Dyskusja wikipedysty:Wyglif


Dyskusja wikipedysty:Wyglif w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wyglif udaje się na wikiurlop do odwołania.


Archiwum

Spis treści

szablon bakterieedytuj kod

przeniosłem do twojej przestrzeni użytkownika raziel 12:39, 10 wrz 2007 (CEST)

Wikiprojekt:Muzyka i muzykologiaedytuj kod

Witaj,
aby zwiększyć współpracę oraz skuteczność wikiprojektu muzycznego utworzyłem boxy z potrzebnymi hasłami oraz tymi do dopracowania. Znajdują się one na podstronach /box oraz /box rock dla art. związanych z rockiem. Box można łatwo dokooptować na swoją stronę poprzez {{Wikiprojekt:Muzyka i muzykologia/box}} oraz analogicznie dla boxu rockowego. Zachęcam do dodania go sobie np. na stronę brudnopisu oraz dodawanie nowych wpisów. Jeśli uważasz, iż potrzebny jest także box dla innych gatunków muzycznych - daj znać.

Przypominam także o zaglądaniu do dyskusji wikiprojektu. Yarl read.me 21:16, 14 paź 2007 (CEST)

Ta wiadomość została wysłana do wszystkich uczestników Wikiprojektu Muzyka i muzykologia.

The Citadeledytuj kod

Kkaktus 21:29, 2 lut 2008 (CET)

Wikiprojekt: Śródziemieedytuj kod

Frangern (dyskusja) 15:38, 5 gru 2011 (CET)

Witaj, ja w podobnej kwestii. Usunąłem Twoje podstrony /ME, ponieważ zawierały przestarzałe szablony, które 1) dziś normalnie nie miałyby szans bytu, bo Wikipedia przestała być wikią 2) były to często jedyne strony, do których linkowały stare przekierowania. Na prośbę mogę je odtworzyć, wolałbym jednak, żeby nie śmieciły serwera. Tar Lócesilion|queta! 14:58, 28 lut 2012 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 00:30, 30 gru 2012 (CET)

Lista Rangersów w serialu Power Rangersedytuj kod

Basshuntersw (dyskusja) 06:31, 24 wrz 2014 (CEST)

Global accountedytuj kod

Hi Wyglif! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (dyskusja) 00:58, 19 sty 2015 (CET)

Ważne informacje dotyczące Twojego konta użytkownikaedytuj kod

Cześć, tufor z tej strony ;-) Do połowy kwietnia 2015 mają zakończyć się prace związane z unifikacją nazw użytkowników (SUL – Standard Unified Login). W związku z tym, nie będzie już kont lokalnych i wszystkie konta będą globalne. W zdecydowanej większości przypadków, nazwa użytkownika konta lokalnego zostanie przymusowo zmieniona na NazwaUżytkownika~projekt. Zauważyłem, że wciąż korzystasz z konta lokalnego (stan możesz zobaczyć na Specjalna:Zarządzanie kontem uniwersalnym). By za miesiąc uniknąć potencjalnych problemów, proszę wejdź na stronę Specjalna:Łączenie kont i postępuj według podanych tam instrukcji. Zajmie to dosłownie minutę-dwie. W ten sposób utworzysz swoje konto globalne. Konto globalne nie jest zagrożone przymusową zmianą nazwy. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o kontakt ze mną: chętnie odpowiem i pomogę; pomocny może być również polskojęzyczny steward einsbor. Serdecznie pozdrawiam, tufor (dyskusja) 20:29, 14 mar 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Wyglif" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy