Dyskusja wikipedysty:Tsca


Dyskusja wikipedysty:Tsca w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Archiwum dyskusji od lutego 2004 do kwietnia 2017
Zobacz też: moja dyskusja na Wikisłowniku · na Commons · na meta


botedytuj kod

Czy ta zachęta o chińskie wsie jest aktualna? Jak tak, to bym się odezwał mailowo, ale list z tsca # tools.wikimedia.pl mi się odbił :( --Felis domestica (dyskusja) 13:06, 30 kwi 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:27, 10 maj 2017 (CEST)

Janusz Konieczny (generał)edytuj kod

Moge prosic o przywrocenie tego w moim brudnopisie? Moze uda mi sie rozbudowac. --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 08:07, 16 maj 2017 (CEST)

No tak, tu faktycznie to nawet ja nie moge narzekac ze skasowano wartosciowego stuba :P --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 06:01, 17 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:42, 10 cze 2017 (CEST) 

tu teżedytuj kod

jak w @ Gdarin dyskusja 18:57, 1 lip 2017 (CEST)

Odpowiedźedytuj kod

Requestedytuj kod

25, Thraen (dyskusja) 10:51, 25 paź 2017 (CEST)

Odpowiedźedytuj kod

Potwierdzam. Barcival (dyskusja) 21:34, 25 paź 2017 (CEST)

Potwierdzenieedytuj kod

Potwierdzam. Szoltys [Re: ] 21:43, 31 paź 2017 (CET)

Okrasin (województwo podlaskie)edytuj kod

Kacper Dolasinski (dyskusja) 21:17, 17 sie 2018 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Tsca" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy