Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich/Archiwum 24/Archiwum10


Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich/Archiwum 24/Archiwum10 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich‎ | Archiwum 24 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodaj nowy wątek

Przekierowanie na hasło które za chwilę napiszę

Szkoda że kasujesz, bo to hasło za chwilę napiszę. A chcę hurtem zrobić przekierowania. Www (dyskusja) 13:39, 23 cze 2008 (CEST)

 • Faktycznie się pomyliłem w nagłówku. Jaki strona przekierowująca miało być nie Adam Slaski, lecz Adam Ślaski. Stąd przekierowanie. Możesz więc to przekierowanie usunąć? Www (dyskusja) 13:47, 23 cze 2008 (CEST)

B0lek

co ma do tego polityka? I, na Boga!, co to za argument o "ulubionej gazecie"? Czy masz zamiar usuwać wszystkie hasła i głosowania w jakiś sposób powiązane z aktualnie modnymi w mediach zagadnieniami, powołując się na ten argument? Sprawa Bolka odbija się czkawką w mediach od 1994, od słynnej nocnej zmiany - 14 lat ta dla Ciebie okres zbyt krótki na "opadnięcie pyłu"? Zresztą, nie rozumiem jak mogłeś usunąć to głosowanie (samo usunięcie hasła "TW Bolek" było baaaaaardzo grubym nagięciem zasad ek, usunięcie głosowania to po prostu bezprawie), potem nie dziw się, że niektórzy[potrzebny przypis] mówią, że Wikipedia schodzi na psy (w sensie równości praw, NPOV i uznania źródeł) Beganinto (dyskusja) 09:04, 24 cze 2008 (CEST)

linki zewnętrzne

Początkowo zaskoczyła mnie Twoja decyzja o usunięciu dodanych przeze mnie linków. Przeczytałem jednak regulamin (powinienem to zrobić wcześniej) i rzeczywiście w pewnym sensie masz rację. Wcześniej widziałem linki do stron podobnych do mojej i stąd pomysł wstawienia kilku odnośników do konkretnych tekstów czy galerii zdjęć bezpośrednio związanych z hasłem. Myślę że np. link do Alpamayo był jak najbardziej na miejscu, bo rzetelnie opisuje wspinaczkę i zdobycie szczytu, wraz z galerią dobrych zdjęć. Ale nie będę się upierał, też chciałbym aby Wiki była jak najlepszą encyklopedią, bo korzystam z niej b. często. Pozdrawiam!

Szablony siatkarskie 2007/2008

Witaj, szablony, które utworzyłem, miały na celu zachowanie składów z lat 2007/2008, aby można je było wykorzystać w artykułach dotyczących sezonu 2007/2008 w siatkówce. W dalszej kolejności chciałem przystąpić do aktualizacji składów zespołów z sezonu 2008/2009, a więc za chwilę np. szablon Szablon:ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle skład będzie sie różnił od Szablon:ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle skład 2007/2008. Wydaje mi się, że w związku z tym, biorąc pod uwagę dalsze kroki, szablony będą IMO przydatne. --Christo76 (dyskusja) 14:06, 26 cze 2008 (CEST) Hej, temat już nieaktualny, wyjaśniłem sobie z Kamstakem z projektu o siatkówce sposób umieszczania archiwalnych składów w Wiki i do szablonów już nie wracam --Christo76 (dyskusja) 23:16, 27 cze 2008 (CEST)

Czy wiesz, że...

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 01:26, 29 cze 2008 (CEST)

Czy to NPA??

zobacz: Feliks Pęczarski oraz Portal wiedzy --Szymon Żywicki Podyskutujemy? 10:38, 29 cze 2008 (CEST)

Aha, rozumiem, dzięki Szymon Żywicki Podyskutujemy? 10:46, 29 cze 2008 (CEST)

Zobacz: DVD-10 i DVD-18

reprezentacja Holandii - odebranie medalu

Witam! Dokonałem paru korekt w artykule. Czy mógłbyś rzucić okiem? Pozdrawiam, Kimodin (dyskusja) 22:23, 29 cze 2008 (CEST)

Przed chwilą skasowałeś temat Stefan Kobos pseud. "Wrzos" Trudno mi się oprzeć wrażeniu że robisz to rutynowo. Założyłem nowy wątek, i jako mało doświadczony - chciałem go nieco rozwinąć, z tu ... "spidy gonsales" przejechał całą moja robotę :(, nie zadając sobie trudu by sprawdzić kogo kasuje... Wiesz Kim był S. Kobos? Wiesz, że to wstyd by Wikipedia nie miała o nim ani słowa? Może zrobiłem to niezgodnie ze "sztuką" ale ... jak ja czasami mam dość tych wszystkich "uczonych w piśmie" "faryzeuszy" - postępujących "zgodnie z przepisami"... Wileka to szkoda w wstyd jeszcze większe że kasujesz hasło "Stefan Kobos" w Wiki

Edwin L. Marin

Nie chciałbym być napastliwy, ale wydaje mi się, że poprawienie dwóch wyrazów nie jest znacznie bardziej skomplikowane niż usunięcie artykułu z trójwyrazowym komentarzem... Pzdr, Ymar D + 15:20, 1 lip 2008 (CEST)

Leszek Czarnecki

Dlaczego cofnięto sensowną i dobrze napisaną notkę [1] o współpracy Czarneckiego z SB? Przecież było w niej napisane, kto tak twierdził i co na to Czarnecki - więc POVu tam nie było. Dodatkowo, dlaczego to hasło jest blokowane na miesiąc? AndrzejDyskusja▫. 19:59, 1 lip 2008 (CEST)

Posłowie na Sejm I Rzeczypospolitej

Czy nie mógłbyś zamienić swoim botem tej kategorii: Posłowie na Sejm I RP na Posłowie na Sejm I Rzeczypospolitej. Mamy kategorię nadrzędną I Rzeczpospolita, a ta jedna kategoria podrzędna w oczy kole. Pozdrawiam. Mathiasrex (dyskusja) 12:15, 4 lip 2008 (CEST)

Dzięki. Warto jeszcze się przyjrzeć podkategoriom II Rzeczpospolita i III Rzeczypospolita, by wyłowić II RP i III RP. Pozdrawiam. Mathiasrex (dyskusja) 12:48, 4 lip 2008 (CEST)

Odnosnie hasla Herb Brodzic

W takim razie prosilbym o edytowanie hasla tak, by byl widoczny rysunek (prosilbym o dodanie grafiki do Wikipedii). Nie oplaca mi sie tworzenie konta na Wikipedii tylko po to by dodac grafike herbu mojej rodziny. Adres obrazka: http://www.aristocratic-club.ru/2-arms/polen/brodzic.JPG Pozdrawiam.

Ze względu na nieznane prawa autorskie do tej grafiki, nie jest możliwe dodanie jej do Wikipedii. Pozdrawiam. --Leafnode 14:12, 4 lip 2008 (CEST)

odnośnie artykułu o błoniu (osiedlu w bydgoszczy)

mam. proszę zajrzeć do ksiązki "bydgoszcz: historia, kultura, życie gospodarcze" wydanej w gdyni w roku 1959 przez wydawnoctwo morskie. jest tam geneza osiedla błonie, a także kilka słow o pisarzu wyzujaku, nie wiadomo dlaczego przemilczanym w wikipedii.

Witaj. Nie liczylbym na sensowne edycje tego IPka (zobacz obie w tym hasle). Pozdrawiam, pjahr @ 23:20, 4 lip 2008 (CEST)

Edycje

A moglbys przy okazji zmienic artykul 'Kostka przeznaczenia' na 'Kostka Przeznaczenia'-oba wyrazy z wielkich liter? Dzieki, pozdrawiam.

Ok, wielkie dzieki. I sorry, jesli pisze te wiadomosci do Ciebie w zly sposob, bo po prostu nie umiem zbyt dobrze sie poslugiwac wikipedia ;)

Gim -> GiM

dziekuję :)

Odp:Propozycja

Odp:Propozycja

Witaj. Dzieki za zaufanie ale nie moge....--TvMsipisz 08:48, 7 lip 2008 (CEST)

Odp:Propozycja

Odp:Propozycja

Liczę, że jeśli sytuacja się wyprostuje, dasz sie namówić ponownie? Pewnie tak, ostatecznie dobrze wiedzieć jakie ma się braki :-) Teraz to jest niemożliwe. Większa telewizja kablowa, której nazwa zaczyna się na V kupiła tę, w której pracowałem i wyleciałem na bruk (a pracę miałem dobrą co widać po liczniku edycji :-). Praktycznie do końca miesiąca będę siedział w biurze i przepisywał umowy z naszymi byłymi abonentami - co samo w sobie jest stresujące (tłumaczenie się z podwyżek, które natychmiast wprowadziła V...) i przez to rzadko będę zaglądał do wiki, nawet na pytania (w głosowaniu) nie mógłbym sensownie odpowiadać po męczących rozmowach z klientami... Później - do końca wakacji urlop, który muszę wykorzystać i zastanowić się co dalej. Pewnie trzeba będzie się gdzieś podczepić (ale kto mi zapłaci tyle, ile bym chciał?) wiec najprawdopodobniej będę musiał założyć prywatną firmę producencką (video: reklama, wesela, mat na zamówienia itp) i to rozkręcać przez kilka miesięcy więc...sam nie wiem co dalej ale na pewno w tym czasie nie mógłbym być adminem udzielającym wszelkiej pomocy....Pozdrawiam --TvMsipisz 17:58, 7 lip 2008 (CEST)

Prośba o parę słów dojasnienia w sprawie mojego zgłoszenia wandalizmu

Witm. Mam prośbę o kilka słów wyjaśnień: otóż zgłosiłem na stronie Patroli przypadek uporczywego usuwania moich edycji, który zakwalifikowałem jako wandalizm (dotyczy hasła Federacja Wschodnioeuropejska (1914). Jest on tam dość szczegółowo opisany. Jedyną reakcją było czasowe - na niecałe 24 godziny - zablokowanie przez Wikipedysta:Picus viridis artykułu do edycji, bez jakichkolwiek wyjaśnień czemu miałoby to służyć i jaki cel administrator chciał w ten sposób osiągnąć. Po odblokowaniu sytuacja się powtarza. Czy tak ma wyglądać "edytowanie Wikipedii", do którego wszyscy są zachęcani na głównej stronie? Bardzo proszę o kilka zdań wyjasnienia, ale może po zapoznaniu się z argumentami moimi i moich adwersarzy, OK? Pozdrawiam. PolAnonim (dyskusja) 21:33, 7 lip 2008 (CEST) Hallo! Jest tam kto? Jeśli tak, to pozdrawiam! PolAnonim (dyskusja) 18:03, 9 lip 2008 (CEST)

Parę artykułów

Witaj. Przeglądając Wikipedię, natrafiłem na resztki artykułów, które pozostały po projekcie Śląska Wikipedia poza przestrzenią główną. Czy mógłbym Cię prosić o przeniesienie ich do mojej prywatnej przestrzeni nazw na śląskiej Wikipedii, gdzie je dopracuję i przeniosę do przestrzeni głównej? Chodzi mi o:

Z góry dziękuję i pozdrawiam, Timpul dyskusja 13:25, 8 lip 2008 (CEST)

Linki do tekstów w DjVu

To masz co kasować. Leć po: http://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/158.75.8.161 Wykasuj też link z hasła Kroniki w wersji en (ja tam go nie dodałem).

W bibliotekach dLibra wersja 4.0 możliwe jest oglądanie dokumentów DjVu tylko przy pomocy plugin'u Java.

Interweniuj

wojenka plus brak wychowania - może jakaś blokadka ipka? hmm...? Albertus teolog (dyskusja) 12:01, 9 lip 2008 (CEST)

Webisode

Odtworzyłem, to akurat tłumaczenie z en.wiki wydaje się na pograniczu bycia ency, choć brak źródeł. rdrozd (dysk.) 14:23, 9 lip 2008 (CEST)


Pytanie

A policję też zawiadomiłeś? Czy o każdym niechcianym liście, który przyjdzie na twój e-mail informujesz właścicieli strony? --V.C. (dyskusja) 20:26, 9 lip 2008 (CEST)

Geolokalizacja a mapa Nowej Zelandii

Witaj! Zauważyłem błąd jako przykład podam miasto Opunake. Jak widać po wpisaniu danych lokalizacyjnych (poprawnych - sprawdzonych w Angielskiej, Niemieckiej Wikipedii, GPS, Mapy Google itp.) okazuje się że, miasteczko wypada w Oceanie. jest to dość nieestetyczne czy mógłbyś komuś kto się na tym zna zlecić poprawkę. Tenautomatix (dyskusja) 20:52, 9 lip 2008 (CEST)

Skróty tab. rej.

Jeżeli istnieje już jakiś skrót w formie disambigu to dodaję wiadomość o tablicy (zob. WPN, WSI), a jeśli jakiś skrót jest hasłem to dodaję {{Przekierowanie}}. No i gdy istnieje przekierowanie ze skrótu np. WOT do TVP Warszawa wrzucam {{Inne znaczenia}}.

Witaj! 5 czerwca blokowałeś uzytkownika Karol91. Proszę o nową blokadę dla niego, bo na mojej dyskusji zostawil napastliwy wpis, z rzucaniem cholerami włacznie. Abstrahując od jego merytorycznych racji których wg mnie nie ma, to nie można pozwalac na taki ton dyskusji. Pozdrawiam Poznaniak1975 (dyskusja) 17:09, 10 lip 2008 (CEST)

Pomówienia za plecami

Cóż to się ostatnio nie wyprawia na tej Wikipedii! Człowiek się stara, próbuje ulepszyć, spędza nad tym ładnych parę godzin, a potem przychodzi nie-powiem-kto, nie patrzy na nic i edytuje po swojemu. Wybacz, ale nie pierwszy raz zdarza mi się, że po poważniejszej edycji jakiś ortodoksyjny wikipedysta wraca do poprzedniego stanu rzeczy. A więc po kolei: Ja, w przeciwieństwie do pana poznaniaka, nie jestem zapalonym historykiem ani miłośnikiem militariów i Bóg wie czego jeszcze. Nie mówię, że nie można, ale uważam że taka osoba powinna poprzestać na edycjach rzeczy, na których naprawdę się zna. Ja nie porywam się z motyką na słońce, a konkretniej nie edytuję np. artykułu o dywizjach cesarstwa niemieckiego nie mając o tym kompletnego pojęcia. Bo jak inaczej można nazwać edycję pana poznaniaka, który nie zwracając uwagi na edycję sprzed 7 minut (i to dotyczącą przeniesienia artykułu!) wraca do poprzedniego stanu rzeczy. Widać, że nie miał o tym pojęcia, bowiem przywrócił nawet nazwę kanału napisaną dużymi literami (niby dlaczego), bo tak było przedtem. Druga sprawa to dyskusja. Pan poznaniak, jak znowu nie-powiem-kto (ale inny niż poprzednio!) nie przyznając się do popełnionego błędu (ja nie zabiegałem o "blokadę" za popełnione umyślnie błędy), za moimi plecami, nie odpowiadając na dyskusję, pisze do administratora (i to nie byle jakiego, czytając z Twojej dyskusji widzę, że już mnie blokowałeś, choć nie przypominam sobie za co), z prośbą o bana. Przepraszam bardzo, ale co ja takiego powiedziałem? Ani razu nie przekląłem (odsyłam pana poznaniaka tutaj: cholera), a do zdenerwowania chyba miałem prawo? Odpowiadając na zarzuty umieszczone na mojej dyskusji: Wypowiedź nie była najwyższych lotów (tu się zgadzam, ale najniższych też nie była), ale jego edycja tym bardziej. Z tego co widać, jednak nie wszystko da się wyjaśnić bez emocji, bo pan poznaniak dalej uważa że ma świętą rację, chociaż jak widać jej nie ma i przyznaje to kilka osób. Na koniec proszę o potraktowanie wg własnego sumienia, jeśli wam zależy to zablokujcie mi konto na 200 lat, nie będę już nigdy więcej nic edytował na wiki. Tylko najpierw popatrzcie, co już zrobiłem i co dalej robię (nie ciągle tylko "stubik, stubik, stubik i patrzcie ile mam edycji!") pomimo swojego wieku (bo z pewnością większość osób na to patrzy, a przecież mogłem nic o sobie nie napisać na swojej stronie - ale jestem z innymi szczery). Pozdrawiam - Karol91 (dyskusja) 17:58, 11 lip 2008 (CEST)

sdu24h

No ok, ja nic nie mówię już, usuwajcie, bo ja wychodzę na nelly furtado właśnie ;). od kogo jak kogo, ale ode mnie ślepego trwania przy pozostawieniu jakiegoś czegoś spodziewać się raczej nie można ;) maikking dyskusja 20:10, 11 lip 2008 (CEST)

BOTowe pytanie

Witaj Woy :) Mam dzisiaj pytanko o wykorzystanie bota: czy możliwe jest, aby uaktualnił on artykuły na podstawie danych pochodzących z zewnętrznego serwisu? Chodzi rzecz jasna o szachistów ;) Otóż mają oni rankingi, które co kwartał są uaktualniane (1 stycznia, 1 kwietnia, 1 lipca i 1 października; a podobno rozważane jest uaktualnianie co miesiąc...) i oczywiste jest, że wprowadzanie tych zmian do artykułów ręcznie jest zbyt uciążliwe (jest ich po prostu za dużo, a będzie jeszcze więcej :)). Każdy szachista posiada na liście rankingowej FIDE swój numer identyfikacyjny, np. Azer Mirzojew - 13400304. I teraz: każdy żyjący szachista ma w swoim artykule na Wiki szablon {{FIDE}}, który linkuje bezpośrednio na jego podstronę w serwisie FIDE, gdzie podany jest jego aktualny adres (dla Mirzojewa: {{fide|id=13400304}}). Zadaniem bota byłoby więc uaktualnienie w infoboksie {{szachista infobox}} danych w rubryce Ranking oraz daty odpowiedniej listy na podstawie numeru ID, który znajduje się w artykule o danym szachiście. Nie wiem tylko, czy to jest wykonalne... Gdyby było, zrezygnowałbym z rubryki "Miejsce w kraju", bo wpisywane jest one z listy i nie ma jak danej tej podać automatycznie (ale jakoś bym to przeżył, w imię wyższego dobra ;)). Pozdrawiam, pjahr @ 08:59, 12 lip 2008 (CEST)

Mechanizm obserwowanych stron (raport dla użytkownika)

Witaj! Zauważyłem drobną usterkę w mechanizmie strony specjalnej: obserwowane strony otóż chyba powinno być tak: Moja edycja + następne innych wikipedystów a jest tak na przykładzie wsi Bądzów: na stronie: Obserwowane (raport dla użytkownika Tenautomatix) pokazuje się info że nastąpiła zmiana dokonana przez IP: 83.9.1.203 z dnia 13:06, 12 lip 2008 podczas gdy moja jest późniejsza bo z 18:58, 12 lip 2008. Ta moja zmiana powinna się wyświetlać a nie tego IP - nie mam racji? Tenautomatix (dyskusja) 12:41, 13 lip 2008 (CEST)

Szymon Peres

Witaj adminie. Proszę o częściowe zabezpieczenie artykułu Szimon Peres ze względu na powtarzające się akty wandalizmu ze strony osób niezalogowanych. Serdecznie pozdrawiam, Gedeon07 (dyskusja) 15:41, 13 lip 2008 (CEST)

Pytanko głupie ale dość istotne

Dlaczego Luksemburska Wikipedia osadzona jest na libańskiej domenie lb.wikipedia.org ? Nie znalazłem wyjaśnienia tutaj a chyba by się przydało.

Domeny

 • Luksemburg: lu
 • Liban: lb

Pozdrawiam: Tenautomatix (dyskusja) 15:00, 16 lip 2008 (CEST)

Nazwa użytkownika

Dziękuję Ci, Wojtku, za zmianę nicka, ale dam głowę, że kiedy się wpisywałem NIE BYŁO takiej sekcji, jak Nowe wnioski/New requests ;)

Slamazzar (dyskusja) 17:22, 16 lip 2008 (CEST)

(SUL request) → Redaktor

 • Current username: None (SUL request)
 • Target username: Redaktor
 • Datestamp: 18:10, 16 lip 2008 (CEST)
 • For bureaucrat use: Email target username   (1)  (2)
The request is being processed here. Wojciech Pędzich Dyskusja 19:43, 16 lip 2008 (CEST)

linkujące

Sukcesywnie je poprawiam, jest ich trochę i uporządkowanie zajmuje nieco czasu. Proszę nie pisać, że tego nie robię, bo to po prostu nieprawda.--ファウストバナナ (dyskusja) 21:40, 16 lip 2008 (CEST)

Blokada Poznaniaka1975

Tak z ciekawości i na wszelki wypadek się spytam - czym konkretnie (tzn. którą wypowiedzią i w której dyskusji) Poznaniak1975 zasłużył sobie na dwutygodniowa blokadę. I dlaczego dwutygodniową a nie trzydniową lub dziewięciomiesięczną? Pzdr., Ency (replika?) 23:13, 16 lip 2008 (CEST)

Teraz jasne i nie mam zastrzeżeń. Szybki ogląd ostatnio odwiedzanych przez kolegę Poznaniaka-tysiąc-dziewięćset-siedemdziesiąt-pięć dyskusji nie dawał możliwości dojrzeć, że te dyskusje czyścił. A Twój komentarz do blokady był, niestety, że tak się wyrażę - mało staranny i pomijający ważne aspekty (to co napisałeś w mojej dyskusji da się streścić do ok. 10 słów), a przez rodzący spory niepokój co do słuszności blokady. Pzdr., Ency (replika?) 21:32, 17 lip 2008 (CEST)

rev

"Ponieważ zbanowany użytkownik nie jest upoważniony do korzystania z Wikipedii, nie ma tutaj potrzeby dyskutowania nad takim rewertem." A więc nasza dyskusja jest bezcelowa Włos w nosie (dyskusja) 09:41, 17 lip 2008 (CEST)

Wikipedysta:ŁSLhacker/brudnopis

Jak zauważyłeś, to mój osobisty brudnopis. Modyfikowanie jego zawartości należy TYLKO do jego autora.

Kto tu czytać nie umie? Teraz to jest sprawa na WP:WW

Admin szl.wiki

Dziękuję pięknie. Timpul dyskusja 14:09, 18 lip 2008 (CEST)

Pytanko

Jaką funkcję pełni w Polskich szablonach miast i wsi to:

|gminashort=Żerków i |powiatshort=jarociński skoro jest |gmina=Żerków i |powiat=jarociński

a wikipedyści wpisują nazwy tak jak podałem wyżej. Istnieją szablony na Wikipedii bez tego gminashort lub powiatshort i też jakoś funkcjonuje. Tenautomatix (dyskusja) 14:13, 18 lip 2008 (CEST)

Ciekawostki

Przecież to nie ja wstawiłem ciekawostki do artykułu o serialu 07 zgłoś się, lecz tylko odtworzyłem sekcję usuniętą przez Szczepana1990 w trakcie jakiegoś transu usuwania (cf. history jego edycji). Moim zdaniem sekcje nie jest bublem. Adam Mirowski (dyskusja) 20:17, 18 lip 2008 (CEST)

Żle działąjacy bot na wikipedii

Witaj! Podczas buszowania na Polskiej Wikipedii natknąłem się na edycję prawdopodobnie bota Wikipedysta:CommonsDelinker jego edycje. Wykasowuje on grafiki które są usuwane z Commons. Problem w tym, że usuwa grafiki które ktoś na Commons odznaczył do usunięcia ale de facto grafiki nie usunął tylko wyznaczył ramy czasowe po którym zostanie plik wykasowany. Plik na Commons nadal istnieje, został poprawiony (licencje).

Bot Wikipedysta:CommonsDelinker czyta informację z Commons o skierowaniu do usunięcia (pojawieniu się wątpliwości co do legalności) jako - plik został definitywnie usunięty z Commons (co nie jest prawdą). W ten sposób artykuły w Polskiej Wikipedii zostają znacznie "wyszczerbione" gdyż nie każdy wikipedysta sprawdza czy plik istnieje, czy ktoś wgrał może podobny. Na przykładzie: Richard Hammond, James May, Jeremy Clarkson.

Tenautomatix (dyskusja) 11:15, 21 lip 2008 (CEST)

"Papież1988" to moje nazwisko i data urodzenia!

Po co mam to zmianiać? Równie dobrzę mogę innych poprosić, byś zmienili nazwisko...

Wlastimil Hofman

Tak prawdę mówiąc to nie wiem co zrobić z Wlastimilem Hofmanem. W literaturze naukowej dotyczącej Karkonoszy jest przez W., np. Wspaniały krajobraz. Aryści i kolonie artystyczne w Karkonoszach w XX w., Berli-Jelenia Góra 1999 czy Krkonose. Priroda, historie, zivot, Praha 2007 (czeska encyklopedia Karkonoszy, ale pisana też przez Polaków). Z drugiej strony spotyka się też pisownię przez V. nawiązującą do faktu, że był Czechem z pochodzenia. Pozdrawiam--Bonio (dyskusja) 11:19, 23 lip 2008 (CEST)

 • W sprawie metryki to nie mam informacji. Trzeba przeprowadzić OR. Ktoś w dyskusji artykułu zapowiadał, że się tym zajmie, ale chyba nic z tego nie wyszło. Pozdrawiam--Bonio (dyskusja) 11:33, 23 lip 2008 (CEST)

W sprawie rotacji

Cześć Wpedzichu! Materiał do rotacji jest przygotowany w brudnopisie. Wklejanie szablonów będę robiła po 22:00. Jeśli do tego czasu znajdziesz chwilkę na rotację, to będę wdzięczna. Pozdrawiam Łeba «+» 21:08, 23 lip 2008 (CEST)

 • A ja dziękuję za współpracę. Pozdrawiam Łeba «+» 22:26, 23 lip 2008 (CEST)

Odp:Dzieła Roberta Ludluma

Wzoruje sie na tym co ustaliły dziewczyny przy rodzimej kategorii Literatura polska. Tam również sa dzieła różnych pisarzy. Ale masz racje pozwolisz że przedyskutuje zmianę we wszystkich kategoriach mających człon "Dzieła" i penie botem to się zmieni. --Adamt rzeknij słowo 20:07, 24 lip 2008 (CEST)

 • Wszystkie kategorie zwiazane z literaturą które miały człon dzieła XXX zostały botem zamienione na Twórczość XXX Teraz jest neutralnie. Dzieła zostają przy kompozytorach muzyki poważnej ale może i to powinno sie zmienić. Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 20:47, 24 lip 2008 (CEST)
  • Dzięki za interwencję. Zmiany nastąpiły i już nie mamy "Dzieł". Jak widać, są jeszcze osoby których nasz dzielny admin się boi (bo moją prośbę na ten sam temat zignorował - albo "przeoczył przypadkiem"). Do tej pory myślałem, że bycie adminem do czegoś zobowiązuje. --Verwolff (dyskusja) 00:58, 25 lip 2008 (CEST)

re spam.

To nie spam tylko prośba wysyłana do tych którzy już głosowali. Więc to różnica. Spamu nie lubię. Chciałbym przedstawić moje wnioski i porównać je z innymi.--Arek xx2 (dyskusja) 19:37, 25 lip 2008 (CEST)

 • ok przepraszam, w takim razie jak/gdzie mogę zasięgnąć ich opinii? --Arek xx2 (dyskusja) 19:40, 25 lip 2008 (CEST)

Krimy :)

Hej. Mógłbyś przelinkować botem Cream (grupa muzyczna) i Cream (zespół muzyczny) do Cream ? pjahr @ 22:20, 25 lip 2008 (CEST)

Pewnie się czepiam, ale dlaczego Nicky zmienia [[Cream (grupa muzyczna)|Cream]] na [[Cream|Cream]], a nie na [[Cream]]? ;) pjahr @ 22:33, 25 lip 2008 (CEST) Ciąć! :) pjahr @ 22:38, 25 lip 2008 (CEST)

Sysadminday

Dziękuję za wycofanie mojej zmiany na 25_lipca. Jakoś tak nie pomyślało mi się :-/ Pozdrawiam --Epimeteus (dyskusja) 15:17, 26 lip 2008 (CEST)

Ping ;)

Witaj! Osoba o nicku wpedzich szukala Cie 3h 25m temu; odezwala sie 1m 41s temu; 1m 40s temu byla na kanale #wikipedia-pl i wyszla z irca :-) A chciałem tylko spytać jak idą prace nad projektem Gdańsk, bo widziałem, że przesortowałeś listę wikipedystów z atlasu. Pozdrawiam, Patrol110 dyskusja 11:52, 28 lip 2008 (CEST)

Odp:Kategoria:Odcinki serialu Gotowe na wszystko

Odp:Kategoria:Odcinki serialu Gotowe na wszystko

Drażni mnie wszystko w tej kategorii. Nie jestem przeciwko opisywaniu odcinków seriali, ale niech to będzie coś więcej niż streszczenie fabuły i nazwisko reżysera... --Leafnode 22:35, 29 lip 2008 (CEST)

RE:Nowi wikipedyści

Jak chcesz, to możesz mi uwierzyć, że wstawiłem tam tego witajca niechcąco. Tzn. nie ucelowałem kursorem w Dyskusję i nie zorientowałem się, że edytuję stronę użytkownika :/. Będę pamiętał, żeby następnym razem nie zapisywać tak szybko. Septuater (dyskusja) 14:01, 30 lip 2008 (CEST)

Kolejna prośba dla bota

Witaj. Czy bocik mógłby dokonać drobnej zamiany technicznej we wszystkich szablonach kategorii Szablony nawigacyjne - szachy (podkategoria również)? Prosiłbym o wymianę background:#FCFCFC na background:#F9F9F9, dzięki temu tło skomponuje się z tłem dolnego paska, na którym znajdują się kategorie :) BTW - na górze swojej dyskusji szablon "Czy wiesz" trochę psuje kompozycję, bo kłóci się z Twoim spisem treści. Pozdrawiam, pjahr @ 08:29, 31 lip 2008 (CEST)

Dzięki:) Co do szablonu, to mam inną teorię: nie od ustawień osobistych to zależy, tylko od jakiegoś parametru (lub jego braku) w samym szablonie (on ma określoną szerokość i gdy masz dużą rozdzielczość, to jest OK, ale na mniejszej już są kłótnie), przez który nie chce on się "zwęzić" do szerokości ekranu mniejszej niż standardowa (np. tak jak w Twoim przypadku, gdy ekran zawęża spis treści). Zaglądałem już do niego, ale moja wiedza techniczna jest zbyt mała na zdiagnozowanie problemu :) pjahr @ 08:52, 31 lip 2008 (CEST) Prosiłbym jeszcze o zmianę w linkujących do Aleksiej Szirow (na Aleksiej Szyrow) i Kirył Georgiew (na Kirył Georgijew), ktoś przeniósł artykuły pod inna nazwę, a linkujące zostawił (a jest ich sporo). Przekierowania proszę zostaw. pjahr @ 08:59, 31 lip 2008 (CEST) Ale jaja... Sprawdzałem każdy na podglądzie i było OK, zobacz w historii artykułu, aktualna wersja ma 2 890 bajtów, a po "edytuj" nie ma nic... Cuda, zaraz się za to zabiorę... Dzięki. pjahr @ 09:02, 31 lip 2008 (CEST) Szablon znowu ma 2 890 bajtów, ale teraz coś widać :) Ciekawa sprawa, muszę sprawdzić za jakiś czas, czy nic się znowu nie popsuło. Dzięki wielkie za zgłoszenie :) pjahr @ 09:15, 31 lip 2008 (CEST)

Proszę o zablokowanie

Albert223 - ignoruje wszystkie uwagi. Szkoda czasu na poprawianie jego wandalizmu. Klondek dyskurs 12:10, 31 lip 2008 (CEST)

Widzę, też mam taką nadzieję Klondek dyskurs 12:15, 31 lip 2008 (CEST)

Wypraszam sobie!

"Jak to powiedział ślepy koń przed Wielką Pardubicką - nie widzę przeszkód". Wojciech Pędzich - wypraszam sobie ;) Pozdrawiam! Paterm >Odpisz< 20:46, 3 sie 2008 (CEST)

Bez jaj... Paterm >Odpisz< 21:24, 3 sie 2008 (CEST)

sortowanie do innych wikipedii

Słuszna uwaga! Umknęło mi to ;D --Sledgehammer (dyskusja) 20:48, 3 sie 2008 (CEST)

Wolność finansowa

Co jest nie tak z tym haslem? Czyzby wikipedysta mial problemy finansowe?

"Koncepcja obiła mi się o uszy." Wspołczuje ;) "Jednak nieweryfikowalbność tej idei mnie przeraża" Jak mam to rozumiec? Podac zrodla ksiazkowe, czy tez adresy osob, ktore uwazaja sie za wolne finansowo? "styl pisania hasła również nienajwyższych lotów" - Ok, polonista nie jestem, ale to akurat mozna poprawic

Dyskusję podjął użytkownik z dynamicznym IP dlatego tutaj. Patrz komentarze osób podpisujących się w dyskusji Poczekalni SDU. I zluzuj nieco proszę, bo niekoniecznie promujesz współpracę. Jako źródła należałoby podać faktycznie - pozycja książkowe. Te stanowią w miarę najlepszy materiał referencyjny, o ile oczywiście są to pozycje niezależne, podchodzące do tematu wolności czy też niezależności finansowej w sposób wyważony, neutralny. Wojciech Pędzich Dyskusja 08:07, 4 sie 2008 (CEST)

en:Krystyna Ceynowa

Są na to jakieś źródła? Picus viridis Odpowiedz zoilowi 01:25, 4 sie 2008 (CEST)

Uzgodnienie dla hasla Jan Widacki

Hejka, w jaki sposób mam uzgadniać fakt zgłoszenia jako eksperta niejakiego Stachowicza skoro to jest fakt ze źródła: http://tygodnik.onet.pl/30,0,10079,droga_krzyzowa_jacka_zaby,artykul.html portal "Tygodnik Powszechny" z 19 maja 2005

Albo fakt iz Jan Widawki pomagał pisać status fundacji Bezpieczna Służba? Pretensja Elfhelm’a było tylko iż pisał to jako prawnik nie jako wiceminister. To co mam podać? ze pisał po 16stej jak wyszedł z ministerstwa? Nie pisalem tego „z głowy”: http://www.bbc.co.uk/polish/domestic/story/2005/01/050112_orlen_widacki.shtml portal "BBC Polska" z 12 stycznia 2005

Elfhelm już kasował takie rzeczy które były dobrze podane za źródłem, a Elfhelm'a zdaniem nie maja nic do rzeczy- tzn. nie pasują do „laurki na cześć” Jana Widackiego

Co mam zrobic? Tomek77xx

SDU

Wiesz -wisiało na SDU to zagłosowałem :). PMG (dyskusja) 15:59, 4 sie 2008 (CEST)

O pewnym wikipedyście raz jeszcze

Już kilkakrotnie upominano tę osobę, jedenastoletniego wikipedystę, o szanowanie zasad wikipedii. Rad odbyło się to również z Twoim udziałem. Niestety łamie je dalej,. Proszę o interwencję. kićor (dyskusja) 19:45, 4 sie 2008 (CEST)

 • Dzięki, może zauważy że żarty się skończyły i że wiki to nie szkolne podwórko. kićor (dyskusja) 21:16, 4 sie 2008 (CEST)

mail

Jeszcze nie odbierałam poczty, ale już sprawdzam. Nova (dyskusja) 12:19, 5 sie 2008 (CEST)Odpowiedź

Wikipedia to praca czy hobby? Kto nie chce odpisać to nie odpisze. Cześć--lansinho (dyskusja) 12:29, 6 sie 2008 (CEST)

Czy mogę prosić ?

Proszę o wycofanie edycji wikipedysta:ABX. Wyjaśniłem na stronie dyskusji, że w pierwotnym brzmieniu terminoligia była prawidłowa

Papież - Ojciec Święty, tytuł biskupa zymu od VI wieku i głowy kościoła rzymskokatolickiego(...)
Encyklopedia popularna PWN. [T.] 7, Ork - Psy. Warszawa: "Świat Książki", 1998. ISBN 83-7129-542-1.
prosząc o wycofanie edycji. Pozdrawiam Klondek dyskurs 12:58, 6 sie 2008 (CEST) OK Już się uspokoiłem. Szkoda, że zamiast coś dodawać do biografi to się ją obkurcza. Klondek dyskurs 13:06, 6 sie 2008 (CEST)Blokada 13 lansinho

Nie rozumiem, dlaczego mnie zablokowałeś. Gdy mnie poinformowałeś, że spamuję i że to nie jest zgodne z zasadami Wiki to już nic nie pisałem Wikipedystom (nie wiedziałem że to nie jest zgodne z zas. Wiki). Czy mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego mnie zablokowałeś?- Wikipedysta:13 lansinho anonimowo


To była odpowiedż na ich pytanie a nie moja ankieta. Wikipedysta:13 lansinho anonimowo

Masters in medical science

Witaj! Mam problem związany ze znalezieniem polskiego tłumaczenia tekstu: "a doctorate of medicine degree from Wake Forest University in 1989; and a masters in medical science from the University of Texas Medical Branch (UTMB) in 1997.". Jest to fragment oficjalnej biografii jednego z astronautów zamieszczonej na stronie NASA [2]. Nie znam się na amerykańskim systemie szkolnictwa medycznego i nie znalazłem satysfakcjonującego wyjaśnienia w internecie. Nie bardzo rozumiem jak (o ile dobrze tłumaczę) doktorat może być przed magisterką? Może będziesz w stanie pomóc w wyjaśnieniu tej kwestii. Serdecznie pozdrawiam Astromp (dyskusja) 12:01, 8 sie 2008 (CEST)

Dzięki za podpowiedź. Wolałem mieć pewność w tej dziwnej nieco sytuacji. Astromp (dyskusja) 12:55, 8 sie 2008 (CEST)

Wandal na Wiki

Użytkownik 77.60.47.122 ciągle wandaluje. Proszę cośz tym zrobić Dzięki --lansinho (dyskusja) 11:50, 10 sie 2008 (CEST)

Wandal edytuje Ligę Mistrzow --lansinho (dyskusja) 11:59, 10 sie 2008 (CEST)


Wandal nr 2

79.184.244.85 usunal tresc z kategorii--lansinho (dyskusja) 12:10, 10 sie 2008 (CEST)

Re: PUA ;)

Dzięki za słowa poparcia, ciepłe przyjęcie oraz miłe słowa, pozdr. serdelllSMS 14:35, 10 sie 2008 (CEST)

Full-ahead

Całkiem możliwe, ale te linki są naprawdę wartościowe. Na Commons nie ma dużo takich zdjęć, a te są w dodatku opisane po polsku. Może pogadamy z nim i da się skłonić do zamieszczenia na Commons?

Co za dużo to niezdrowo

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_wikipedysty:Andrzej19 wypowiedź Hej Andrzeju. Wyrazy solidarności. Środowisko "tolerancyjnych" jak zwykle szerzy agresję i próbuje terroryzować wszystkich inaczej myślących. Jednak trudno im się dziwić. Prawie całkowita bezkarność rzucanych przez nich obelg, wyzywania wszystkich inaczej myślących od faszystów, daje im przekonanie o własnej bezkarności i dodaje tupetu. Kuriozalny werdykt uprzedniego KA też dodaje wiatru w skrzydła. Pozdrawiam serdecznie --Piotr967[odp] podyskutujmy 12:52, 11 sie 2008 (CEST) Czy naprawdę można tak obrażać i w imię czego? kićor (dyskusja) 12:58, 11 sie 2008 (CEST)

Witaj. Przykre, że u mnie od razu widzisz twarz, a np. tego [3] (ostani wątek) nie zauważasz. I szkoda, że wtedy nie interweniowałeś, gdy druga strona łamała zasady, nie pierwszy raz zresztą łamała. Przyjmuję krytykę, ale zdecydowanie bardziej jest ona wiarygodna, gdy krytykujący reaguje na łamanie zasad i "międzyludzkich zachowań" wobec wszystkich, a nie tylko wobec mojej skromnej osoby. Zresztą nie tylko w jednej sprawie kolega Kicior obraża, imputuje on obsesje także osobie, która śmie prosić o zamieszczenie informacji o buddystach i żydach w dwóch miastach (szczegóły na stronie rdrozda). To wg Ciebie jest zgodne z zasadami? Zarzucanie mi pustosłowia jest nietrafione, każdy z w/w zarzutów mogę wesprzeć przykładami, to że tolerancyjni zarzucają innym nazizm (a widzę, napisałem faszyzm, faktycznie mój błąd , kolega pisał o brunatnych, czyli nazistach). Jakie znów oszczerstwa na KA? Nigdy nie ukrywałem, że tamten wyrok KA uważam za kuriozalny, b. szeroko to wtedy uzasadniałem. W każdym razie negatywna opinia o wyroku nie jest rzucaniem oszczerstw, a innych słów na wyrok tu nie użyłem. Mógłbyś ze swej strony też trochę się zastanowić nad swoimi emocjami i słowami. Bez urazy, ale złe jest stanowisko, gdy ktoś uważa, że tylko on ma rację. I na koniec dwie sprawy. Po co? Ano po to by Andrzej nie miał wrażenia, że jest sam i wszyscy mają podobne poglądy i podobny styl działania jak pomawiający go. Znowu : po co? Ano po to, bo uważam, że Andrzej robi mnóstwo dobrego na plwiki, jest przeciwwagą dla POV drugiej strony i nie chcę by odszedł zniechęcony z projektu. Chociaż jest niestety inkluzjonistą, co mi nie leży. Ale ja rozumiem, że to nie jest Mojapedia. I na koniec - w swoim poście nie zaatakowałem nikogo osobiście, nie wskazałem nawet grupy po imieniu. Napisałem tylko, że są ludzie którzy na plwiki szerzą agresję, rzucają obelgi, wyzywają wszystkich inaczej myślących od faszystów. Nic więcej. Nie wymieniłem Kiciora. Jeśli on się w tym portecie rozpoznał, to cóż powinien się zastanowić czemu. A swoją drogą, ktoś kto "na dzień dobry" pisze, że "nie obchodzi mnie to, że komuś moje zdanie się nie podoba", kto sugeruje, że on z racji wspaniałego miejsca zamieszkania i dostępu do wyższej kultury ma rację - powinien przemyśleć swój udział w projekcie. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 18:34, 11 sie 2008 (CEST) OK, więcej luzu:) A krytyki jednego orzeczenia nie bierz do siebie osobiście. Ja krytykowałem nie osoby, a orzeczenie. Jeśli sąd wydaje x orzeczeń, to niezgoda na słuszność jakiegoś wcale nie ma oznaczać, że sędziowie są be. Nikt nie jest nieomylny, prawo do krytyki werdyktów z tego wynika, co nie winno się przekładać na personalia. Z tym trupem masz rację, problem jednak też trochę w tym, że najpierw to opozycja wywlekła parę razy nieboszczyka z szafy by nim pomachać Andrzejowi, dopiero potem ja, skoro już i tak nieboszczyk był na widoku, dałem mu małego kopniaka. Pozdrawiam serdecznie --Piotr967 podyskutujmy 20:35, 11 sie 2008 (CEST)

re:Edycja

Dzięki za uwagę, to chyba sygnał, że trzeba iść spać. Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 22:20, 11 sie 2008 (CEST)

pytanie

Ale to tylko w dyskusjach ten podpis. Przy edytowaniu nie?--Misiek ag (dyskusja) 22:29, 11 sie 2008 (CEST)

Dzieki

Dzieki bardzo

Grzechy ZAiKSu

Czy przeglądnołeś chociaż zawartość artykułu z usuniętego przez siebie linku na stronie o ZAiKS? Mimo, że całośc jest lekko POV, stanowi wartościowe podsumowanie kontrowersyjnych działań ZAiKSu w ostatnich latach. Pozdrawia aktualnie już tylko anonimowy wikipedysta :)

Yanosik

Niestety nie rozumiem dlaczego hasło Yanosik zostało usunięte z wiki. Uważam, że opis bardzo dobrze oddawał istotę hasła. W wiki można znaleść informacje o różnych społecznościach internetowych, dlatego nie rozumiem dlaczego ta społeczność nie może istnieć w wiki, mogę się mylić, ale cóż...

Serdecznie pozdrawiam, M

KA

Sorry, że do Ciebie, ale przewodnicząca ma urlop, a sekretarz też nie edytuje od dni paru. Zgłaszam po prostu, że od tego piątku do początków września jestem na urlopie, więc wątpię bym miał możność odpowiadać na pytania KA itp. Zresztą z tego, co widzę druga strona też się urlopuje. Pozdrawiam serdecznie

Desysop

Wojtku, rozmawialiśmy już o tym. Pobyłem sobie Wallenrodem, teraz wolę być Janosikiem. ;) Bez szkodzenia Wikipedii, rzecz jasna, bo tego-m nigdy nie czynił. Są nowe pokolenia adminów, skończyłem zasadniczo porządki w wioskach, więc nie potrzebuję 100 kasowań dziennie. Poza tym, tu "adminieję", czyli za mondry siem robiem. Normalne (chyba), jak się ma na co dzień do czynienia z trudnymi sprawami społeczności. Uprawnień potrzebuję na szl, i tam je sobie zostawiam. A bez uprawnień bywa, paradoksalnie, łatwiej.

Pozdrawiam Lajsikonik Dyskusja 15:26, 13 sie 2008 (CEST)

Nic się nie stanie jak wniosek sobie poleży do jutra. :) Ale niczego to nie zmieni. Lajsikonik Dyskusja 15:46, 13 sie 2008 (CEST)

GSB

już poprawione, dzięki za uwagę :) Pudelek (dyskusja) 10:33, 14 sie 2008 (CEST)

Grand Theft Auto: San Andreas

Tak, wycięte wiadomości dałem do innych artykułów, do których bardziej pasują. Poza tym Artykuł był za długi,a informacje niektóre się powtarzały - np. w artykule było dosłownie to samo co w Soundtrack Grand Theft Auto: San Andreas. Dlatego zacząłem robić z tym porządek. I z mainów korzystam, nie bój się. Większość informacji wylądowała w Gangi Grand Theft Auto: San Andreas oraz w San Andreas (stan), dlatego nie dodawałem na nowo maina, który już istniał. Pozdrawiam.

Koniar (dyskusja) 11:01, 14 sie 2008 (CEST)

Obliczenia równoległe

Cześć, tłumaczenie, w którym maczałeś palce dobiegło końca. Zapraszam do przeczytania artykułu i dyskusji na WP:PDA, pozdrawiam Kuszi (dyskusja) 18:21, 14 sie 2008 (CEST).

Czesc.

Mam problem techniczny. Dodalem kategorie ale nie jest wyswietlana. Moglbys zerknac Jezioro Karnickie ? Pozdro TvMsipisz 08:43, 15 sie 2008 (CEST)

 • juz wszystko jasne. Pozdrawiam TvMsipisz 08:48, 15 sie 2008 (CEST)

czy można?

Mam pytanie, czy można połączyć 3 konta na polskiej wikipedii w jedno? Mam ich tyle ponieważ, nie podobały mi się ich poprzednie nazwy :) liczę na szybką odpowiedźTbgkol (dyskusja) 15:14, 17 sie 2008 (CEST)

Adam Chmielowski

Mogę prosić o zablokowanie edycji tego art. na czas umożliwiajacy dojście do konsensusu na stronie dyskusji? (Może częściowo-dla niezarejestrowanych ?) Pozdrawiam Klondek dyskurs 13:36, 19 sie 2008 (CEST)

karty

Elektroniczne karty miejskie czyli te, które są opisane na Wikipedii, to karty zbliżeniowe (która z nich Twoim zdaniem nie jest?). Nie ma sensu dublować tego artykułu pisząc jeszcze raz na czym polega istota takiej karty...

zgadza się, ale tak się właśnie robi żeby nie pisać jeszcze raz o tym samym w innym miejscu. Jest hasło główne o kartach zbliżeniowych a jedną z jego sekcji będzie mowa o kartach miejskich. Zobacz na inne hasła np. bankowość elektroniczna - linkują do niego m.in. bankowość internetowa czy home banking, mimo że są to pojęcia węższe, ale jest o nich mowa w artykule głównym. Jak powstanie hasło karta miejska to albo będzie kopią karty zbliżeniowej, albo stubem i ktoś da zaraz szablon (integruj).

Nasz "ulubieniec"

znów zaczyna szarżować. na razie wlepił masę deklaracji politycznych. [4] Już raz dostał po łapach...kićor (dyskusja) 09:25, 21 sie 2008 (CEST)

Ptbotgourou

Hello, I already done the request Ptbotgourou 2 days ago... Sincerely--Gdgourou (dyskusja) 11:06, 21 sie 2008 (CEST)

No problem... you have perhaps a lot things to do... ;-) --Gdgourou (dyskusja) 11:14, 21 sie 2008 (CEST) I don't need excuses... i wait only 2 days (lot more on some wikis) and you take the time to write me... what should we need more ?... a smile? I'm sure you have one... thanks a lot. --Gdgourou (dyskusja) 12:49, 21 sie 2008 (CEST)

Cookie.bot

Ok, nie mieszam w takim razie. Mathel (dyskusja) 11:43, 21 sie 2008 (CEST)

Dziękuję

Ku chwale Wikipedii! :) Jwitos !msg! 12:23, 21 sie 2008 (CEST)

OTRS i Westerplatte

Możesz to potwierdzić? Dyskusja:Wartownia_nr_1_na_Westerplatte. ABX - (O mnie dyskutuj) 13:50, 21 sie 2008 (CEST)

Zajmiesz się tym? Współpraca mogłaby zaowocować jakąś współpracą jeśli nie na wikimanię to na jakiś przyszły trójmiejski zlot. ABX - (O mnie dyskutuj) 14:01, 21 sie 2008 (CEST)

Dyskusje grafik

W ten sposob zarchiwizowanych jest wiele propozycji do medalu, zmiana laczyla by sie ze zmiana regulaminu gdzie istnieje zapis o archowizacji. W sprawy commons za bardzo sie nie mieszam. allgäu/dyskusja 19:58, 21 sie 2008 (CEST)Poglądy

Cześć! Czy to zgodne z zasadami WIKI, żeby użytkownik pisał na swojej stronie swoje poglądy religijne, kiedy Polska jest krajem chrześcijańskim??--lansinho (dyskusja) 10:54, 26 sie 2008 (CEST)

Ja spytałem się go i poinformowałem , że jeśli to przyszły artykuł to powinien być w brudnopisie a on nic I co dalej?--lansinho (dyskusja) 11:00, 26 sie 2008 (CEST)Prośba

Czy 1 września mógłbyś mnie zablokować na 3 miesiące (do 1 grudnia 2008 ) Idę na odwik ;)--lansinho (dyskusja) 12:10, 26 sie 2008 (CEST) Proszę o blokadę bo WIKI mnie wciągła a boję się o oceny i że nie będę mieć czasu do nauki. A tak edytować nie będę mógł (wiki to nałóg)--lansinho (dyskusja) 12:14, 26 sie 2008 (CEST)

Tabletka gwałtu

Witam Wojtku! Czy takie coś, co w tym arcie zrobił ipek nie jest czasem nieprawidłowe? Mat86 ^^ 17:04, 26 sie 2008 (CEST)

walentynki

Chełmno zdobyło oficjalny tytuł miasta zakochanych, W kościele farnym znajduje się relikwia św. Walentego. Ok kilku juz lat obchody tego święta są bardzo chucznie obchodzone m.in przez barwny przemarsz ulicami miasta, oraz mszą świętą, dodatkowo w Chełmnie podczas walentynkowych obchodów mieszkańcy ułożyli największe w Polsce serce z zapalonych zniczy. Moim zdaniem Chełmno ma duzy związek z walentynkami.

walentynki

dodalem jeszcze jeden link - do strony miasta który dotyczy relikwi św. Walentego. O Oficjalne informacje o których wspomniałes wystapie do wydziału promocji w Chelmnie i uzupełnie.


Nowi

Cześć! Zauważyłem że niektóre konta są założone automatycznie. Wchodzę na jedno z nich patrzę a tu pełna dyskusja sięgająca kilku lat a edycji nie ma . Jak to możliwe? Co to znaczy,że konto jest założone automatycznie? Dzięki--lansinho (dyskusja) 11:14, 27 sie 2008 (CEST)

Wikipedysta:DarthLarwa Dzięki!

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Wojciech Pędzich/Archiwum 24/Archiwum10" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy