Dyskusja wikipedysty:Wydawnictwo Niezalezne


Dyskusja wikipedysty:Wydawnictwo Niezalezne w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Spis treści

Ad:Peja_(raper)edytuj kod

Ad:Peja_(raper)

Prosimy nie reklamować swoich książek na łamach Wikipedii. Pur Zostaw wiadomość po sygnale 18:49, 2 wrz 2011 (CEST)

Pejaedytuj kod

zaprzestań z łaski swojej wojny edycyjnej, wyjaśnienia otrzymałeś na stronie dyskusji artykułu o Pei, przykro mi że się z nimi nie zgadzasz, ale są prawdziwe, w przeciwieństwie do tego co wpisujesz w artykule DX Dyskusja 18:50, 2 wrz 2011 (CEST)

Proszę, przestań.
Jeżeli nadal będziesz niszczyć strony, zostanie Ci zablokowany dostęp do ich edycji. DX Dyskusja 16:57, 6 wrz 2011 (CEST)

Nazwa użytkownikaedytuj kod

Witam. Twoja nazwa użytkownika nie jest zgodna z zasadami (nie może być to nazwa firmy). Proszę, zapoznaj się ze stroną Wikipedia:Nazwa użytkownika, a następnie złóż wniosek o zmianę nazwy na stronie Wikipedia:Prośby o zmianę nazwy użytkownika. Dotychczasowe konto musi zostać zablokowane. Michał Sobkowski dyskusja 21:36, 7 wrz 2011 (CEST)

Blokada + odpowiedziedytuj kod

  • Edytowanie Wikipedii za pomocą ciągłego anulowania edycji adwersarza jest niedopuszczalne. Obaj otrzymujecie 24 h blokady na nabranie dystansu do artykułu Peja (raper).
  • Książka własnego autorstwa i w dodatku wydana własnym sumptem nie może być przytaczana jako źródło w Wikipedii.
  • Jeśli zaś chodzi o nazwę "Wydawnictwo Niezalezne", to wydawnictwo to wydaje książki i jest postrzegane jako firma, niezależnie czy jest zarejestrowane czy nie. Po zmianie nazwy na neutralną cały dorobek z konta "Wydawnictwo Niezalezne" przejdzie pod nową nazwę, więc nie ma problemu z utratą wkładu. Michał Sobkowski dyskusja 08:26, 8 wrz 2011 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Wydawnictwo Niezalezne" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy