Dyskusja wikipedysty:Tenisista97


Dyskusja wikipedysty:Tenisista97 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w gronie Wikipedystów!

Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

A poza tym śmiało edytuj strony!

Paterm >Odpisz< 15:36, 8 lis 2008 (CET)

Spis treści

Grafika:Maciej Marczewski(działacz).jpgedytuj kod

A jakie jest zrodlo pliku? Samz robiles ZDJECIE czy tylko je skads pobrales zeskanowales? Mam powody sadzic, ze nie jest to twoja praca. Masur juhu? 09:16, 15 lis 2008 (CET) Jetsem wnukiem M.Marczewkskiego to zdięcie dała mi babcia żebym wstawił na tą stronę. I myb to zrobilśmy.

  • to zeskanuj je proszę w lepszej jakości i wielkości, bo taki knot to aż wstyd pzred dziadkiem. Masur juhu? 20:34, 22 lis 2008 (CET) ps. Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem masz nową wiadomość, tak jak Ty przed chwilą.

Ma-long.jpgedytuj kod

Proszę, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach. Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych w Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.Masur juhu? 22:39, 15 mar 2009 (CET)

Ma Longedytuj kod

Witaj. Przekierowanie było błędne. W wikipedii zachowujemy chińską kolejność nazwisko - imię. Vertigo(12) -- talk 2 me 11:09, 20 kwi 2009 (CEST)

infoboksyedytuj kod

infoboksy wstawia się inaczej (stworzyłeś klub tenisa stołowego infobox) - to nie będzie działać. Przeczytaj proszę Pomoc:Infoboks. pzdr Stefaniak (dyskusja) 12:02, 5 maj 2009 (CEST)

  • mhm, to jest dość skomplikowane - tu masz wzór - sport infobox. Wejdź sobie w sekcję "edytuj" i zapoznaj się. Na ten wzór tworyzmy infoboksy, bo inaczej się nie wywoła w arcie. Stefaniak (dyskusja) 12:08, 5 maj 2009 (CEST)

Panagiotis Gionisedytuj kod

Witaj. Zapomniałeś o źródłach Twojego artykułu. --Dohaeng (dyskusja) 19:08, 5 maj 2009 (CEST)

Royal Villette Charleroiedytuj kod

Witaj. Hasło, które napisałeś jest w bardzo kiepskiej formie. Zostawiłeś literówki, brak mu źródeł, zawiera zbędne informacje. Proszę dopracuj to hasło.

PS - kasowanie własnej strony dyskusji, zwłaszcza z ostrzeżeniami o NPA jest źle widziane na wikipedii - przywróciłem usunięte wpisy. Lukasz Lukomski (dyskusja) 03:15, 9 maj 2009 (CEST)

Ad:Historia edycji „G.V. Hennebont”edytuj kod

Ad:Historia edycji „G.V. Hennebont”

Generalnie jest ok, tylko usunąłem info o działaczach niższego szczebla, które są A) częstozmienne, B) mało istotne. Proponuję dopisać też coś o hitorii klubu. Pozdr, -- serdelll (dyskusja · edycje) 20:12, 9 maj 2009 (CEST)

Zdjecia pingpongistówedytuj kod

Proszę, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach. Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych w Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.Masur juhu? 20:54, 9 maj 2009 (CEST)

Zdjęcia NPAedytuj kod

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii.Lukasz Lukomski (dyskusja) 22:52, 9 maj 2009 (CEST)

He Zhi Wen.jpgedytuj kod

Na GFDL oparty jest engine strony www, a nie jej zawartosc, w tym pliki. Masur juhu? 20:25, 16 maj 2009 (CEST)

Grafikiedytuj kod

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii. Witaj. W trakcie blokady zapoznaj się z informacjami jakie pliki są dozwolone na polskiej Wikipedii. Przeczytaj o prawach autorskich. Lukasz Lukomski (dyskusja) 21:00, 16 maj 2009 (CEST)

Aly Cissokhoedytuj kod

Czemu napisałeś w artykule, że Cissokho jest zawodnikiem Milanu? Roddick (dyskusja) 18:59, 29 cze 2009 (CEST)

Re:Real Madrytedytuj kod

Niestety, nie mogę przejrzeć strony - nie mam uprawnień redaktora. Moim zdaniem sekcja o derbach powinna być poniżej sekcji o stadionie, barwach i nazwie. A co hymnów: kiedyś wstawiłem teksty hymnów, ale Plati usunął je pod zarzutem NPA, co budzi moje wątpliwości (czy prawa autorskie obejmują również hymny?). Po za tym wszystko wygląda okey. Pozdrawiam, El Matador uderz w stół 15:42, 30 cze 2009 (CEST).

Ad:Historia edycji „Wikipedia:Artykuły na medal”edytuj kod

Ad:Historia edycji „Wikipedia:Artykuły na medal”

Zanim znowu umieścisz jakieś hasło na liście medalowych przeczytaj zasady przyznawania medali. Lukasz Lukomski (dyskusja) 22:51, 30 cze 2009 (CEST)

Xabiedytuj kod

Proszę NIE przenosić artykułów pod prawidłowymi tytułami. Szwedzki (dyskusja) 23:15, 30 cze 2009 (CEST)

PUAedytuj kod

Anulowałem głosowanie. Przeczytaj regulamin przyznawania uprawnień. Kandydatami na administratorów i checkuserów (weryfikatorów) mogą być użytkownicy mający minimum 1000 nieusuniętych edycji, z których pierwsza miała miejsce co najmniej 3 miesiące przed datą zgłoszenia kandydatury. Ty masz zaledwie 209 edycji w głównej przestrzeni, a 271 w ogóle. Bukaj Dyskusja 21:10, 1 lip 2009 (CEST)

Transferyedytuj kod

Już pisałem do ciebie w sprawie Cissokho, teraz muszę napisać w sprawie Żyrkowa. Proszę nie wprowadzaj do Wikipedii NIEPOTWIERDZONYCH transferów! Pozdrawiam – Roddick (dyskusja) 10:57, 4 lip 2009 (CEST)

  • Transfery.eu? Marne źródło... Roddick (dyskusja) 12:50, 4 lip 2009 (CEST)

Głosowanie Real Madrytedytuj kod

Następnym razem jak będziesz rozpoczynał głosowanie to nie kasuj treści poprzedniego tylko utwórz nową podstronę. Wszystko masz napisane w Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal#Zg.C5.82aszanie_propozycji JDavid dyskusja 16:24, 4 lip 2009 (CEST)

Plik:Piłka Mikasa 2006.jpgedytuj kod

Dziękuję za przesłane przez Ciebie pliki! Trafiły one do zasobów polskojęzycznej Wikipedii. Jednak kolejne wyślij od razu do Wikimedia Commons. Dzięki temu będą one mogły być wykorzystane w niepolskojęzycznych wersjach Wikipedii i jej projektach siostrzanych. Dotychczas załadowane pliki możesz sam przenieść na Commons (instrukcja krok po kroku) lub poprosić mnie o pomoc.

btw. nie da sie tego zdjecia zrobic w lepszej jakosci? Masur juhu? 18:04, 4 lip 2009 (CEST)

Odp.edytuj kod

Ja nic nie pisałem o błędach w historii Realu. W celu dołączenia do wikiprojektu musisz wpisać się do tej tabelki. Roddick (dyskusja) 08:40, 6 lip 2009 (CEST)

Ad:Historia edycji „Klaas-Jan Huntelaar”edytuj kod

Ad:Historia edycji „Klaas-Jan Huntelaar”

Nie rób z Wikipedii prasówki - w sezonie ogórkowym plotki o potencjalnych transferach wypełniają kolumny setek stron, gazet, blogów i naprawdę nie ma sensu publikować każdego zająknięcia na temat jakiegoś piłkarza. Kupią go, przedstawią jako swojego - informacja będzie dodana. Plotkom mówimy nie na Wikipedii. Lukasz Lukomski (dyskusja) 14:01, 6 lip 2009 (CEST)

Plik:CrisRonaldo.jpgedytuj kod

Byłeś już kilka razy ostrzegany i blokowany za naruszanie praw autorskich. Prace będące pochodnymi prac chronionych przez prawo autorskie (derywaty) są niedozwolone. Zrzuty ekranu programów telewizyjnych należą właśnie do takich prac. Nie ładuj więcej zdjęć ekranu telewizora. Bukaj Dyskusja 13:00, 7 lip 2009 (CEST)

Sevillaedytuj kod

A co jest do naprawienia w tym haśle? Trzeba napisać je po prostu od nowa jeśli chce się uzyskać porządny artykuł. Ja obecnie zajmuję się czymś innym, więc nie mogę pomóc. Roddick (dyskusja) 14:21, 7 lip 2009 (CEST)

Szablon:Kolarz infoboxedytuj kod

Powstrzymaj się proszę od takich edycji. Wbrew temu co napisałeś - nie są to drobne merytoryczne zmiany, lecz poważna ingerencja w szablon, zmieniająca jednocześnie wygląd kilkuset artykułów. Dokonałeś jej bez jakiejkolwiek konsultacji, według własnych gustów, których większość wikipedystów podzielać nie musi. Były już dyskusje na temat tego typu kolorów w artykułach i większość osób była im przeciwna. Pstrokatość i nadmierne kolorowanie nie wyglądają estetycznie, a Wikipedia to encyklopedia, a nie choinka czy kolorowanka. Co do wzrostu i wagi - po pierwsze u kolarzy waga może być różna nawet o kilka kilogramów w ciągu jednego sezonu, w zależności od etapu przygotowań i planów startowych, po drugie - brak jest z reguły wiarygodnych źródeł, które by te dane potwierdzały. Wprowadzanie tego typu pozycji w infoboksie jest zbędne. Bukaj Dyskusja 17:50, 10 lip 2009 (CEST)

Przeczytaj o wikietykiecie, zachowuj się kulturalniej i powstrzymaj się od wycieczek osobistych w stosunku do mnie czy innych wikipedystów. Co do kolorów - obecnie w kawiarence toczy się dyskusja na temat kolorów i znaczna większość wikipedystów jest przeciwna pstrokaciźnie, nadmiernemu kolorowaniu itp. Wikipedia ma być atrakcyjna pod względem treści, a nie wyglądu, takie kolory niczemu nie służą. Usunąłem też utworzony przez Ciebie Wikiprojekt:Tenis stołowy. Przyjrzyj się najpierw jak wyglądają inne wikiprojekty i dopracuj go w swoim brudnopisie. W takiej szczątkowej formie, w jakiej go umieściłeś, nie miał prawa się ostać i nadawał się tylko do usunięcia. Bukaj Dyskusja 20:38, 20 lip 2009 (CEST)

Ad:Inter Mediolanedytuj kod

Ad:Inter Mediolan

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii.Lukasz Lukomski (dyskusja) 20:44, 24 lip 2009 (CEST) Za takie edycje, wprowadzające informacje sprzeczne z podanym w opisie źródłem zostałeś zablokowany. Opieranie się na plotkach to jedno, ale wspieranie się źródłem to już tworzenie hoaxów. Lukasz Lukomski (dyskusja) 20:44, 24 lip 2009 (CEST)

Zaproszenieedytuj kod


Olos88 (dyskusja) 02:49, 13 wrz 2009 (CEST)

Mihai Bobocica.jpgedytuj kod

Proszę, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach. Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych w Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii.Masur juhu? 10:40, 19 wrz 2009 (CEST)

Elementy strojow pilkarskichedytuj kod

ładujemy na Commons, wczesniej sprawdzajac czy juz ich tam nie ma! Nie przesylaj tych plikow na plwiki! Zapoznaj sie takze jak poprawie opisac plik. Sam szablon licencji zamiast opisu jest zdecydowanie nie wystarczajacy.

Dziękuję za przesłane przez Ciebie pliki! Trafiły one do zasobów polskojęzycznej Wikipedii. Jednak kolejne wyślij od razu do Wikimedia Commons. Dzięki temu będą one mogły być wykorzystane w niepolskojęzycznych wersjach Wikipedii i jej projektach siostrzanych. Dotychczas załadowane pliki możesz sam przenieść na Commons (instrukcja krok po kroku) lub poprosić mnie o pomoc.Masur juhu? 11:01, 4 sty 2010 (CET)

  • a tu masz jak nalezy to zrobic i do czego nie tzreba przesylac zadnej grafiki. Przeciez po innych wiki widac, ze one juz sa zaladowane do Commons. Masur juhu? 11:20, 4 sty 2010 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Tenisista97" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy