Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich/Archiwum08


Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich/Archiwum08 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wydania archiwalne: 1234567

Spis treści

Noc Kultury

Witam. W tym artykule zostały użyte grafiki i logo ze strony http://www.nockultury.pl/ Autor na stronie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Noc_Kultury twierdzi że ma zgodę na ich opublikownie. Mam prośbę, czy można sprawdzić to w OTRS i ewentualnie zamieścić krótka notkę potwierdzającą jego (zgody) istnienie. W przeciwnym razie grafiki powinny być chyba usunięte. Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 14:54, 15 sty 2008 (CET)

witam

Zgody przesłałem na podany e-mail. premissions@wikimedia.org.

indiced (dyskusja) 16:26, 15 sty 2008 (CET)

Śródtytuły

Witaj. Mam prośbę - czy mógłbyś zagonić swojego bota do zmiany śródtytułów we wszystkich biografiach szachistów w kategorii szachiści. Chciałem, aby było ładnie i we wszystkich tych artykułach są śródtytuły trzeciego rzędu, które nie tną liniami poziomymi. Ale oczywiście nie wszystkim się to podoba i co jakiś czas ktoś zmienia mi na drugi rząd. Czyli poproszę o zamianę === na ==. I tyle. Pozdrawiam pjahr @ 23:15, 18 sty 2008 (CET)

Tak, wszystkie podkategorie też. pjahr @ 23:33, 18 sty 2008 (CET) Hej. To jeszcze nie koniec akcji, prawda? Miłego dnia pjahr @ 09:24, 19 sty 2008 (CET)

herb slask

Grafika znajduje sie na portalu internetowym WLKS Wrocław i stamtad pochodzi a nie z serwisu WKS SLASK. Prosze czytac skad zostala zamieszczona grafika. Pozdro--Mohikans (dyskusja) 21:30, 20 sty 2008 (CET)

grafiki

Jeszcze raz powtarzam ze grafiki wszystkie z moich artykulów pochodza z serwisu WLKS Wroclaw na ktora mam zgode!

zgoda wyslalana na podany adres!

Proponuje dokladnie sprawdzic....! --Mohikans (dyskusja) 23:05, 20 sty 2008 (CET)

grafiki

Jasne ze nic sie nie stanie jak bedzie jeden dzien zwloki. Mnie tylko troche denerwuje fakt tego "urzedostwa" u Was. Prosze sie nie obrazac za te sformulowanie. Ale dla mnie rzecz wydaje sie oczywista. Grafiki te o ktore tutaj sie "bijemy" sa umieszczone na stronie www.wlkswroclaw.net i Administrator tego serwisu wydal taka zgode na umieszczanie ich i dowolne wykorzystanie pod kazdym wgledem. Rowniez wyraza zgode na publikowanie tresci roznych materiałow zawartych na stronie WLKS Wrocław. Wiec nie rozumiem dlaczego robisz jeszcze problem? Jak chcesz to wejdz na strone WLKS, napisz tam, zadzwon, wyslij fax, napisz sms, a dowiesz sie czy zgoda zostala wydana. Pozdrawiam

grafiki

Nie bylo tematu! Pozdrawiam i ze swojej strony przepraszam za klopot rowniez! --Mohikans (dyskusja) 23:27, 20 sty 2008 (CET)

Grafika:Slask.JPG

Wpedzich, nie mówi co chce i zgody przesyła, ale na to NIE WIERZĘ, że może być wolna licencja bo uzywa tego jakaś SEKCJA klubu i ta sekcja wyraziła zgodę. Masur juhu? 07:18, 21 sty 2008 (CET)

grafiki

Na kiedy moge liczyc na przywrocenie grafik w artykulach "Adrian Danilewicz" oraz "Romuald Krupanek" ? A druga sprawa co z tym herbem slaska bo widze ze kolega Masur robi problem, choc nie wiem dlaczego?

mój brudnopis

szablony w moim brudnopisie - co mam z nimi zrobić, zeby nie były np. w kategoriach {{ek}} itp?--Wortes •§ Дыскусйа §•® 17:37, 21 sty 2008 (CET)

Potterowe tłumaczenie

Mam prośbę. Próbuję zmedalizować art Harry Potter i Kamień Filozoficzny (film). Znalazłam stronę, na której jest wymienione do jakich nagród film był nominowany, ale nie potrafię przetłumaczyć kategorii, w jakich był nominowany :/. Czy zgodziłbyś się mi pomóc? Jeśli będziesz czegoś potrzebował to się odwdzięczę, ale dopiero po sesji :/. --Czarnoglowa (dyskusja) 18:39, 21 sty 2008 (CET)

Rozumiem, że masz mało czasu, ale potrzebuję jeszcze przetłumaczyć te nagrody, a ty dość długo niczego już nie przetłumaczyłeś.--Czarnoglowa (dyskusja) 02:22, 22 lut 2008 (CET) Trudno :(. Rozumiem.--Czarnoglowa (dyskusja) 17:07, 22 lut 2008 (CET)

zabezpieczenia

kto zajmuje się zabezpieczaniem stron? chce zabezpieczyć moje archiwa tak, by do niej nie mieli możliwosci edytowac zwykli użytkownicy, a nawet całkowicie (nikt) --Wortes •§ Дыскусйа §•® 22:09, 22 sty 2008 (CET)

wielkie dzięki --Wortes •§ Дыскусйа §•® 22:15, 22 sty 2008 (CET)

Potrzebna pomoc

Witaj. Proszę Cię o pomoc.. Przeniosłem stronę Ignacy Baranowski na stronę Ignacy Tadeusz Baranowski. Wszystko jest ok. lecz przekierowanie byś musiał usunąć, dlatego, gdyż ja potrzebuję tę stronę do nowego artka [1]. Wszędzie już poprzestawiałem.. tu niestety sam nie dam radę.. Możesz mi usunąć tę stronę? Prędzej nie mogę, bo bym nadpisał.. a ta osoba to stryj tej która była poprzednio Emkaffe (dyskusja) 22:17, 22 sty 2008 (CET)

Dzięki, przeniosę jak ukończę artykuł. Pozdro Emkaffe (dyskusja) 22:20, 22 sty 2008 (CET)

Zmiany w artykule Próba traw

Więcej takich szczerych wandali, a będziemy mieli łatwą robotę :-) Przepraszam za off topic i pozdrawiam!

Dziękuję za zwrócenie uwagi, obiecuję poprawę :-) Podpisano: Centronix (dyskusja) 19:00, 25 sty 2008 (CET)

re:Język angielski brytyjski

Artykuł o amerykańskim dialekcie języka angielskiego już jest, więc jakby się uprzeć to można też napisać o brytyjskim dialekcie. Najprościej byłoby przetłumaczyć z en.wiki. Pozdrawiam S99pl 08:47, 28 sty 2008 (CET)

Skreślanie głosów

Witam. Skreślenie już bezpodstawnych głosów nie było od początku moim zamierzeniem, nie skreślałbym ich, gdyby w głosowaniu były aktualne zastrzeżenia wobec jego treści. Poprawki w haśle zrobiłem około 1 dobę po przeczytaniu uwag, wobec czego zastrzeżenia się zdezaktualizowały. Ale głosy przeciw nadal pozostają, mimo, że powinno ich nie być. A jeżeli głosujący mają jeszcze jakieś uwagi, to niech tam napiszą, chętnie poprawię jeszcze co tam zechcą, a nie, tak jak teraz, że mam się domyślać, o co im chodzi. Skreślenie głosów było wynikiem długiego oczekiwania na reakcję głosujących przeciw, tejże reakcji jeszcze się nie doczekałem, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu się doczekam. Airwolf napisał, cytuję: "Z drugiej strony, jeśli zagłosuję "przeciw", a błędy zostaną poprawione, skreślenie głosu jest kwestią, w najgorszym wypadku, jednego dnia, bo przynajmniej raz na dobę tu zaglądam, więc nie musisz się obawiać, że zapomniany głos przeciw uniemożliwi hasłu otrzymanie zasłużonego medalu. Zresztą jeśli nawet bym zapomniał, niniejszym zgadzam się na niebranie pod uwagę mojego sprzeciwu, jeśli wyszczególnione w uzasadnieniu błędy zostaną poprawione.". Imerros nie odzywał się, gdyż on ma niesystematyczny wkład w Wikipedię, a może nie zaglądałJuż się odezwał. Plati dyskusja 16:25, 29 sty 2008 (CET). Także nie wiem co z tymi głosami zrobić. Plati dyskusja 16:24, 29 sty 2008 (CET)

Powitania nowych`

Hey, wielkie dzięki za uwagi. Rozumiem że witamy "nowych" po pierwszej edycji. Nie do końca rozumiem jednak o co chodzi z tym szablonem. Zawsze coś od siebie staram się napisać bo ten szablon strasznie szablonowy jest. Czy o to chodzi?

--Abdel (dyskusja) 12:26, 31 sty 2008 (CET)

  • Ok już rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienia. --Abdel (dyskusja) 12:34, 31 sty 2008 (CET)

Prośba o tłumaczenie nr 1000000000000000000000000000000000...

Czy zgodziłbyś się przetłumaczyć to zdanie Two British film industry officials requested that the film be shot in England, offering their assistance in securing filming locations, the use of Leavesden Studios, as well as changing England's child labour laws. To jest oryginalny kontekst.--Czarnoglowa (dyskusja) 20:05, 31 sty 2008 (CET)

Homeopatia

Hej! Ratuj! Miałam konflikt edycji z Masurem, ale chyba skończył na dziś edytowanie, bo nie odpowiada. Czy mógłbyś umieścić tabelkę porównującą homeopatię z medycyną w rozdziale "Homeopatia a medycyna", bo teraz stoi błędnie w rozdziale "W innych krajach". U mnie na ekranie nie widać tabelki w wersji edytowania, jedynie w wersji artykułu! Czekam na odpowiedź.--Hortensja Bukietowa (dyskusja) 21:29, 31 sty 2008 (CET)

Wyciągnąłeś mnie z tarapatów. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. --Hortensja Bukietowa (dyskusja) 22:02, 31 sty 2008 (CET)

Kasowanie wpisów w dyskusji

Nie wiedziałem o tym. Czy powiedziałbyś mi, jak należy archiwizować wpisy? Gedeon07 dyskusja► 20:55, 2 lut 2008 (CEST)

Czasy w języku angielskim

Witaj, czy podzielasz moje zdanie, że można toto bez żalu i straty wyrzucić? :)) Cancre (dyskusja) 20:14, 3 lut 2008 (CET)

No więc wywaliłam, ostatnio mam dość kiepskich gniotów, które wiszą miesiącami bez poprawienia. Wstyd to był dla nas i hańba, choć pierwsze zdanie warte jest zapamiętania: Język angielski posiada według różnych wersji od 12 do 32 "czasów". Tak naprawdę, ma tylko 2 lub 4 czasy :P Cancre (dyskusja) 16:59, 5 lut 2008 (CET)

dzieki

napisałem artykuł wktórym dodałem link i znów kurde mi usuwacie artykół lol niemorzna dodawać linków ?

ok

niema sprawy morzesz podać mi jakiś artykuł którego jeszcze niema i napisać jak udowodnić nauczycielce że ja to napisałem ?

heh

to będzie trwało wieki ale ok hyba lol to niejest ten cały pułbluzg czy jak go tam nazywacie ?

ach dzięki

napisze ten artykuł o znaczeniu wody i powietrza w zeszycie tylko nato jestem zkazany.a potem wezme się za uzupełnianie wikipedii (-: akkaktus to spoko gość.

The Godfather

Ja szukalem, podobnie jak Prison Break itp. zamiast żałosnych polskich odpowiedników

Skrzynka

Witaj! Sprawdź, proszę, skrzynkę pocztową. Z serdecznym żołniersko-lotniczym pozdrowieniem Joy dyskusja 19:26, 11 lut 2008 (CET)

Hearts i nie tylko

Witaj. W hasle pisalo "profesjonalny", ale nigdzie nie pisze, że profesjonalny - bo dobry. Właśnie to tak trzeba rozumieć, profesjonalny=zawodowy. A nie, że dobry. Poza tym, gdyby ktoś powiedział, że ten klub jest "dobry" to bym mu nie uwierzył, bo tak nie jest (przynajmniej wg mnie). A i proszę dopisać (tak jak było wcześniej) do artykułu wyraz "profesjonalny", bo wszystko już jest jasne. Kkaktus ma niewielką rację, ale to taki falstart na medalowym artykule vel hiperpoprawność. A, i nie nazwałem Kkaktusa wandalem, choć mógłbym, ale tego jak podkreslam nie zrobilem. Poza tym, mógł najpierw przeczytać na czym polega różnica w nazywaniu klubu profesjonalnym, czy amatorskim, a dopiero później edytować medalowe hasło. To tak jakby Administrator najpierw założył blokadę na jakieś konto, a dopiero później dał warna. Teraz następna sprawa - głosowanie Barcelony. Już był zarzut o nieznajomość językową. Już pisałem o tym. I się to samo pytanie powtórzyło. I musiałem dwa razy odpowiadać. I nie wiem teraz co z głosami. Z momentem zakonczenia glosowania byl 1 glos przeciw a ponad 15 za. Z tym, że nie wiem czy liczć twój głos i Picusa, którzy zaglosowali po zakonczeniu glosowania. Głosowanie trwa 30 dób (a styczeń ma 31 dni), więc głosowanie powinno skończyć się wczoraj czyli 14 lut o 13:33 z rezultatem 15:1. Hmm.. byłby medal. Teraz też. Plati dyskusja 16:37, 15 lut 2008 (CET)

Literówki

Cóz mogę rzec Będę ostrożniejszy. Na swą obronę powiem, że zdarzało mi się amemu być szeryfem-korektorem Pozdrawiam TomasoAlbinoni (dyskusja) 15:15, 17 lut 2008 (CET)

Telekomunikaccja optyczna

Dziekuje za wprowadzenie i wszelakie wskazówki. jednak mam pytanie jeszcze. jezeli wtsawiamm grafike narysowaną wlasnorecznie w paincie (jest to schemat) zapisaną oczywiscie w pliku jpg. to jaką licencje mam dla niego wybrac wsrod tylu zeby nie zostala usunieta a takze zeby nie naruszyc niczyich praw autorskich?

Piątek, 15.00

Witaj! Cały czas wyskakuje mi błąd 503 na wp-pl więc odpowiem/zapytam tu. Czy Ty aby na pewno mieszkasz w 3Mieście? Proponujesz spotkanie w piątek (końcówka tygodnia) godzina 15.00 (moment kończenia pracy) - przepustowość obwodnicy albo Zwycięstwa przez Sopot do Gdańska chyba kojarzysz skoro w piątki bywasz na Hutniczej. Większość z nas to jednak osoby pracujące/studiujące/uczące się. Może jest taka możliwość aby spotkanie odbyło się co najmniej o 17.00 w piątek lub w sobotę (część pracujących i studiujących z 3Miasta wróci do domu) a pracujący w systemie 40/48 godzinnym raczej będą mieli wolne) w godzinach od 15.00? Ja niestety (co stwierdzam z wielkim żalem) nie zwolnię się aby być na 15.00 w Gdańsku a zależy mi na tym spotkaniu i przyszłych Wikimediach w 3Mieście. Proszę o przemyślenie Z serdecznym żołniersko-lotniczym pozdrowieniem Joy dyskusja 20:11, 19 lut 2008 (CET)

re:Piątek

Wiem, widziałem Twoją dyskusję z Joyem. Postaram się jakoś wszystko ułożyć i chyba dam radę. Najwyżej szybciej wyjdę. Bukaj Dyskusja 22:49, 19 lut 2008 (CET)

TomasoAlbinoni

Witaj Wpedzich! Myślę, że takie zamiatanie brudów pod dywan [2] przelewa czarę goryczy i należy się blok dla większej subordynacji. Naprawdę nie wiem już, jak skłonić tego człowieka do bardziej starannych edycji :( Hekatomba (dyskusja) 00:18, 20 lut 2008 (CET)

No i Tomaso znowu usuwa wątki ze swojej dyskusji: [3] :( Hekatomba (dyskusja) 21:28, 20 lut 2008 (CET)

Hej. IMO blokadę powinieneć zdjąć. Nigdzie nie zostało ustalone, że wpisów nie wolno usuwać, natomiast jest powiedziane, jakie wpisy usuwać można. A kwestia "co jest atakiem osobistym" jest, jak dobrze wiesz, dość osobista ;-). Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 22:18, 20 lut 2008 (CET)

zerknij

Zerknij prosze w historie Światowit S.A. Facet jest chyba niereformowalny. Pozdro --TvMsipisz 12:12, 21 lut 2008 (CET)

Wikimania

Hej hej, wciąż nie mam odpowiedzi stamtąd gdzie pytałem, w międzyczasie zajrzałem do Wikimania i widzę że brakuje sporo aktualizacji w stosunku do en:Wikimania. Może warto przetłumaczyć trochę ;-) Z puntku widzenia propagowania, szukania patronatów i sponsorów to chyba powinno błyszczeć ;-))) Pozdrawiam serdecznie, ABX - (O mnie dyskutuj) 16:26, 21 lut 2008 (CET)

Flickr

Witaj,

Mam pytanko. Czy aby wgrać zdjęcie pochodzace z serwisku Flickr, należy mieć zgodę autora, który je wgrał? Pozdr, Slav (dyskusja) 12:20, 23 lut 2008 (CET)

  • Serdeczne dzięki. Pozdr, Slav (dyskusja) 12:39, 23 lut 2008 (CET)

Re:StepaBot

Masz rację, dzięki za cenną radę, pozdro Stepa @dyskusja.pl 00:26, 24 lut 2008 (CET)

Łopienka

Witaj! Stara sprawa, bo z października 2007 – dopiero teraz jednak zwróciłem na nią uwagę. W tej edycji usunąłeś link do strony w której jest bardzo dużo bardzo dobrych informacji na temat wsi. Chętnie bym ten link przywrócił, jednak najpierw chciałem zapytać o przyczynę Twojej edycji. Nie jestem doświadczonym wikipedystą, więc być może nie zwróciłem uwagi na jakiś szczegół. Pozdrawiam, Hafilip84 (dyskusja) 22:16, 28 lut 2008 (CET)

Dzięki za info! Spróbuję się skontaktować z autorem i zapytać o zgodę na wykorzystanie części materiałów z tego artykułu (bo na przykład nazwiska rodzin nie są nam potrzebne, prawda?) Jeśli takową zdobędę, to przeniosę do artykułu, jeśli nie – podlinkuję... Hafilip84 (dyskusja) 23:31, 28 lut 2008 (CET)

Nominacje

Dzięki :) Widziałem, potwierdziłem. Pozdrawiam serdecznie, Eteru 23:56, 1 mar 2008 (CET)

Stare zdjęcia

Ciachnąłeś kiedyś trzy zdjęcia, które zostały przeniesione na commons, ale nie zmieniłeś linków do tych zdjęć. Stare to bo z listopada zeszłego roku ale może pamiętasz więcej takich zdjęć. PMG (dyskusja) 17:41, 8 mar 2008 (CET)

Wirtualna wycieczka po wrocławskim ratuszu

Witam Usunąłeś wstawiony przeze mnie link do wirtualnej wycieczki po wrocławskim ratuszu. Muszę przyznać, że nie rozumiem dlaczego. Jest to ściśle związany z hasłem materiał multimedialny istotnie rozszerzający treść samego hasła. Niczego nie promuje (chyba, że każdy link uznamy za promocję strony, do której prowadzo) i nie da się zawartej w nim treści umieścić wprost w opisie hasła. Mógłbyś mi zatem wytłumaczyć powód usunięcia tego linku? Nie mam zamiaru walczyć o to, aby za wszelką cenę ten link pozostał, bo nie mam w tym żadnego specjalnego interesu. Wydawało mi się jednak, że w istotny sposób rozszerza on treść hasła o wrocławskim ratuszu w sposób, którego nie zastąpi żadne zdjęcie. Jan Zięba

Dzięki za przywrócenie linku. Nie wiem, jak odpowiedzieć w takim trybie, w jakim dostałem informację od Ciebie, więc odpowiadam tu. Nie zamierzam wchodzić w polemikę (tym bardziej, że link został przywrócony), niemniej jednak chciałbym się odnieść do Twojego zaniepokojenia tym, że jako autor umieściłem link do własnej pracy. Muszę przyznać, że nie bardzo rozumiem to zaniepokojenie. Gdybym zrobił zwykłe,interesujące zdjęcie ratusza, to po prostu umieściłbym je w haśle. A to przecież też byłaby moja praca, i każdy śledząc historię wpisów mógłby zobaczyć kto jest jego autorem. Wikipedia nie istniałaby, gdyby nie było autorów haseł i zdjęć. Ale panoramy nie da się umieścić wprost w Wikipedii więc umieściłem link, bo to jedyny sposób, aby tego typu materiał udostępnić w Wikipedii. Co do obciążania przeglądarki 2MB plikami - no cóż czasy tekstowego Internetu przez modem pomału mijają. 2MB to może dużo jak na zwykłe zdjęcie, ale norma dla krótkich filmików, których internet jest pełen. Niedługo takie pliki będą się sciągały w ciągu pojedynczych sekund. Wydaje mi się, że nie można do końca świata myśleć o Wikipedii jak o książce w Internecie, w której są tylko teksty i lekkie zdjęcia. Pozdrawiam Jan Zięba

Najlepszy nasz kolega

Wpedzich - najlepszy nasz kolega. Usunął kategorię o pięknych wokalistkach i inne... Po prostu super!!!

Prośba o tłumaczenie

Witam serdecznie! Czy mógłbyś przetłumaczyć dwa arty z angielskiej Wiki [4] i [5], które byłyby pomocne osobom niepełnosprawnym (w tym również niewidomym) w korzystaniu z Wikipedii. Pozdrawiam Łeba «+» 10:28, 17 mar 2008 (CET)

Fotki

Cze, na swojej stronie chwalisz się, że mieszkasz w Gdańsku :-)) a właśnie... to się dobrze składa, bo potrzebny jest ktoś z Gdańska do zrobienia fotek -> Wikipedia:Zamówienia_na_obrazki#Bieżące_wydarzenia (20 marca czyli czwartek). Jeśli nie możesz czasowo, to może wiesz kto może ? Niestety w zgłoszeniu nie pojawia się godzina, ale pewnie w ciągu dnia. Daj znać czy dało by się coś w tym zdziałać. Pozdrawiam :-) - Beax 01:06, 18 mar 2008 (CET)

KTM-5

Cześć! Dzięki za zwrócenie się do mnie :) Dodałem grafikę, raczej bez problemu. Jeśli chcesz, podejrzyj w zmianach jak - infoboks ma odpowiednie pole na grafikę i jej opis. Aha - może miałeś pomysł na jakąś inną - żaden problem; ja starałem się wybrać najbardziej reprezentatywną o najlepszym stosunku tramwaj/powierzchnia zdjęcia ;D . Pozdrawiam! --Cieniu (dyskusja) 23:08, 18 mar 2008 (CET)

PUA

Serdecznie dziękuję. Niektóre już nawet wypróbowałem :) JoteMPe dyskusja 21:40, 25 mar 2008 (CET)

PUB ;)

Zgłosiło mi się Twoją kandydaturę na biurokratę - o tutaj. ;) Jakbyś potwierdził i wstawił licznik można by zacząć igrzyska. Maikking dyskusja 15:30, 26 mar 2008 (CET)

Wikipedia:Przyznawanie uprawnień/Wpedzich CU 2

Nie przekonales mnie. Prosze o akceptacje (juz druga dzis) bez wykretow :), Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 18:35, 26 mar 2008 (CET)

Na pewno! Vuvar1 Dyskusja 18:36, 26 mar 2008 (CET)

they are watching you

To, że mnie nie widać nie znaczy, że mnie nie ma! --WarX <talk> 12:14, 27 mar 2008 (CET)

Prooośba

Cześć. Wiem, że pewnie masz mało czasu, ale czy nie znalazłbyś chwili na przetłumaczenie en:Wikipedia:Television episodes - oczywiście tam kilku linków do innych zasad będzie brakować, ale mniejsza o to. Obawiam się, że bez przekładu nie ruszymy dalej z Dyskusja Wikipedii:Głosowania/Encyklopedyczność części utworów, a przy (zapewne zmodyfikowanej) tej zasadzie jest chyba szansa na konsens. Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 22:49, 29 mar 2008 (CET)

No, nie na wczoraj ;-), ale przez te odcinki to zaraz się kilka/naście osób zdrowo pokłóci ;-). Gytha (dyskusja) 23:19, 29 mar 2008 (CET)

HB

Odpowiadanie na zupełnie innej stronie jest sprzeczne z duchem usenetu. :) Tak, ja to ja - coraz to inne medium, a nick bez zmian. --Hburdon (dyskusja) 19:55, 30 mar 2008 (CEST)

  • Czy mogę cię prosić o pomoc? Wielkim wysiłkiem umysłowym przerzuciłam wczoraj grafikę z angielskiej Wikipedii do Commons (żeby użyć jej w polskiej Wiki). Wydawało mi się, że zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją, ale na stronie pliku jest informacja, że zostanie usunięty, bo czegoś tam brakuje. O co chodzi? I gdzie ewentualnie zadaje się takie pytania? --Hburdon (dyskusja) 12:02, 31 mar 2008 (CEST)

Blokady NAT-ów

Hej, chciałem zapytać czy mamy jakąś politykę względem blokad takich, jak nałożyłeś na 212.76.37.214? Sam go chciałem blokować, ale się troche zatrzymałem, po spojrzeniu na adres i wkład. RIPE mówi coś, że adres jest NAT-owy, czyli chowa się za nim potencjalnie wielu użytkowników. Z wkładu widać, że spod adresu lecą zarówno stosunkowo częste wandalizmy, jak i troche całkiem sensownych edycji. Wygląda, że co najmniej dwóch ludzi edytuje spod tego samego adresu, jednego z nich blokować chcemy, drugiego wręcz przeciwnie. No właśnie, jak się zachować? Ja wiem, najlepiej by było tego sensownego namówić, żeby się zarejestrował i logował... Co ja powinienem, jako świeży admin, w takich sytuacjach robić? JoteMPe dyskusja 23:16, 30 mar 2008 (CEST)

Nowy Sołoniec

Witam! Chciałbym zilustrować artykuł "Nowy Sołoniec",nie mam pojęcia jak to zrobić,jak naciskam edytuj to otwiera mi się plik do zapisu.--DariuszM 17:42, 31 mar 2008 (CEST)

Ok! fotografia jest moja więc chyba nie ma problemu z licencją,a poza tym podlinkowałem już kilka moich fotek i nie miałem problemów poza tym chasłem,poprostu nie mogę otworzyć edycji--DariuszM 20:03, 31 mar 2008 (CEST)

Zapytanie o reklamę

Witaj! Mam wątpliwości do artykułu Cyfrowy Polsat, który moim zdaniem przypomina reklamę. Edytowany jest przez Tttttyyyyy - ma na koncie wiele ostrzeżeń. Ów Wikipedysta podaje dokładne informacje o cenach produktów oferowanych przez Polsat. Ponadto informacje o cenach są przydatne tylko dla nowych (przyszłych) abonamentów w/w platformy cyfrowej (sam jestem użytkownikiem Polsatu Cyfrowego do 5 lat więc wiem co piszę). Czy ten artykuł i użytkownik przypadkiem nie powinien być poddany jakimiś działaniami administracyjnymi? - Czy mogę liczyć na twoją ewentualną reakcję na omówiony problem? Bankotravel (dyskusja) 21:06, 31 mar 2008 (CEST)

tak mnie tylko ciekawi...

ile czasu zajmie wyszukiwanie wszystkich żartów i żarcików na wiki :-) John Belushi -- komentarz 02:22, 1 kwi 2008 (CEST)

Nowy Sołoniec ilustrowanie....

Ok! fotografia jest moja więc chyba nie ma problemu z licencją,a poza tym podlinkowałem już kilka moich fotek i nie miałem problemów poza tym chasłem,poprostu nie mogę otworzyć edycji.--DariuszM 18:01, 1 kwi 2008 (CEST)

Niewiem gdzie tkwi błąd , wypróbowałem trzy przeglądarki,(domyślną jest Opera) po naciśnięciu [edytuj] pojawia się okno "Pobież plik index php" , a nie otwiera się strona edycji , problem nie dotyczy tylko jednej strony

Gratulacje :)

The Alphabet
A
B
C
U
I

Gratulacje z powodu otrzymania nowych funkcji! Dwie setki pękły! Dałem wpis WP:TO. Nie chcę natomiast narobić hałasu w Szablonie Obserwowanych bo jeszcze coś popsuję niechcący. Plati dyskusja 19:57, 2 kwi 2008 (CEST)

Dołączam się do gratulacji Wojciechu! A Maire jak zwykle genialna - gdy ktoś pomyślnie przejdzie głosowanie, zaraz oglądam jego stronę dyskusji, żeby zobaczyć, co wymyśliła. Pozdro! Mat86 ^^ 23:17, 2 kwi 2008 (CEST)

Dzięki

Dziękuję za dobre chęci,może problem się jakoś rozwiąże,jak coś to dam znać.Jak narazie to poprzestanę na przesyłaniu grafiki :)

Re:rename

Hi! Thank you so much! I really appreciate it. Bye --Humberto (dyskusja) 00:56, 3 kwi 2008 (CEST)

WP:SUL

Witaj :). Gdzie mogę uzyskać więcej informacji o tym globalnym loginie ? Bo w sumie trochę się obawiam scysji i konfliktów - np. na en.wiki istnieje konto: [6]. Na jakiej podstawie będzie odbywało się przenoszenie/zmiana nazw istniejących kont ? Pozdrawiam, Lothar (dyskusja) 03:06, 3 kwi 2008 (CEST)

No dobrze, ale jeśli jakiś potencjalny Lothar :) np. z fr.wiki, de.wiki, en.wiki, it.wiki itd. będzie chciał stworzyć globalny login o nazwie Lothar to jak wtedy wygląda sytuacja ? Ja jestem niejako "przekonany" do zmiany nicka np. na Lothar_pl, Lothar1981 ? Czy to jest kwestia mojej dobrej woli żebym zmienił nick na inny, po to żeby inny koleś mógł zająć nazwę konta ? Pozdrawiam, Lothar (dyskusja) 21:28, 3 kwi 2008 (CEST)

Odpowiedź dot. Cyfrowy Polsat i zagubionego

Poczekajmy do następnej jego obecności na Wikipedii zostawiłem mu wskazówki w jego dyskusji. Zobaczmy jego reakcję jeśli nie wykaże chęci poprawy to można go utemperować. Ale jeśli Ty uważasz, że nie ma na co czekać ze względu chociażby na Jego (lub innych naśladowców) następnych nie do końca przemyślanych edycji działaj. Bankotravel (dyskusja) 21:10, 3 kwi 2008 (CEST)

P.S - kila minut później

Należało by przejrzeć inne artykuły z związane z jego "zainteresowaniami" bo mnie się wydają podejrzane albo dostałem objawów wiki stresu. Bankotravel (dyskusja) 21:34, 3 kwi 2008 (CEST)

Działania administracyjne

Zadziałaj zablokuj naponienia nic nie pomogły Wikipedysta:Tttttyyyyy jest niereformowalny a miałem nadzieję Bankotravel (dyskusja) 21:01, 4 kwi 2008 (CEST)

Znów rozrabia Bankotravel (dyskusja) 18:13, 5 kwi 2008 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich/Archiwum08" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy