Dyskusja wikipedysty:X-domin


Dyskusja wikipedysty:X-domin w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Konkurs TT - Tydzień Kolumbijskiedytuj kod

Niezależnie ode mnie jutro (wtorek, 31 stycznia) decyzję o przyznaniu nagrody podejmie zarząd Stowarzyszenia Wikimedia Polska. Będę informować na bieżąco. Tournasol Słucham :) 18:01, 30 sty 2017 (CET)

Zapytałem się Natalii, jednak jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Jak tylko ją dostanę to Was poinformuję. Pozdrawiam, Tournasol Słucham :) 22:04, 1 lut 2017 (CET) Jest decyzja Zarządu Stowarzyszenia w sprawie Tygodnia Kolumbijskiego. Zgodnie z nią główna nagroda za ten tydzień należy się użytkownikowi Zala. Decyzję znajdziesz tutaj, spotkanie Zarządu z 31 stycznia, ustęp drugi. Tournasol Słucham :) 20:03, 2 lut 2017 (CET)

Linkująceedytuj kod

Sławek Borewicz, zgłaszam się. Jak próbuję tym narzędziem odsiać linkowane w szablonach, to wyskakuje mi "Fatal error: Allowed memory size of 524288000 bytes exhausted (tried to allocate 109 bytes) in /data/project/missingtopics/public_html/index.php on line 183". A tym narzędziem możesz wygenerować, ale trzeba ponad 100 razy kliknąć, przerobić na prostą listę każdy kolejny 1000 artykułów, a kończy się na 10+ linkach i bez możliwości odsiewania szablonów. Pierwszy niecały tysiąc haseł to artykuły linkowane w jednym szablonie nawigacyjnym {{Herby szlacheckie w Polsce}} każdy pow 1300 linkujących (w hasłach z tym szablonem). Jak mnie zrozumiałeś? → Odbiór 00:43, 3 lut 2017 (CET)

Podsumowanie Tygodnia Kolumbijskiegoedytuj kod

I miejsce w kat. art. pow. 2 kB w Tygodniu Kolumbijskim II miejsce w kat. art. pow. 5 kB w Tygodniu Kolumbijskim

Witam! Gratuluję gwiazdek za osiągnięcia w Tygodniu Kolumbijskim. Powodzenia w kolejnych tygodniach tematycznych! Pozdrawiam, Tournasol Słucham :) 17:03, 3 lut 2017 (CET)

Marija Szkanowaedytuj kod

Hej! Uzupełnisz biogram? :) Nedops (dyskusja) 19:00, 11 lut 2017 (CET)

Parafia Miłosierdzia Bożego w Łukowejedytuj kod

Bartos005 (dyskusja) 22:42, 6 mar 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:29, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:44, 10 cze 2017 (CEST) 

Tydzień Artykułu Włoskiego IIedytuj kod

Za II miejsce w kategorii artykułów powyżej 2 kB w Tygodniu Artykułu Włoskiego II Za II miejsce w kategorii tworzeniu artykułów powyżej 5 kb (z dobrym uźródłowieniem) w Tygodniu Artykułu Włoskiego II

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Artykułu Włoskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Mam nadzieję, że będziesz także uczestniczył w zbliżających się nowych tygodniach tematycznych. Fafik Napisz coś® 10:33, 11 wrz 2017 (CEST)

Wikipedysta:X-domin/Snooker Wikipedysta:X-domin/Motoryzacjaedytuj kod

Nie wiem, czy masz czas, aby zaglądać na powyższe strony, ale gdybyś potrzebował, to mogę odświeżyć. Sławek Borewicz, → odbiór 17:45, 22 wrz 2017 (CEST)

Obie listy przygotowane. Jeśli potrzebujesz, możesz wpisać w harmonogramie zakres czasowy, w którym będziesz nad nimi pracować. Sławek Borewicz, → odbiór 15:56, 23 wrz 2017 (CEST) Poprawiłem obie listy. Przy zapytaniu w PetScanie prawdopodobnie zrobiłem literówkę. Sławek Borewicz, → odbiór 08:29, 24 wrz 2017 (CEST) A przy okazji. Ponieważ widzę, że już coś organizujesz - Wikipedia:BATUTA/Uczestnicy będzie można przenieść pod 2017 (albo w ogóle wykasować rok - część ludzi na liście działa całorocznie i harmonogramy ma na kilka lat). Sławek Borewicz, → odbiór 08:36, 24 wrz 2017 (CEST) Raczej chodziło mi o użycie funkcji "przenieś". W ostatnich dniach napisałem do paru użytkowników, aby wpisywali się pod stroną z zeszłego roku. Sławek Borewicz, → odbiór 13:56, 24 wrz 2017 (CEST) W tej chwili trudno określić jaki będzie stan na 30 listopada. Ta tabelka uczestników w 2017 powinna raczej iść od nowa, bo osoby, które tam wiszą niekoniecznie deklarowały cokolwiek na ten rok. Najlepiej po prostu ją wyczyść i daj opcję normalnego zapisywania się tyldami bez tabelek. Nie spodziewałem się, że od razu wykonasz jakieś ruchy z tworzeniem stron, zanim ludzie się zdeklarują co do działania. Sławek Borewicz, → odbiór 23:53, 24 wrz 2017 (CEST) Listę z 2015/2016 przeniosłem pod Wikipedia:BATUTA/Uczestnicy, a tę jednorazową na 2017 wyczyściłem. Jak ktoś chce dodawać źródła przez parę dni do kilku artykułów, a nie chce działać systematycznie, to lista nie jest niezbędna. Sławek Borewicz, → odbiór 00:36, 25 wrz 2017 (CEST)

BATUTAedytuj kod

Cześć, niestety ostatnio mam mało czasu. Do 30 września będzie siedział na commons, a potem mam mnóstwo jeszcze innych planów... Tournasol Słucham :) 14:51, 23 wrz 2017 (CEST)

Ad:BATUTA 2016edytuj kod

Hej,
nie spodziewałem się, że napiszesz do mnie w tej kwestii. Ja nigdy w BATUCIE nie uczestniczyłem więc nie wiem co i jak. Mogę pomóc przygotować podsumowanie, ale potrzebuję kilku dni żeby się zaznajomić z tematem. Pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 16:15, 24 wrz 2017 (CEST)

Podłączę się tutaj – wystarczyło napisać na tablicy ogłoszeń, nie trzeba wszystkich wikipedystów wołać z osobna :) Runab (dyskusja) 22:52, 24 wrz 2017 (CEST) W miarę możliwości mogę pomóc, pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 23:00, 24 wrz 2017 (CEST)

Re: BATUTA 2017edytuj kod

Cześć, kiedy wysłałeś wiadomość, właśnie czytałem dyskusję na kawiarence. Super, że wybrano grudzień (choć szkoda, że sztywno 1-31, przesunięcie o kilka dni pomogłoby wszelkiej maści studentom i uczniom wyciągnąć trochę czasu, ale to inna historia), jednak trochę dni wolnych. I bardzo się cieszę, że akcja, mimo głosów sprzeciwu, jest. Powiem nawet, że zdecydowanie bardziej podobają mi się akcje dotyczące poprawy jakości, a nie tworzenia nowych artykułów. Jednak budują się one w sieć, a odwoływanie się do starych, nieuźródłowionych, trochę bezładnych poprzez takie "perełki" źle wygląda. No i same wątpliwości dotyczące wartości merytorycznej. Nawet trochę osobiście dziękuję za zaproszenie do akcji i oznaczenie w kawiarence, bo moje drogi z Wikipedią się trochę rozeszły, a to może pomoże mi wrócić. Dzięki jeszcze raz ;) KABEXXXIOR DYSKUSJA 22:56, 24 wrz 2017 (CEST)

Odp:Wikipedia:BATUTA 2017edytuj kod

Odp:Wikipedia:BATUTA 2017

Dzięki za zaproszenie. Ja batutuję już od tygodnia i nie przestaję (zobacz tu). Nie wiem czy dotrwam do grudnia :) --Fiszka (dyskusja) 23:02, 24 wrz 2017 (CEST)

Ja też uprawiam pełzające uźródławianie. Sławek Borewicz zadbał, żeby mi nie zabrakło pracy. Pozdrawiam. (Anagram16 (dyskusja) 00:09, 25 wrz 2017 (CEST))

Ad:Dyskusja:Parafia Matki Bożej Różańcowej w Smołwachedytuj kod

Ad:Dyskusja:Parafia Matki Bożej Różańcowej w Smołwach

Hej. Szablon CEE Spring powinien być wypełniony w taki sposób. Jeżeli artykuł jest biografią kobiety, to należy dodatkowo wstawić "parametr=kobiety", a jeżeli pochodzi z listy propozycji – "parametr=propozycje". Bez tego bot zaliczy Twoje artykuły jako utworzone przez "none" o kraju "none". Dlatego uzupełnij, proszę, te dane w pozostałych artykułach. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 12:19, 2 kwi 2018 (CEST)

Substuby w CEE Spring 2018edytuj kod

Hej, naprawdę uważasz, że te Twoje masowo wstawiane jednozdaniowe substuby są warte zgłaszania w konkursie CEE Spring 2018? Litości, przecież to nie konkurs na infoboksy, tylko artykuły. Może jednak się wysilisz i dodasz trochę treści? Fiszka (dyskusja) 14:49, 15 kwi 2018 (CEST)

Informacje w infoboksie to rodzaj streszczenia, należy je rozwinąć by powstał artykuł. Chociażby tak jak to zrobiłeś tutaj. Fiszka (dyskusja) 18:21, 15 kwi 2018 (CEST)

Dekanaty archidiecezji moskiewskiejedytuj kod

Cześć. Zwróć uwagę, że niektóre parafie są już opisane, a stworzone przez Ciebie artykuły do nich nie linkują, gdyż zawierają linki o innych nazwach. Głównie przez brak deklinacji i zastosowanie innych skrótów. Sama diecezja nazywa się archidiecezja Matki Bożej w Moskwie, a nie archidiecezja moskiewska. Pozdrawiam Tomasz91 (dyskusja) 22:52, 17 kwi 2018 (CEST)

Kategoria:Parafie archidiecezji ostrzyhomsko-budapeszteńskiejedytuj kod

Hello! I'm uncertain. What does it mean: Parishes or Parish churches? --Rakás (dyskusja) 22:11, 11 gru 2018 (CET)

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Budyńcuedytuj kod

Opisujesz parafię która nie ma obecnie ani jednego parafianina. Może lepiej pisać artykuły o kościołach ( budynkach)? Twoje artykuły nie mają odpowiedników nawet w rodzimych Wikipediach, które z założenia są bardziej szczegółowe. Zobacz potwierdzenie podanej informacji http://svincent.org/uk/spilnoti/storozhinets-en/ Jotjotem (dyskusja) 16:42, 9 kwi 2019 (CEST)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Masters_Snooker_1975edytuj kod

Witam,

nie podoba mi się tabelka z numerami przed zawodnikami wg mnie te numery należałoby usunąć - ale nie wiem jak

Pozdrawiam, jea

Ad:IATOedytuj kod

Ad:IATO

Dzień dobry. Utworzone przez Ciebie hasło zostało usunięte ze względu na naruszenie praw autorskich. Nie wolno kopiować do Wikipedii treści opublikowanych gdzie indziej. Nie ma znaczenia, czy źródłem pierwotnym jest strona internetowa, publikacja książkowa, czy prasowa. Przekopiowanie treści to plagiat, a plagiat to kradzież. Zaś kradzież to przestępstwo. Hasła tworzymy w oparciu o źródła, a nie przez ich kopiowanie. Jak rozumieć stwierdzenie w oparciu o źródła? Tak po prostu mówiąc znaczy to ni mniej ni więcej: bierzemy źródła, czytamy to, co jest nam potrzebne, a następnie referujemy to własnymi słowami pamiętając jednocześnie o podaniu informacji o wykorzystanych źródłach (najlepiej w postaci przypisów). Miłego dnia Pawel Niemczuk (dyskusja) 13:12, 20 kwi 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:X-domin" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy