Dyskusja wikipedysty:WTM


Dyskusja wikipedysty:WTM w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Archiwum 1 • Archiwum 2 • Archiwum 3 • Archiwum 4 • Archiwum 5 • Archiwum 6 • Archiwum 7 • Archiwum 8 • Archiwum 9 • Archiwum 10 • Archiwum 11 • Archiwum 12 • Archiwum 13 Zacznij nowy temat

Spis treści

Blokadaedytuj kod

Jak widzę, zablokowałeś częściowo na rok. Ale mi pokazuje, że to dynamiczne IP. Co prawda dalej broi.... Ciacho5 (dyskusja) 18:31, 26 lis 2020 (CET)

Zdejmij mi blokadę odcinkową z mojego zakresu bo strony i tak zabezpieczone.

Zepter Internationaledytuj kod

Witam,

Firma "Zepter" lub "Zepter International" nie jest zarejestrowane w Szwajcarii. Wszystkie firmy zarejestrowane w Szwajcarii można znaleźć w centralnym rejestrze firm (Schweizerische Eidgenossenschaft) Zefix - ref. https://www.zefix.ch/en/search/entity/list?name=zepter&searchType=exact

Adres podany jako adres "Zepter International" (w Wollerau) jest adresem pod którym zarejestrowanych jest wiele firm - jedną z nich jest Bioptron AG (lecz nie Zepter).

Bioptron AG: https://www.zefix.ch/en/search/entity/list/firm/20605?name=bioptron&searchType=exact

Artykuł zdecydowanie należy poprawić, bo osoba która go napisała świadomie wprowadziła społeczność w błąd, by myśleli jakoby "Zepter International" jest zarejestrowany w Szwajcarii, podczas gdy nie jest.

Młodzieżowe Słowo Rokuedytuj kod

Hej. Widziałem, że cofnąłeś edycje. Rozumiem Twoje tłumaczenie, że nie musi wygrać proponowane, ale uważam, że kontrowersje związane z nieuznaniem wyrazu "julka" powinno się znaleźć. Sprawę opisywały portale w całej Polsce, była (jest) duża nagonka internautów itd. Tashi (dyskusja) 20:16, 27 lis 2020 (CET)

do usunięcia - selektywna szpera 37.47.0.0/16edytuj kod

Zdejmij proszę tą blokadę na: Miasta w Polsce, Województwo mazowieckie, Powiat legionowski, Nieporęt (gmina), Nieporęt, Szablon:Powiat legionowski, Szablon:Miasta województwa mazowieckiego oraz Szablon:Gmina Nieporęt.

Przecież tylko zalogowani mogą to edytować - każda z tych stron ma blokadę przed edycją z IP sam sprawdź!

Dziękuję za zainteresowanie. Blokada na zakres IP jest prawidłowa. Indywidualne zabezpieczenia stron mają inne daty wygaśnięcia. --WTM (dyskusja) 13:08, 28 lis 2020 (CET)

Blokada została uszczelniona, a zarazem skrócona. 31.60.0.154 (dyskusja) 20:52, 4 sty 2021 (CET)

Ad:Senat Rzeczypospolitej Polskiejedytuj kod

Ad:Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Cześć! Na stronie Senatu jak najbardziej jest taka informacja. Coś jest z nią nie tak? Nadzik (dyskusja) 18:24, 29 lis 2020 (CET)

Starogard Gdański - edycja hasłaedytuj kod

Bardzo proszę o w miarę możliwości jak najszybsze przejrzenie zmian wprowadzonych przez Wydział Informacji Społecznej w haśle Starogard Gdański. Wzięłam pod uwagę Pańskie sugestie i dodałam źródła. Bardzo mi zależy na tym, żeby zmiany były widoczne dla czytelników możliwie jak najszybciej. Pozdrawiam serdecznie.

Zakres 2a02:a317:8444:d280::/64edytuj kod

Właśnie zablokowałem ten zakres w Wikisłowniku w związku z serią wandalizmów (tematyka Allahopodobna) i ataków na stronach użytkowników rewertujących: wkład. Zauważyłem, że w Wikipedii powtarza się ten sam schemat: wkład. Przy tak (stosunkowo) wąskim zakresie prawdopodobnie za tymi cyframi stoi jedna i ta sama osoba (mw:Help:Range blocks/IPv6#Range table). Ponieważ już raz zakładałeś miesięczną blokadę, informuję Cię o poczynaniach tej osoby z sugestią o rozważenie kolejnej, dłuższej tym razem, blokady. Pozdrawiam, Peter Bowman (dyskusja) 22:19, 5 gru 2020 (CET)

Tematyka take jest Azathothopodobna. Podrawiam.

Piosenki i kolędyedytuj kod

Zniszczyłeś mi taką piękną karierę śpiewaka świątecznego. No fakt, zachrypnięty jestem. Ciacho5 (dyskusja) 23:17, 19 gru 2020 (CET)

Rybnikedytuj kod

Jeśli uraziłam Twoje uczucia to przepraszam. Rybnik to duże miasto i ludzi związanych z nim jest sporo. Nie da się umieścić zdjęcia każdego ( nie ma to sensu i trzeba ściśle określić zasady). Informacje o abpie Zimoniu i jego związkach z Rybnikiem lepiej rozbudować w artykule na jego temat.Jotjotem (dyskusja) 13:26, 2 sty 2021 (CET)

miasto jest wielkie ale pod sensem srednio wielkie!

Zbigniew Morsztynedytuj kod

Cześć. Zerknąłbyś na WP:ZB#Zbigniew Morsztyn? Która data jest właściwa i dlaczego? Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 22:58, 8 sty 2021 (CET)

Takie pytanieedytuj kod

Hej! "Publikowanie artykułów opartych o gadżet tłumaczenia treści zostało wyłączone dla nie-redaktorów w dniu 2016-10-28" - możesz mi przybliżyć to stwierdzenie? Dyskusja w Kawiarence, z której pochodzi powyższy cytat z twojej wypowiedzi, zdaje się przeczyć temu. Z uszanowaniem, Ency (replika?) 08:53, 18 sty 2021 (CET)

Dzięki. Fakt, ale mi umknęło - 5 lat to jednak nie 5 tygodni. Tyle że to jest mechanizm raz że mało znany, ponadto dwa mniej skuteczny niż dedykowane uprawnienie. Może wrócę do tej propozycji. Z uszanowaniem, Ency (replika?) 15:45, 21 sty 2021 (CET) A tak przy okazji - dlaczego filtr nie zadziałał dla Lackland123 i hasła Chae Myung-shin? Z uszanowaniem, Ency (replika?) 15:52, 21 sty 2021 (CET) Jakaś odpowiedź? Z uszanowaniem, Ency (replika?) 09:08, 25 sty 2021 (CET) Ok, dzięki. Z uszanowaniem, Ency (replika?) 14:34, 25 sty 2021 (CET) Jednak twoja odpowiedź w Kawiarence, którą się zasugerowałem, była nie na temat - Lackland123 nie korzystał z CT, więc filtr 38 nie miał nic do roboty. Z uszanowaniem, Ency (replika?) 20:05, 25 sty 2021 (CET)

== Ad:Wikipedia:Prośby do administratorów ==–

Ad:Wikipedia:Prośby do administratorów

Wszystko by się udało, gdyby nie Ci wścibscy admini! Nadzik (dyskusja) 19:39, 23 sty 2021 (CET)

wycofanie edycjiedytuj kod

Dzień dobry, dlaczego wycofałeś mi zatwierdzone zmiany w artykule Mariusz Pujszo? Będę wdzięczna za informację co było źle.

Pozdrawiam Agnieszka

Ciekawski emigrantedytuj kod

Ktoś chyba ma potrzebę podyskutować, ale nie jestem pewien, czy te wpisy jakoś ubogacają strony dyskusji. Sławek Borewicz, → odbiór 16:54, 15 lut 2021 (CET)

List w sprawie hemofiliiedytuj kod

Dziękuję za cenną wiadomość. Jak zapewne spostrzegłeś, nie chwaliłem się tym diffem, tylko przytoczyłem go w charakterze samokrytycznym (jako przykład pewnego niekorzystnego zjawiska). Zwłaszcza wobec opisanych przez Ciebie okoliczności należało to trochę naprostować, więc dokonałem edycji [1]: mam nadzieję, że nie zatrze to sedna problemu. Całkiem na marginesie – nie wiem, czy ta „pała” to hiperbola, wiele zależy od konkretnego przypadku: moja nauczycielka przyrody zwykła robić „wejściówki” i o ile ją sobie jeszcze przypominam, raczej nie darowałaby tak poważnego błędu przy kartkówce z wad genetycznych. Doceniam wysiłek włożony w przedstawienie sytuacji i pozdrawiam, Marcowy Człowiek (dyskusja) 18:51, 16 lut 2021 (CET)

Blokada zakresówedytuj kod

22:02, 19 lut 2021 WTM dyskusja edycje zablokuj wyłączył 5.173.0.0/16 dyskusja z edytowania stron: Bracia (zespół muzyczny), Piotr Cugowski oraz Wojciech Cugowski, czas blokady: 1 rok, 364 dni, 18 godzin, 10 minut oraz 48 sekund (tylko anonimowi) (wandalizm). Codziennie prawie widzę jakieś wandalizmy, wygłupy z tego zakresu. Czy nie należałoby rozważyć pełnej blokady lub chociaż artykułów? Czy są od nich jakieś dobre edycje? @Gdarin, @Openbk, @Wojciech Pędzich - wyście też byli "zamieszani" w taka blokadę. Ciacho5 (dyskusja) 16:54, 7 mar 2021 (CET)

Wielka Sobotaedytuj kod

Witam. Nie bardzo rozumiem Pana edycje w artykule o Wielkiej Sobocie, nie ukrywam, że wziąłem to trochę za wandalizm. Gdyby nie fakt że przyjrzałem się Pana edycjom z dnia dzisiejszego myślałbym, że uczynił to ktoś złośliwie.

Nie bardzo rozumiem jaki jest powód "wywalenia" połowy Liturgii Eucharystycznej i ucięcie tekstu tak, że powstaje literówka...

Mogę prosić o wyjaśnienie? Nie chciałbym cofać edycji, gdyż bardzo nie lubię wszczynać wojen edycyjnych.

Pozdrawiam serdecznie.

--Mateusz Szymkiewicz (dyskusja) 17:56, 30 mar 2021 (CEST)

W porządku, każdemu się zdarza :)

Pozdrawiam!

--Mateusz Szymkiewicz (dyskusja) 22:58, 30 mar 2021 (CEST)

Siedliska (powiat zamojski): Różnice pomiędzy wersjamiedytuj kod

Dzisiaj wysypał sie worek dowcipnisiów (lub jednego), który w losowych miejscowościach dodaje jakichś dziwnych ludzi do mieszkańców czy HonObów. tutaj zgłoszone. Postuluję bloknąć do wieczora zakres, jeśli można. Ciacho5 (dyskusja) 20:24, 30 mar 2021 (CEST)

mailedytuj kod

Wysłałem maila. Ciacho5 (dyskusja) 22:13, 30 mar 2021 (CEST)

Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2021:03:31:Ustroń Poniwiecedytuj kod

Wiem, dlatego próbowałem zwrócić ipkowi uwagę --95.41.106.225 (dyskusja) 23:26, 31 mar 2021 (CEST)

Podanieedytuj kod

Szanowny Panie! Wnosiłbym o zaprzestanie ataków na moją osobę. Paelius (dyskusja) 11:02, 1 kwi 2021 (CEST)

Wyniki konsultacji Powszechnych Zasad Postępowania – podziękowanie za zaangażowanie!edytuj kod

Za zaangażowanie w konsultacjach Powszechnych Zasad Postępowania

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś jedną z osób, które wzięły udział w konsultacjach Powszechnych Zasad Postępowania w Kawiarence polskojęzycznej Wikipedii.

W sumie w konsultacjach zaangażowało się 291 użytkowników, co oznacza, że polskojęzyczna społeczność zajmuje 3 miejsce pod względem liczby udzielonych odpowiedzi!

W imieniu swoim oraz zespołu facylitatorów Wikimedia Foundation chciałem podziękować Ci za cenne uwagi oraz wkład w konsultacje, ponieważ to na podstawie wypowiedzi społeczności powstało poniższe podsumowanie.

Wynikiedytuj kod

Z wynikami konsultacji polskojęzycznej społeczności można zapoznać się na tej stronie.

Wyniki konsultacji globalnych można przeczytać tutaj.

MNadzikiewicz (WMF) (dyskusja) 10:20, 15 kwi 2021 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:WTM" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy