposobem na rozwiązanie tego problemu, w ostateczności sformułuj uzasadnienie zgłoszenia i poproś kogoś, żeby je za Ciebie wkleił. A. Bronikowski zostaw wiadomość 20:19, 20 mar 2011 (CET)

nieuzasadnione rewertyedytuj kod

Nie wiem co Tobą kierowało, ale Twoje ostatnie edycje są zupełnie nierozumiałe, zabieram więc uprawnienia redaktora, dopóki nie nauczysz się stosować Wikipedia:Opis zmian i przestaniesz revertować edycje innych osób, bez wyjaśnienia swoich motywów. Pzdr, Gdarin dyskusja 19:14, 24 kwi 2011 (CEST)

Zaproszenie do Wikiprojektu Biologiaedytuj kod

Drogi Wikipedysto, w imieniu uczestników Projektu Biologia mam zaszczyt zaprosić Cię do uczestnictwa w nim. Jeśli jesteś chętny do pomocy, zapisz się proszę na liście uczestników oraz wstaw na swoją stronę szablon: {{user projekt biologia}}.

Każda pomoc mile widziana. Pozdrawiam,

Putoro

Prośba o uzasadnienie wycofania edycjiedytuj kod

Hej! Jakie było uzasadnienie dla wycofania edycji artykułu o Klawkowie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! Michał G. Badura (dyskusja) 23:17, 27 lis 2014 (CET)

Amanda Lindhoutedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 22:44, 11 paź 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Tenautomatix" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy