Dyskusja wikipedysty:Xabi


Dyskusja wikipedysty:Xabi w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witam serdecznie! Nie jestem wikipedystą, nie znam się na wprowadzaniu haseł i trudne sa dla mnie, jako osoby z trochę innej generacji :) zasady tu panujące. Chciałam jedynie dodać - moim zdaniem wartościowy opis nowoczesnej koncpecji zarządzania strategicznego, jaka jest Balanced Scorecard. (Strategiczna Karta WYników). Mój wpis został usunięty - ze wzgldu na sugerowanie plagiatu... (?) Jestem autorem dwóch książek o tej tematyce i zamieściłam tu fragmenty puentujące sedno koncpecji. Jeśli uważa Pan, że opis jest wart ponownego wstawienia na strony, proszę o kontakt. Pozdrawiam Adrianna Lewandowska info@balanced-scorecard.pl

Spis treści

portal wikipedystówedytuj kod

W portalu wikipedystów na stronie głównej jest literówka a nawet nie moge jej poprawić bo jest strona zablokowana: błedy podtłuściłem

21 czerca została włączona blokada ładowania plików przez nowych użytkowników – 4 czerwca tsca.bot przedstawił 600 najbardziej aktywnych Wikipedystów (aktualizacja 11 czerca) – 22 maja 2006 - rozpoczęła się II edycja Wikikonkursu.

Mógłbyś poprawić to?

Pozdrawiam,

MichałG

...edytuj kod

Dzięki , nie wiedziałem wczesniej gdzie jest ten szablon , ale teraz wiem ;)

MichałG

SdUedytuj kod

No hej. Budda swiadkiem, ze nie rozumiem, czemu zdecydowales sie na przeciagniecie glosowania dot. encyklopedii hiphopu (bylo 14 za, 10 przeciw) – przeciez wynik jest chyba jasny, czy nie? Nie, nie marudze bardzo, bo doceniam ogromna Twoja prace na SdU, niemniej w sumie tego glosowania akurat mozna sie pozbyc raczej. Czy nie? Pozdrawiam, ziel & 21:28, 14 lip 2006 (CEST)

zmarli w 2000edytuj kod

przekleilem do siebie i chyba rozwine znacznie i dam jeszcze raz za jakis miesiac pod opinie spolecznosci na SdU. Mozesz to wiec wykasowac. Dzieki. Pozdrawiam... Vuvar1talk 02:02, 16 lip 2006 (CEST)

 • Jeszcze jedno co ze stroną z Wikipedia:SDU/Antysemickie wypowiedzi znanych osób- bo nie moge jej znalesc na wikicytatach, a tam wlasnie mialo pojsc...Pozdrawiam... Vuvar1talk 02:14, 16 lip 2006 (CEST)
  • Zle sie chyba wyrazilem- dokladnie o to mi chodzi- o dopisanie do autorów wypowiedzi...Pozdrawiam...Vuvar1talk 11:04, 16 lip 2006 (CEST)
    • Chosc cale zeatwienie tez bylo ciekawe...Pozdrawiam...Vuvar1talk 11:07, 16 lip 2006 (CEST)

Linkujące przy usuwaniuedytuj kod

Hej, przed usunięciem stron (szczególnie redirectów oraz stron, których tytuł jest w złym przypadku) nie zapomniaj sprawdzać linkujących, gdyż powstają zepsute linki. Pozdr! googl d 19:38, 18 lip 2006 (CEST)

Unia brzeskaedytuj kod

Witam gdybyś miał troszkę czasu zapraszam do przeczytania mojej lektury i oddania głosu. :))) Pozdrawiam Arturek28

SDUedytuj kod

Witam, przedłużyłeś głosowanie na temat Bebe Stevens, ale usunąłeś je z listy głosowań. Głosowanie pozostaje zatem trochę jakby w próżni. Zerknij na to. Pozdr! Ludmiła Pilecka dyskusja 22:18, 20 lip 2006 (CEST)

 • Nie ma sprawy :-) Mogłam w sumie sama wrzucić ponownie to głosowanie, ale pomyślałam, że lepiej będzie jak Ty to zrobisz. Pozdr! Ludmiła Pilecka dyskusja 12:16, 21 lip 2006 (CEST)

Wikipedia:Zalążek tygodniaedytuj kod

Może zmienić go na Zalążek miesiąca, wtedy pasowałby do czegoś, co się szykuje... Wikipedysta:Przykuta/brudnopis6. Mam taki pomysł, by wstawiać do tych boxów, poza opisem coś na zasadzie paska postępu. W przypadku zalążka miesiąca byłaby to ilość edycji (nie licząc zevertowanych wandalizmów) w przypadku kategorii miesiąca % skategoryzowanych podkategorii/artykułów w kategorii, którą się zajmujemy, w przypadku portali projektów liczba nowych (ostatni meisiąc) i potrzebnych do zrobienia, itd. Przykuta 23:35, 21 lip 2006 (CEST)

z Cienia (SDU)edytuj kod

Witam. Czy mógłbyś wpaść z miotłą na Wikipedia:Strony do usunięcia? parę głosowań już się zakończyło. Przy okazji pytanie - czy, nie będąc adminem, mogę czasem zamknąć jakieś zakończone rozstrzygająco głosowanie, czy lepiej żebym nie mieszał, bo jest od tego jakiś w miarę stały i sprawny zespół? Pozdrawiam. Cień napisz 14:03, 22 lip 2006 (CEST)

Dzięki. Pytanie i tak było póki co teoretyczne, bo akurat wybieram się na urlop. Czego i innym życzę. ;) Cień napisz 14:29, 22 lip 2006 (CEST) Dziękuję za racjonalne działanie w sprawie szybkiego zakończenia tego. Byłbym jednak wdzięczny za podpowiedzenie, gdzie szukać zgody społeczności na "tryb przyspieszony" oraz za informację, czy Twoim zdaniem dotyczy to też sytuacji odwrotnych (min. 10:1 za zostawieniem?). Pozdrawiam. Cień napisz 13:12, 26 lip 2006 (CEST) Dzięki, teraz rozumiem te "domyślne" podstawy. Może by je tak sformalizować przez przegłosowanie (także opcji 10:1 za zostawieniem) i dopisać do zasad SDU? W tej chwili jest co najmniej 5 głosowań >10:1 "za" i tyle samo "przeciw", które można by zamknąć, gdyby zasady były bezdyskusyjne (i obserwuję, że tak jest na SDU systematycznie). Mógłbyś zaproponować głosowanie, jako najczęściej sprzątający? Cień napisz 14:29, 26 lip 2006 (CEST) Chwilę szukałem, co i gdzie właściwie wpisałeś (ech, ten formalizm...), ale już wiem ;) Powiedzmy, że to dobry krok w stronę skracania procedur, które warto skracać. Po powrocie z lasu, dokąd właśnie wybywam, chętnie zobaczyłbym jakieś dalsze ustalenia na temat 10:1/1:10 lub podobne. Dziękuję i pozdrawiam. Cień napisz 18:36, 26 lip 2006 (CEST)

SDUedytuj kod

Czy mógłbyś się przyjrzeć kilku głosowaniom nad jarosławskimi duchownymi? W dyskusjach znalazły się informacje (może trochę mało widoczne), że zostali oni zintegrowani z odpowiednim kościołem. Może to byłby wystarczający powód do usunięcia haseł i zakończenia głosowań? Pozdrawiam. Ludmiła Pilecka dyskusja 15:26, 22 lip 2006 (CEST)

Rozumiem, po prostu wydawało mi się, że w przypadku integracji można hasło usunąć poza procedurami. Ludmiła Pilecka dyskusja 21:33, 22 lip 2006 (CEST)
 • Ja ztez i znowu o SdU- wiem,ze nie ma takiej zasady i pewnie wielu by na Ciebie nakrzyczalo,ale moim zdaniem pewne powazne(itd) wezwania do weryfikacji, szczególnie te w ostatnich 3 dniach glosowania powinny byc przedłużane na nast tydz. Bo wielu ludziow nawet nie zaglada na dol SdU. Taki przykladzik tutaj. Przypuszczam,że w tym wypadku nic juz sie nie da zrobic, ale... gdyby...Pozdrawiam... Vuvar1talk 04:22, 29 lip 2006 (CEST)

Opt-Inedytuj kod

Witam. Mam drobne pytanko. Co zrobiłeś, że chodzi Twój licznik edycji. Ja mam tylko pole z napisem Opt-In. Dostałem wskazówki od Stalowy Kangur ale to nic nie pomogło albo ich nie rozumiem (trochę słaby jestem z pewnych mechanizmów). Nie jest to z mojej strony podważanie wiedzy w/w. Chodzi mi o uzyskiwanie danych, które miałem wcześniej tj. edycje miesięczne itp. Pozdrawiam AstrompDyskusja12:35, 29 lip 2006 (CEST)

Zrobiłem tak (chyb, że znów coś pomieszałem) ale bez rezultatu. Gdybyś rzucił okiem na moją strone dyskusji i sprawdził to będę wdzięczny. Pozdrawiam AstrompDyskusja13:17, 29 lip 2006 (CEST)

Zrobiłem tą operacje z commons i chodzi. Tak czy innaczej serdeczne dzięki za pomoc. AstrompDyskusja13:43, 29 lip 2006 (CEST)

Re: WPWedytuj kod

Faktycznie, znowu nie doczytałem ;). Pozdr. Yarl read.me 20:47, 31 lip 2006 (CEST)

Rafał Kasprówedytuj kod

Hej, Xabi, no sprawa wg mnie klopotliwa z kol. Rafałem Kasprowem. W istocie, art. zostal usuniety, niemniej... nie byl to ten sam artykul. Wtedy mielismy tylko info o wyksztalceniu, teraz natomiast jest to normalny biogram czlowieka zdaje sie dosc encyklopedycznego. Zarzuty postawione na jego SdU nie maja juz tej samej wagi wobec obecnego art. No nie wiem, nie mam pewnosci, tak tylko sie dziele uwaga. Pozdrawiam, --ziel & 11:02, 1 sie 2006 (CEST)

Usunęliście wówczas artykuł o jednym z najgłośniejszych dziennikarzy śledczych zanim zdązyłem cokolwiek o nim napisać..

Dlatego wnioskuję o kolejne poddanie artykułu pod głosowanie Op12

Prośba o pomocedytuj kod

Cześć, mógłbyś przeczytać moją dyskusję z Krzysztofem Nowosielskim? Mamy problem techniczny, jemu wyświetla się zupełnie co innego, niż mi, dobrze by było to naprawić. Zacząłem ja, oto link: Dyskusja Wikipedysty:Krzysztof Nowosielski. Dziękuję, Bocianski 09:50, 2 sie 2006 (CEST)

To przerasta moje umiejętności, ale tak czy inaczej, trzeba znaleźć rozwiązanie i coś z tym zrobić. Autor zmienił na białe, może nie tak efektowene jak kanarkowe, ale za to bezpieczniejsze. Bocianski 09:59, 2 sie 2006 (CEST)

Wikipedia:Wikiprojekt Brakujące hasłaedytuj kod

jestem teraz poza siecia, ale starałem się wczoraj przed skasowaniem projektu opisac jego cel, tak by wyeliminowac zarzuty. Ale nieważne. Oczywiście poszło nie tak jak miało iść, bo strona samego projektu nie była zła, po określeniu celu myslę ze nawet sensowna. Natomiast NPA były podstrony projektu, a nie sam projekt... Kurcze, że tego nikt nie zauważył. Dałem juz głos na liście dyskusyjnej (ogólnej). Przykuta 16:43, 2 sie 2006 (CEST)

SDUedytuj kod

Oki, oczywiście. Następnym razem się poprawię :) Szpawq 20:12, 3 sie 2006 (CEST)

Sławomir Leon Pajoredytuj kod

Hej, uważam że moglibyśmy przywrócić neutralną i nie urażającą niczyich uczuć wersję z 11:41, 15 sty 2006. Szpawq 23:23, 5 sie 2006 (CEST)

S. L Pajoredytuj kod

Hm. Co prawda usunąć usunięto, ale jak widać zapotrzebowanie jest. Chyba nie kasujemy w takich przypadkach? Szpawq 00:40, 7 sie 2006 (CEST)

YarKoSedytuj kod

Witaj! Dopiero teraz zauważyłem, że bardzo aktywny na SdU YarKoS jest zalogowany od 19 lipca. Wyciąłem kilka jego głosów, ale nie wszystkie. Zwróć na to uwagę przy podsumowywaniu głosowań. Pozdrawiam Margoz 14:03, 8 sie 2006 (CEST)

Szablon:Klub piłkarski infoboxedytuj kod

witam potrzebowalem jakiegos admina co sie zajmuje pilka nozna i trafilo na ciebie

otoz ostatnio jakis uzytkownik (nowy) troche przerobil szablon Szablon:Klub piłkarski infobox (dodal pare pozycji i to troche nieskladnie) i teraz rozwalone sa prawie wszystkie infoboxy w artykulach ktore go uzywaly.. i zastanawiam sie czy:

 • zrevertować jego zmiany
 • poprawic jego zmiany tak zeby to dobrze dzialalo i
  • zagonic go do roboty zeby uzupelnil nowe pozycje w infoboxach w tych kilkuset artykulach o klubach
  • poszukac jakiegos innego chetnego co by to uzupelnil

moze ty mi jakos doradzisz albo z racji bycia adminem najlepiej sie tym sam zajmiesz, pozdrawiam CaiN

ta opcja mi tez najbardziej chyba odpowiadala, dzieki za pomoc, CaiN 18:49, 11 sie 2006 (CEST)

Re: SdUedytuj kod

Dzieki za informacje i przesuniecie glosowania na sama gore. Faktycznie, powinno byc na wierzchu, a nie na samym spodzie, jednak wszystko zrzucam na garb zmeczenia ;) Wszak byla to juz 2 rano... Pozdrowienia! --Piotr Strębski 13:32, 12 sie 2006 (CEST)

Kategoria:Selekcjonerzy reprezentacji X -> Kategoria:Selekcjonerzy reprezentacji X w piłce nożnejedytuj kod

Zadanie zostało wykonane. Pozdrawiam, --kb 17:45, 13 sie 2006 (CEST)

Dywizje polskieedytuj kod

WITAM !
Mam pytanie, w jaki sposób nazywamy jednostki wojskowe. Czy mozna wpisać jak 12 Brygada Zmechanizowana i 12 Dywizja Piechoty (bez kropek), czy jak np. 7. Dywizja Piechoty, 11. Karpacka Dywizja Piechoty (z kropkami)? Czy regulują to jakieś "przepisy"?

Dodam jesdzcze, że np 18 Dywizja Piechoty ma przekierowanie z 18._Dywizja_Piechoty. Z kolei np. 7. Dywizja Piechoty ma przekierowanie na odwrót czyli z 7_Dywizja_Piechoty
Zwiadowca21 Skreśl słówko 20:25, 14 sie 2006 (CEST)

Wikipedysta:Calnevaedytuj kod

Witam!

Oto nowa lub nowy uzytkownik, ktorego trzeba powitać. Ładnie opisał pewne miasto...

Pozdrawiam!

Szablon Slaskedytuj kod

A dlaczego usuwasz szablon Slask bez zadnych konsultacji? Jakis miejscowy pol-bog? augiasz 11:43, 17 sie 2006 (CEST)

A to przepraszam. Slazacy sie tym zajeli widze :D augiasz 14:43, 17 sie 2006 (CEST)

pytanieedytuj kod

witaj. od jakiegoś czasu szukam artykułu na Wikipedii, który mógłbym zgłosić do medalu. przez przypadek wpadłem na hasło Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2006. wolę najpierw kogoś zapytać, więc pytam Ciebie :) czy ten artykuł Twoim zdaniem zasługuje na medal? wg mnie jest tam wszystko, co powinno być, wszystko jest napisane przejrzyźcie itp. itd. czekam na Twoją opinię. pozdrawiam, Szoltys [DIGA]

Glosowanie na szablonyedytuj kod

Xabi, skoro jetstes Adminem na Wikipedii zajmujacym sie usuwaniem stron, chcialbym ci zasugerowac abys sprawdzil wpisy przy glosowaniu na Szablony (ten dotyczacy szablony oznaczjacego ze uzytkownik jest kobieta lub mezczyzna, poniewaz wydaje mi sie ze zaistnialo tam oszustwo, otoz w jednym i drugim niektorzy wpisali sie na "za" w tym samym czasie, w tej samej kolejnosci i wpisujac to samo, a jeden Krzysiu jarzyna wpisal sie dwa razy. Nie ma tez zadnych przeciw, co moze sugeroac ze ktos to usunal, a "za" skopiowal aby przeglosowac szablony) Prosze Cie abys to sprawdzil.

NOWY SWIATedytuj kod

Prosze Cie o usuniecie artykulu NOWY SWIAT jako dzielnicy w Krakowie, niby istniejacej w Starym Miescie. Takiej dzielnicy NIE MA w Krakowie, jest za to w Warszawie, prosze abys sprostowal te informacje albo usunal artykul.

Ataki i techniki walki anime Król szamanówedytuj kod

gdzie mógłbym odzyskać tekst tego artykułu? z góry dziękuję za odpowiedź, opcjonalnie proszę o przeniesienie go gdzieś do mojej strefy nazw i powiadomienie mnie o tym fakcie.

pozdrawiam, konrad mów! 16:53, 27 sie 2006 (CEST)

mam jeszcze pytanie: czy mogę spróbować umieścić ten artykuł raz jeszcze (zapewne pod innym tytułem, gdyż ten nie wydaje mi się najszczęśliwszy)? jestem zdania, iż głosowanie dot. jego usunięcia zostało przeprowadzone przez wielu w stosunku do jego starszej wersji (nie weryfikowali późńiej wprowadzonych zmian). wiele z osób twierdziło, iż skoro jest ono w formie listy, to należy je usunąć, często z klauzulą "jego pozostanie zależy od jego dalszego rozwinięcia". konrad mów! 17:06, 27 sie 2006 (CEST) przyjrzyj się dokładnie dyskusji nad sdu – mimo apelu jednej z osób nie sądzę, aby ludzie zaglądali tu ponownie... a integracja nie ma chyba większego sensu: główne hasło powinno mówić o samej mandze i anime i tu opcjonalnie o świecie, ale ponieważ jest ono dość rozbudowane (mimo podziałów!) nie można tego tam zostawić. zauważ, że skopiowany przez ciebie artykuł (nawet bez raczej niepotrzebnej listy na końcu) jest sam w sobie dość długi. być może jest metoda w tym, aby wrzucić go do Król Szamanów, a wywalić stamtąd info o duchach i bohaterach (są w oddzielnych artykułach) i przedmiotach (do oddzielnego artykułu)... jestem więc, jak widzisz, w kropce: gdybyś mógł przyjrzeć się zestawowi artykułów i dać mi jakieś wskazówki? sam ze swej strony zajrzałem na angielską wikipedię, ale o ile się nie mylę, to zastosowany tam pomysł raczej nie przejdzie (tam artykuły o tej mandze stanowią oddzielny dział) po burzy wywołanej pokémonami (było odpowiednie głosowanie; z kolei tutaj postaci, duchów i przedmiotów nie ma tak dużo...) z góry dzięki,
konrad mów! 17:32, 27 sie 2006 (CEST)

Mundial 2006 - dokończenieedytuj kod

Zapraszam do udziału Dyskusja Wikipedii:Wikiprojekt Piłka nożna#Mundial 2006 - dokończenie. Matio dyskusja

Wojciech Zieliński - prośba o pomocedytuj kod

Zwracając się do administratora - proszę o pomoc i jednoznaczne działanie w mojej sprawie. Proszę także o zapoznanie się z korespondecją (Dyskusja Wikipedysty:Szpawq") Dziękuję bardzo. Greendyskusja 23:25, 28 sie 2006 (CEST)

Szablon:Prezydenci Estoniiedytuj kod

Po uzupełnieniu przez Baqu11 szablon jest zgodny z regulaminem, zatem proponuję wycofanie zgłoszenia, jeśli Lajsikonik zmieni zdanie. Pozdrawiam -->ManNapisz 16:46, 3 wrz 2006 (CEST)

szablonedytuj kod

czemu z uporem naniaka usuwasz to:

Artykuł zawiera udostępnione na licencji GNU FDL treści pochodzące z Niezależnego serwisu kibiców Astorii Bydgoszcz

 ? chyba na tym polega licencja za ma byc zrodlo.--83.15.72.204 17:00, 3 wrz 2006 (CEST)

 • no tak szablon zostal usuniety ale nie licencja.--83.15.72.204 17:04, 3 wrz 2006 (CEST)
  • ale mozna tez na stronie glownej artykulu. zeby nie przypomniec o Szablon:Skokinarciarskie.pl czy Historia Widzewa Łódź i wielu innych --83.15.72.204 17:08, 3 wrz 2006 (CEST)
   • to nie jest szablon tylko. info o licencji o artykule i jego tworcy i pochodzeniu. jesli artykul ma dzialac na tej licencji musi byc to napisane. glosowanie bylo nad szablonem a nie informacjami czy usunieceim takiej licecji. jesli usuwasz ta informacje usun wszystkie takie informacje na wiki albo przywroc informacje na tych stronach z ktorych ja usuneles. proste nie rob z wikipedii folwarku zwierzecego, gdzie sa rowni i rowniejsi. 83.15.72.204 17:18, 3 wrz 2006 (CEST)
   • Ponieważ sprawa dotyczy szablonu, który stworzyłem spieszę poinformować, iż przyczynę jego powstania i stosowania znajdziecie tu. Pozdrawiam -->ManNapisz 17:19, 3 wrz 2006 (CEST)
    • Czyli przepraszam co? mam wyslac maila co do wyrazenia zgody czy co jest ciete? gdzie komu wyslac te zdode mail do tworcow serwisu to astoria.bydgoszcz@gmail.com

Zalążek miesiąca - cd.edytuj kod

Teraz jest temat, który może zmobilizuje społeczność do rozwiniecia, ale ostatnio kominowałem co zrobić, by rozpropagowac bardziej tę inicjatywę, zerknij tutaj. Dobry byłby taki spis zalążków z których wybieramy te, które powinny byc rozszerzone wpierw przed innymi. Zaproponowałem więc m.in. Wikipedia:Strony, które powinna mieć każda Wikipedia Obecny zalążek miesiąca wojna akurat jest w tym spisie. Pozdrawiam Przykuta 07:31, 7 wrz 2006 (CEST)

Prosba o przywrocenie poprzedniej wersji tekstu o IPN - wandalizmedytuj kod

Pan Roo72 (jeden z administratorow) usunal obszerne fragmenty tekstu o IPN-ie. Pod pretekstem "przyciecia zbyt dlugich cytatow" zaingerowal *tylko i wylacznie* we fragment "Odpowiedz na krytyke IPN". Obecny, okrojony fragment nie ma juz zadnej wartosci merytorycznej. Po zabiegach Pana Roo72, z felietonu Ziemkiewicza zostal najmniej wazny akapit a z listu krakowskich srodowisk intelektualnych i opozycyjnych pozostaly tylko truizmy. Oto porownanie wersji poprzedniej z aktualna: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Instytut_Pami%C4%99ci_Narodowej_-_Komisja_%C5%9Acigania_Zbrodni_przeciwko_Narodowi_Polskiemu&diff=4681024&oldid=4681000

Uprzejmie prosze o przywrocenie poprzedniej wersji. dingi-dongi

Głosowanieedytuj kod

Aktualnie na Wikipedia:Głosowania/Polscy piłkarze odbywa się głosowanie dotyczące kryteriów encyklopedyczności polskich piłkarzy. Zapraszam! Maasteer 23:06, 22 wrz 2006 (CEST)

Podpisedytuj kod

Hej! Nie wiem czy wiesz ale od dłuższego casu można zmieniać podpis w preferencjach, i takie postępowanie jest ogólnie zalecane. W szczególności iż przestrzeń nazw "SZablony" zamyślana głównie była do celów szablonów ogólnych. Obecnie Wiki się rozrosła i istnieje możliwość wpisania poprawnego kodu w preferencjach w sekjis "Twój podpis", dzieki czemu zamiast znaczka 4 tyld podstawiany będzie twój zmieniony podpis. Dodatkowo działa funkcja sprawdzania podpisu by ustrzec przed jakimikolwiek zniszczeniami wprowadzonymi przez błędnie definiowany kod. Niestety tn wkradł się i do Twojego szablonu. P.S. Prosiłbym przy tym o przeniesienie treści szablonu na stronęWikipedysty - ponieważ szablony podpisu jakby nie patrzeć są szablonami podręcznymi a nie do ogólnego użytku. Pozdrawiam serdecznie. MonteChrist... DMC 20:52, 13 paź 2006 (CEST)

WP:SSedytuj kod

Witam,

Pare dni temu zmieniłem nieco regulamin działu /Propozycje tego WikiProjektu, mianowicie dodałem punkt o wymaganej frekfencji - min. 5 głosów. Nakłoniło mnie tego niedawne głosowanie SdU, w którym stub poleciał, który wygrał głosowanie WP:SS/P jednym głosem (moim).

Jednak domyślam się, że bardzo częste będzie teraz przedłużanie głosowań z powodu zbyt niskiej frekfencji, bo z 30 użytkowników, który zadeklarowali się jako uczestnicy Projektu, oprócz mnie, głosuje Hołek, Dobromiła, Jedyooo, czasem też Tsca i inni, niebędący uczestnikami.

Dlatego chciałbym namówić Cię, na częstce odwiedzanie tych głosowań, to naprawde nietrwa długo - 5-10 minutowa wiziyta raz w tygodniu starczy, by zagłosować, przejrzeć linki do CatScana, czy ewentualnie wziąść udział w dyskusji. Najlepiej dodaj sobie strone z głosowaniami do Obserwowanych.

Jeśli jednak naprawde niemasz czasu, co jest dziś zrozumiałe, to może poprostu wypisz się z uczestników? Po co robić "sztuczny tłok"? Niezrozum tylko tego źle, że wywalam Cię z projektu.

Wysłałem identyczną wiadomość do wszytkich czestników WikiProjektu, oprócz tych, których pochwaliłem na początku. Mam nadzieje, że nikt niepotarktuje tego jako spam, jeśli tak to najmocniej przepraszam.

Pozdrawiam, Logolego Dyskusja 10:24, 15 paź 2006 (CEST)

zmiana nazwy userboksaedytuj kod

Witaj

Nazwa userboksa ({{[[Template:Wikipedysta:Holek/userboksy/więcej stub�łw|Wikipedysta:Holek/userboksy/więcej stub�łw]]}}), który jest użyty na Twojej stronie uległa zmianie. Aktualną nazwą jest {{[[Template:user projekt sortowanie stub�łw|user projekt sortowanie stub�łw]]}}.

MalarzBOT 14:40, 28 paź 2006 (CEST)

Utworzenie nowej kategorii trenerzyedytuj kod

W jaki sposób tworzy się nowe kategorie typu: Trenerzy Radomiaka Radom? (Rkm 16:07, 29 paź 2006 (CET))

For stewardedytuj kod

I confirm that I request resignation as sysop. Xabi talk 11:28, 29 paź 2006 (CET)

Dlaczego rezygnujesz? Po co to robisz? Jesteś (byłeś) dobrym adminem. Pozdrawiam, jedyooo TALK 18:45, 31 paź 2006 (CET) Szkoda. Na pewno straci na tym projekt. Ale Twój wybór. Pozdrawiam, jedyooo TALK 18:52, 31 paź 2006 (CET) Zapomnialeś jednej rzeczy przed zrzeknięciem się uprawnień. Zabezpieczyłeś swoją stronę wikipedysty, żeby tylko admini mogli ją edytować. Po pierwsze: sam nie możesz jej edytować, a po drugie: został tam adminbox, ktorego nie możesz usunąć, a szablonu używać nie możesz. Pzdr, jedyooo TALK 21:35, 31 paź 2006 (CET)

Re: Prośbaedytuj kod

Witaj, już załatwione ;) Dlaczego zrzekłeś się tych uprawnień? Wydaje mi się, że to że chcesz się bardziej poświęcić zwykłej edycji artykułów nie powinno kolidować z posiadaniem uprawnień administratora. Żyjemy w wolnym kraju i nawet będąc administratorem nikt Cię nie przymusza, być codziennie patrolował OZ. Uważam, że to dla całej społeczności wielka strata. Pozdrawiam. Pimke 17:50, 1 lis 2006 (CET)

Witajedytuj kod

Dołącz do dyskusji o witajach tutaj. Przykuta 13:48, 3 lis 2006 (CET)

Życzeniaedytuj kod

Tłumaczenieedytuj kod

Hej, czy mógłbyś pomóc dokończyć tłumaczyć artykuł Konstytucja Trzeciego Maja. Wypadałoby już by go przetłumaczyć do końca i wziąć się za następny w kolejce (Enigma) Zalążek miesiąca w końcu stał się rozwojową inicjatywą :) Pozdrawiam Przykuta 08:18, 9 lut 2007 (CET)

Andrea Pirloedytuj kod

AndrzejzHelu (dyskusja) 17:45, 5 mar 2007 (CET)

Szablonyedytuj kod

Wikipedia:SDU/Szablon:Anglia 2006 Twój głos jest ważny!

Zaproszenie do odnowionego Wikiprojektu Polityka | edytuj kod

Witaj!

Zapraszam serdecznie do udziału w Wikiprojekcie Polityka. Chcemy wspólnie rozbudowywać polityczne strony Wikipedii i ulepszać artykuły dotyczące szeroko rozumianej polityki i stosunków międzynarodowych. Zachęcam do współpracy! Pozdrawiam, Powerek38 (dyskusja) 17:27, 29 maja 2007 (CEST)

Zapraszamedytuj kod

Drogi Wikipedysto! Serdecznie zapraszam Ciebie do Wikiprojektu:Kluby sportowe.

Serdecznie zapraszam, Pozdrawiam, Wortes •§ Дыскусйа §•® 18:18, 16 lip 2008 (CEST)

Ankietaedytuj kod

Jakiego piłkarza najbardziej lubisz a jaki jest wg Ciebie najlepszy - podaj 3 od najlepszego do najgorszego. Dzięki --lansinho (dyskusja) 12:14, 6 sie 2008 (CEST)

Portale w szablonachedytuj kod

Opiekunowi Portalu - polecam. Albertus teolog (dyskusja) 13:55, 9 paź 2008 (CEST)

Unia Europejskaedytuj kod

Szablon:Europarlamentarzyści Samoobronyedytuj kod

Elfhelm (dyskusja) 18:37, 23 lis 2008 (CET)

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinedytuj kod

A na urodziny zmiany strukturalne w Unii Europejskiej. Prezenter (dyskusja) 19:03, 3 gru 2008 (CET)

Piotr Musiałedytuj kod

Elfhelm (dyskusja) 17:14, 18 lis 2009 (CET)

Szamil Basajewedytuj kod

"Szkolił się w obozach wojskowych w Rosji (1992 r.)".

Jako osoba szczególnie zainteresowana tematem, proszę o podanie źródeł tej informacji, bo w podanych przez ciebie przypisach jakoś nie mogę jej znaleźć. Morus kot (dyskusja) 23:08, 13 gru 2009 (CET)

Torcidaedytuj kod

Lukasz Lukomski (dyskusja) 00:39, 16 gru 2009 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 16:15, 27 sie 2011 (CEST)

Redaktoredytuj kod

Cześć, nadałem Ci uprawnienia, skoro nie nastąpiło to automatycznie. Pozdrawiam :) → Alfons6669 (dyskusja) 16:15, 27 sie 2011 (CEST)

Wikiekspedycja 2013edytuj kod

Witaj. Piszę do Ciebie w sprawie Wikiekspedycji - corocznej fotograficznej wyprawy wikipedystów, która w tym roku będzie miała miejsce na terenie województwa dolnośląskiego (http://pl.wikimedia.org/wiki/Wikiekspedycja_2013). Znalazłem Twój nick w Atlasie Wikipedystów z tego województwa i chciałem spytać, czy masz ochotę przyłączyć się do naszej wyprawy - wskazać jakieś interesujące miejsca warte sfotografowania, przyłączyć się w charakterze lokalnego przewodnika lub pomóc nawiązać kontakt z lokalnymi organizacjami? Będziemy się poruszać po terenie od Zgorzelca do Dzierżoniowa w dniach 19-28 lipca. W razie interesowania, poproszę o kontakt. :) --CLI (dyskusja) 19:27, 25 cze 2013 (CEST)

Global accountedytuj kod

Hi Xabi! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (dyskusja) 00:59, 19 sty 2015 (CET)

Ważne informacje dotyczące Twojego konta użytkownikaedytuj kod

Cześć, tufor z tej strony ;-) Do połowy kwietnia 2015 mają zakończyć się prace związane z unifikacją nazw użytkowników (SUL – Standard Unified Login). W związku z tym, nie będzie już kont lokalnych i wszystkie konta będą globalne. W zdecydowanej większości przypadków, nazwa użytkownika konta lokalnego zostanie przymusowo zmieniona na NazwaUżytkownika~projekt. Zauważyłem, że wciąż korzystasz z konta lokalnego (stan możesz zobaczyć na Specjalna:Zarządzanie kontem uniwersalnym). By za miesiąc uniknąć potencjalnych problemów, proszę wejdź na stronę Specjalna:Łączenie kont i postępuj według podanych tam instrukcji. Zajmie to dosłownie minutę-dwie. W ten sposób utworzysz swoje konto globalne. Konto globalne nie jest zagrożone przymusową zmianą nazwy. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o kontakt ze mną: chętnie odpowiem i pomogę; pomocny może być również polskojęzyczny steward einsbor. Serdecznie pozdrawiam, tufor (dyskusja) 20:29, 14 mar 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Xabi" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy