Dyskusja wikipedysty:Wadwicz


Dyskusja wikipedysty:Wadwicz w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Jeż0216 (dyskusja) 11:36, 20 paź 2017 (CEST)

Spis treści

Aleja „Solidarności” w Lublinieedytuj kod

Co do braku apostrofu - jesteś pewien? Trzeba spojrzeć na jakiś aktualny akt prawny, który podaje tę nazwę. Nie możemy pisać na podstawie tylko własnych obserwacji. Tar Lócesilion (queta) 18:25, 12 mar 2018 (CET)

Ad:Droga wojewódzka nr 829edytuj kod

Ad:Droga wojewódzka nr 829

Witaj. Mała uwaga na marginesie Twojej edycji: do wstawiania przypisów używamy szablonów. Dla stron internetowych szablonami przypisów są {{cytuj}} lub ewentualnie {{cytuj stronę}}.

W ww. przykładzie do adresu strony wstawionej przez Ciebie wstawiłem szablon "cytuj" z podstawowymi informacjami -> <ref>{{Cytuj |tytuł=[http://zdw.lublin.pl/infohtml/wykaz_drog/Wykaz_ZDW_01_01_2018.pdf Wykaz dróg wojewódzkich – 01-01-2018] |opublikowany= Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie| data= 2018-01-01| data dostępu= 2018-05-09}}</ref>. Możesz też podejrzeć wikikod. Proszę o stosowanie. Ented (dyskusja) 12:59, 9 maj 2018 (CEST)

Uzupełnij też proszę w innych edytowanych przez Ciebie hasłach, np. Droga wojewódzka nr 819 i zapewne inne. Jeżeli dane w szablonie nie zmieniają się (dotyczą tej samej strony internetowej) to możesz skopiować raz prawidłowo uzupełniony szablon cytowania do innych haseł. Ented (dyskusja) 13:10, 9 maj 2018 (CEST) Dziękuję za podpowiedź, postaram się tak zrobić. W razie problemów będę pytać--Wadwicz (dyskusja) 13:17, 9 maj 2018 (CEST) Ojojoj, @Ented, czego uczysz nowego użytkownika? :( W szablonie cytuj do podania adresu url służy osobny parametr |url=, a |tytuł= służy do wyświetlenia wyłącznie tytułu, bez dodatkowego kodu tworzącego link. Tar Lócesilion (queta) 10:50, 10 maj 2018 (CEST) Ojojoj ;), @Tar Lócesilion. Zatem jeszcze raz gotowy zestaw do skopiowania i wypełnienia ze strony szablonu "cytuj" –> {{Cytuj | autor= | tytuł=[url tytuł] | praca= | opublikowany= | data= | data dostępu=}}. Ented (dyskusja) 13:55, 10 maj 2018 (CEST) No dobra, zwracam honor, myliłem się. To dopuszczalny zabieg. Tar Lócesilion (queta) 16:37, 10 maj 2018 (CEST)

Odp:Dyskusja:Droga wojewódzka nr 833edytuj kod

Odp:Dyskusja:Droga wojewódzka nr 833

Witaj. Jeżeli jedyną informacją w dyskusji hasła jest ta o martwym linku i jednocześnie poprawiłeś link w haśle, to na stronie dyskusji ponad informacją o martwym linku (bez usuwania jej treści) wstaw szablon {{ek}} z parametrem mówiącym o konieczności skasowania strony dyskusji w takiej postaci -> {{ek|link}}. Więcej w opisie w szablonie "ek". Ented (dyskusja) 13:42, 10 maj 2018 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Wadwicz -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 12:48, 28 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanieedytuj kod

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza chciałbym przypiąć Ci tę gwiazdkę w podziękowaniu za Twoje edycje w hasłach związanych z Lublinem. Tar Lócesilion (dyskusja) 15:04, 5 gru 2019 (CET)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 08:17, 12 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Wadwicz" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy