Dyskusja wikipedysty:Vuvar1


Dyskusja wikipedysty:Vuvar1 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

arch1

WOLNA ENCYKLOPEDIA! <- to chyba jednak mówi samo za siebie, chcąc dodać słowo nie mogę i jest tu pewna sprzeczność...

Tam gdzie leży piękno leży też cierpienie


Dziękujemy za Twój wkład w Wikipedię. W przyszłości prosimy o używanie przycisku Pokaż podgląd przed zapisaniem ostatecznej wersji artykułu. Pomaga to odnaleźć ewentualne błędy, a w konsekwencji uniknąć wielu niepotrzebnych edycji. Mniejsza liczba zmian czyni ostatnie zmiany, obserwowane i historię artykułu bardziej przejrzystymi. Mam prośbę używaj opcji "Podgląd" lub "Brudnopisu" aby uniknąć zbędnych zapisów.

--83.29.166.193 (dyskusja) 02:25, 21 lut 2008 (CET)


Jakie groźby prawne buhaha??? Informacje dla Bukaja o aktualnym kodeksie postępowania karnego przecież nasza encyklypedia, mimo ze internetowa to nie satelita należy szanować wkład intelektualny czas i pieniądze za net wolontariuszy, którzy tu pracują oraz darczyńców. Odpowiedz sobie na pytanie: Co to jest mobbing? Czy dotyczy on wolontariuszy współedytujących z Bukajem? Jeśli tak to czy zachodzi korelacja między tymi dwiema zmiennymi i gdzie zasady, których każe nam przestrzegać Wikimedia? --83.29.169.205 (dyskusja) 04:06, 21 lut 2008 (CET)


Pozdrawiam vuvarze, nie jestes rodzicem nadopiekunczym - co to to nie. ;-) Ja tez musialem ograniczyc swoja wiki-aktywnosc z racji autentycznego braku czasu i rownie autentycznego braku pl-literek. Milo jednak Cie spotkac. Pozdrawiam serdecznie Togo -->♦ 22:18, 16 kwi 2006 (CEST)
Spis treści

Odp:Juliusz Jaszczukedytuj kod

Odp:Juliusz Jaszczuk

Niestety nie mam. Zapewne takowe posiada autor biogramu, Berasategui. Pozdrawiam, pjahr @ 07:44, 11 cze 2012 (CEST)

Posiadam wspomnianą książkę i mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić, że autor podał tam Lwów jako miejsce urodzenia Juliusza Jaszczuka (Wolsza, Arcymistrzowie..., tom 4, s. 52). Nie przesądzam, że podana tam informacja jest prawdziwa; możliwe, że autor nie miał świadomości tego "szczegółu", opierając się np. na opinii "lwowiak od dziecka" czy coś w tym rodzaju. Pozdrawiam Berasategui (dyskusja) 20:40, 11 cze 2012 (CEST)

:)edytuj kod

Witam na Wikipedii :) --Adamt rzeknij słowo 07:50, 11 cze 2012 (CEST)

Re: Michał Kwiatkowki (kolarz)edytuj kod

Cześć! dziękuję za zgłoszenie. Ewidentnie jest to moja wina. Nie wiem, na jakiej podstawie wpisałem wówczas Toruń jako miejsce urodzenia. Poprawiłem już za eurosportem. Dziękuję jeszcze raz za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam! Patrol110 (dyskusja) 10:41, 11 cze 2012 (CEST)

Co nowego...edytuj kod

Ano, zapraszam - profesjonalnym szablonem :))

Zgłoś błądedytuj kod

Hej, bot archiwizuje :) Przykuta (dyskusja) 17:06, 12 cze 2012 (CEST)

{{Wikipedia:Zgłoś błąd w artykule/Status|załatwione}} ;) Przykuta (dyskusja) 17:13, 12 cze 2012 (CEST) Jeżeli o mnie chodzi, to feel free - ale staram się pomagać we wdrożeniu do wiki po długich miesiącach nieobecności ;) Skoro już to opanowałeś ;) to nie ma sprawy :) Przykuta (dyskusja) 17:18, 12 cze 2012 (CEST)

PROwandal penisowy, teraz już CONTRAvandal tenisowyedytuj kod

Krotchy/Krotchij to moje konta, patrz: http://forum.interia.pl/trolling-czyli-internetowi-zlosliwcy-tematy,dId,311803 właśnie wróciłem, ale bez penisowania... Mogę zostać? Krotchij (dyskusja) 18:58, 12 cze 2012 (CEST)

Przez was straciłem neta na dobę ale co tam... Powiedzcie tylko co ja tu moge robic a aco nie? Po latach wandalizowania wszystko mi sie pomieszało... Krotchij (dyskusja) 19:00, 12 cze 2012 (CEST)

Spróbóję napisać coś ciekawego. Krotchij (dyskusja) 19:03, 12 cze 2012 (CEST)

Pazuzu (demon)edytuj kod

Jeśli to ten Słoń, to dodana informacja jest nieency. Farary (dyskusja) 17:33, 13 cze 2012 (CEST)

Kompleks koszarowy a budynek koszarowy, albo piętro w budynkuedytuj kod

Już raz to tłumaczyłem. Teraz wiec trochę zartem: nie wiem gdzie stało łóżko Pana Mirosława słyżącego w 16 br, ale ubolewam bardzo, ze nie zrobiłem fotografii tegoż mebla:). Jestem jednak przekonany, ze Pan Mirosław właśnie tą bramą wchodził do kompleksu koszarowego "Ku słońcu". Nie pisze, ze w tym budynku (koszarowcu) spał. Swoją drogą, w owym czasie w tym budynku z drugiej strony drogi (niewidoczny) nie stacjonował tylko sam 16 br. Miałem zrobić zdjecia okreslonych pięter tak, by nie zahaczyć o jakiś samodzielny pododdział 12 DZ?:)

  • Ale co mi tam: może Pan Mirosław TU [1] rozpozna "swój" budynek (nie wejście główne do kompleksu). Niestety, nie zrobiłem zdjecia budynku 16 br od strony bramy. Był tam totalny bałagan i uległem prośbom "utrudniaczom" (chcieli mi w ogóle zabronić fotografowania - pozwoliłem sobie na okpienie ich i odesłałem do przepisów WP III RP a nie SZ PRL) i nie opublikowałem zdjecia "smietnika". Dzisiaj nie chce już jednak biegać z aparatem i wchodzić w słowny konflikt z "bramkowymi" bo...."zdekonspirowałem się" hi hi--keriM_44 (dyskusja) 23:32, 14 cze 2012 (CEST)

Bolesław Śmiały (Szczodry)edytuj kod

Witam. Chciałbym zwrócić uwagę, że mój artykuł na temat Bolesława Śmiałego jest odrębny od tego co już widnieje na Wikipedii. Jest on bardziej obszerny, dodane są informacje dotyczące polityki wewnętrznej oraz zagranicznej. Zależy mi na tym, aby ten właśnie artykuł znalazł się na miejscu poprzedniego z 2 powodów. Pierwszy już podałem: obszerniejszy, informacje o polityce, hipotezy. Drugi powód, pracowałem nad tym artykułem przez długi czas, zbierałem informacje, a wszystko po to, aby dostać ocenę celującą z historii na koniec roku. Proszę bardzo o przywrócenie artykułu lub zezwolenie na zamieszczenie alternatywnego.

Pozdrawiam.

Odp:Religie prehistoryczneedytuj kod

Odp:Religie prehistoryczne

A propos poczekalni. Nie chciał bym żeby był usunięty jakiekolwiek artykuł. Jednak uważam że pierwszą sprawą jest podanie źródeł. Dopiero gdy są jakiekolwiek źródła można rozważać czy temat jest wart zostawienia (dla mnie osobiście każdy jest wart) oraz czy jest opisany w sposób rzetelny. Wiem że mamy mnóstwo artykułów bez źródeł. Zwykle uźródławianie to w zasadzie pisanie od nowa. Staram się je uźródławiać w miarę możliwości. Myślę jednak że w końcu będzie trzeba coś z nimi zrobić. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 00:37, 18 cze 2012 (CEST)

Uprawnienia administratoraedytuj kod

Cześć adminie.

Piszę ten e-mail, ponieważ w związku z przyjętą zasadą odbierania uprawnień nieaktywnym administratorom Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:G%C5%82osowania/Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_administratorom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali edycji w głównej przestrzeni nazw w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorem polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to edycjami w jej artykułach. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że funkcja administratora oznacza uczestnika „zaangażowanego i godnego zaufania”. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku edycji w przestrzeni głównej Wikipedii do 23 czerwca 2014 uprawnienia administracyjne zostaną Ci odebrane.

Oczywiście w razie późniejszego powrotu do projektu możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PUA. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój Wikipedii i liczymy na ponowne zaangażowanie. Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 01:08, 9 cze 2014 (CEST)

Odebranie uprawnień administratoraedytuj kod

Cześć.

W związku z przyjętą zasadą odbierania uprawnień nieaktywnym administratorom Wikipedii, Twoje uprawnienia zostały odebrane. Oczywiście możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PUA. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój Wikipedii i liczymy na ponowne zaangażowanie.

Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 22:30, 23 cze 2014 (CEST).

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Vuvar1" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy